FK Mladá Boleslav Česko - FK Mladá Boleslav - Zprávy

Boleslavští budou trénovat hlavně na Kypru

Nejkratší zimní dovolenou ze všech ligových týmů budou mít letos fotbalisté Mladé Boleslavi. Ještě 20. prosince totiž odehrají ve Florencii zápas v Poháru UEFA v době, kdy si jejich konkurenti budeou už přes týden užívat volna. Po utkání začne dovolená i Mladoboleslavským, ti se znovu na startu přípravy sejdou 4. ledna a po dvou týdnech vyrazí na herní soustředění na Kypr.

FK Mladá Boleslav - Sigma Olomouc 1:1

Rozdílné poločasy přinesl zápas v Boleslavi. Olomouc začala aktivně a po zásluze jí Kazár poslal do vedení. Poté se probudili domácí a po dvou břevnech se napotřetí dokázali prosadit. Vyrovnání zařídil Holub a dal výsledku konečný stav.

Kysela: Zkusíme překvapit

Situace Mladé Boleslavi v Poháru UEFA není po zápase s AEK Atény ideální. Pokud budou chtít svěřenci Zdeňka Ščasného postoupit do další části, musí vyhrát na horké půdě Fiorentiny. Záložník Jan Kysela však v rozhovoru pro náš web prozradil, že se on a jeho spoluhráči pokusí o překvapení.

Preview: FK Mladá Boleslav - Sigma Olomouc

Středočeši si budou chtít v domácím ligovém utkání proti Olomouci napravit chuť po středeční prohře v Poháru UEFA. Hanáci už pět zápasů nevyhráli a pokusí se to zlomit právě v Mladé Boleslavi.

Boleslav prohrála s AEK a postup se jí vzdálil

Fotbalisté Mladé Boleslavi promarnili šanci postoupit do jarních vyřazovacích bojů v Poháru UEFA. Středočeši dnes podlehli 0:1 AEK Atény, kterému zajistil výhru minutu po přestávce Nsaliwa. Mladá Boleslav, která v případě vítězství mohla slavit historický úspěch, musí spoléhat na poslední zápas ve skupině C na hřišti italské Fiorentiny.

Před Mladou Boleslaví se otevírá velká šance zažít pohárové jaro

Před fotbalisty Mladé Boleslavi se otevírá velká šance na to, aby si i na jaře zahráli ve vyřazovacích bojích Poháru UEFA. Pokud ve středu porazí AEK Atény získají v předstihu jistotu, že při své druhé sezoně na evropské scéně přežijí pohárovou zimu...

Řecké kluby mají v souboji s českými rivaly navrch

Fotbalisté Mladé Boleslavi se ve středečním duelu Poháru UEFA proti AEK Atény pokusí vylepšit bilanci českých klubů v pohárových soubojích s řeckými celky. V posledních vzájemných soubojích se totiž většinou radovali Jihoevropané a o kvalitě řeckého fotbalu se přesvědčila i Mladá Boleslav, když loni ve stejné fázi soutěže doma podlehla Panathinaikosu Atény 0:1.

Rozhodčí zabíjejí fotbal, zuřil Rosen

Ostré kritice podrobil po remíze fotbalistů Slavie s Mladou Boleslaví rozhodčího Pavla Královce člen představenstva pražského klubu Tomáš Rosen. Po tiskové konferenci novinářům řekl, že takový rozhodčí nemá v lize co dělat. Oficiální stížnost však podle Rosena Slavia nepodá.

Slavia Praha - FK Mladá Boleslav 1:1

V atraktivním zápase se na Strahově střetly týmy domácí Slavie a Boleslavi. Boleslav vedla, poté šla ovšem do oslabení a slávisté dokázali vyrovnat, víc už však ne a remizovali tak popáté v řadě. Utkání před ostudnou návštěvou skončilo smírně 1:1.

Ščasný: Panice jsem nepropadal, mužstvu jsem věřil

Jen pár hodin po utkání prý v trenérovi mladoboleslavských fotbalistů Zdeňku Ščasném vydržel pocit úlevy a radosti z vyhraného duelu Poháru UEFA na půdě švédského Elfsborgu, kterým se Severočeši přiblížili k postupu ze základní skupiny. Pro Ščasného teď bude důležité, zda mužstvo na výsledek dokáže navázat v nejbližších zápasech.

Klíčová byla chycená penalta, shodli se boleslavští

Penalta chycená brankářem Petrem Pižanowským byla podle fotbalistů Mladé Boleslavi klíčem k jejich vítěznému obratu na hřišti švédského Elfsborgu. Středočeši ve městě Boraas sice prohrávali 0:1, ale na konci první půle se vytáhl Pižanowski a jeho spoluhráči ve druhé půli góly Táborského, Mendyho a Voříška otočili skóre ve svůj prospěch.

Boleslav otočila zápas v Elfsborgu a veze cenné tři body

Fotbalisté Mladé Boleslavi otočili nepříznivě se vyvíjející zápas na hřišti švédského Elfsborgu a zvítězili 3:1. Domácí šli v prvním poločase do vedení po brance Mathiase Svenssona, ale Boleslav góly střídajícího Táborského, Mendyho a Voříška strhla výhru na svoji stranu.

Boleslav se představí v království umělé trávy

Hřiště s umělým povrchem je pro české fotbalové týmy stále jen vhodným doplňkem přípravy hlavně v zimní přestávce, ale fotbalisté Mladé Boleslavi si dnes vyzkoušejí, jak na "umělce" chutná opravdový ostrý zápas. Středočeši se představí v Poháru UEFA ve švédském městě Boraas a místní klub IF Elfsborg má od UEFA požehnání, aby své domácí zápasy hostil na umělém trávníku.

Ukončí Boleslav sérii neúspěchů pohárovým vítězstvím v Elfsborgu?

Po trudných týdnech a sérii neúspěchů fotbalisté Mladé Boleslavi s nadějemi vzhlížejí ke čtvrtečnímu zápasu Poháru UEFA na hřišti švédského Elfsborgu, kde hodlají získat ztracené sebevědomí do podzimního finiše. Středočeši už sedm soutěžních zápasů čekají na vítězství, ale na umělém trávníku v Boraasu, kde Elfsborg sídlí, také chtějí udržet při životě šance na postup ze skupiny a bodovat.