FK Mladá Boleslav Česko - FK Mladá Boleslav - Zprávy

FK Mladá Boleslav - SK Kladno 2:1

Mladá Boleslav porazila Kladno 2:1. O její vítězství se postarali hned z kraje první půle střelci branek Poláček s Peckou, deset minut před koncem za hosty snižoval Killar.

Preview: FK Mladá Boleslav - SK Kladno

Kladno začalo v posledních zápasech nabírat na obrátkách a další bodový zisk by si připsala i v Mladé Boleslavi, kdežto domácí si budou chtít prodloužit pětizápasovou sérii bez porážky.

České Budějovice - FK Mladá Boleslav 1:1

Budějovičtí si rozdělili body s Mladou Boleslaví po remíze 1:1. V nepříliš zajímavém duelu se Boleslav ujala vedení, když se v prvním poločase prosadil Mendy, stav ovšem po obrátce vyrovnal vlastním gólem Kalina.

Preview: České Budějovice - FK Mladá Boleslav

Tým Českých Budějovic se pokusí v neděli doma uspět proti Mladé Boleslavi a opustit tak samotné dno tabulky, zatímco hosté budou chtít odčinit nečekané vyřazení z druhého kola Poháru ČMFS.

FK Mladá Boleslav - Sigma Olomouc 2:1

Boleslav porazila doma Sigmu Olomouc 2:1 a s deseti body se dotáhla na čelo. Za domácí se prosadili Řezníček s Poláčkem, na druhé straně skóroval Hořava.

Preview: FK Mladá Boleslav - Sigma Olomouc

Mladá Boleslav, posílená výhrou v Brně, hostí v neděli druhou Olomouc. Hanáci stále drží neporazitelnost, to ovšem bude chtít změnit domácí mužstvo.

Brno opět podlehlo Boleslavi

Brno možnosti dotáhnout se bodově na vedoucí Spartu nevyužilo. V dnešní televizní dohrávce nestačilo na Mladou Boleslav a prohrálo 0:2.

Preview: 1. FC Brno - FK Mladá Boleslav

Brno přivítá v pondělní dohrávce 4. kola celek Mladé Boleslavi. Domácí chtějí i po tomto zápase setrvat na čele tabulky a bodově se tak vyrovnat vedoucí Spartě.

FK Jablonec - FK Mladá Boleslav 1:1

Žádný z týmů české nejvyšší soutěže nemá na svém kontě po třech kolech plný počet bodů. Poslední možný adept na třetí výhru v řadě, Jablonec, totiž doma remizoval s Mladou Boleslaví 1:1.

Preview: FK Jablonec - FK Mladá Boleslav

Druhý šlágr kola obstará souboj mezi dosud neporazitelným Jabloncem a Mladou Boleslaví. Domácí skvěle vstoupili do ligové sezony a budou to chtít potvrdit i v dalším zápase.

Papadopulos byl z pozvánky do reprezentace v šoku

Zrovna si se svým otcem a zároveň nejvěrnějším fanouškem povídal u pondělního oběda, když k Michalu Papadopulosovi přiletěla překvapivá novinka o jeho premiérové nominaci do reprezentačního týmu. Mladoboleslavský útočník jen těžko hledal slova, kterými by popsal svou nezměrnou radost.

FK Mladá Boleslav - Tescoma Zlín 1:0

Nepříliš pohledný zápas shlédl skoro vyprodaný stadion v Boleslavi. Zasloužené vítězství nakonec připadlo domácímu týmu, když se 25 minut před koncem prosadil Papadopulos. Zlín podal žalostný výkon, při němž si ani nemohl vyprodukovat vážnější šanci.

Preview: FK Mladá Boleslav - Tescoma Zlín

Mladoboleslavští, kteří vyhlásili útok na titul, přivítají na domácí půdě Tescomu Zlín. Oba celky v úvodním kole vyšly bodově naprázdno.

Sparta Praha - FK Mladá Boleslav 1:0

V sobotním šlágru získala cenné body domácí Sparta a učinila ambiciózní Boleslavi lekci. Sparta do vedoucího gólu nepustila svého soupeře prakticky k ničemu. Hned po sparťanském gólu sice překonal Papadopulos brankáře, ale míč se odrazil od tyče. Většina z patnácti tisíc diváků, tak odcházela ze stadionu v povznesené náladě.

Preview: Sparta Praha - FK Mladá Boleslav

První kolo nového ročníku fotbalové ligy slibuje několik zajímavých duelů, mezi ty nejvíce sledované určitě patří souboj pražské Sparty s Mladou Boleslaví. Oba týmy mají jen ty největší ambice a prohlašují, že chtějí ligu vyhrát. Určitě se tedy bude na co dívat.