FK Mladá Boleslav Česko - FK Mladá Boleslav - Zprávy

Bohemians 1905 - FK Mladá Boleslav 0:3

Čtvrtou porážku v řadě musela skousnout pražská Bohemka, tentokrát nestačila na Mladou Boleslav a podlehla jí přesvědčivě 0:3. Osudnou se jí nakonec stala situace za čtyřiačtyřicáté minuty, kdy se trefil hostující Mareš, ve druhé půli pak ještě definitivně zlomili odpor Bohemians svými góly Kúdela s Fillem.

Preview: Bohemians 1905 - FK Mladá Boleslav

Bohemians 1905 touží zlomit vleklou krizi. Na patnáctou Ostravu mají už jen dvoubodový náskok a před duelem s Mladou Boleslaví doufají, že po patnáctizápasovém čekání konečně dosáhnou na tři body. V opačném případě "klokani" zabřednou ještě víc do sestupového pásma.

FK Mladá Boleslav - Sigma Olomouc 2:3

Zápas plný obratů nakonec vyzněl lépe pro Sigmu, která si na jaře jde za bezproblémovým koncem sezóny. Naopak Boleslav popáté v řadě nevyhrála a připsala si třetí porážku v řadě, notně si tak komplikuje pozici pro postup do evropských pohárů.

Preview: FK Mladá Boleslav - Sigma Olomouc

Týmy s odlišnými starostmi oproti sobě postaví v Mladé Boleslavi. Boj o popředí přijede domácím narušit o záchranu bojující Sigma Olomouc.

Sen o pohárech se rozplývá, je jasné Koubkovi

Mladá Boleslav se v posledních kolech nachází v nepříliš dobré formě, kterou jen potvrdila domácí porážkou od Teplic. Středočeši po ní mohou na třetí Plzeň ztrácet již osm bodů a jejich trenér Miroslav Koubek připouští, že boj o evropské poháry pro jeho tým letos nedopadne dobře.

FK Mladá Boleslav - FK Teplice 0:1

Mladá Boleslav je zřejmě definitivně z boje o evropské poháry. Po dnešní prohře s Teplicemi v poměru 0:1 už ztrácí na soupeře před sebou pět a více bodů, Plzeň a spol. navíc mají zápas k dobru. Teplice se naopak posunuly na zajímavou šestou příčku, povedlo se jim to díky proměněné penaltě Rosy.

Preview: FK Mladá Boleslav - FK Teplice

Domácí Mladá Boleslav v rámci 23. ligového kola hostí Teplice. Zatímco domácí v týdnu ukončili své účinkování v českém poháru, to hosté v něm jdou dál.

Sparta Praha - FK Mladá Boleslav 1:0

Fotbalisté pražské Sparty v dnešní odvetě čtvrtfinále Poháru České pošty porazili Mladou Boleslav 1:0 a po remíze 1:1 z prvního utkání si zahrají semifinále. Středočeský celek jako obhájce loňského triumfu v soutěži končí.

Podle Kotala to bylo o prvním gólu

Hradec Králové včera doma porazil Mladou Boleslav a v tabulce poskočil na desáté místo. Podle kouče Václava Kotala bylo pro vývoj utkání klíčové, že jeho tým šel do vedení.

FC Hradec Králové - FK Mladá Boleslav 2:0

Fotbalisté Hradce Králové ve 22. kole první ligy porazili Mladou Boleslav 2:0 a hodně si pomohli v boji o udržení v nejvyšší soutěži. Východočeši dnes prolomili střelecké trápení a po 343 minutách se radovali ze vstřelené branky, o níž se postaral Štěpán. Triumf Hradce v závěru pojistil Dvořák.

Preview: FC Hradec Králové - FK Mladá Boleslav

Mladá Boleslav v neděli zajíždí na hřiště Hradce Králové, kde s místním týmem sehraje duel 22. kola první fotbalové ligy. Favoritem zápasu jsou hosté, kteří bojují o poháry. To Hradec se ocitá až na 11. místě s bezpečným odstupem od sestupového pásma.

FK Mladá Boleslav - Sparta Praha 1:1

Remízou 1:1 vstoupili do čtvrtfinále Poháru České pošty fotbalisté Mladé Boleslavi a Sparty. Obhájce loňského vítězství z Boleslavi šel do vedení v 17. minutě po trefě Janíčka, hosté srovnali za čtyři minuty zásluhou Přikryla. Odveta se hraje příští středu na Letné a Boleslav musí alespoň jednou skórovat, pokud chce pomýšlet na postup mezi nejlepší čtyři týmy soutěže.

FK Mladá Boleslav - 1. FK Příbram 2:2

Bodovou ztrátu zaznamenala Mladá Boleslav. Severočeši doma nedokázali zdolat Příbram a připisují si pouze bod za remízu 2:2. Mladá Boleslav přitom měla obrovskou převahu, doplatila však na neproměňování šancí.

Preview: FK Mladá Boleslav - 1. FK Příbram

Čtvrtá Mladá Boleslav se v 21. kole první fotbalové ligy představí doma proti Příbrami. Bude chtít odčinit předchozí ligový nezdar, kdy v závěru přišla o všechny body.

Kúdela: Snad se trefím i proti Příbrami, ale hlavní je vítězství

Pět jarních startů a v každém vstřelený gól. Takovou bilancí se může chlubit fotbalista Mladé Boleslavi Ondřej Kúdela. Trefil se ve všech čtyřech jarních kolech první ligy a střeleckou formu potvrdil také ve středečním pohárovém utkání s Plzní. Během pěti zápasů tak dal více gólů než za předchozí sedmiletou ligovou kariéru.