FK Mladá Boleslav Česko - FK Mladá Boleslav - Zprávy

Preview: Viktoria Plzeň - FK Mladá Boleslav

Plzeň si bude chtít spravit náladu v utkání tuzemské nejvyšší soutěže s Mladou Boleslaví. Oba celky během dosavadních čtyř kol nashromáždili shodných sedm bodů a rovněž mají stejnou bilanci dvou výher, jedné remízy a jedné prohry. V tabulce jim patří třetí až šesté místo.

Rolko se Smejkalem jsou po operaci

Obránci Mladé Boleslavi Adrian Rolko a Michal Smejkal se podrobili operaci přetrženého předního zkříženého vazu v koleni. Po pondělním zákroku by měli chybět zhruba půl roku.

Koubek: Museli jsme vítězství vydřít a vybojovat

Mladoboleslavský kouč Miroslav Koubek pochválil svůj tým za to, jak takticky utkání zvládl. Jeho svěřenci doma dokázali porazit Slavii 1:0.

FK Mladá Boleslav - Slavia Praha 1:0

Mladá Boleslav nebyla o tolik lepším týmem jak soupeř, Ondřej Kúdela však přesto jedinou trefou utkání prodloužil slávistické čekání na vítězství na další zápas. Sešívaní od začátku nové sezóny nasbírali jen tři remízy, poprvé letos prohráli. Domácí celek naopak získal svůj druhý tříbodový výsledek v tomto ročníku a posunul se v tabulce na čtvrté místo.

Preview: FK Mladá Boleslav - Slavia Praha

Dva týmy ze středu tabulky na sebe narazí v Mladé Boleslavi. Zvítězit a neztratit tak bodový kontakt s nejlepšími mužstvy se domácí budou snažit proti pražské Slavii.

Mladou Boleslav posílil stoper Dosoudil

Mladou Boleslav posílil obránce Radek Dosoudil, který naposledy působil ve Slovanu Bratislava. Zkušený stoper dnes podepsal se středočeským klubem roční smlouvu a měl by pomoci zacelit mezery v obraně při zranění několika defenzivních hráčů základní sestavy.

1. FK Příbram - FK Mladá Boleslav 1:1

Fotbalisté Příbrami měli utkání proti Boleslavi dlouhou dobu dobře rozehrané, v průběhu druhého poločasu ale inkasovali a museli se tak nakonec spokojit pouze s remízou 1:1. Pro domácí celek je to každopádně první bod v letošní sezóně.

Preview: 1. FK Příbram - FK Mladá Boleslav

FK Příbram bude bojovat o své první body v této sezóně. Její snahu ji přijede překazit zraněními zdecimovaná a výsledky zatím nepřesvědčivá Mladá Boleslav.

Kúdela: Twente potvrdilo kvalitu, ale chtěli jsme ho porazit

Ondřeje Kúdelu mrzelo, že s Mladou Boleslaví ve čtvrtek ukončil letošní působení v pohárové Evropě a s Twente prohrál i domácí odvetu 3. předkola Evropské Ligy 0:2. Zraněními sužovaní Středočeši chtěli nizozemského favorita i po brzkém inkasovaném gólu porazit za každou cenu.

Koubek: Boleslav odevzdala vše, na co v tuto chvíli má

Trenér Mladé Boleslavi Miroslav Koubek po vyřazení z Evropské ligy od Twente uznal, že nizozemský tým, který i v dnešní odvetě 3. předkola Evropské ligy zvítězil 2:0, je kvalitativně jinde. Domácí Středočeši sužovaní zraněními podle něj ze sebe vydali vše, na co v současnosti mají.

Mladá Boleslav prohrála s Twente i doma a v EL skončila

Mladá Boleslav si ve skupině Evropské ligy nezahraje. V odvetě 3. předkola na svém hřišti podlehla favorizovanému Twente stejně jako v prvním utkání 0:2 a v soutěži letos končí. Za hosty se už v prvním poločase prosadili Nacer Chadli a Leroy Fer, kteří skórovali i před týdnem v Nizozemsku.

Boleslav chce zaskočit Twente a vymazat jeho náskok

Mladá Boleslav touží v odvetě 3. předkola Evropské ligy na domácím hřišti zaskočit favorizované Twente, které si před týdnem v Enschede vypracovalo slibný náskok 2:0. Středočechům před čtvrtečním duelem dál schází řada zraněných opor.

Koubek: Je to potěšitelný impuls pro naši psychiku

Trenéra Mladé Boleslavi Miroslava Koubka potěšilo, že se na jeho tým usmálo štěstí a bez mnoha zraněných otočil zápas s Českými Budějovicemi z 0:2 na 3:2. "Je to potěšitelný impuls pro naši psychiku. Máme nové mužstvo, takže o nějaké sehranosti nemůže být řeč a musíme to překonat nasazením a morálkou. V prvním poločase se to nedařilo," řekl Koubek.

FK Mladá Boleslav - České Budějovice 3:2

Vynikající utkání bylo k vidění v Mladé Boleslavi. Domácí celek prohrával po prvním poločase s Českými Budějovicemi už o dvě branky, ale díky skvělému druhému poločasu nejprve vyrovnal a posléze skóre i otočil. Hrdinou se stal Matej Sivrič, autor dvou branek.

Preview: FK Mladá Boleslav - České Budějovice

Oslabená Mladá Boleslav bude chtít získat své první body. Doma bude hostit Dynamo České Budějovice.