Žižkov se přihlásil do ČFL, Čáslav v ní zůstane

Viktoria Žižkov bude v následující sezoně hrát třetí nejvyšší soutěž. Pražský klub, který nedostal licenci pro druhou ligu, na svých internetových stránkách oznámil, že se přihlásil do ČFL. V té bude místo 18 startovat nově 20 celků včetně Čáslavi, která původně kvůli administrativní úpravě měla sestoupit do divize.
25.06.2015 | Aktuality | 38 komentářů

Znojmo nezískalo licenci, při odvolání prý uspěje

Znojemský klub společně s dalšími čtyřmi celky z druhé ligy nezískal licenci, která je nutná pro působení v další sezoně. Informovala o tom Fotbalová asociace ČR. Znojmo si přitom o víkendu poprvé v historii zajistilo postup do první ligy. Stejně jako Bohemians Praha, Pardubice, Most a Čáslav se může proti verdiktu odvolat.
27.05.2013 | Aktuality | 246 komentářů

Čáslav prodala první ligu Slovácku

Druhým nováčkem v první fotbalové lize bude 1. FC Slovácko. Klub z Uherského Hradiště koupil práva na nejvyšší soutěž od Zenitu Čáslav, který obsadil druhé postupové místo ve druhé lize za Bohemians 1905. ČTK to dnes oznámil sportovní manažer Čáslavi Martin Svoboda.
10.06.2009 | Aktuality | 241 komentářů

V Čáslavi ještě není rozhodnuto o účasti v první lize

Vedení FC Zenit Čáslav ještě není rozhodnuto, zda jako druhý postupující celek z druhé ligy bude v příštím ročníku hrát nejvyšší soutěž, nebo prodá práva na první ligu jinému klubu. Předseda představenstva středočeského klubu Milan Urban ČTK řekl, že "živé" jsou zatím obě varianty.
04.06.2009 | Aktuality | 62 komentářů

Čáslav si vybojovala postup, který zřejmě nevyužije

Jen krátké trvání může mít euforie fotbalistů Zenitu Čáslav. Po 29. kole druhé ligy a výhře 3:2 v Mostě si sice vybojovali postup do nejvyšší soutěže, vedení ho ale zřejmě kvůli omezenému zázemí klubu nevyužije. Člen dozorčí rady Zenitu Josef Rajm dokonce řekl, že klub už je v kontaktu s Hradcem Králové a Slováckem, které chtějí první ligu odkoupit.
01.06.2009 | Aktuality | 68 komentářů

Shrnutí podzimu druhé ligy

Máme za sebou další zajímavý fotbalový půlrok ve druhé nejvyšší české soutěži. O postup bojují týmy, od kterých se to před sezónou moc nečekalo, zatímco favorizované celky se povětšinou trápí.
20.11.2008 | Komentáře a souhrny | 21 komentářů

Hráči Čáslavi měli nehodu

Čáslavští fotbalisté Jaroslav Peškar a Jiří Malík měli na cestě k dnešnímu utkání druhé ligy proti Fulneku vážnou autonehodu a byli převezeni do nemocnice. Zápas proti Fulneku byl po dohodě se soupeřem odložen na úterý 16. září s výkopem v 16:30.
14.09.2008 | Aktuality | 3 komentáře

FK Ústí nad Labem - Zenit Čáslav 2:2

Čáslav potřebovala v tomto utkání bodovat a od začátku šla za svým cílem. Ze severu Čech si také nakonec odváží remízu 2:2, kterou si však nakonec zajistila až v závěru duelu.
05.06.2008 | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Preview: FK Ústí nad Labem - Zenit Čáslav

Poslední zápas sezóny sehraje Ústí nad Labem se Zenitem Čáslav. Ten přijíždí na sever Čech v ohrožení sestupem a pokud se nechce ohlížet na ostatní výsledky, musí bodovat.
05.06.2008 | Previews | žádný komentář

Zenit Čáslav - 1. HFK Olomouc 3:0

Fotbalisté Čáslavi porazili HFK Olomouc 3:0 a nadále mohou pomýšlet na setrvání ve druhé nejvyšší soutěži. O vítězství domácích rozhodl první poločas, když dokázali čáslavští svému soupeři vstřelit tři branky. Ve druhém poločase si už domácí vše pohlídali a nedovolili Olomouci ani snížit.
31.05.2008 | Komentáře a souhrny | žádný komentář
25.06.2015 Čáslav bude hrát ČFL
Kromě Viktorie Žižkov, která nedostala licenci pro druhou nejvyšší českou soutěž, bude Českou fotbalovou ligu hrát i Čáslav. Ta měla půviodně kvůli administrativní úpravě sestoupit do divize. (ČTK)
27.07.2014 V Novém Bydžově se kvůli počasí nehrálo
Vydatné srážky a podmáčené hřiště v Novém Bydžově dnes znemožnily odehrát utkání 1. kola Poháru FAČR mezi domácím týmem Union 2013 a Čáslaví. Souboj účastníků nadcházejícího ročníku ČFL byl odložen na úterý 29. července s výkopem v 18 hodin. Druholigové Ústí nad Labem si musí do té doby na svého soupeře ve druhém pohárovém kole počkat. (ČTK)
16.07.2013 Vysočina Jihlava - Zenit Čáslav 5:0
PŘÍPRAVA: Vysočina Jihlava - Zenit Čáslav 5:0.
Branky:
54. a 90. Teplý, 18. Masopust, 22. Koloušek, 53. Kučera. Sestava Jihlavy: Blažek (46. Hanuš) - Tlustý (46. Mikula), Šourek (70. Tlustý), Kopic (46. Josl), Marek (70. Kosak) - Koloušek (70. Karlík), Karlík (46. Jánoš) - Masopust (46. Kliment), Kučera, Kosak (46. Marcin) - Šimonek (46. Teplý). Trenér Komňacký.
01.06.2013 Opava a Čáslav definitivně sestupují
Fotbalisté Opavy a Čáslavi sestupují z druhé ligy. Šance obou týmů na udržení ukončilo domácí vítězství Mostu 5:1 nad poslední Opavou, díky kterému si navíc Baník vypracoval jeden zápas před koncem soutěže čtyřbodový náskok na předposlední Čáslav.
28.03.2013 Odložené zápasy druhé ligy 24.4.
Oba odložené zápasy 20. kola fotbalové národní ligy (druhé ligy) Varnsdorf - 1. HFK Olomouc a Čáslav - Sokolov mají nový termín středu 24. dubna. Fotbalová asociace ČR dnes oznámila, že utkání začnou v 17:00. V neděli se ve Varnsdorfu ani v Čáslavi nemohlo hrát kvůli nezpůsobilému terénu.
22.03.2013 Odloženy dva zápasy druhé ligy
Kvůli nezpůsobilému terénu se v neděli neuskuteční zápasy 20. kola druhé fotbalové ligy Varnsdorf - 1. HFK Olomouc a Čáslav - Sokolov. Náhradní termíny utkání budou teprve stanoveny.
19.03.2013 Čáslav - Bohemians opět odloženo
Dnešní opakovaná dohrávka druhé ligy mezi Čáslaví a Bohemians Praha se neuskuteční kvůli nepříznivému počasí. Duel, který zůstal nedohrán při bezbrankové remíze už 10. března v 55. minutě za bouřky, byl tentokrát odložen kvůli přívalům sněhu ve středočeském městě.
11.03.2013 Čáslav - Bohemians Praha 19.3.
Nedohrané utkání 18. kola druhé nejvyšší soutěže mezi Čáslaví a Bohemians Praha se bude opakovat v úterý 19. března od 15:00. Oznámila to Fotbalová asociace ČR. Nedělní zápas v Čáslavi narušilo počasí. Na začátku druhé půle muselo být utkání kvůli bouřce přerušeno, rozhodčí ho nakonec za bezbrankového stavu ukončil v 55. minutě kvůli nezpůsobilému terénu.
10.03.2013 Čáslav - Bohemians Praha nedohráno
Dnešní utkání osmnáctého kola české druhé ligy mezi Čáslaví a Bohemians Praha nebylo dohráno, příčinou byl nezpůsobilý terén.
16.01.2013 1. FK Příbram - Zenit Čáslav 3:0
PŘÁTELSKY: 1. FK Příbram - Zenit Čáslav 3:0. Branky: 10. T. Pilík, 42. Al Mašán, 86. Šlapák. Sestava Příbrami: I. poločas: Hruška - Divíšek, Mišůn, Hájovský, Jugas - T. Pilík, Tarczal, Al Mašán, Danoski - Wágner, Krbeček. II. poločas: Krček - Hanuš, Kvída, Dejmek, Macháček - Koukal, Trapp, Kraus, Veselý - Střihavka, Šlapák. Trenér: Marko.
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!