Ludogorec Razgrad Bulharsko - Ludogorec Razgrad - Zprávy

Ludogorec Razgrad - TSG Hoffenheim 2:1

Český obránce Pavel Kadeřábek vstřelil v Bulharsku jedinou branku Hoffenheimu, ale ani ta na premiérové body v Evropské lize nestačila. Úplně stejným poměrem jako naposledy Braze podlehl také Ludogorci, jenž dokázal nepříznivý stav otočit. Po přestávce totiž srovnával Svetoslav Djakov a osmnáct minut před koncem se prosadil též Jody Lukoki.

Preview: Ludogorec Razgrad - TSG Hoffenheim

Ludogorec si na úvod skupinové fáze Evropské ligy nevedl špatně a dokázal uhrát bod na půdě istanbulského Basaksehiru. Je na tom tedy lépe než Hoffenheim, který naopak nezvládl svůj úvodní duel s Bragou a nutně by potřeboval zabrat. Nicméně bulharský celek před vlastními fanoušky vyhrál v rámci evropských pohárů už třikrát v řadě.

Istanbul Başakşehir - Ludogorec Razgrad 0:0

Turecký vicemistr Istanbul Başakşehir si sice ve 3. předkole Ligy mistrů vyšlápl na belgické Bruggy, ovšem vstup do základní skupiny Evropské ligy mu příliš nevyšel. V souboji s bulharským mistrem byl považován za favorita, ale za 90 minut nedokázal vsítit jedinou branku a s Ludogorcem Razgrad se tedy rozešel smírně bez branek. V těžké kvalifikační skupině C tak zaznamenal nečekanou ztrátu, hosté naopak bod určitě berou.

Preview: Istanbul Başakşehir - Ludogorec Razgrad

Ve skupině C čeká na nováčka v pohárech z Istanbulu soupeř, který už má slušnou průpravu. Hodně ambiciózní Istanbul Başakşehir sice hodlá promluvit do postupových nadějí, ale hned na úvod bude mít velmi náročného soka. Do Istanbulu totiž zavítá Ludogorec.

V Razgradu se loučí se symbolem úspěšné éry Dermendžijevem

Od roku 2011 byl téměř bez ustání členem trenérského ansámblu Ludogorce Razgrad, který právě od onoho roku neochvějně kraluje bulharské kopané. Nyní však Georgij Dermendžijev po špatném startu podruhé v kariéře rezignuje na pozici hlavního trenéra, a tentokrát to na brzký návrat asi nebude...

FC Kodaň - Ludogorec Razgrad 0:0

Fotbalisté dánské Kodaně si pohlídali postup do osmifinále Evropské ligy a po úvodním vítězství 2:1 na půdě bulharského mistra z Razgradu tentokráte uhráli na domácím stánku bezbrankovou remízu. Domácí výběr od samého začátku velmi dobře bránil a soupeře k příliš vyloženým příležitostem nepouštěl, Ludogorec i přes větší útočnou aktivitu branku vstřelit nedokázal a s působením v tomto ročníku evropských pohárů se tedy loučí.

Preview: FC Kodaň - Ludogorec Razgrad

Ludogorec si po poměrně úspěšně zvládnuté základní fázi Ligy mistrů určitě hodně věřil na postup do osmifinále Evropské ligy před Kodaň. Jenže ani dánský celek neztratil nic za svého podzimního elánu a první zápas zvládl lépe on. A před vlastními fanoušky potřebuje jen uhájit jednobrankový náskok získaný z bulharské půdy.

Ludogorec Razgrad - FC Kodaň 1:2

Ludogorec se dnes příliš nevytáhl a Kodaň si z jeho hřiště odváží náskok o jednu branku. Domácí se probrali až příliš pozdě a stav 2:0 ve prospěch svého soka dokázali v závěru jen korigovat.

Preview: Ludogorec Razgrad - FC Kodaň

Ostrý start do jarní části sezóny prožije bulharský vládce z Razgradu a dánský gigant z Kodaně. Oběma celkům, jimž na rozdíl od velkých evropských lig ještě nezačala domácí soutěž, se na podzim podařilo v základních skupinách Ligy mistrů vybojovat alespoň třetí pozici. A los Evropské ligy svedl oba dva proti sobě.

PSG vybojovalo proti Ludogoreci pouze bod za remízu 2:2

Pařížané přišli o vítězství ve skupině, protože před vlastními fanoušky nedokázali skolit Ludogorec, který si mimochodem díky remíze 2:2 na jaře zahraje alespoň Evropskou ligu. Arsenal totiž neměl problémy s Basilejí a udržel průběžné vedení. Domácí mohou být alespoň spokojení s tím, že Ángel Di María v nastavení druhé půle zachránil svůj tým od naprosté ostudy a sronval stav.

Ludogorec vyzve Paříž v boji o poslední šanci

Paris Saint-Germain svádí s Arsenalem na dálku souboj o první příčku ve skupině a v posledním duelu přivítá Ludogorec. Domácí střelci se již teď nemohou dočkat, protože obrana Ludogorce je pověstně průchozí. Ludogorec však stále pomýšlí na Evropskou ligu.

Po remíze Lodogorce s Basilejí je souboj o třetí příčku skupiny A otevřený

Ludogorec dokázal v důležitém souboji o třetí místo uhrát s Basilejí bezbrankovou remízu, čímž před posledním kolem získal výhodu lepších vzájemných zápasů. Pokud tak švýcarský celek neuhraje na závěr více bodů než jeho soupeř, s evropskými poháry se pro letošek rozloučí. Proti Arsenalu bude muset uhrát minimálně plichtu.

Ludogorec si to s Basilejí rozdá o postup do Evropské ligy

Klíčový souboj o třetí příčku a účast v jarní fázi Evropské ligy spolu svedou hráči Ludogorce a Basileje. Oba celky mají na kontě jen jeden bod, už nemohou myslet na osmifinále a případné vítězství jednoho z nich zřejmě posune alespoň na cenu útěchy. První vzájemný zápas ve Švýcarsku skončil plichtou.

Arsenal v Sofii zvrátil dvoubrankové manko a slaví výhru 3:2

Vůbec první soutěžní výjezd Arsenalu na bulharskou půdu se proměnil v pořádné drama až do samého konce, neboť domácí Ludogorec perfektně zachytil vstup do zápasu a slepenými góly si zajistil nečekané dvoubrankové vedení již po patnácti minutách. Hosté se ovšem nenechali rozhodit, ještě do přestávky srovnali a tři minuty před koncem pak zásluhou fantastického sólového gólu Mesuta Özila nakonec dokonali obrat na 3:2, který jim s předstihem zajistil postup do osmifinále.

Oslabený Arsenal jede do Bulharska hájit první místo

Londýnský Arsenal se doposud těšil výtečné formě, díky níž okupuje přední příčky jak v domácí soutěži, tak i Lize mistrů, ovšem nastupující měsíc listopad je pro svěřence Arsena Wengera dlouholetý strašák, jak ostatně dokazuje tato statistika bodových zisků v jednotlivých měsících. Podpořit bídnou listopadovou bilanci Kanonýrů hodlá bulharský Ludogorec, který již nutně potřebuje naplno bodovat, jestliže ještě chce pomýšlet na postup...