Wolverhampton Wanderers Anglie - Wolverhampton Wanderers - Zprávy

United v infarktovém závěru skolili Wolves. Rashford sfoukl interní problémy gólem

Manchester United ve 22. kole Premier League porazil v gólové přestřelce Wolves 4:3. Do utkání vstoupili lépe Rudí ďáblové, když se prosadila jejich dvě útočná esa Marcus Rashford a Rasmus Höjlund. Především pro Angličana se jednalo o důležitou trefu, neboť do předchozího klání nenastoupil kvůli jeho interním problémům v klubu. Domácí se sice nevzdali a podařilo se jim dokonce v 95. minutě vyrovnat na stav 3:3, nicméně poslední slovo si vzal o dvě minuty později hrdina Kobbie Mainoo. "Vlci" tak museli poprvé od 17. prosince zkousnout porážku.

Přeruší Wolverhampton negativní bilanci proti United?

Diváci uvidí na Molineux Stadium souboj Wolverhamptonu s Manchesterem United. Domácí fotbalisty nečeká lehký úkol, protože poslední tři vzájemné ligové zápasy proti "Rudým ďáblům" prohráli, zároveň se ani v jednom utkání nedokázali prosadit.

Remízový král z pobřežního města nedovolil Wolves přepsat historické tabulky

Brighton remizoval v dohrávce 21. kola Premier League na svém hřišti s Wolves 0:0. Vlci proti odpočatým Rackům po většinu zápasu strádali a nevýrazným výkonem odmítli šanci poprvé od sezony 1971/72 vyhrát v anglické nejvyšší soutěži čtyři střetnutí po sobě. Pobřežní tým z jihu Anglie naopak prodloužil sérii domácí neporazitelnosti v lize na devět utkání, avšak z duelu neodcházel s úsměvem. Remizoval totiž už po osmé, a ztratil tedy další důležité body v boji o vyšší pozice.

Wolverhampton si brousí zuby na Brighton

Wolverhampton neprohrál už pět utkání v řadě ve všech soutěžích, ale v pondělní dohrávce narazí na neoblíbený Brighton, proti kterému si v posledních dvou vzájemných měřeních sil připsal vysoké porážky (0:6, 1:4).

Guedes se znovu stěhuje, do léta bude z Wolves hostovat ve Villarrealu

Villarreal si do konce sezony z Wolverhamptonu Wanderers vypůjčil Gonçala Guedese, jenž předtím ukončil nevydařené hostování v Benfice. Součástí dohody není opce na přestup...

Frankfurt znovu lovil v anglických vodách, vypůjčil si útočníka Kalajdžiće

Saša Kalajdžić se po sezoně a půl vrací do německé nejvyšší soutěže. Rakouský útočník se i vinou zdravotních problémů neprosadil ve Wolverhamptonu, letošní sezonu pak dohraje na hostování ve Frankfurtu.

"Vlci" si vychutnali svou oblíbenou kořist. Uvadající Everton načal sváteční střelec Kilman

Wolverhampton porazil v utkání 20. kola Premier League Everton 3:0 a připsal si třetí ligovou výhru v řadě. Vítězný gól vstřelil překvapivě Max Kilman, jenž se v nejvyšší anglické soutěži prosadil teprve podruhé v kariéře. Pojistku přidal Matheus Cunha, který se v posledních osmi zápasech přímo podílel již na šesté brance. Výsledek rovněž potvrdil, že se Toffees proti Vlkům nedaří, neboť si proti nim zapsali již pátou porážku z posledních šesti ligových střetnutí, a ve vzájemných konfrontacích tak čekají na výhru již od května 2021.

Ve formě hrající Wolverhampton přivítá na Molineux Dycheův Everton

V sobotu odpoledne se na Molineux utká domácí Wolverhampton s týmem z modré části Liverpoolu, a tedy Evertonem. Wolves mohou poprvé od ledna 2022 vyhrát tři ligová utkání v řadě, naopak svěřenci Seana Dyche by se rádi vrátili na vítěznou vlnu.

Vlky nasměrovaly k výhře bláznivý úvod a minely soupeře. Hwang zaplatil za dva góly zraněním

Fotbalisté Brentfordu prohloubili v 19. kole Premier League své trápení, když na vlastní půdě padli s Wolves 1:4. Utkání přineslo divákům bláznivý první poločas, ve kterém v rozmezí 15 minut padly hned čtyři branky. Jedním z hrdinů hostů byl dvougólový Hee-Chan Hwang, jenž před pár dny prodloužil s Vlky smlouvu až do roku 2028. Jeho oslavy ovšem zhatilo v nastaveném čase úvodního dějství zranění zad, kvůli kterému musel střídat. Hráči v modrých dresech i přesto dotáhli duel do vítězného konce, k čemuž dvěma obrovskými chybami v rozehrávce přispěl i Nathan Collins, a podruhé v řadě tak zaznamenali zisk tří bodů. Pro Bees to naopak byla z posledních sedmi klání již šestá porážka.

Brentford se chce vrátit na vítěznou vlnu, proti bude nevyzpytatelný Wolverhampton

Ve středu večer bude na programu duel anglické nejvyšší soutěže mezi Brentfordem a Wolverhamptonem Wanderers. Domácí si dopřáli minulý týden odpočinek, jejich duel s Manchesterem City byl totiž odložen, naopak Wolves si přímo na Štědrý den poradili s londýnskou Chelsea.

Vánoční utkání v Anglii pro sebe ukořistili "Vlci". Chelsea nezachránil kůži ani uzdravený Nkunku

Chelsea prohrála v 18. kole Premier League, teprve druhém utkání hraném na Štědrý den v historii soutěže, s Wolves 1:2. Příležitost přetavit vánoční duel v zisk tří bodů jako první zužitkoval v 51. minutě přesnou hlavičkou po rohovém kopu Mario Lemina a nasměroval svůj tým za vítězstvím. Na druhé straně dokázal pouze korigovat skóre Christopher Nkunku, jenž si po vleklém zranění připsal první start v anglické lize i premiérovou trefu. Domácí tak neokusili ligovou porážku na Molineaux Stadium už osm zápasů, naopak hosté na svého soupeře na tomto místě nevyzráli již počtvrté od roku 2019 a zároveň protáhli sérii venkovních proher v řadě na čtyři utkání.

Chelsea si na Štědrý den zahraje s Wolves

Wolverhampton Wanderers přivítá na Štědrý den v 18. kole Premier League Chelsea. Oba soupeře dělí v tabulce pouhé tři body, domácí Wolves jsou třináctí, Blues patří desátá pozice.

Kouzla brazilsko-ghanské kooperace vynesla West Hamu výhru. Vlci na cizích hřištích strádají

Fotbalisté West Hamu zvládli utkání 17. kola Premier League, když porazili na vlastní půdě Wolves 3:0. Zisk tří bodů se pro Kladiváře zrodil již v první půli, v níž kralovala dvojice Lucas Paquetá a Mohammed Kudus. Brazilský záložník připravil pro svého kolegu během 10 minut dvě gólové šance, jež ghanský křídelník proměnil. Vlci tak potvrdili trápení na hřištích soupeřů, kde prohráli již čtvrtý duel v řadě. Na jejich pádu se podíleli i čeští zástupci Tomáš Souček a Vladimír Coufal. Kapitán české reprezentace odehrál celé střetnutí, druhý jmenovaný byl střídán 91. minutě.

West Ham hostí Wolves

West Ham bude muset z evropských pohárů přepnout zpět do Premier League, jelikož v 17. kole hostí Wolverhampton Wanderers. Hammers jsou v probíhající sezoně zatím devátí, jejich sok na ně ztrácí pět bodů a je na třinácté pozici.

Nový střelec vratkou židli Coopera nenarovnal. Nottingham uhrál na hřišti Wolves pouze bod

Wolves v utkání 16. kola Premier League pouze remizovali s Nottinghamem 1:1 a odmítli šanci na prozatímní posun do první poloviny tabulky. Stadion ve Wolverhamptonu totiž nejprve zmrazil přesnou hlavičkou Harry Toffolo, který vsítil ve 28 letech svůj premiérový gól v nejvyšší anglické soutěži. Domácí však záhy reagovali z kopaček Matheuse Cunhy, který svojí dobře umístěnou trefou zajistil hostům již pátý ligový zápas bez výhry v řadě, a přiživil tak spekulace o odchodu jejich manažera.