Nottingham Forest Anglie - Nottingham Forest - Zprávy

Nottingham hostí sedmnáctý Luton

Nottingham čeká na vítězství čtyři ligové zápasy a velkou šanci získat tři body bude mít v sobotu proti Lutonu, který z dosavadních osmi duelů vyhrál pouze jediné utkání a v současné chvíli se pohybuje na hranici sestupového pásma.

V Selhurst Parku branka opět nepadla. Crystal Palace zradil proti Forestu kluzký trávník

Crystal Palace remizoval v osmém kole Premier League s Nottinghamem 0:0. Šance na změnu skóre v utkání nechyběly, jenže ani jednu z nich týmy nevyužily. Na straně hostů brilantní individuální akci nezakončil přesně Murillo, na té druhé zase ve velké příležitosti podklouzl Jean-Philippe Mateta. Po pětigólové přetahované s Wolves ze začátku září se tak v Selhurst Parku přestalo střelcům dařit a podruhé v řadě byla na tomto stadionu výsledkem bezbranková remíza.

Crystal Palace změří síly s Nottinghamem

Crystal Palace si připsalo cenný skalp Man Utd a v dalším kole narazí na Nottingham, který poslední tři ligová utkání po sobě nevyhrál.

Minuta hrůzy Forest na kolena nepoložila. Cenný bod vykouzlil hlavičkující Domínguez

Brentford remizoval v sedmém kole Premier League na hřišti Nottinghamu 1:1. Nálada diváků na City Ground měla velmi kolísavý vývoj, neboť jako první sice dostali míč do branky domácí, gól ale z důvodu ofsajdu neplatil. Krátce po změně stran pak viděl druhou žlutou kartu Moussa Niakhaté a hostující přesilovku okamžitě proměnil ve vedoucí trefu Christian Nörgaard. Forest však své zbraně ani v početní nevýhodě nesložili a díky hlavičce Nicoláse Domíngueze ukořistili z duelu alespoň bod.

Souboj sousedů v tabulce, Nottingham vyzve Brentford

Oba týmy se ve vzájemném zápase pokusí přerušit sérii bez ligové výhry. Nottingham naposled zvítězil na začátku září, zatímco Brentford je na tom ještě hůře a na tři body čeká od poloviny srpna.

Nottingham se stal další kořistí stoprocentních Citizens, Rodri se poprvé v kariéře červenal

Manchester City porazil v šestém kole Premier League na Etihad Stadium Nottingham 2:0. O vítězství Citizens rozhodla úvodní čtvrthodina, kdy nejdříve zaznamenal první branku v sezoně Phil Foden, na něj pak navázal naopak nejlepší střelec soutěže Erling Haaland, jenž od startu minulého ročníku nastřílel jen o jednu branku méně, než celý Forest. Domácí celek se musel prakticky celý druhý poločas obejít bez vyloučeného Rodriho, jenž uviděl červenou kartu vůbec poprvé v profesionální kariéře.

Manchester City bude i přes marodku velkým favoritem

Manchester City pod vedením Pepa Guardioly míří za další ligovou výhrou, tentokráte na Etihad Stadium přijede proti vodním mlýnům bojovat Nottingham Forest. Citizens v letošním ročníku Premier League ještě neztratili ani bod, hosté jsou se ziskem 7 bodů na slušné osmé příčce.

Nottingham na Burnley neumí, remízu proti nováčkovi vystřelil Hudson-Odoi

Nottingham Forest remizoval v pátém kole Premier League před domácím publikem s Burnley 1:1. Do vedení šel chvíli před koncem prvního poločasu nováček ligy, a to zásluhou Zekiho Amdouniho. Po změně stran ovšem přišel fantastický moment Calluma Hudsona-Odoie, jenž skvostnou střelou na zadní tyč vyrovnal. Svěřenci Vincenta Kompanyho tak alespoň vybojovali první bod v letošní sezoně. Forest naopak potvrdili, že se jim proti The Clarets nedaří, jelikož je neporazili od roku 2012.

Nottingham bude chtít v pondělní dohrávce oplatit Burnley vyřazení z ligového poháru

Dva týdny po vzájemném zápase v EFL Cupu se opět střetne Burnley s Nottinghamem Forest, v pondělí bude na City Ground k vidění dohrávka anglické Premier League. Svěřenci Steva Coopera vstoupili naposledy překvapivě udolali Chelsea 1:0, Burnley naopak vysoko podlehlo Tottenhamu Hotspur v poměru 5:2.

Chelsea optimismus dlouho nevydržel, Nottingham zakončil venkovní trojboj s giganty vítězně

Fotbalisté Chelsea nenavázali na hladkou výhru z minulého týdne, když ve čtvrtém kole anglické Premier League prohráli na Stamford Bridge s Nottinghamem Forest 0:1. Překvapivý triumf se zrodil krátce po poločasové přestávce, kdy se po krásné průnikové přihrávce trefil přesně k tyči Anthony Elanga. Švédský křídelník, který přišel na hrací plochu jako střídající hráč, si tak připsal premiérovou trefu v dresu Forestu. The Blues alespoň k remíze nenasměrovala ani nová tvář v sestavě Cole Palmer, který na západ Londýna přišel z konkurenčního Manchesteru City.

Posílený Nottingham Forest změří síly s lodnýnskou Chelsea

Chelsea přivítá v sobotním odpoledním utkání Premier League na Stamford Bridge Nottingham Forest. Svěřenci Mauricia Pochettina v týdnu vyhráli 2:1 nad AFC Wimbledon ve druhém kole EFL Cupu, zatímco Tricky Trees byli v ligovém poháru vyřazeni Burnley.

Tottenham posílil ofenzivu, z Nottinghamu přivedl Johnsona

Brennan Johnson po čtrnácti letech odchází z Nottinghamu. Dvaadvacetiletý útočník se stěhuje do Tottenhamu, kde podepsal šestiletou smlouvu. Forest by měli vyinkasovat zhruba 45 milionů liber.

United se vzpamatovali z děsivého úvodu. Rekordní trefu Awoniyiho zastínil Fernandes

Manchester United dokázal otočit duel třetího kola Premier League proti Nottinghamu a zvítězil 3:2. Pro Rudé ďábly přitom vše začalo nejhorším možným způsobem, neboť již ve čtvrté minutě prohrávali o dvě branky. Jako první se v sedmém po sobě jdoucím utkání anglické nejvyšší soutěže trefil nigerijský útočník Taiwo Awoniyi, který v tomto směru dorovnal africký rekord. Domácí se ale s další porážkou odmítli smířit, postupně se vrátili do zápasu a v 76. minutě jim druhou letošní výhru vystřelil z penalty kapitán Bruno Fernandes.

Andrey Santos ani letos ostrý start v Chelsea nezapíše, Premier League okusí v Nottinghamu

Když v lednu nakoupila Chelsea defenzivního záložníka Andreye Santose, který sbíral zkušenosti na profesionální scéně v dresu Vasco da Gama, nebála se položit na stůl 12,5 miliónů eur. Pro jarní část sezóny ale ještě působil formou hostování v brazilském klubu. A nově si na svůj debut za The Blues bude muset počkat. Devatenáctiletý středopolař byl totiž poslán na roční hostování do Nottinghamu.

Man Utd narazí na Nottingham

Man Utd chce prodloužit domácí sérii neporazitelnosti, zatímco Nottingham se bude snažit navázat na domácí vítězství proti Sheffieldu.