Norwich City Anglie - Norwich City - Zprávy

Zvedne se Blackburn ze dna tabulky po souboji s nováčkem?

Norwich působí z nováčků nejlepším dojmem, pod manažerem Lambertem v Premier League výrazně pookřáli a z posledních pěti zápasů hned třikrát vyhráli. Zbylé dva zápasy navíc na hřištích Liverpoolu a Manchesteru United odehráli důstojnou roli, na Anfield Road vybojovali remízu 1:1, na Old Trafford pak nebýt žalostného zakončení ve vyložených šancích mohlo k dělbě bodů dojít rovněž.

Liverpool nezvládl daší zápas s outsiderem, Norwich mu sebral dva body

Liverpool vkročil do obou poločasů raketovým způsobem, v úvodních deseti minutách vždy svého soupeře výrazně zatlačil a dohromady v nich třikrát nastřelil konstrukci branky. Góly však padaly jindy, skóre otevřel v nastavení první půle Bellamy, ale na výhru to nestačilo. Norwich vyrovnal po hodině hry Holtem a po dobrém výkonu i ve zbytku duelu vybojoval na Anfield Road cennou remízu 1:1.

Preview: Liverpool FC - Norwich City

FC Liverpool, který se tlačí do první čtyřky, přivítá ve svém svatostánku Anfiled Road Norwich City, aktuálně devátý tým soutěže. V každém případě Reds se budou muset mít secsakramentsky na pozoru, neboť Norwich tři utkání z posledních čtyř vyhrál.

Nováčci nadchnuli, šťastnější je nakonec dle zvyklostí domácí Norwich

Takový entuziasmus si od nováčků slibujeme! Žádný strach, žádné okolky. V nadstandardním tempu vydržely Norwich se Swansea hrát téměř plných 90 minut, divákům krom množství pohledných akcí a kombinací nabídly dohromady i čtyři góly. Fanouškům Norwiche pak výsledek 3:1 přinesl i vítěznou radost.

První bitvu nováčku obstarají Norwich se Swansea

V osmém kole se Premier League dočká své první ryze nováčkovské bitvy. A ta hned neslibuje nic jiného než atraktivní podívanou - oba celky jsou zvyklé útočit, poslední dobou i podávat kvalitní výkony a například komentátor BBC John Roder nazval jejich loňské podzimní měření sil ve druhé lize jedním z nejlepších zápasů toho ročníku. A že jich určitě nezhlédl málo...

MU pokořilo další rekord, s Norwichem se ale k výhře protrápilo

Manchester United stanovil další rekord! Už podevatenácté v řadě doma neztratil body, což se mu v nejvyšší soutěži nikdy nepovedlo. Poslední maximum navíc stanovil již v sezoně 1904/05. Na onen poslední korálek se ovšem Red Devils nepříjemně natrápili. Norwich by za dnešní bojovný výkon zasloužil absolutorium i čestný gól.

Duel MU s Norwichem by neměl být předem rozhodnut

Premier League už nezná žádný stoprocentní tým. Minulý víkend se o to zasloužilo mužstvo ze Stoke-on-Trent, jež oloupilo o cenné dva body Manchester United. Norwich má tedy v někom vzor, přičemž sám jde do utkání povzbuzen dvěma výhrami v řadě. Máme tu zaděláno na další překvapení?

Norwich City - Sunderland AFC 2:1

Norwich dokázal překvapit Sunderland a po devadesáti minutách slaví vítězství. Hosté korigovali až v závěru utkání a odjíždějí s prázdnou.

V souboji o střed tabulky hostí Norwich Sunderland

Program šestého kola Premier League uzavře pondělní dohrávka, v niž se střetne nováček Norwich City se Sunderlandem. Setkávají se tak sousedé v tabulce se shodným bodovým zápisem na kontě. Jen díky skóre jsou Black Cats třináctí a Canaries o příčku pozadu.

Bolton Wanderers - Norwich City 1:2

Norwich díky dvěma úderům v první půli přehrál Bolton a odváží si tak z Reebok Stadium premiérové tři body v letošní sezóně. Boltonu naopak po skvělém úvodu začíná docházet dech.

Bolton čeká po náročných bitvách nováček z Norwiche

Teprve teď Boltonu, dá se říct, začíná sezona. Po třech soubojích s adepty na titul totiž konečně přichází hratelný soupeř, a hned další nováček. Jednoho už Trotters v prvním kole vypráskali 4:0, teď narazí na Norwich, který je zatím s dvěma body na pomezí sestupové zóny.

Norwich City - West Bromwich Albion 0:1

West Bromwich Albion dokázal díky brzké trefě Odemwingieho zvládnout utkání v Norwichi a odváží si tak z Norfolku premiérové tři body v letošní sezóně. Kanárci si naopak na něco podobného ještě chvíli počkají.

Získá West Brom z půdy nováčka konečně první body?

Nedělní program anglické Premier League otevře utkání mezi nováčkem soutěže Norwich City a doposud bez jediného bodu na sestupových pozicích krčícího se West Bromwich Albion. Canaries mohou jít do duelu s pozitivními myšlenkami, jelikož v minulém kole na půdě vicemistra Chelsea zanechali dobrý dojem a o vítězství Blues rozhodl až gól z penalty 10 minut před koncem základní hrací doby.

Chelsea opět nepřesvědčila, Norwich ovšem porazila 3:1

Opět to nebylo žádné skvostné představení, ale Chelsea to znovu zvládla a porazila na Stamford Bridge i dalšího outsidera. Norwich se srdnatě bil, ale nakonec prohrál 3:1. Výhru Blues kazí ošklivé zranění Didiera Drogby, u něhož byly asi deset minut lékaři a pak na nosítkách opustil trávník. Pozitivem je naopak debut Juana Maty, který vstřelil branku, představil se také Romelu Lukaku.

Chelsea chce proti Norwichi další tři body

Minulý týden si André Villas-Boas připsal premiérové tři body na lavičce Chelsea a v sobotu by na ně rád navázal dalším plným bodovým ziskem. Blues čeká další zápas před vlastním publikem a jelikož na Stamford Bridge zavítá nováček z Norwiche, nic jiného než výhra se brát ani nemůže.