Huddersfield Town (Anglie)

Arsenal se proti Huddersfieldu nadřel, o výhře rozhodl Torreira

Kdyby se v Anglii hrály jen první poločasy, krčil by se Arsenal u sestupových příček. Ani v šestnáctém kole se Kanonýři nedokázali vypořádat s nástupem do utkání proti Huddersfieldu a stále v Premier League ani jednou o přestávce neměli vedení na své straně. I tentokráte však potvrdili, že druhé poločasy jsou naopak jejich doménou. Sedm minut před koncem totiž strhl vedení na stranu domácích Lucas Torreira.
08.12. | Komentáře a souhrny | 4 komentáře

Arsenal s rostoucí marodkou touží proti Huddersfieldu protáhnout neporazitelnost

Po dvou mimořádný zápasech během několika dní, čeká nyní na londýnský Arsenal podstatně jiná výzva v podobě podceňovaného soupeře a tedy role jasného favorita. Kanonýři si zdárně poradili s úhlavním rivalem Tottenhamem a následně vybojovali remízu na zakletém Old Trafford, kde v Premier League nezvítězili od roku 2006. Teď na domácí půdě přivítají Huddersfield, a cokoli jiného než vítězství, by na předešlé úspěchy vrhlo nový stín.
08.12. | Previews | 4 komentáře

AFC Bournemouth - Huddersfield Town 2:1

Bournemouth na své konto připisuje další cenné tři body a minimálně do středy se posouvá na šesté místo tabulky. K výhře nad Huddersfieldem mu pomohl především brilantní start, v úvodních dvaceti minutách totiž Cherries svého soupeře totálně přehráli, a i když ve zbylém průběhu utkání museli své vedení hájit zuby nehty, nakonec jej dotáhli do vítězného konce.
05.12. | Komentáře a souhrny | 3 komentáře

Preview: AFC Bournemouth - Huddersfield Town

Přetěžký listopadový los Bournemouth zasáhl opravdu výrazně. Cherries zezačátku sezóny patřili k tomu nejatraktivnějšímu v Premier League - a to se možná nezměnilo ani teď. Parádní sérii, která partu Eddieho Howea vystřelila až na šesté místo, však vystřídala čtyřzápasová šňůra porážek. A Bournemouth teď nutně potřebuje porazit Huddersfield.
03.12. | Previews | 3 komentáře

Huddersfield Town - Brighton & Hove Albion 1:2

Huddersfield měl snový začátek, jenomže rychlé vedení nedokázal udržet a nakonec v zápase prohrál. Brighton předvedl otočku díky brankám Duffyho a Andoneho, navíc v tu chvíli už hráli domácí bez vyloučeného Mouniého.
02.12. | Komentáře a souhrny | 2 komentáře

Preview: Huddersfield Town - Brighton & Hove Albion

Huddersfield se zvedá, tedy alespoň to platilo o minulých třech kolech a v nastoleném trendu by rád pokračoval i proti Brightonu. Domácí si sice v tabulce Premier League vedou hůře, ovšem vzájemná bilance hovoří spíše v jejich prospěch.
01.12. | Previews | 2 komentáře

Wolverhampton Wanderers - Huddersfield Town 0:2

Není žádným tajemstvím, že svěřenci Davida Wagnera mají problémy s ofenzívou. Vždyť v posledních dvaadvaceti zápasech se jim podařilo pouze jednou vstřelit více než jednu branku. Ale dnes se Terriers prezentovali naprosto odlišným stylem hry. Byli aktivní, napadali a když se jim podařilo získat míč na kopačky, byli nebezpeční. Těžko by divák, který by je viděl poprvé, uvěřil, že se jedná o jednoho z hlavních adeptů na sestup a jejich protivník je týmem ze středu tabulky.
25.11. | Komentáře a souhrny | 3 komentáře

Preview: Wolverhampton Wanderers - Huddersfield Town

Huddersfield Town v posledních dvou zápasech získal čtyři z dosavadních sedmi bodů v aktuální ligové sezóně a jeho vyhlídky před klíčovou části sezóny jsou tak o něco růžovější, než byly dvě kola zpět. To Wolves po slibném úvodu Premier League, kdy v prvních 8 kolech nasbírali díky třem remízám a čtyřem výhrám skvělých 18 bodů, pomalu ztrácejí dech a z posledních čtyř zápasů si odnesli tři prohry a jednu remízu.
24.11. | Previews | 3 komentáře

Huddersfield Town - West Ham United 1:1

Huddersfield do zápasu vstoupil lépe a už po pár minutách se mohl radovat, když si na rohový kop naběhl jeden ze stoperů domácího celku - Fabianski ovšem vytáhl senzační zákrok a gólovou střelu vytěsnil na břevno. Hosté kontrovali únikem Arnautoviče, který se dostal za záda domácích stoperů, samostatný únik však zakončil jen ranou do boční sítě.
16.11. | Komentáře a souhrny | 15 komentářů

Preview: Huddersfield Town - West Ham United

Oba týmu budou chtít v 11. kole Premier League navázat na svoje výkony z minulého víkendu a konečně dvakrát za sebou uspět. West Ham si v minulém kole poradil s Burnley, kdy o jeho vítězství rozhodl hlavně druhý poločas, ve kterém Hammers nastříleli tři branky a vyhráli tak 4:2. To vítězství Huddersfieldu bylo o něco skromnější, díky vlastnímu gólu porazili poslední Fulham a dokázali tak poprvé v sezóně získat tři body.
09.11. | Previews | 15 komentářů
11.12. Mooy laboruje se zraněným kolenem
Zdravotní problémy má Aaron Mooy, záložník anglického Huddersfieldu má zraněné koleno. V klubu nyní čekají na výsledky podrobného vyšetření, australskému reprezentantovi každopádně hrozí, že by mohl začátkem roku přijít o Asijský pohár, na němž bude Austrálie obhajovat titul. (espnfc.com)
03.12. Huddersfieldu třikrát nepomůže Mounié
Steve Mounié si ve třech ligových utkáních nezahraje. Útočník Huddersfieldu Town dostal trest za vyloučení ze zápasu s Brightonem (1:2), proti čemuž se zkoušel neúspěšně odvolat. (lequipe.fr)
03.12. Huddersfield se odvolal proti vyloučení Mouniého
Steve Mounié byl ve víkendovém ligovém utkání s Brightonem (1:2) vyloučený, nemusel by však svému týmu chybět. Huddersfield Town se odvolal proti vyloučení beninského útočníka. (skysports.com)
28.11. Solanke na hostování do Huddersfieldu?
Huddersfield Town by mohl získat zajímavou posilu. Podle informací "Sky Sports" se loŇský nováček Premier League zajímá o možné hostování 21letého útočníka Liverpoolu. (skysports.com)
26.11. Hrustic na cestě do Premier League?
Anglickou nejvyšší soutěž by si mohl vyzkoušet Ajdin Hrustic. Dvaadvacetiletý australský záložník Groningenu podle posledních zpráv upoutal pozornost Crystal Palace a Huddersfieldu Town. (transfermarketweb.com)
10.11. Huddersfield přišel o Löweho
Nejméně do konce roku se bude muset Huddersfield obejít bez levého obránce Chrise Löweho. Ten opustil zápas s West Hamem s podezřením na poškození vazů v rameni. (dailymail.co.uk)
05.11. Huddersfield ukončil čekání na domácí gól
Huddersfield doma vyhrál 1:0 nad Fulhamem a dočkal se prvního letošního vítězství. Anglický celek navíc ukončil dlouhé čekání na vstřelenou branku před vlastními fanoušky, před dnešním večerem je naposledy potěšil v dubnu proti Watfordu, celkem doma nedal gól 659 minut. Za zmínku stojí i fakt, že se v pondělí večer do listiny střelců nezapsal žádný hráč Huddersfieldu, vlastní gól si dal hostující Timothy Fosu-Mensah. (bbc.com)
09.10. Austrálii nepomůže zraněný Mooy
Problémy s tříslem má Aaron Mooy. Záložník Huddersfieldu se zranil během zápasu anglické ligy proti Burnley a v tuto chvíli je jisté, že bude chybět australské reprezentaci v přátelském souboji s Kuvajtem. (espnfc.com)