Celé jméno:Viktor Budinský
Národnost: Slovensko
Datum narození:09.05.1993
Výška:186 cmVáha:83 kg
Pozice:brankářČíslo dresu:30
Klub:Baník Ostrava (CZE)
Aktuální statistiky v klubu Baník Ostrava (CZE)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
MOL Cup 2018/201922100003000
Kariéra hráče
 

Ostrava získala ze Sparty na přestup gólmana Budinského

Ostravu během zimy posílil už druhý gólman. Po Janu Laštůvkovi získalo vedení Baníku i slovenského brankáře Viktora Budinského na přestup ze Sparty. Čtyřiadvacetiletý odchovanec Banské Bystrice podepsal smlouvu na čtyři a půl roku.  
16.02. | Aktuality | 73 komentářů
 

Brankář Budinský znovu vyměnil Spartu za Bohemians

Brankář Viktor Budinský zamířil na roční hostování ze Sparty do dalšího pražského klubu Bohemians 1905. Čtyřiadvacetiletý slovenský gólman se vrací na známá místa, protože v Ďolíčku už hostoval v podzimní části minulé ligové sezony.  
26.07.2017 | Aktuality | 6 komentářů
 

Budinský nesmí chytat za Boleslav, jeho příchod je proti regulím

Brankář Viktor Budinský nesmí v jarní části první ligy chytat za Mladou Boleslav, kam přišel na hostování ze Sparty. Byl by to jeho čtvrtý klub v sezoně, zatímco pravidla dovolují působit jen ve třech. Stejný legislativní problém má další sparťan Martin Nový, který měl hostovat v Jihlavě. Informuje o tom deník Sport.  
18.02.2017 | Aktuality | 89 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
15.03. Budinský, Fleišman a Šušnjar si odpočinou
Ostravský brankář Viktor Budinský, vyloučený ve středečním pohárovém čtvrtfinále proti Mladé Boleslavi, dostal od disciplinární komise trest na jeden soutěžní zápas. Vynechá tak sobotní ligový duel Baníku proti Dukle Praha. Činnost má zastavenou i mladoboleslavský útočník Golgol Mebrahtu, jenž byl také vyloučen. Za čtyři žluté karty dostali trest na jedno utkání další ostravský hráč Jiří Fleišman a Aleksandar Šušnjar z Mladé Boleslavi. V druhé lize z téhož důvodu nesmějí v příštím kole nastoupit Tomáš Zápotočný z Příbrami, opavský Tomáš Jursa, vítkovický Libor Žondra a Aleš Nešický z Táborska. (ČTK)
28.02.2017 Budinský se vrátil z hostování do Sparty
Pražská Sparta si z hostování stáhla Viktora Budinského. Ten sice měl původně jarní část sezóny strávit v Mladé Boleslavi, jednalo by se však již o jeho čtvrtý klub během jedné sezóny, zatímco regule dovolují vystřídat maximálně tři, znovu se tak vrací na Letnou. To samé se týká obránce Martina Nového, který tak rovněž během nadcházejících měsíců zakotví v pražském klubu. (sport.sme.sk)
04.08.2016 Bohemians dotáhli hostování Budinského
Bohemians 1905 dotáhli očekávaný příchod slovenského brankáře Viktora Budinského. Třiadvacetiletý fotbalista bude v Ďolíčku do konce sezony hostovat z jiného pražského celku Sparty. (ČTK)
Další expres zprávy