PODCAST: Premier League s analytikem

Nejlepší možný post pro Tomáše Součka v sestavě West Hamu, co chybí United a Chelsea k naprosté dokonalosti a v čem jsou mizerní Brendan Rodgers s Davidem Moyesem. A i mnoho dalšího. To jsou témata nové epizody fotbalového podcastu Kontrapresink.
VČERA | Názory a komentáře | 49 komentářů

Nejlepším hráčem ligy bude Kolář, Stanciu, nebo Souček

V nominaci na nejlepšího hráče první ligy jsou brankář Ondřej Kolář a záložníci Nicolae Stanciu a Tomáš Souček z mistrovské Slavie. Mezi trenéry se o ocenění budou ucházet Jindřich Trpišovský ze Slavie, Adrian Guľa z Plzně a Pavel Hoftych z Liberce. Výsledky zveřejní Ligová fotbalová asociace ve čtvrtek.
08.07. | Aktuality | 59 komentářů

Ve West Hamu jsem se usadil, z gólů mám radost, řekl Souček

Reprezentant Tomáš Souček v anglické lize vstřelil gól dvakrát za sebou a West Hamu pomáhá k důležitým bodům na cestě za záchranou. Pětadvacetiletý záložník cítí, že se v londýnském týmu už naplno usadil a vedle branek má radost i z většího prostoru na hřišti.
07.07. | Aktuality | 204 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
05.07. West Hamu opět pomohl gól Součka
Tomáš Souček se prosadil ve druhém ligovém utkání po sobě. Český reprezentant poslal na začátku druhého poločasu West Ham United do vedení na hřišti Newcastlu, který však záhy srovnal na 2:2.
01.07. Souček zařídil West Hamu vyrovnání
West Ham bojuje o body s Chelsea, o poločase je stav 1:1 a průběžný výsledek zařídil ve druhé minutě nastavení Tomáš Souček. Český záložník se v první půli trefil hned dvakrát, jeho zásah ze 34. minuty ovšem kvůli ofsajdu uznán nebyl.
23.06. Souček vlastním gólem otevřel skóre
Tottenham po změně stran vede nad West Hamem United, jenž si vstřelil vlastní gól. Po rohovém kopu balón za vlastního gólmana Łukasze Fabiańskiho nešťastně usměrnil Tomáš Souček.
25.02. Souček mimo hru na tři týdny
Zhruba tři týdny bude chybět fotbalistům West Hamu United český záložník Tomáš Souček, který se zranil ve včerejším utkání Premier League na hřišti Liverpoolu. Bývalý slávista má potíže s přitahovačem. West Ham o době jeho absence informoval přes sociální sítě. (ČTK)
24.02. Souček střídal vinou zranění
Tomáš Souček nedohrál dnešní zápas na půdě Liverpoolu. Český záložník opět nastoupil v základní sestavě West Hamu a v závěru první půle utrpěl blíže nespecifikované zranění, po změně stran se vrátil na trávník, aby po dvou minutách střídal. (goal.com)
01.02. Souček nastoupí v základu West Hamu
West Ham United za několik desítek minut čeká utkání s Brightonem, proti němuž vyběhne na trávník i Tomáš Souček. Bývalou oporu Slavie čeká premiérový start za londýnský celek.
17.06.2019 Slavia si pojistila Součka
Tomáš Souček spojil i svoji další budoucnost se Slavií Praha. Úřadující český mistr se svojí oporou prodloužil kontrakt do roku 2024, přičemž součástí nové dohody je rovněž výstupní doložka ve výši 15 milionů eur. (slavia.cz)
05.06.2019 Souček hráčem měsíce, Weber trenérem
Slávista Tomáš Souček byl v anketě Ligové fotbalové asociace zvolen nejlepším hráčem první ligy za květen, kdy nejvyšší soutěž vyvrcholila premiérovou nadstavbovou částí. Čtyřiadvacetiletý reprezentant dal v pěti zápasech z pozice defenzivního záložníka tři góly a pomohl Pražanům k zisku mistrovského titulu. Mezi trenéry anketu ovládl kouč Mladé Boleslavi Jozef Weber, který se středočeským týmem postoupil do kvalifikace Evropské ligy. (ČTK)
18.05.2019 O Součka stojí Spartak Moskva
Tomáš Souček svými výkony přerůstá Slavii i českou ligu a v létě dost možná odejde do zahraničí. O přestupu reprezentačního záložníka uvažuje několik klubů a jeden z nich je z Ruska, zájem má Spartak Moskva. (sport-express.ru)
11.03.2019 Slavii bude chybět záložník Souček
Fotbalistům Slavie bude v příštím ligovém kole chybět Tomáš Souček, který dostal čtvrtou žlutou kartu v sezoně. Ze stejného důvodu čeká jednozápasový trest i teplického Tomáše Kučeru, zlínského Petra Jiráčka, Nikolu Raspopoviče z Dukly a příbramského Emmanuela Antwiho, který byl navíc vyloučen. Rozhodčí ve 24. kole vyloučili čtyři hráče a počet červených karet v sezoně stoupl na 38. Sudí udělili také 37 žlutých karet, za celý ročník to je 830 napomenutí. (ČTK)