Celé jméno:Jean-Clair Todibo
Národnost: Francie
Datum narození:30.12.1999
Výška:?Váha:?
Pozice:obránceČíslo dresu:33
Klub:Toulouse FC (FRA)
Přestup:01.07.2019 do FC Barcelona (ESP)
Aktuální statistiky v klubu Toulouse FC (FRA)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
Ligue 1 2018/2019108341000310
Kariéra hráče
 

Spekulace o Todibovi byly potvrzeny, po sezoně posílí Barcelonu

Velkou výzvu před sebou má Jean-Clair Todibo. Talentovaný obránce na sebe upozornil výkony v dresu Toulouse a už nyní se může těšit na stěhování do Barcelony, média v uplynulých dnech přinášela informace o dohodě mezi hráčem a španělským mistrem a tyto informace byly dnes potvrzeny...  
09.01. | Aktuality | 168 komentářů
 

Todibo je na odchodu z Toulouse, prý si už plácl s Barcelonou

Na první velké angažmá se chystá Jean-Clair Todibo. Francouzský obránce koncem prosince oslavil teprve devatenácté narozeniny a už v tomto věku se o něho zajímaví nejvěhlasnější kluby z celé Evropy. Sám hráč si dokonce už měl vybrat a po sezoně zamíří do Barcelony...  
05.01. | Aktuality | 119 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
08.01. Todibo po sezóně zamíří do Barcelony
Barcelonu oficiálně posílí Jean-Clair Todibo. Teprve 19letý francouzský stoper zamíří do Katalánska jakožto volný hráč z Toulouse, smluvní detaily však ani jedna ze stran neupřesnila. (lequipe.fr)
04.01. Todibo se prý rozhodl pro Barcelonu
Devatenáctiletý obránce Jean-Clair Todibo se rozhodl nepodepsat novou smlouvu v Toulouse, za což byl vyřazen z prvního týmu. Talentovaný obránce má v úmyslu opustit v létě klub jako volný hráč a známý novinář Gianluca Di Marzio tvrdí, že si z nabídek velkoklubů nakonec vybral katalánskou Barcelonu. Vedle ní o Todiba měly stát také Juventus či Manchester City. (getfootballnewsfrance.com)
28.12.2018 Todibo objektem zájmu Juventusu
Juventus hledá posily pro nadcházející roky, jednu takovou si potom vyhlédl ve Francii. Do hledáčku "Staré dámy" se dostal teprve 18letý stoper Jean-Clair Todibo z Toulouse, za kterého údajně chce úřadující italský šampion poslat nabídku ve výši 4 milionů eur. (transfermarketweb.com)
24.11.2018 Todibo údajně dostal nabídku z Neapole
Jean-Clair Todibo si řekl o pozornost několika zajímavých klubů a jedním z nich je Neapol, která měla mladému obránci předložit nabídku pětileté smlouvy. Osmnáctiletý fotbalista patří Toulouse, vedle Neapole se o něho zajímají i Juventus, Borussia Dortmund, RB Lipsko a Bayern Mnichov. (transfermarketweb.com)
18.11.2018 O Todiba je zájem také v Itálii
Jean-Clair Todibo patří už v osmnácti letech do základní sestavy Toulouse a už nyní je prakticky jisté, že francouzský klub nebude jeho stropem. O mladého obránce stojí Borussia Dortmund, RB Lipsko a Bayern Mnichov, vedle nich se pak o mladého hráče zajímají i Juventus a Neapol. (football-italia.net)
15.11.2018 Německé velkokluby stojí o Todiba
Jean-Clair Todibo podává za Toulouse skvělé výkony, což neuniká pozornosti věhlasnějších celků. Podle posledních zpráv se o teprve 18letého stopera zajímají hned tři německé celky, konkrétně Borussia Dortmund, RB Lipsko a Bayern Mnichov. (transfermarkt.de)
01.10.2018 Toulouse bude bojovat za Todiba
Jean-Clair Todibo si ze včerejšího utkání se Stade Rennes odnesl žlutou kartu, nakonec by ale mohlo být všechno jinak. Toulouse se proti potrestání mladého obránce odvolalo, neboť inkriminovaná situace nemohla být posouzena za pomoci VAR. (lequipe.fr)
Další expres zprávy