01.07.2014M'gladbach (GER) => FC Barcelona (ESP)přestup12,000,000 €
Další hráči klubu
Soupiska klubu
30.12.2022 Ter Stegen povýšil na kapitána
Marc-André ter Stegen byl jmenován čtvrtým kapitánem Barcelony, německý brankář nahradí Gerarda Piquého. Katalánský klub má celkem čtyři kapitány, prvním na seznamu je Sergio Busquets, za ním figurují Sergi Roberto a Jordi Alba. (mundodeportivo.com)
18.11.2022 Německo trénuje s Ter Stegenem
Marc-André ter Stegen nechyběl na dnešním tréninku německé reprezentace. Barcelonský brankář je fit po žaludečních problémech. (kicker.de)
14.11.2022 Ter Stegen chybí na srazu Německa
Německo zahájilo přípravu na mistrovství světa bez Marca-Andrého ter Stegena. Barcelonský brankář se potýká se žaludečními problémy, takže se ke spoluhráčům připojí až později. (vi.nl)
30.10.2022 Ter Stegen stanovil rekord španělské ligy
Marc-André ter Stegen je v úvodu sezony na španělské scéně nepřekonatelný a čisté konto udržel v deseti z prvních dvanácti zápasů. Brankář Barcelony neinkasoval ani včera ve Valencii, tolikrát v LaLize střelce soupeře v úvodních dvanácti duelech ještě nikdo nevynuloval. (mundodeportivo.com)
11.10.2022 Ter Stegen bude v pořádku
Marc-André ter Stegen už přes 600 minut neinkasoval, a to i přesto, že v neděli proti Celtě Vigo ucítil bolest v dolní části zad. Brankář přesto utkání dochytal a měl by být připraven i na Inter a Real Madrid. (CAT Radio)
09.10.2022 Ter Stegen neinkasoval přes 600 minut
Marc-André ter Stegen udržel proti Celtě Vigo další čisté konto, branku tak již nedostal 624 minut. Výrazně se tak přiblížil rekordmanu Barcelony Claudiu Bravovi, jenž v sezoně 2014/2015 neinkasoval 755 minut. (mundodeportivo.com)
02.10.2022 Ter Stegen si vylepšil vlastní rekord
Barcelona pravidelně sbírá body a opřít se může o pevnou defenzívu. Brankář Marc-André ter Stegen včera na Mallorce udržel další čisté konto a ve španělské lize neinkasoval už 534 minut, jako jediný ho letos překonal bývalý útočník Realu Sociedad Alexander Isak. (marca.com)
09.05.2022 Ter Stegen se vrátil do tréninku Barcelony
Na pondělním tréninku Barcelony nechyběl Marc-André ter Stegen. Německý brankář vyléčil neupřesněné zdravotní potíže, kvůli nimž vynechal zápas s Realem Betis (2:1). (mundodeportivo.com)
07.05.2022 Ter Stegen chybí v nominaci Barcelony
Barcelona večer nastoupí na půdě Betisu a mezi jejími tyčemi se objeví Neto. Jednička katalánského klubu Marc-André ter Stegen má zdravotní problémy, netrénuje a jeho jméno se neobjevilo v nominaci. (vi.nl)
06.05.2022 Další ztráta pro Barcelonu
Marc-André ter Stegen vynechal včerejší trénink Barcelony, německý brankář není zcela fit a je ohrožen jeho start v duelu proti Betisu. (mundodeportivo.com)