Německo30239900133000
Německo "21"1090000010100
Reprezentační kariéra hráče

Brankář Barcelony Ter Stegen přijde kvůli operaci kolena o mistrovství Evropy

Brankář Barcelony Marc-André ter Stegen půjde tento týden na operaci kolena a nebude tak reprezentovat Německo na mistrovství Evropy. Devětadvacetiletý gólman měl být náhradníkem dlouholeté jedničky Manuela Neuera z Bayernu Mnichov.
17.05.2021 | Aktuality | 34 komentářů

Barcelona si pojistila Piquého či Ter Stegena

Barcelona si pojistila na další roky klíčové hráče Gerarda Piquého či brankáře Marca-Andrého ter Stegena. Oba mají v nové smlouvě výstupní klauzuli 500 milionů eur (13,5 miliardy korun).
21.10.2020 | Aktuality | 102 komentářů

Neuerovi bylo během demolice Barcelony líto kolegy Ter Stegena

Brankář Bayernu Mnichov Manuel Neuer si samozřejmě užil postup do semifinále Ligy mistrů a vysokou výhru 8:2 nad Barcelonou. Po zápase však přiznal, že trochu soucítil s kolegou na druhé straně, reprezentačním spoluhráčem Marcem-Andrém ter Stegenem.
15.08.2020 | Aktuality | 143 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
18.11. Německo trénuje s Ter Stegenem
Marc-André ter Stegen nechyběl na dnešním tréninku německé reprezentace. Barcelonský brankář je fit po žaludečních problémech. (kicker.de)
14.11. Ter Stegen chybí na srazu Německa
Německo zahájilo přípravu na mistrovství světa bez Marca-Andrého ter Stegena. Barcelonský brankář se potýká se žaludečními problémy, takže se ke spoluhráčům připojí až později. (vi.nl)
30.10. Ter Stegen stanovil rekord španělské ligy
Marc-André ter Stegen je v úvodu sezony na španělské scéně nepřekonatelný a čisté konto udržel v deseti z prvních dvanácti zápasů. Brankář Barcelony neinkasoval ani včera ve Valencii, tolikrát v LaLize střelce soupeře v úvodních dvanácti duelech ještě nikdo nevynuloval. (mundodeportivo.com)
11.10. Ter Stegen bude v pořádku
Marc-André ter Stegen už přes 600 minut neinkasoval, a to i přesto, že v neděli proti Celtě Vigo ucítil bolest v dolní části zad. Brankář přesto utkání dochytal a měl by být připraven i na Inter a Real Madrid. (CAT Radio)
09.10. Ter Stegen neinkasoval přes 600 minut
Marc-André ter Stegen udržel proti Celtě Vigo další čisté konto, branku tak již nedostal 624 minut. Výrazně se tak přiblížil rekordmanu Barcelony Claudiu Bravovi, jenž v sezoně 2014/2015 neinkasoval 755 minut. (mundodeportivo.com)
02.10. Ter Stegen si vylepšil vlastní rekord
Barcelona pravidelně sbírá body a opřít se může o pevnou defenzívu. Brankář Marc-André ter Stegen včera na Mallorce udržel další čisté konto a ve španělské lize neinkasoval už 534 minut, jako jediný ho letos překonal bývalý útočník Realu Sociedad Alexander Isak. (marca.com)
09.05. Ter Stegen se vrátil do tréninku Barcelony
Na pondělním tréninku Barcelony nechyběl Marc-André ter Stegen. Německý brankář vyléčil neupřesněné zdravotní potíže, kvůli nimž vynechal zápas s Realem Betis (2:1). (mundodeportivo.com)
07.05. Ter Stegen chybí v nominaci Barcelony
Barcelona večer nastoupí na půdě Betisu a mezi jejími tyčemi se objeví Neto. Jednička katalánského klubu Marc-André ter Stegen má zdravotní problémy, netrénuje a jeho jméno se neobjevilo v nominaci. (vi.nl)
06.05. Další ztráta pro Barcelonu
Marc-André ter Stegen vynechal včerejší trénink Barcelony, německý brankář není zcela fit a je ohrožen jeho start v duelu proti Betisu. (mundodeportivo.com)
04.05. Ter Stegen vynechá červnový sraz reprezentace
Marc-André ter Stegen se rozhodl vynechat zápasy Ligy národů, které jsou na programu letos v červnu. Brankář Barcelony si chce po delší době odpočinout, trenér německé reprezentace Hansi Flick jeho přání vyhověl. (mundodeportivo.com)