21.01.202119:35

Neuer dorovnal rekord Olivera Kahna

Bayern Mnichov včera porazil 1:0 Augsburg a mezi jeho tyčemi nechyběl Manuel Neuer. Ten si na své konto v rámci 1. Bundesligy připsal už 196. čisté konto, čímž vyrovnal rekord Olivera Kahna.

sport-express.ru
30.11.202015:47

Bayern bude zítra šetřit opory

Manuel Neuer, Leon Goretzka, Corentin Tolisso a Robert Lewandowski v úterním zápase Ligy mistrů neohrozí Atlético Madrid. Úřadující německý šampion má jistý postup z prvního místa ve skupině, proto nechá zmíněnou čtveřici odpočívat.

lequipe.fr
26.11.202013:18

Neuer překonal rekord Ronalda

Manuel Neuer pokračuje v lámání rekordů a další si na své konto připsal včera. Německý brankář nechyběl u výhry Bayernu Mnichov nad Salzburgem a v Lize mistrů odcházel z trávníku jako vítěz už v patnácti po sobě jdoucích zápasech, dosavadním premiantem byl Cristiano Ronaldo (14).

22.11.202013:36

Neuer odchytal 400. zápas za Bayern

Brankář Manuel Neuer si včera na své konto připsal jubilejní 400. soutěžní start v barvách Bayernu Mnichov. Bavorskému klubu se tentokráte nedařilo, doma jenom remizoval 1:1 s Werderem.

transfermarkt.de
18.11.202010:27

Neuer poprvé inkasoval šest gólů

Německo včera utrpělo debakl ve Španělsku a jeho brankář Manuel Neuer vůbec poprvé v historii inkasoval v jednom duelu šest branek. Brankáři Bayernu Mnichov tak zhořkl rekordní zápis, když se s 96 starty za národní tým posunul na první místo mezi německými gólmany.

17.11.202020:16

Neuer přepisuje německou historii

Manuel Neuer se za několik desítek minut stane novým německým rekordmanem. Brankář Bayernu Mnichov nastoupí k utkání proti Španělsku a na své konto si připíše 96. start za německý národní tým, více jich na svém kontě nikdo z našich západních sousedů nemá. Na čísle 95 se v minulosti zastavil Sepp Maier.

sport1.de
14.11.202022:55

Neuer vyrovnal legendárního Maiera

Brankář německé reprezentace Manuel Neuer si připsal proti Ukrajině v Lize národů svůj 95. zápas za národní tým a vyrovnal tím legendárního mistra světa z roku 1974 Seppa Maiera. V úterním utkání proti Španělsku může Maiera překonat a stát se brankářem s nejvyšším počtem startů v historii.

sme.sk
13.11.202020:17

Neuer má na dosah zápis Meiera

Německo v sobotním utkání Ligy národů hostí Ukrajinu, proti které si může Manuel Neuer připsat 95. reprezentační start. Gólman Bayernu Mnichov by tím v počtu startů vyrovnal legendárního Seppa Maiera a v úterním duelu ve Španělsku by se mohl posunout na první místo mezi brankáři.

abola.pt
26.05.202020:28

Neuer odchytal 400. bundesligový zápas

Manuel Neuer si dnes na své konto připsal jubilejní 400. zápas v německé nejvyšší soutěži a pomohl k triumfu Bayernu Mnichov v Dortmundu. Z aktivních hráčů jsou před německým gólmanem jenom záložník Unionu Berlín Christian Gentner (402) a útočník Werderu Claudio Pizarro (487).

17.05.202021:36

Bayern si má pojistit Neuera

Manuel Neuer má s Bayernem Mnichov smlouvu do roku 2021, to už by ale nemuselo platit dlouho. Podle posledních zpráv se obě strany přiblížily vzájemné dohodě, která by měla být brzy uzavřena.

lequipe.fr
14.04.202013:56

Bayern přerušil jednání s Neuerem

Manuel Neuer v tuto chvíli nejedná o prodloužení smlouvy s Bayernem Mnichov, jednání byla pozastavena. Německý brankář má kontrakt do června 2021 a rád by jej prodloužil o čtyři roky, vedení se vedle toho nelíbí požadavky gólmana, který by chtěl roční plat dvacet milionů eur.

kicker.de
10.04.202019:58

Neuer se nedohodl s Bayernem

Bayern Mnichov během uplynulých dnů prodlužuje smlouvy jako na běžícím pásu, ovšem jednání s Manuelem Neuerem byla přerušena. Důvodem není pouze skutečnost, že zkušený gólman požaduje smlouvu do roku 2025, ovšem zároveň chce roční plat vyšší než 20 milionů eur, čímž by se stal nejlépe placeným členem týmu a to se úřadujícímu německému mistrovi nepozdává.

30.03.202020:04

O Neuera prý stojí Chelsea

Londýnská Chelsea se údajně pokusí využít toho, že brankář Manuel Neuer se zatím nedohodl s Bayernem Mnichov na prodloužení smlouvy. V létě by ho chtěla přilákat na britské ostrovy. Neuer má v Bayernu smlouvu do roku 2021. Zatímco bavorský klub mu nabízí prodloužení do léta 2023, Neuer chce kontrakt ještě o dva roky delší. Pokud nenajde Neuer s Bayernem společnou řeč, bude pro klub letošní léto zřejmě poslední příležitostí brankáře prodat.

dailymail.co.uk
30.03.202011:30

Neuer prý chce smlouvu do roku 2025

Manuel Neuer má v Bayernu Mnichov smlouvu do června 2021 a obě strany zřejmě čekají hodně náročná jednání ohledně prodloužení spolupráce. Vedení nabízí o dva roky delší kontrakt, sám brankář by pak v Bavorsku podle posledních zpráv chtěl vydržet až do roku 2025.

bild.de
14.02.202015:44

Neuer stihl doléčit virózu

Manuel Neuer je v pořádku po viróze, s níž tento týden bojoval - brankář Bayernu Mnichov se dnes zapojil do tréninku a měl by být k dispozici na zápas s 1. FC Köln.

onefootball.com
13.02.202017:17

Bayern možná bez nemocného Neuera

Manuel Neuer nemůže trénovat, brankář Bayernu Mnichov je nemocný a je ohrožen jeho start v souboji s 1. FC Köln.

08.12.201915:10

Neuer má prodloužit s Bayernem

Bayern Mnichov se spoléhá na brankáře Manuela Neuera a na tom by se nemělo hned tak něco měnit. Zkušený gólman má s Bavory smlouvu do roku 2021, obě strany jsou však podle informací "Sport1" dohodnutí na prodloužení o další dvě sezóny.

15.11.201913:44

Ter Stegen a Neuer se znovu podělí

Německo před sebou má zápasy s Běloruskem a Severním Irskem a trenér Joachim Löw nyní vyřešil otázku brankářů. Zítra bude chytat Manuel Neuer, proti ostrovní zemi následně dostane šanci Marc-André ter Stegen.

kicker.de
23.10.201910:23

Neuer dorovnal Kahnův rekord

Manuel Neuer byl u včerejší výhry Bayernu na půdě Olympiakosu a na své konto si připsal 103. start v Lize mistrů. Mezi německými brankáři se v tomto ohledu nyní dělí o první místo s Oliverem Kahnem.

21.10.201922:48

Nominace na nejlepšího brankáře roku

Nominace na cenu Lva Jašina pro nejlepšího brankáře roku podle časopisu France Football: Alisson (Liverpool), Manuel Neuer (Bayern Mnichov), Ederson (Manchester City), André Onana (Ajax), Wojciech Szczesny (Juventus), Jan Oblak (Atlético Madrid), Kepa Arrizabalaga (Chelsea), Samir Handanovič (Inter Milán), Hugo Lloris (Tottenham), Marc-André ter Stegen (Barcelona)