02.12.202317:30

Plšek neproměnil penaltu

Puskás prohrál 1:3 na půdě Fehérváru a čisté svědomí nemá například Jakub Plšek. Český záložník neproměnil pokutový kop, ve 22. minutě pohrdl šancí srovnat na průběžných 1:1.

19.08.202309:12

Plšek dvěma góly zařídil remízu

Povedený zápas za sebou má Jakub Plšek. Ten svou Puskás Akademii dvakrát poslal do vedení, proti Feherváru to nakonec stačilo na remízu 2:2 a udržení neporazitelnosti i po čtvrtém kole.

13.08.202320:49

Maďarský šlágr rozhodl Plšek

Jakub Plšek dnes druhou brankou svého týmu v 29. minutě předčasně rozhodl o vítězství Puskás Academia na půdě mírně favorizovaného Ferencvárose, ex-olomoucký záložník si tak otevřel letošní střelecký účet.

19.05.202320:10

Plšek vstřelil první gól v sezoně

Jakub Plšek se dočkal první branky v letošní sezoně. Puskás AFC vyhrál na půdě Paksi 2:0, český záložník v 76. minutě otevíral skóre.

29.03.202217:07

Plšek prodloužil a pak se zranil

Český záložník se po sezoně nestane volným hráčem, když i svou další budoucnost budoucnost spojil s maďarským klubem Puskás Akadémia. Někdejší olomoucký talent se do Felcsútu přesunul v lednu 2020 a nyní prodloužil do léta 2025. Krátce po podpisu nové smlouvy si však dle informací Deníku Sport vážně poranil koleno.

isport.cz
28.11.202118:09

Plšek dal čtvrtý gól sezony

Jakub Plšek si na své konto připsal čtvrtou ligovou branku v sezoně. Záložník Puskáse otevíral skóre utkání se Zalaegerszegem, k výhře to ale nevedlo, hosté v nastavení srovnali na konečných 1:1.

31.10.202119:13

Plšek zajistil výhru Puskáse

Puskás Akadémia vyhrál na půdě Honvédu Budapešť (3:1), na čemž se dvěma góly podílel Jakub Plšek. Český záložník si vylepšil bilanci na tři ligové branky v sezoně.

08.07.202120:30

Plškův gól zařídil remízu 1:1

Díky brance českého záložníka Jakuba Plška remizovali fotbalisté maďarského týmu Puskás Akadémia v úvodním utkání 1. předkola Evropské konferenční ligy na hřišti Interu Turku 1:1. Odchovanec Sigmy Olomouc se prosadil v 76. minutě, kdy odpověděl na trefu Benjamina Kallmana. Za hosty odehrál celý zápas odehrál také Patrizio Stronati, naopak Libor Kozák zůstal na lavičce náhradníků.

ČTK
18.04.202117:05

Plšek vstřelil dvě branky

Záložník Jakub Plšek se v maďarské lize dvakrát prosadil v dresu Puskás Akademie v utkání s MTK Budapešť. V 36. minutě zvyšoval na 2:0 z pokutového kopu a v 69. minutě pečetil druhým zásahem konečný výsledek 3:0.

13.02.202116:32

Plšek se trefil za Puskás

Český záložník Jakub Plšek skóroval v dresu maďarské Puskás Akademie v zápase proti Paksu. Domácí vedli 2:0, ale po přestávce o náskok přišli. V 81. minutě jim ale právě Plškova branka zajistila vedení 3:2.

03.02.202117:53

Plšek skóroval za Puskás FC

Český záložník Jakub Plšek se střelecky prosadil v dresu maďarského Puskáse. V 53. minutě brankou z pokutového kopu rozhodl o vítězství svého týmu Diósgyőri 2:0.

12.12.202012:09

Plšek rozhodl o výhře Puskás FC

Puskás včera vyhrál v Újpesti 2:1 a rozhodující gól si na své konto připsal Jakub Plšek. Český záložník se trefil v 71. minutě, jednalo se o jeho třetí branku sezony.

28.10.202016:00

Český záložník Jakub Plšek se střelecky prosadil v dresu Puskás Akadémie v Maďarském poháru. Jeho mužstvo nakonec postoupilo na půdě Szentlorinc FC až po prodloužení. Po bezbrankových devadesáti minutách nakonec prvoligový celek nastřílel čtyři góly. Plšek ve 110. minutě vstřelil třetí branku.

04.09.202022:00

Plšek zaznamenal druhý gól sezony

Puskás dnes vyhrál 3:0 na půdě Kisvárdy a svůj podíl na tom měl i Jakub Plšek. Český záložník odehrál celé utkání, ve 29. minutě navíc otevřel skóre, když proměnil penaltu.

30.08.202022:14

Plšek gólem pomohl k výhře Puskáse

Páskás FC ve 3. kole maďarské ligy zdolal Újpest FC, na čemž se rozhodujícím třetím gólem podílel Jakub Plšek. Pro bývalého dlouholetého hráče Olomouce se jednalo o premiérovou branku ve svém novém působišti, kam zamířil v lednu tohoto roku.

12.02.202020:02

Vaněček se dvakrát trefil v poháru

Český útočník David Vaněček vstřelil v dresu Puskás Akadémie v pohárovém utkání na hřišti Békescsaby dvě branky a významně se podílel na vítězství 3:0, které dává celku z Felcsútu před odvetou luxusní pozici. V základní sestavě Puskás Akadémie byl také záložník Jakub Plšek.

17.03.201922:05

Bohemians přišli před Plzní o tři hráče

Bohemians 1905 budou po reprezentační přestávce v dalším ligovém kole v Plzni chybět kvůli kartám tři hráči. Michal Šmíd dostane trest za vyloučení a Davida Bartka s Kamilem Vackem čeká jednozápasová pauza kvůli čtyřem žlutým kartám v sezoně. Ze stejného důvodu budou mimo hru také Jakub Podaný z Dukly, karvinský Benjamin Čolič, mladoboleslavský Tomáš Přikryl, jablonecký David Hovorka, liberecký Kamso Mara, olomoucký Jakub Plšek a opavský Tomáš Jursa.