Dukla Praha Česko - Dukla Praha - zprávy

Další články

Dukla zkoušela ovlivnit dva zápasy, zaplatí pokutu 400 tisíc korun

Etická komise Fotbalové asociace ČR potrestala Duklu Praha pokutou 400 tisíc korun za pokus o ovlivnění dvou zápasů první ligy v roce 2018. Podle verdiktu komise se tehdejší výkonný ředitel pražského klubu Michal Šrámek snažil přes někdejšího místopředsedu FAČR Romana Berbra ovlivnit utkání na hřišti Slovácka a domácí duel s Brnem.

Obránce Krch odchází po deseti letech z Bohemians, bude hrát za Duklu

Obránce Daniel Krch odchází po deseti letech z Bohemians 1905 a bude hrát druhou ligu za Duklu Praha. Třicetiletému stoperovi měla v létě v Ďolíčku vypršet smlouva, na Julisce podepsal kontrakt do konce příštího ročníku.

Adediran si zahraje FORTUNA:LIGU, Duklu vyměnil za České Budějovice

České Budějovice posílil útočník Quadri Adebayo Adediran. Dvaadvacetiletý Nigerijec přišel z druholigové pražské Dukly a na jihu Čech podepsal smlouvu do 30. června 2026.

Slovácko má první posilu, angažovalo záložníka Kima z Dukly

První zimní posilou Slovácka se stal Korejec Kim Seung-bin. Jednadvacetiletý ofenzivní hráč přichází do Uherského Hradiště z druholigové Dukly Praha, v novém působišti podepsal smlouvu do léta 2026. Osmý tým tabulky nejvyšší soutěže o tom informoval na klubovém webu.

Etická komise FAČR zatím nerozhodla v případu Dukly a možného ovlivňování zápasů

Etická komise Fotbalové asociace ČR (FAČR) zatím nevynesla verdikt v případu Dukly Praha, která čelí podezření, že se prostřednictvím svého bývalého funkcionáře Michala Šrámka pokusila na podzim roku 2018 ovlivnit tři utkání nejvyšší soutěže.

Jablonec získal obránce Součka na hostování z Dukly

Jablonec získal krajního obránce Daniela Součka z druholigové Dukly Praha na roční hostování. Severočeský klub má podle svých webových stránek i opci na přestup čtyřiadvacetiletého beka.

Předseda Dukly k podezření z ovlivňování zápasů: Nebudeme váhat se žalobou

Dukla nebude podle předsedy představenstva Bohumila Pauknera váhat se žalobou na osobu, u níž by se prokázalo, že se zpronevěřila zásadám fair play. Pražský celek čelí podezření, že se prostřednictvím svého bývalého funkcionáře Michala Šrámka pokusil na podzim roku 2018 ovlivnit tři ligová utkání.

Dukla je podezřelá z ovlivňování zápasů, etická komise zahájila řízení

Dukla Praha čelí podezření, že se prostřednictvím svého bývalého funkcionáře Michala Šrámka pokusila na podzim roku 2018 ovlivnit tři ligová utkání. S aktuálně druholigovým klubem dnes zahájila řízení etická komise Fotbalové asociace ČR, která o tom informovala v komuniké.

Pardubice s Duklou si do konce podzimu vyměnily útočníky Hufa s Červenkou

Pardubický fotbalista David Huf bude do konce podzimní části sezony hostovat v druholigové Dukle Praha. Opačným směrem zamířil za stejných podmínek další útočník Marek Červenka. Součástí dohody není opce na přestup. Oba celky o výměně informovaly na klubových webech.

Rada se stal trenérem druholigové Dukly

Trenér Petr Rada podle očekávání převzal druholigovou Duklu Praha. Třiašedesátiletý bývalý hráč dejvického týmu na lavičce nahradil Bohuslava Pilného, který skončil po minulé sezoně. Dukla o tom informovala na svém webu.

Brankář Kinský mladší přestoupil z Dukly do mistrovské Slavie

Talentovaný brankář Antonín Kinský mladší přestoupil z Dukly do jiného pražského klubu Slavie. Osmnáctiletý syn stejnojmenného bývalého reprezentačního gólmana podepsal s úřadujícím českým mistrem smlouvu do června 2025 a během podzimní části sezony by měl chytat za třetiligovou rezervu červenobílých.

Kulhánek odchází z pražské Sparty na hostování do Dukly

Obránce Jiří Kulhánek odchází z pražské Sparty na roční hostování do druholigové Dukly. Součástí dohody je i možnost o stažení pětadvacetiletého hráče po půl roce zpět na Letnou. Oba kluby o tom informovaly na svých oficiálních stránkách.

Mladá Boleslav angažovala brankáře Halousku a obránce Preislera

Mladá Boleslav získala dvě posily z druhé ligy. Z Brna přišel brankář Pavel Halouska a z pražské Dukly krajní obránce Dominik Preisler, který už ve středočeském celku hostoval v minulé sezoně. Boleslav o tom informovala v tiskové zprávě.

Teplice posílí obránce Chlumecký, Řezníček je na odchodu

Teplice posílí od příští sezony obránce Martin Chlumecký, kterému vyprší smlouva s druholigovou Duklou Praha. Severočeský klub o tom informoval na svém webu. Na odchodu ze Stínadel je naopak útočník Jakub Řezníček.

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele