Dukla Praha (Česko)

Ďurica dostal za faul na Masopusta třízápasový trest

Obránce pražské Dukly Ján Ďurica dostal od disciplinární komise Ligové fotbalové asociace dodatečně trest zákazu startu na tři soutěžní zápasy za faul na Lukáše Masopusta. Jablonecký záložník se v utkání 14. kola nejvyšší soutěže po souboji se slovenským stoperem vážně zranil a bude chybět do konce podzimní části sezony.
DNES | Aktuality | 43 komentářů

Ďuricu potěšilo, jak se Dukla po dvou debaklech postavila na nohy

Hráči Dukly se po vysokých porážkách 1:4 se Slavií a 2:6 s Jabloncem dokázali zmobilizovat a remízou 0:0 v Mladé Boleslavi se podle Jána Ďurici opět postavili na nohy. Slovenského stopera potěšilo, jak tým pracoval v obraně, a věří, že po reprezentační pauze přijde i zlepšení v útoku.
09.11. | Aktuality | 29 komentářů

Mladá Boleslav se po nudné podívané rozešla smírně s Duklou

Nuda, nuda, šeď, šeď. Známou hláškou s populární počítačové fotbalové hry lze popsat duel mezi Mladou Boleslaví. V utkání chudém na šance byli z počátku lepší hosté. Domácí se po změně stran zlepšili, nic světoborného ale i tak nepředvedli.
09.11. | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Disciplinárka zahájila řízení s Ďuricou, zatím ale může hrát

Disciplinární komise Ligové fotbalové asociace dnes zahájila řízení se stoperem Dukly Jánem Ďuricou, který v minulém týdnu vážně zranil jabloneckého Lukáše Masopusta a ukončil mu podzimní část sezony. Slovenský obránce Pražanů ale může až do vyřešení případu hrát, takže v pátečním zápase 15. ligového kola v Mladé Boleslavi bude dejvickému klubu k dispozici.
08.11. | Aktuality | 17 komentářů

Dukla bude chtít v Boleslavi využít absence kanonýra Komličenka

Mladá Boleslav na vlastním hřišti řádí především v útoku, jak si však poradí bez elitního kanonýra Nikolaje Komličenka? Domácí chce zastavit Dukla, jež by se ráda zase vydrápala z posledního místa.
08.11. | Previews | 1 komentář

Ďurica měl být za faul na Masopusta vyloučen, potvrdila komise

Komise rozhodčích Fotbalové asociace ČR na dnešním zasedání potrestala čtyři sudí za chyby ve 14. kole první ligy a osmifinále poháru. Martin Nenadál chyboval, když v duelu Dukly s Jabloncem v 17. minutě nevyloučil domácího hráče Jána Ďuricu za hrubý zákrok na jabloneckého Lukáše Masopusta.
06.11. | Aktuality | 102 komentářů

Dukla Praha - FK Jablonec 2:6

Tenisovým výsledkem skončil zápas mezi pražskou Duklou a hosty z Jablonce. Nezaujatý divák si určitě přišel na své, když viděl hned osm branek. Zajímavostí je, že o šest branek hostů se postaralo šest různých střelců.
03.11. | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Dukla i Jablonec se chtějí vrátit k dobrým výsledkům

Posílená Dukla vyzve Jablonec, který se v rozletu lehce zabrzdil o víkendu v derby s Libercem. Ani domácím se poslední utkání nevyvedlo a lze tak očekávat urputnou bitvu o body.
02.11. | Previews | 1 komentář

Rozhodčí upřeli Slavii gól kvůli špatně odmávanému ofsajdu

Asistent rozhodčího Ondřej Pelikán se v pondělní dohrávce 13. kola první ligy mezi Slavií a Duklou dopustil chyby, když v 29. minutě za stavu 2:0 chybně odmával ofsajd před gólem domácího Tomáše Součka. Červenobílí navzdory upřené brance s přehledem zvítězili 4:1 a udrželi se v čele tabulky.
31.10. | Aktuality | 92 komentářů

Slavia byla sebevědomá, my ne, litoval stoper Dukly Ďurica

Sebevědomí byl podle obránce Dukly Jána Ďurici hlavní rozdíl mezi oběma soupeři při prohře 1:4 na hřišti lídra ligové tabulky Slavie. Zklamalo ho, jak se někteří jeho spoluhráči báli s favoritem hrát.
29.10. | Aktuality | 40 komentářů
11.11. Devět hráčů si odpyká disciplinární trest
Hned devět hráčů si prodlouží reprezentační pauzu, jelikož v 15. kole první ligy dostali karty znamenající trest do dalších zápasů. Vyloučeni byli Lukáš Budínský z Karviné a Daniel Tetour z Dukly. Čtvrtou žlutou kartu pak obdrželi Michal Bezpalec z Dukly, ostravské duo Jiří Fleišman a Patrizio Stronati, zlínský Lukáš Bartošák, Admir Ljevakovič z Teplic a olomoucká dvojice David Houska a Michal Vepřek. (ČTK)
21.10. Je to zasloužené vítězství, řekl Skuhravý
Dukla Praha zvítězila nad Opavou a opustila poslední místo ligové tabulky. "Když vyhrajete v 90. minutě, tak je to vždycky šťastný okamžik. Na druhou stranu jsem přesvědčený, že dneska je to zcela zasloužené vítězství, protože jsme celé utkání byli lepším týmem. My jsme tvořili hru a s tímhle průběhem zápasu jsme počítali. Naše štěstí bylo, že soupeř ze třech skvělých standardek, které zahrával Pavel Zavadil, neskóroval. V prvním i ve druhém poločase v závěru jsme měli dvě čisté brankové příležitosti, škoda, že jsme to nerozhodli dřív. Dneska to byl důležitý zápas pro nás, potvrzení tří bodů z Karviné a jsem moc rád, že jsme toho docílili s takhle silným soupeřem, jakým Opava je. Lhal bych, kdybych řekl, že to speciální nebylo. Ale maximálně jsem se chtěl oprostit od všech postranních vlivů a plně se soustředit na to, abychom se společně s hráči nachystali na soupeře. Dneska to daleko víc bylo o mých hráčích než o mně. Já věděl, že emoce v sobě udržím. Děkuju klukům, že to dnes tříbodově zvládli," prohlásil po zápase trenér pražského klubu Skuhravý. (ČTK)
12.10. Dukla v poháru uspěla na Žižkově
Třetí kolo poháru MOL Cupu:
Viktoria Žižkov - Dukla Praha 0:1 (0:0).
Branka:
81. Bilovský. Rozhodčí: Berka - Vaňkát, Leška.
Sestava Dukly: Hruška - Miloševič, Ostojič, Ďurica, Chlumecký - Bezpalec, Doumbia (90. Kott), Bilovský - Brandner (72. Tetour), Djuranovič (67. Bezdička), Schranz. Trenér: Skuhravý. (ČTK)
07.10. Za práci patří hráčům velký dík, řekl Skuhravý
Dukla zvládla důležité utkání v Karviné a zapsala si druhou výhru v tomto ročníku. ""Jsem především rád, jakým způsobem jsme si pro body došli. Takový výkon je v mých očích velmi zajímavý. V prvním poločase jsme byli lepším mužstvem, bohužel jsme neproměnili tři šance. O to těžší jsme to měli ve druhém poločase. Hned poté jsme propadli na pravé straně, Rada nás podržel, což beru jako jedinou šanci Karviné. Pak to bylo deset minut nahoru dolu, nebyli jsme klidní s míčem. Ten gól nejzkušenějšího hráče nám obrovsky pomohl. Kdybychom v závěru byli ještě hladovější, mohli jsme přidat další branky. Hodně důležité body. Za práci patří hráčům velký dík, dneska si výkonu cením možná ještě více než tří bodů," prohlásil kouč armádního klubu Roman Skuhravý. (ČTK)
09.09. Norimberk - Dukla 4:0
PŘÁTELSKY:
Norimberk - Dukla Praha 4:0 (2:0).
Branky:
16. Knöll, 18. Kubo, 56. Palacios-Martinez, 86. Rhein.
Sestava Dukly: Rada (46. Hruška) - Souček (46. Burget), Raspopović, Ďurica (63. Bobál), Chlumecký - Bezpalec - Bezdička (46. Djuranović), Doumbia (46. Kott), Hanousek, Brandner (63. Vera) - Schranz. Trenér: Skuhravý. (ČTK)
02.09. Kanga a Tetour už nasbírali čtyři žluté
Guélor Kanga ze Sparty a Daniel Tetour z jiného pražského klubu Dukly jsou prvními dvěma hráči v této sezoně fotbalové ligy, kteří dostali čtyři žluté karty. V příštím kole po reprezentační přestávce si tak odpykají jednozápasový trest. V uplynulém sedmém kole vyloučili rozhodčí pouze plzeňského Romana Hubníka a počet červených karet v sezoně se zvýšil na šest. Sudí také udělili 36 žlutých karet, což je v součtu za celý ročník 200 napomínání. (ČTK)
29.07. Zápas se mi hodnotí těžko, řekl Drsek
Dukla nezvládla ani druhé utkání letošní sezóny, když z Teplic odjíždí s pětibrankovým přídělem. "Zápas se mi hodnotí těžko, soupeř měl pět šancí a vstřelil pět gólů. To hovoří za vše. Momentální situace pro nás není jednoduchá. V prvním poločase jsme v určitých fázích byli aktivní. Chyběl nám ovšem důraz v obou vápnech. To bylo hlavní příčinou naší porážky. A jestli se v tom nezlepšíme, budeme mít problémy," zhodnotil utkání kouč armádního klubu Pavel Drsek. (ČTK)
13.07. Dukla Praha - Hertha BSC 2:3