02.09.202122:17

Česko dohrává bez Jankta

Jakub Jankto nedohrál dnešní zápas s Běloruskem. Záložník Getafe střídal v 77. minutě, důvodem bylo svalové zranění.

29.08.202117:16

Jankto debutuje v základní sestavě

Jakub Jankto nedávno přestoupil ze Sampdorie do Getafe, v pondělí debutoval v novém dresu a dnes se poprvé objevil v základní sestavě. Český reprezentant nastoupil do duelu na půdě Barcelony a ten pro madridský celek nezačal vůbec dobře, už ve druhé minutě totiž šli domácí do vedení.

23.08.202122:07

Jankto debutoval v dresu Getafe

Jakub Jankto si dnes na své konto připsal první start v dresu Getafe. Český záložník odehrál druhý poločas zápasu se Sevillou, porážce 0:1 ale nezabránil.

02.05.202122:13

Jankto pojistil vedení Sampdorie

Sampdoria vede 2:0 nad AS Řím a do listiny střelců se zapsal i Jakub Jankto, český záložník dal v 66. minutě druhou branku janovského celku.

17.04.202123:46

Jankto: Důležité je, že jsme vyhráli

Sampdoria Janov porazila Hellas Verona (3:1), na čemž se vyrovnávacím gólem podílel Jakub Jankto. "Díky mému gólu jsme okamžitě měli důvod věřit v obrat. Je pro mě důležité, že jsem skóroval, ale ještě důležitější je, že jsme vyhráli," řekl Jankto pro klubovou televizi. "První poločas se moc nepovedl, chtěli jsme začít jinak. Lazović dal krásný gól z přímého kopu. Ve druhé půli jsme se vzpamatovali a hráli jsme velmi dobře. Špatný úvod nás nakopl a chtěli jsme to změnit," dodal český reprezentant, jenž pátým gólem v sezóně vyrovnal osobní maximum.

ČTK
17.04.202116:29

Jankto dal pátý gól sezony

Jakub Jankto si na své konto připsal pátou ligovou branku v letošní sezoně, záložník Sampdorie pokořil defenzívu Hellasu Verona a srovnal na 1:1.

23.01.202114:29

Jankto má i dva německé nápadníky

Jakub Jankto je terčem přestupových spekulací, nabídku za něco učinil Trabzonspor a vedle toho záložníka Sampdorie sledují i dva německé kluby - jedná se o Union Berlín a Wolfsburg.

transfermarketweb.com
22.01.202121:47

Jankto má nabídku od Trabzonsporu

Sampdorii Janov by mohl opustit Jakub Jankto. Český reprezentant se ocitl v hledáčku Trabzonsporu, který již s protistranou zahájil jednání.

football-italia.net
06.01.202117:01

Jankto vedl Sampdorii jako kapitán

Sampdoria dnes porazila Inter Milán a jako kapitán vedl janovský klub do boje Jakub Jankto. Český záložník strávil na hřišti 74 minut, do statistik se výrazným způsobem nezapsal.

19.12.202018:43

Vedení Sampdorie zvýšil Jankto

Jakub Jankto zvýšil vedení Sampdorie Janov v zápase s Crotone. Český reprezentant čtvrtým gólem v sezóně po půlhodině hry upravil na 2:0.

13.12.202015:44

Jankto skóroval za Sampdorii

Záložník Jakub Jankto otevřel skóre utkání Neapol - Sampdoria Janov. Ve dvacáté minutě utkání tvrdou ranou pod břevno překonal domácího brankáře.

01.11.202022:21

Jankto podruhé v řadě skóroval za Sampdorii

Sampdoria hraje ve druhém poločase nerozhodně s Janovem CFC, na čemž má velký podíl Jakub Jankto. Český reprezentant ve 23. minutě otevřel skóre Blucerchiati, načež se prosadil ve druhém po sobě jdoucím zápase Serie A.

24.10.202016:55

Jankto se podílel na výhře Sampdorie

Sampdoria překvapila, v Bergamu vyhrála 3:1 a velký podíl na tom měl Jakub Jankto. Český záložník jednu branku připravil, v nastavení pak dal výsledku konečnou podobu.

15.07.202021:47

Jankto přispěl k výhře dvěma góly

Český záložník Jakub Jankto pomohl v utkání 33. kola italské fotbalové ligy dvěma gólovými asistencemi k vítězství Sampdorie 3:0 nad Cagliari. První gól připravil Jankto po osmi minutách hry, kdy sklepnul přetažený centr hlavou na malé vápno zakončujícímu Manolu Gabbiadinimu. Sampdoria zvýšila na 2:0 před přestávkou díky Federicu Bonazzolimu. Stejný hráč uzavřel skóre po přestávce, když akrobaticky uklidil centr českého reprezentanta k zadní tyči.

ČTK
12.01.202016:51

Jankto poprvé zavěsil

K dnešní výhře Sampdorie nad Brescií svým prvním gólem v sezoně přispěl také Jakub Jankto, český záložník otáčel na 2:1.

28.09.201919:47

Jankto rozvlnil síť Interu Milán

Jakub Jankto si na své konto připsal první branku v letošní sezoně. Záložník Sampdorie v 55. minutě zápasu s Interem snižoval na 1:2, jeho tým ale o několik minut později znovu inkasoval, krátce před koncem je stav 1:3.

04.01.201915:11

Sampdoria údajně odmítla nabídku za Jankta

Jakub Jankto dohraje letošní sezonu v Sampdorii. O českého záložníka se zajímá Inter Milán a do Janova dokonce zaslal nabídku, vedení Dorie ovšem odmítlo s tím, že našeho reprezentanta v lednu nikam neuvolní.

04.12.201823:13

Jankto pomohl k postupu Sampdorie

Sampdoria postoupila do dalšího kola Coppa Italia a velký podíl na tom měl Jakub Jankto. Český reprezentant dvěma asistencemi pomohl k vítězství 2:1 nad SPALem.

12.08.201823:25

Český reprezentant Jakub Jankto se hned v prvním soutěžním utkání za Sampdorii Janov blýskl vítězným gólem, kterým svému novému týmu zařídil postup v poháru přes třetiligové Viterbese. Jankto se po přestupu z Udine prosadil dvakrát už v přípravě a střeleckou formu si přenesl i do soutěžní sezony. Zápas sice začal na lavičce, ale Sampdoria se s outsiderem trápila a do druhé půle tak šel i český záložník. V 75. minutě pak Jankto svou levačkou zlomil odpor Viterbese a zařídil těsnou výhru.