Další články

Inter Milán potvrdil příchod útočníka Džeka a obránce Dumfriese

Bosenský útočník Edin Džeko přestoupil z AS Řím do Interu Milán. Úřadující italský mistr dnes také potvrdil příchod nizozemského reprezentačního obránce Denzela Dumfriese.

Hakimiho v Interu Milán nahradí nizozemský obránce Dumfries

Nizozemský reprezentační obránce Denzel Dumfries míří z Eindhovenu do Interu Milán. Pětadvacetiletý fotbalista by měl na pravé straně obrany u italského mistra nahradit Maročana Achrafa Hakimiho, jenž v červenci předstoupil do Paris Saint-Germain.

Největší drama mé kariéry, uvedl autor vítězné branky nad Ukrajinou Dumfries

Za nejdramatičtější zápas kariéry označil Nizozemec Denzel Dumfries nedělní vítězství nad Ukrajinou 3:2 při vstupu "Oranjes" na mistrovství Evropy. Poté co jeho tým po bezbrankovém poločase ztratil ve druhé půli dvougólový náskok, rozhodl pětadvacetiletý obránce o třech bodech přesnou hlavičkou pět minut před koncem.