Celé jméno:Carles Aleñá Castillo
Používané jméno:Carles Aleñá
Národnost: Španělsko
Datum narození:05.01.1998
Výška:?Váha:?
Pozice:záložníkČíslo dresu:0
Klub:Getafe CF (ESP)
Na hostování z:FC Barcelona (ESP), návrat 30.06.2021
Aktuální statistiky v klubu Getafe CF (ESP)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
LaLiga 2020/20211900000100
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Španělsko "17"54001100100
Reprezentační kariéra hráče
 

Záložník Aleñá odešel z Barcelony na hostování do Getafe

Carles Aleñá podruhé v průběhu kariéry odchází z Barcelony a stěhuje se do jiného prvoligového španělského klubu. Čerstvě třiadvacetiletý záložník loni na jaře hostoval v Betisu a nyní si ho vypůjčilo Getafe, součástí dohody není opce na trvalý přestup...  
06.01. | Aktuality | 333 komentářů
 

Aleña opouští Barcelonu, sezonu dohraje na hostování v Betisu

Carles Aleña podle očekávání odchází z Barcelony. Stále teprve jednadvacetiletý záložník nezapadal do letošních plánů trenéra Ernesta Valverdeho a dlouho se mluvilo o hostování v jiném týmu, boj o služby tohoto fotbalisty nakonec vyhrál Betis...  
28.12.2019 | Aktuality | 77 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
06.01. Aleña hostuje v Getafe
Carles Aleña podle očekávání odchází z Barcelony do Getafe, mladý záložník bude v madridském klubu ve zbytku sezony hostovat. (sports.yahoo.com)
31.12.2020 Aleña má namířeno do Getafe
Carles Aleña nehraje roli v dalších plánech Barcelony a schyluje se k jeho odchodu. Zájem o záložníka má Getafe, to vede jednání a podle posledních zpráv jsou jednání velmi úspěšná, konečná dohoda je údajně hodně blízko. (mundodeportivo.com)
21.12.2020 Aleña na hostování do Getafe?
Carles Aleña nepatří do základní sestavy Barcelony, ta je připravena uvolnit ho na další hostování a záložník by mohl zamířit do Madridu, zájem o něho má Getafe. (sport-express.ru)
06.11.2020 Barcelonu má znovu opustit Aleñá
Carles Aleñá druhou polovinu minulé sezóny strávil v Realu Betis, načež od ledna by měl opět změnit chlebodárce. Barcelona chce 22letého záložníka uvolnit na další hostování. (transfermarketweb.com)
12.06.2020 Aleñá údajně odmítl Premier League
Záložník Carles Aleñá údajně odmítl možnost přestupu do anglické Premier League. Nejmenovaný klub z nejvyšší anglické soutěže chtěl údajně za hráče Barcelony, který nyní hostuje v Betisu, zaplatit 25 milionů eur. Aleñá je však odhodlán vrátit se v létě na Camp Nou a zabojovat o místo v sestavě Katalánců. (football-espana.net)
22.03.2020 Barcelona nadále počítá s Aleñou
Carles Aleña hostuje z Barcelony v Realu Betis, po sezóně se však do Katalánska vrátí. Blaugranas se svým odchovancem, jenž má smlouvu do roku 2022, počítají pro nadcházející ročník. (football-espana.net)
26.12.2019 Aleña bude hostovat v Betisu
Carles Aleña má namířeno na půlroční hostování do Betisu, ten se s Barcelonou podle posledních zpráv dohodl na podmínkách spolupráce, jejíž součástí nebude opce na trvalý přestup. Mladý záložník v Katalánsku letos moc nehrál, vedle Betisu o něho hodně stálo Getafe. (abola.pt)
25.12.2019 Aleña nakonec přece jenom do Getafe?
Carles Aleña by se nakonec mohl stát posilou Getafe. Mladý záložník hraje jenom minimálně v Barceloně a úspěšně o něho usiluje Betis, velký zájem pak má také madridský celek a jeho vedení chystá ještě jeden pokus na příchod fotbalisty. (marca.com)
11.12.2019 Aleña prý nakonec upřednostní Betis
Carles Aleña odejde z Barcelony a jeho další kroky nakonec zřejmě nepovedou do Getafe. Madridský klub jednal o podmínkách hostování mladého záložníka, do hry se ovšem zapojil také Betis a sám hráč nakonec upřednostní dočasné angažmá v Seville. (football-espana.net)
06.12.2019 Aleña má namířeno do Getafe
Carles Aleña nehraje v Barceloně a v zimě odejde na hostování do Getafe. To o příchodu mladého záložníka jednalo a podle posledních zpráv jsou všechny strany na tomto stěhování domluveny. (football-espana.net)
Další expres zprávy