06.04.202416:47

Hložek střídal vinou zranění

Adam Hložek dostal šanci v základní sestavě Leverkusenu a z duelu na půdě Unionu Berlín odehrál jen třicet minut, český reprezentant utrpěl zranění a musel střídat.

kicker.de
17.03.202416:02

Hložek skóroval ve Freiburgu

Leverkusen v neděli krátce před reprezentační přestávkou zavítal na půdu Freiburgu a do poločasu se o jeden gól hostujícího mužstva postaral také Adam Hložek. Český reprezentant obnovoval vedení Bayeru pár minut před přestávkou. Hložek si při teprve třetím startu v základní sestavě připsal druhý ligový zásah v bundesligovém ročníku, ve kterém dosud zasáhl do 21 zápasů.

ČTK
07.03.202418:45

Kovář a Hložek v základní sestavě

Leverkusen hraje první osmifinále Evropské ligy na půdě Karabachu a v jeho základní sestavě figurují hned dva čeští fotbalisté. Mezi tyče si podesáté v sezoně stoupne brankář Matěj Kovář, důvěru dostal i útočník Adam Hložek.

06.02.202422:44

Leverkusen je v semifinále

Matěj Kovář třemi zákroky pomohl Leverkusenu k vítězství 3:2 nad Stuttgartem a postupu do semifinále německého poháru. Patrik Schick odehrál přes hodinu a Adam Hložek naskočil v nastavení, oba však vyšli bodově naprázdno.

03.02.202418:52

Hložek se zapsal do historie Bundesligy

Leverkusen v německé lize porazil s přispěním Adama Hložka Darmstadt na jeho hřišti 2:0 a dál vede o dva body před Bayernem Mnichov, který zdolal Mönchengladbach 3:1. Lídr soutěže zvítězil díky dvěma brankám Nathana Telly.

Hložek odehrál největší porci minut v tomto bundesligovém ročníku, když střídal až v 93. minutě. Ani ve svém 46. utkání v soutěži nezůstal na hřišti celou dobu, což se dosud žádnému fotbalistovi nestalo. Dosavadním "rekordmanem" byl Ahmed Kutucu, který střídal v úvodních 45 zápasech za Schalke. Útočník Patrik Schick i brankář Matěj Kovář zůstali na lavičce Leverkusenu.

ČTK
03.02.202414:40

Hložek v základu Leverkusenu

Leverkusen vyběhne na půdě Darmstadtu s Adamem Hložkem, jenž se v lize představí od začátku po necelém měsíci. Patrik Schick a Matěj Kovář usednou na lavičku Bayeru.

07.01.202417:45

Hložek se s Schickem gólově prosadili

Dvěma góly se podílel Adam Hložek na vítězství Leverkusenu v přípravném utkání nad Benátkami 4:1, účastníkem Serie B. Jednu branku dal Patrik Schick. Matěj Kovář odchytal za vedoucí tým německé nejvyšší soutěže 74 minut a neinkasoval.

Schick před návštěvou 10 tisíc diváků v BayAreně potvrdil střeleckou formu, v posledním podzimním bundesligovém duelu před Vánoci proti Bochumi (4:0) nasázel hattrick. Do jarní části mimochodem vstoupí svěřenci trenéra Xabiho Alonsa v sobotu kláním v Augsburgu.

ČTK
06.01.202411:48

Paska: Hložek zůstane v Leverkusenu

Adam Hložek v Leverkusenu nenaplnil vysoká očekávání a většinou je pouze náhradníkem, což zesílilo spekulace o odchodu českého reprezentanta. Podle manažera Pavla Pasky však něco takového není na pořadu dne a 21letý útočník působiště nezmění. Bývalé opoře Sparty nahrává, že konkurenti Amine Adli a Victor Boniface odjeli na Africký pohár národů.

isport.cz
14.12.202320:17

Za Bayer se trefil i Hložek

V utkání Leverkusenu s Molde se do listiny střelců zapsal další český útočník. Skóre rychle otevíral Patrik Schick, v 60. minutě zvyšoval už na 4:0 Adam Hložek a tentýž reprezentant o deset minut později připravil další branku.

10.12.202314:36

Leverkusen ve Stuttgartu bez Čechů

Bez českých hráčů v základní sestavě nastoupí Leverkusen k dnešnímu bundesligovému šlágru ve Stuttgartu. Matěj Kovář, Adam Hložek i Patrik Schick usednou na lavičku Werkself.

01.11.202319:54

Hložek skóroval za Leverkusen

Leverkusen ve 2. kole DFB-Pokalu vyhrál 5:2 na půdě Sandhausenu, kde rozhodující branku vstřelil Adam Hložek. Český reprezentant si připsal čtvrtý soutěžní gól v sezoně, z toho třetí v Německém poháru.

21.10.202315:06

Schick na lavičce Leverkusenu

Leverkusen za necelou půlhodinu nastoupí ve Wolfsburgu a od první minuty u toho nebude ani jeden z české trojice. Matěj Kovář, Adam Hložek a nově i uzdravený Patrik Schick usednou na lavičku farmaceutického mužstva.

05.10.202321:28

Leverkusen těžil z asistence Hložka

Na brzkém vedení Leverkusenu na půdě Molde v Evropské lize se podílel i Adan Hložek. Bývalá opora pražské Sparty asistovala na druhý gól Nathana Telly.

05.10.202321:02

Leverkusen nastoupil do druhého zápasu ve skupině Evropské ligy na půdě Molde i s Adamem Hložkem. Pro českého reprezentanta jde o premiérový start v základní sestavě farmaceutického klubu v letošní sezoně.

24.09.202314:41

Hložek znovu na lavičce Leverkusenu

Leverkusen i do ligového utkání proti Heidenheimu nastoupí od úvodních minut bez českých hráčů - Matěj Kováč a Adam Hložek tradičně začínají na lavičce, Patrik Schick zůstává mimo hru ze zdravotních důvodů.

23.09.202313:44

Hložek má v Německu už 50 zápasů

Jednadvacetiletý Adam Hložek naskočil v prvním skupinovém zápase Evropské ligy mezi Bayerem Leverkusen a švédským BK Häcken na závěrečných 20 minut. Ačkoli se nestihl zapsat mezi střelce ani asistenty, o důležité utkání pro něj přece jen šlo - bylo to totiž po padesáté, co nastoupil v dresu německého celku.

x.com/bayer04_en
15.09.202320:44

Hložek opět na lavičce Bayeru

Leverkusen nastoupil do šlágru 4. kola Bundesligy v mnichovské Allianz Areně bez českých hráčů. Adam Hložek a Matěj Kovář sedí na lavičce, zatímco Patrik Schick zůstává mimo hru.

02.09.202317:16

Hložek navýšil vedení Leverkusenu

Leverkusen před koncem vede nad Darmstadtem vysoko 5:1, na čemž se gólem podílel i Adam Hložek. Pro českého reprezentanta se jedná o premiérový ligový zásah v sezoně.

19.08.202315:11

Leverkusen nastupuje bez Čechů

Matěj Kovář podle očekávání začíná angažmá v Leverkusenu na lavičce, kde první ligový duel v sezoně proti RB Lipsko zahájí rovněž Adam Hložek. Třetí český hráč farmaceutického klubu Patrik Schick zůstává na marodce se zraněnými třísly.

12.08.202317:22

Hložek pomohl k postupu Leverkusenu

Leverkusen v prvním kole DFB-Pokalu dominoval na hřišti Teutonie Ottensen ze čtvrté nejvyšší soutěže, proti níž se střelecky prosadil i Adam Hložek. Český reprezentant nastoupil v 70. minutě a na vítězství 8:0 se podílel dvěma góly a asistencí.