11.02.202317:06

Hložek pojistil vedení Leverkusenu

Leverkusen vede v Hoffenheimu 3:1 a zásluhu na tom má i Adam Hložek. Český útočník nastoupil v základní sestavě, v 56. minutě dal zatím poslední branku svého týmu.

25.01.202322:52

Hložek skóroval za Leverkusen potřetí

Útočník Adam Hložek druhým gólem v Bundeslize pomohl Leverkusenu k vítězství 2:0 nad Bochumí. Hložkova chvíle přišla v 53. minutě, kdy si na přední tyč naběhl na Wirtzovu přihrávku. Sparťanský odchovanec zaznamenal svou třetí soutěžní trefu za Bayer.

ČTK
22.01.202318:25

Hložek asistencí pomohl Leverkusenu

Leverkusen po poločase vede 2:0 na půdě Borussie Mönchengladbach, na čemž se asistencí podílel Adam Hložek. Sparťanský odchovanec přihrával na gól Amine Adliho.

17.11.202209:23

Hložek se dvakrát trefil v přípravě

Leverkusen sehrál při turné ve Spojených státech amerických přátelské utkání proti St. Louis City, stadion s kapacitou 22 500 diváků byl mimochodem vyprodaný. A v dobrém na něj bude vzpomínat taktéž český reprezentant Adam Hložek, ten se totiž na vítězství 3:0 podílel dvěma brankami. Jeho kolega z reprezentace Patrik Schick se utkání neúčastnil.

bayer04.de
06.11.202217:23

Hložek vstřelil premiérový gól v Bundeslize

Leverkusen nečekaně snadno přehrál Union Berlín, na výhře 5:0 se gólem a asistencí podílel Adam Hložek. Pro českého reprezentanta se jedná o premiérovou bundesligovou trefu.

26.10.202221:31

Hložek asistoval na gól Leverkusenu

Leverkusen po půlhodině hry vede v Lize mistrů na půdě Atlética Madrid 2:1, na čemž se asistencí podílel Adam Hložek. Český reprezentant přihrával na otevírací gól Moussy Diabyho.

22.10.202215:52

Hložek s prvním bundesligovým bodem

Adam Hložek si hned ve svém prvním plném startu pod novým trenérem Xabim připisuje také první bod. V 17. minutě asistoval u vedoucí branky Moussy Diabyho proti Wolfsburgu.

22.10.202214:44

Schick mimo, Hložek poprvé pod Xabim

Bayer Leverkusen dnes postrádá Charlese Aránguize i českého forvarda Patrika Schicka, absence druhého jmenovaného však patrně do základní sestavy poprvé pod vedením Xabiho Alonsa pomohla druhému legionáři Adamu Hložkovi. Ten zatím od říjnového nástupu španělského kouče jen třikrát střídal z lavičky.

bayer04.de
30.09.202219:48

Leverkusen se Schickem, Hložek na lavičce

Do dnešního bundesligového zápasu v Allianz Areně vyběhne na straně Leverkusenu od první minuty Patrik Schick, jeho spoluhráč Adam Hložek začne na lavičce Werkself.

10.09.202214:57

Hložek po třech týdnech v základní sestavě

Adam Hložek se po třech týdnech vrací do základní sestavy Leverkusenu, který dnes hostuje na půdě Herthy. Od první minuty se na trávníku objeví i Patrik Schick.

13.08.202214:44

Schick i Hložek v základu

Poprvé v Bundeslize se dnes v základní sestavě představí naráz oba čeští reprezentanti. Adam Hložek minule začínal na lavičce, tentokrát spolu s Patrikem Schickem nechybí v zahajovací jedenáctce podobně jako při své gólové premiéře v německém poháru. Leverkusen odpoledne čelí Augsburgu.

06.08.202219:40

Hložek debutuje v Bundeslize

Leverkusen po prvním poločase prohrává v Dortmundu, což se pokusí zvrátit i za pomoci Adama Hložka. Český reprezentant do druhého poločasu vystřídal Karima Bellarabiho a připisuje si premiéru v 1. Bundeslize.

30.07.202215:56

Hložek zaplatí gólové zápisné

Jenom necelých pět minut potřeboval Adam Hložek na to, aby si na své konto připsal premiérovou soutěžní trefu za Leverkusen. Bayer dnes v rámci poháru hostuje na půdě Elversbergu a český útočník rychle odpověděl na vedoucí trefu domácího týmu.

15.06.202219:08

Hložek v nominaci na Golden Boye

Útočník Adam Hložek, který nedávno přestoupil ze Sparty do Leverkusenu, je v nominaci na cenu pro nejlepšího fotbalistu Evropy do 21 let. Seznam stovky uchazečů dnes zveřejnil deník Tuttosport, který anketu "Zlatý chlapec" pořádá. Devatenáctiletý Hložek v uplynulé sezoně za Spartu odehrál 46 soutěžních zápasů a zaznamenal 12 branek a 15 asistencí. Na kontě má také 18 startů za českou reprezentaci, ve kterých se střelecky prosadil jednou.

ČTK
02.06.202210:43

Hložek zvolen sparťanem sezony

Ve fanouškovském hlasování na stránkách pražské Sparty o hráče sezony zvítězil suverénně Adam Hložek. Budoucí posila Leverkusenu získala 79 % hlasů, druhý skončil Ladislav Krejčí II s osmi procenty a bednu vítězů potom doplnil třetí z předvybraného tria, Matěj Pulkrab (3 %).

sparta.cz
27.05.202220:36

Hložkův přestup stále není dotažen

Adam Hložek sice už prošel zdravotní prohlídkou, Bayer Leverkusen ho však stále nepředstavil a podle informací Luďka Mádla nepředstaví až do pondělka. Sparta se s německou stranou stále dohaduje na konečné výši odstupného, podle Deníku Sport by mělo jít o částku zhruba 18 milionů eur plus bonusy.

seznamzpravy.cz, isport.cz
27.05.202212:13

Hložek absolvuje lékařskou prohlídku

Leverkusen dokončuje příchod Adama Hložka ze Sparty Praha. Český reprezentant od rána absolvuje v Kolíně nad Rýnem zdravotní prohlídku, následně by mělo dojít k podpisu smlouvy.

transfermarkt.de
26.05.202217:51

Hložek míří na lékařskou prohlídku

Leverkusen by měl brzy dotáhnout příchod Adama Hložka ze Sparty Praha. Český reprezentant během zítřka u Werkself podstoupí zdravotní prohlídku a následně podepíše smlouvu.