Semenyo co nevidět posílí City. Pomůže Guardiolovi další ostrostřelec předčít Arsenal?

Chtěl ho téměř každý klub z tradiční velké šestky Premier League, což pouze vypovídá o jeho kvalitě. Křídelník Bournemouthu Antoine Semenyo (25) je krůček od přestupu do Manchesteru City, vše by mělo být již jen otázkou času.
Bournemouth v létě Semenya na rozdíl od dalších tahounů týmu udržel, v zimě se s ním ale již bude muset rozloučit. Forvardovi vešla v platnost výstupní klauzule v hodnotě 74 milionů eur, kterou se rozhodl aktivovat Manchester City.
Sám hráč na nabídku Citizens kývl, což mrzí téměř všechny ostatní giganty Premier League. Vehementně o Ghaňana usiloval Tottenham, zájem údajně projevily také Manchester United, Chelsea a Liverpool.
Podle listu The Guardian bude Semenyo u Sky Blues pobírat kolem 172 tisíc eur týdně (asi devět milionu eur ročně). Kluby již dosáhly ústní dohody, následovat má už jen papírování a zdravotní prohlídka.
???? BREAKING: Antoine Semenyo's move to Manchester City from Bournemouth is now agreed in principle. Clubs in process of drafting paperwork.
— Ben Jacobs (@JacobsBen) January 1, 2026
Clarity on Semenyo's move date expected in the next 24 hours.
???? @alex_crook pic.twitter.com/433h9u82wf
Navzdory tomu, že transfer je na spadnutí, si hodlá kouč Cherries Andoni Iraola užít s křídelníkem poslední rodeo. Třetí nejlepší střelec probíhajícího ročníku Premier League nebude chybět ve veledůležitém sobotním střetnutí.
"Semenyo bude hrát zítra proti Arsenalu. Nic není podepsáno. Doufám, že tu bude moci být déle, ale nevím, co se stane," vyjádřil se trenér.
Jedno je jisté. Lodivod Citizens Pep Guardiola se může těšit na produktivního a pracovitého forvarda, díky němuž budou možnosti týmu z modré části Manchesteru v ofenzivě vskutku nabité.
Antoine Semenyo will play for Bournemouth against Arsenal this weekend, Andoni Iraola has confirmed. ????????✔️
— City Xtra (@City_Xtra) January 2, 2026
Kromě Erlinga Haalanda City spoléhá na Rayana Cherkiho a Phila Fodena, v týmu jsou také mladíci Jérémy Doku se Savinhem a Egypťan Omar Marmoush. Dalším dílem skládačky bude co nevidět Semenyo. Pomůže týmu předehnat první Arsenal?
Související články





Komentáře (66)
Přidat komentář2 zranění hráči a oni kupují dalšího.
Nebo je Savinho na odchodu?
Tak už v lete sa dosť špekulovalo o jeho odchode
Tak jednoho zoufale neproduktivního klikaře už mají v Dokuovi. Ten je navíc lepší jak Savinho. Takže čekám, že v létě poletí.
Navíc Semenyo dokáže zahrát obě strany. Jestli bude ideální do Pepkova stylu, to si moc nemyslím.
Kličkaře
Haha Doku určite neodide
Haha a kdo píše ze jo?
Napsal si to jak jantar.
Zase nedokážeš pochopit text?
ak dpc spurs daju za savinha nejaky ulet typu 60m+ zatial co johnsona predame za tusim 33m, tak si zacnem mysliet, ze v tom vedeni sedia v prevlekoch wenger s artetom...
Guardiolovi už nic nepomůže...
A kvuli takovym volovinam se clovek dela registraci
Nedělám, ale vzhledem k tomu, že jsem dostal nezaslouženě BAN, tak jsem si musel znovu založit nový profil. Hihi
Ocividne zaslouzenej
Noooooo, maláááá
..... plešatý tupý katalánský žalud ztratil 2 body proti Black Cats, hned panikaří a zase musí nakupovat.
Hihi. Vůbec nevadí, že 80 procent jeho nákupů vždy skončí kompletním flopem.
Ty tragéde ubohej, ty nicko jedna splihlá pasivně agresivní.... nikdy bys neudělal titul s Portem, MU, Arsenal nebo AM. Jsi tragéd, kterej umí hrát jenom football manager. Trapáčku jeden.
Však on ti Semenyo ukáže, je to živelný typ hráče, ten se ti vysere na ty tvoje vzorce a dodržování systému na úkor jednotlivce. Leda tak ti nastříká semeno do huby a tobě zbydou oči pro pláč, až bude Mikel s Arsenalem zvedat trofej pro šampiona PL v tomto roce. Hihi
Arteta z tebe nikdy netěžil, když s tebou trénoval. To ty jsi těžil z něho. Byl to Arteta, který dal základ pro všechny tituly Shittyzens v PL, i ten budoucí v LM. Ubožáku přeceněný.
hihi
Pep Gloryholeola = katalánská verze Pepka Csaplára... dvě hovada.
https://objevit.cz/img/2014/01/marty3.png
Neuvěřitelný jak ubohý život musíš vést.
Ty jsi fakt blb
Ještě že ne dement, guma a kokot. To jsem totiž já
https://www.eurofotbal.cz/clanky/nejlepsi-hlasky-z-diskusi-2025-vysledky-800912/?forum=1#post16654476
Tohle je porad ten stejnej curak, co tu ma asi pet uctu, ne? Spina
ne, dostal ban a tak si zřídil další
Usykovyc, zpet.v.cr, lobotom, amputace, teď toto..
Takoví lidé by se měli léčit..
Hihi
Jeste Klepačka
ano
Nemám 5 účtů v jeden moment, vždycky si založím jeden nový, když dostanu neprávem BAN. Ty 4 účty jsou zablokované, takže jsem musel založit nový kvůli komunistickým bonzákům. Ty zakomplexovaný panic - ani na tebe nebudu plýtvat skloňování jako vysokoškolák, nestojíš mi za to, ty smradlavý zvratek. :) Hihi
Semenyo nic moc posila.
Naopak, super hráč
Škoda že do City
Věřím, že Pep z něho udělá dělo
Špatnej není, ale žádnej zázrak taky ne. Chtěl jsem ho dřív k nám, ale laťku by nejspíš nějak výrazně nezvednul.
Taky ho nevidím jako nějaký zázrak. Ale typologicky by se jim mohl hodit.
Já jsem ho moc chtěl k nám....
já do Chelsea
máš jako vždycky pravdu, zaplaťpánbůh, že máme místo něho budoucího držitele zlatého míče Gittense
Dal bych mu obdobu Zlaté maliny, tohle ocenění by vzniklo jen a pouze kvůli němu. Podobně jako cena míru FIFA pro Trumpa
Vám už utekl Marmoush, kterej by byl podle mě v Liverpoolu top. Teď se historie opakuje
Místo Salaha příští sezónu?
Já už ho chtěl po lednovém přestupu...Bohužel koupíme jen 1 obránce a ani to není zaručené...
skládá to dobře ten Pepek
ostatně jako vždy, bohužel pro ostatní v PL..
ešte ho takticky nechajú zahrať cez víkend proti Arsenalu
To jim nepomůže
oproti savinhovi to bude slusny upgrade...a o dost golovejsi jak doku....
preci jen to city stoji na haalandovi, kazdopadne se uvidi, jestli ho pepek nezabije jak treba alkoholika grealishe
Grealish se zabil sám svým přístupem.
Částečně samozřejmě taky. Zbytek zabil Pepek.
RIP Foden
dobry prestup pre city, v poslednej dobe tam prilis vela golov od kridelnikov neprichadza
Trossard do fanty miesto Semenya ? Alebo bude Arteta rotovať ?
Trossard bude zejtra hrát. Martinelli bude na Liverpool.
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.
Registrace nového uživatele