Newcastle zvrátil duel s Bournemouthem a slaví druhou výhru v řadě

Ještě po pětatřiceti minutách hry to v St. James‘ Parku vypadalo na další z řady nevyvedených představení domácího týmu, který se proti Bournemouthu marně trápil a mohl být rád, že průběžně prohrává pouze o jeden gól. Poté se však Magpies přece jen dostali do hry, ještě do přestávky srovnali a zásluhou šťastné trefy Ciarana Clarka na úvod druhé půle dokonali obrat na konečných 2:1.
09.11. | Komentáře a souhrny | 2 komentáře

Bournemouth se v Newcastlu pokusí prodloužit sérii

Už třikrát v řadě fotbalisté Bournemouthu neprohráli ani neinkasovali gól, prodloužit tuto sérii dozajista budou chtít v sobotním duelu na půdě Newcastlu. Ten se po nepodařeném začátku rovněž zvedá a už je mimo dosah sestupových příček.
08.11. | Previews | 2 komentáře

United nezvládli zápas v Bournemouthu

Fotbalisté Manchesteru United nezvládli roli favorita a po brance Kinga z konce první půle prohráli 0:1. Díky tomu se v tabulce propadli právě až za svého dnešního soupeře. Rudí ďáblové tak nenavázali na tři předchozí výhry.
02.11. | Komentáře a souhrny | 8 komentářů

Manchester United se pokusí navázat na poslední tři výhry

Fotbalisté Bournemouthu přivítají v rámci 11. kola Premier League na svém stadionu Manchester United. Oba celky překvapivě v tabulce dělí jen dvě příčky, i když Rudí Ďáblové se v postupně výsledkově zlepšují.
01.11. | Previews | 8 komentářů

Anglický glosář: O arsenalské tradici bučení a obskurních hattricích

Jubilejní desáté kolo probíhajícího ročníku Premier League je za námi a s ním přichází také poslední říjnový glosář, který je věru nacpaný k prasknutí. K řešení je toho totiž spousta: Xhaka-gate, devítigólová exploze Leicesteru, bournemouthská deziluze nebo De Bruyneův epický fous. Dostane se na vše...
29.10. | Názory a komentáře | 1141 komentářů

Watford FC - AFC Bournemouth 0:0

Ani na desátý pokus se Watfordu nepodařilo zlomit ligovou šňůru bez vítězství. Na domácí půdě proti Bournemouthu vybojovali Hornets pouze bod za bezbrankovou remízu a zůstávají tak s pěti body na samém dně tabulky. Oba týmy měly šance strhnout utkání na svou stranu, ovšem koncovka je shodně zradila stejně jako v minulých týdnech, kdy si Watford i Bournemouth rovněž připsali bezgólové zápasy.
26.10. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Preview: Watford FC - AFC Bournemouth

Anglická Premier League o víkendu pokračuje desátým kolem a jeden tým stále čeká na své první ligové vítězství v nové sezoně. Watford již sice na katastrofální vstup do soutěže zareagoval změnou manažera, ovšem ani jmenování Quiqueho Sáncheze Florese nepřineslo okamžité úspěchy a španělský kouč bude doufat, že právě sobotní domácí duel s Bournemouthem pomůže jeho týmu odlepit se ze dna tabulky.
26.10. | Previews | žádný komentář

Bournemouth se s Norwichem rozešel bez branek

Ani vítěze, ani střelce nenašlo sobotní utkání Premier League mezi Bournemouthem a Norwichem. Domácí měli zejména v první půli více ze hry, branky se ale nedočkali a trochu nečekaně tak ztratili.
19.10. | Komentáře a souhrny | 2 komentáře

Preview: AFC Bournemouth - Norwich City

Deváté kolo Premier League proti sobě svede Bournemouth s Norwichem City, tedy dva týmy, které se navzdory omezeným finančním možnostem prezentují atraktivním útočným pojetím hry bez ohledu na to, jakému soupeři zrovna čelí. O úspěchu této strategie svědčí letošní šokující výhra Norwiche nad obhájcem titulu Manchesterem City, ovšem od tohoto triumfu Canaries výsledkově strádají a sbírají jen prohry.
19.10. | Previews | 2 komentáře

Arsenalu zajistil vítězství v úvod Luíz

Fotbalisté Arsenalu protáhli svou neporazitelnost na osm soutěžních zápasů. V nedělním duelu anglické Premier League uspěli doma proti Bournemouthu, jedinou branku utkání vstřelil v úvodu Luíz.
06.10. | Komentáře a souhrny | 8 komentářů
12.11. Liverpool jedná o příchodu Frasera
Ryan Fraser má v Bournemouthu smlouvu jen do konce sezony a vyloučeno aktuálně není to, že z klubu odejde už v zimě. Skotský křídelník má jednoho zajímavého nápadníka,o jeho zimním přestupu dokonce už začal jednat Liverpool. (abola.pt)
21.10. O Cooka stojí Chelsea a Liverpool
Dva movití zájemci vedou v patrnosti záložníka Bournemouthu Lewise Cooka. Anglický reprezentant do 21 let se prý dostal do hledáčku Liverpoolu a Chelsea. (transfermarketweb.com)
21.10. Ramsdale pokračuje v Bournemouthu
Aaron Ramsdale se usadil v základní sestavě Bournemouthu a nyní se mu dostalo odměny, anglický klub s mladým brankářem uzavřel nový víceletý kontrakt. (bbc.com)
17.10. Muriqi v hledáčku Bournemouthu
Kosovský útočník Vedat Muriqi, který v nedávném kvalifikačním utkání vstřelil gól české reprezentaci, by se mohl brzy stěhovat z tureckého Fenerbahce Istanbul. Zájem o jeho služby má anglický Bournemouth. (transfermarketweb.com)
07.10. Rangers budou chtít Defoea natrvalo
Skotští Rangers by mohli po sezoně získat natrvalo anglického veterána Jermaina Defoea. Sedmatřicetiletý útočník je ve Skotsku do konce sezony na hostování z Bournemouthu. (transfermarketweb.com)
04.10. Man United řeší zimní posílení útoku
Manchester United hodlá v zimě posilovat útok. Vedení klubu si vytipovalo dva hráče - zkušeného třiatřicetiletého Chorvata Maria Mandžukiče z italského Juventusu Turín a sedmadvacetiletého Calluma Wilsona z Bournemouthu. (skysports.com)
26.09. Zápas Bournemouthu třikrát přerušili
Bournemouth nečekaně prohrál s Burtonem v Carabao Cupu. Zápas ale probíhal hodně nestandardně. Hned třikrát musel být přerušen kvůli výpadku osvětlení na stadionu outsidera ze třetí nejvyšší soutěže, který ale loni senzačně postoupil v ligovém poháru až do semifinále. Sudí musel nastavovat 28 minut. Po třetím přerušení chtěl údajně zápas ukončit, nicméně podle pravidel se k takovému kroku může přikročit až ve chvíli, kdy celkový součet přerušení přesáhne 30 minut. (bbc.co.uk)
20.09. Groeneveld vyhlíží debut za Bournemouth
Arnaut Danjuma Groeneveld si na své konto v dohledné době připíše první soutěžní start v dresu Bournemouthu. Mladý záložník přišel v létě z Clubu Bruggy a po několika dnech se zranil, nyní je fit a konečně trénuje s týmem. (vi.nl)
02.09. Begović bude vypomáhat Karabachu
Asmir Begović byl trojkou mezi tyčemi Bournemouthu a na poslední chvíli se dočkal odchodu z anglického klubu, bosenský brankář stráví zbytek tohoto kalendářního roku na hostování v Karabachu. (dailymail.co.uk)
02.09. Begovič do Ázerbájdžánu?
Bosenský brankář Asmir Begovič by se nakonec přece jen měl dočkat odchodu z Bournemouthu. Klub údajně odsouhlasil jeho hostování v ázebájdžánském Karabachu. Begovič měl za tým účastníka Evropské ligy chytat do ledna. (skysports.com)