29.11.201017:08

Friedrich začne příští týden trénovat

Arne Friedrich se každým dnem blíží k návratu na hřiště. Německý reprezentační obránce v létě odešel z Herthy do Wolfsburgu, kvůli problémům se zády ale letos neodehrál ještě ani jednu bundesligovou minutu. "Plán je takový, že se příští týden zapojí do tréninku," informoval Pierre Littbarski, asistent trenéra Steva McClarena.

29.11.201016:00

Almeida a Marica vynechají tři zápasy

Útočník Werderu Hugo Almeida přijde o tři zápasy za vyloučení v zápase se St. Pauli, který rozhodl ve prospěch svého týmu hattrickem. Stejný trest dostal i Ciprian Marica ze Stuttgartu, ten pro změnu nedohrál duel v Hamburku.

29.11.201015:22

Meier v 1. FC Köln skončil

Michael Meier už není generálním manažerem 1. FC Köln. Na středeční schůzce mu vedení německého klubu ještě vyslovilo důvěru, dnes ale Meier byl propuštěn. 1. FC Köln je po čtrnácti kolech na šestnécté příčce tabulky, na svém kontě má jenom dvanáct bodů.

29.11.201015:02

Janov sleduje Kuzmanoviče

Zdravko Kuzmanovič možná odejde ze Stuttgartu, zájem o záložníka bundesligového klubu má italský Janov.

29.11.201014:40

Bundesliga - ideální sestava

Ideální sestava 14. kola německé bundesligy podle magazínu Kicker: Sippel (Kaiserslautern) - Lahm (Bayern), Amedick (Kaiserslautern), Hummels (Dortmund) - Tymoščuk (Bayern), Tiffert (Kaiserslautern), Iličevič (Kaiserslautern), Reus (Gladbach) - Almeida (Werder), Lakič (Kaiserslautern), Konan (Hannover).

29.11.201010:44

Magath bude vysvětlovat

Předseda Schalke Clemens Tonnies zve po debaklu 0:5 od Kaiserslauternu trenéra Felixe Magatha na kobereček. Vysoká prohra paradoxně přišla po velmi dobrém výkonu v Lize mistrů proti Lyonu, kde si německý klub zajistil postup do další fáze. "Jsem v šoku. Euforie z Ligy mistrů je pryč, vypráskal nás nováček. Trenér Magath bude mít co vysvětlovat. Zajímá mě, jak na výkon týmu zareaguje," uvedl Tonnies.

29.11.201010:00

Podolski v hledáčku Wolfsburgu

Lukas Podolski by si mohl vyzkoušet angažmá v dalším budnesligovém klubu. Podle německých médií se Wolfsburg poohlíží po posilách, kandidátem na přestup k vlkům má být například Lukas Podolski z Kölnu.

29.11.201008:51

Marica dostal rekordní pokutu

Ciprian Marica dostal podle očekávání od vedení Stuttgartu vysokou pokutu za zbytečné vyloučení v prohraném utkání s Hamburkem. Rumunský útočník musí podle německých médií zaplatit 50 tisíc eur, což je nejvyšší pokuta v historii VfB. Nejvíc, 40 tisíc, dosud platil před rokem brankář Jens Lehmann za kritiku klubového vedení.

28.11.201022:29

Magath zkrátil zimní prázdniny

Hráči Schalke budou mít kvůli sobotnímu debaklu 0:5 s Kaiserslauternem kratší zimní přestávku. Naštvaný trenér Felix Magath ji jim po nejhorší porážce za posledních 18 let zkrátil na pouhé čtyři dny. "Zimní prázdniny budou krátké. Začnou den po třetím kole Německého poháru 21. prosince a skončí už o čtyři dny později. První trénink je naplánován na 27. prosince," uvedl den po potupné porážce na klubovém webu trenér Magath. Ostatní německé týmy většinou dávají svým hráčům volno až do ledna. Druhá část bundesligy začne 15. ledna.

28.11.201019:20

Bundesliga - výsledky

Nedělní výsledky bundesligy: Brémy - St. Pauli 3:0 (2., 20. a 64. Almeida), Köln - Wolfsburg 1:1 (51. Novakovič - 81. Cicero).

28.11.201018:22

Wolfsburgu se zranil Grafite

Útočník Wolfsburgu Grafite musel být těsně před koncem prvního poločasu bundesligového zápasu mezi Vlky a Kölnem vystřídán. Proč ho musel Mandžukić nahradit, zatím není jasno.

28.11.201016:00

Großkreutz prodloužil smlouvu

Kevin Großkreutz se s vedením Borussie Dortmund dohodl na prodloužení smlouvy. Nadějný záložník podepsal nový kontrakt do roku 2014.

28.11.201013:25

Marica bude potrestán

Stuttgart včera prohrál v Hamburku 2:4 a velký podíl na tom má Ciprian Marica. Rumunský útočník sice brzy vstřelil branku a vyrovnal na 1:1, v 16. minutě si ale za protesty vysloužil žlutou kartu a jelikož se neuklidnil, dostal druhou žlutou a svůj tým hodně zbytečně oslabil. "Červená karta znamenala rozhodující výhodu pro domácí. Tohle se tak zkušenému hráči stávat nesmí, vyvodíme z toho důsledky," naznačil kouč Stuttgartu Jens Keller, že Marica může očekávat trest od vedení VfB.

27.11.201020:26

Sobotní výsledky německé ligy: Bayern - Frankfurt 4:1 (29. a 88. Tymoščuk, 59. Müller, 61. Gomez - 33. Gekas), Hamburk - Stuttgart 4:2 (4. Trochowski, 29. Pitroipa, 36. Petrič, 60. van Nistelrooy - 9. Marica, 46. Gentner), Hannover - Freiburg 3:0 (15. Schlaudraff, 73. Konan, 89. Hanke), Hoffenheim - Leverkusen 2:2 (38. Ibiševič, 90. z penalty Sigurdsson - 8. Sam, 10. z penalty Vidal), Kaiserslautern - Schalke 5:0 (8. a 56. Lakič, 39. Amedick, 76. z penalty Iličevič, 88. Moravek), Dortmund - Mönchengladbach 4:1 (45. Subotic, 52. Kagawa, 77. Grosskreutz, 88. Barrios - 33. Reus).

27.11.201017:17

Morávek potupil Schalke

Jan Morávek z Kaiserslauternu vstřelil v německé lize branku do sítě Schalke. Český záložník zvyšoval v 88. minutě na 5:0.

27.11.201016:17

Stanislawski chce bodovat

St. Pauli hraje zítra proti Brémám, kterým se nedaří, a trenér Holger Stanislawski toho chce využít. "K Brémám mám velký respekt. Potřebujeme však body, proto se pokusíme vytěžit ze zápasu maximum," uvedl.

27.11.201015:36

Norimberk podepsal volného Ochse

Norimberk má v kádru nového brankáře, krýt záda týmové jedničce Raphaelu Schäferovi od nynějška bude zkušený Timo Ochs, který do franského klubu přichází jako volný hráč.

27.11.201014:32

Salihamidžič do Německa?

Hasan Salihamidžič by mohl opět hrát v Německu. Záložníka Juventusu sledují St. Pauli, Mönchengladbach a Köln.

27.11.201010:07

Karhan dostane novou smlouvu

Miroslav Karhan bude moci ve své kariéře pokračovat v Mainzu. Zkušený slovenský záložník má v německém klubu smlouvu do konce sezony, vedení mu ale brzy nabídne prodloužení kontraktu.

26.11.201022:17

Bundesliga - výsledek

Výsledek pátečního utkání německé bundesligy: Mainz - Norimberk 3:0 (27. Schürrle, 54. Noveski, 86. Allagui).