Přehled zápasů - 15.09.2021

13:30
Shirak Gyumri - Noravank
0:1
15:00
Detonit Junior - Makedonija GP Skopje
0:3
15:00
Pobeda Prilep - Vardar Skopje
1:2p
15:00
Besa Dobërdoll - FK Skopje
1:2p
15:00
Tim Lokomotiva - FK Ohrid 2004
0:2
15:00
KF Gostivar - FK Renova
0:4
15:00
FK Ljuboten - Pelister Bitola
0:9
15:00
FK Korab Debar - Belasica Strumica
1:2
15:00
Sloga Vinica - Rabotnički Skopje
0:3
15:00
FK Novaci - Tikveš Kavadarci
0:2
15:00
FK Sasa - FK Struga Trim-Lum
0:2
15:00
Voska Sport - Bregalnica Štip
0:1
15:00
Tabor Sežana - NK Celje
0:2
16:00
JIPPO Joensuu - PK-35
0:1
16:00
Bednja Beletinec - NK Osijek
0:3
16:00
KF Llapi - KF Malisheva
0:3
16:00
KF Drita - KF Ballkani
0:0
16:00
KF Feronikeli - KF Dukagjini
1:0
16:00
FK Orenburg - FK Krasnodar II
2:0
16:00
Denizlispor - Adanaspor
2:0
16:00
Gençlerbirliği SK - Altinordu SK
3:2
16:30
Spartak Moskva - Legia Varšava
0:1
17:00
Zrinjski Mostar - Velež Mostar
2:1
17:00
SK Benešov - FK Králův Dvůr
1:4
17:00
FK Velké Hamry - FK Čáslav
2:3
17:00
Spartak Velká Bíteš - Zbrojovka Brno B
0:1
17:00
Riga FC - BFC Daugavpils
7:1
17:00
Bahlinger SC - Sonnenhof Großaspach
1:0
17:00
KFUM Oslo - Fredrikstad FK
2:1
17:00
Tekstilščik Ivanovo - SKA Chabarovsk
0:3
17:00
Volgar Astrachaň - Alanija Vladikavkaz
1:1
17:00
Metallurg Lipeck - Spartak Moskva II
0:2
17:00
Neftechimik Nižnekamsk - Rotor Volgograd
1:3
17:00
Akron Togliatti - KAMAZ Naberežnye Čelny
0:0
17:30
TPS Turku - IF Gnistan
3:0
17:30
KPV Kokkola - Ekenäs IF
2:1
17:30
VPS Vaasa - Klubi-04
3:2
17:30
FF Jaro - RoPS Rovaniemi
0:1
17:30
Mikkelin Palloilijat - Musan Salama
0:0
18:00
FK Panevėžys - Žalgiris Vilnius
1:1
18:00
SV Lippstadt 08 - SV Rödinghausen
0:2
18:00
FK Pirmasens - VfB Stuttgart II
2:3
18:00
Aalesunds FK - Grorud IL
6:2
18:00
Ham-Kam Fotball - Bryne FK
3:0
18:00
FK Jerv - Åsane Fotball
3:1
18:00
Sandnes Ulf - Ranheim Fotball
5:4
18:00
Sogndal Fotball - Raufoss IL
2:1
18:00
IL Stjørdals-Blink - Strømmen IF
1:1
18:00
Puszcza Niepołomice - Sandecja Nowy Sącz
1:2
18:00
FK Dolgoprudnyj - Veles Moskva
0:2
18:00
Fakel Voroněž - Jenisej Krasnojarsk
3:1
18:00
Torpedo Moskva - Tom Tomsk
3:3
18:00
NK Radomlje - NK Krka
2:1
18:30
ÍF Fuglafjørdur - HB Tórshavn
0:2
18:30
ÍR Reykjavík - ÍA Akranes
1:3
18:30
IF Vestri - Valur Reykjavík
2:1
18:30
TSG Balingen - TSV Steinbach
0:1
18:45
Beşiktaş JK - Borussia Dortmund
1:2
18:45
Sheriff Tiraspol - Šachtar Doněck
2:0
19:00
FSV Zwickau - Hallescher FC
2:2
19:00
Fortuna Düsseldorf II - Wuppertaler SV
1:2
19:00
Baltika Kaliningrad - FC Kubaň Krasnodar
0:0
19:00
Menemen Belediyespor - Manisa BBSK
2:0
19:00
Bursaspor - Samsunspor
4:1
19:30
FC Oberneuland - Atlas Delmenhorst
0:0
19:30
Bonner SC - Fortuna Köln
0:2
19:30
VfB Homberg - SV Straelen
odl.
19:30
1. FC Köln II - Alemannia Aachen
1:3
19:30
Rot-Weiß Oberhausen - FC Wegberg-Beeck
0:0
20:00
Diegem Sport - Lommel SK
2:4
20:00
RFC Seraing - Lokeren-Temse
3:0
20:00
Fola Esch - Victoria Rosport
4:4
20:00
Ullensaker/Kisa IL - IK Start
1:3
20:45
Birmingham City - Fulham FC
1:4
20:45
Bristol City - Luton Town
1:1
20:45
Nottingham Forest - Middlesbrough FC
0:2
20:45
Coventry City - Cardiff City
1:0
20:45
Swansea City - Millwall FC
0:0
20:45
Stoke City - Barnsley FC
1:1
21:00
Manchester City - RB Lipsko
6:3
21:00
Club Bruggy - Paris Saint-Germain
1:1
21:00
Atlético Madrid - FC Porto
0:0
21:00
Liverpool FC - AC Milán
3:2
21:00
Sporting CP - AFC Ajax
1:5
21:00
Inter Milán - Real Madrid
0:1
21:00
Ards FC - Dollingstown FC
4:0
21:15
Fylkir Reykjavík - Víkingur Reykjavík
0:1e
21:15
HK Kópavogur - Keflavík
3:5
?
Noah Jūrmala - Rīgas Futbola skola
0:3k
Kalendář