Přehled zápasů - 02.08.2020

20:00
Teuta Durrës - KF Tirana
2:0
19:00
Vllaznia Skadar - Besëlidhja Lezha
3:1
16:00
Harrogate Town - Notts County
3:1
19:00
Oud-Heverlee Leuven - Beerschot Wilrijk
1:4
17:30
FK Krupa na Vrbasu - FK Sarajevo
0:2
20:00
Široki Brijeg - FK Tuzla City
1:0
18:00
Levadia Tallinn - Tulevik Viljandi
5:1
16:00
Skála IF - KÍ Klaksvík
0:6
16:00
HB Tórshavn - NSÍ Runavík
2:0
16:00
Víkingur Gøta - EB/Streymur
6:0
18:00
AB Argir - TB Tvøroyri
0:0
18:30
B36 Tórshavn - ÍF Fuglafjørdur
2:0
14:00
SJK Seinäjoki Akatemia - IF Gnistan
2:2
17:30
Mikkelin Palloilijat - Musan Salama
1:2
15:30
Saburtalo Tbilisi - Dila Gori
1:1
19:00
Dinamo Batumi - FC Samtredia
2:0
20:00
NK Orijent - NK Istra 1961
0:3
18:00
Cork City - Bohemians Dublin
0:1
16:00
Shamrock Rovers B - Drogheda United
2:2
18:00
SPAL 2013 - ACF Fiorentina
1:3
20:45
Janov CFC - Hellas Verona
3:0
20:45
US Lecce - Parma Calcio
3:4
20:45
Bologna FC - Turín FC
1:1
20:45
US Sassuolo - Udinese Calcio
0:1
16:00
Sūduva Marijampolė - FK Panevėžys
1:0
18:00
Žalgiris Vilnius - Kauno Žalgiris
3:1
15:00
FK Lubāna - FK Kalupe
1:13
16:00
Talsu NSS/FK Laidze - DSVK Traktors
2:1e
17:00
Dinamo-Auto Tiraspol - Zimbru Kišiněv
1:1
18:00
IK Start - Mjøndalen IF
3:0
18:00
FK Bodø/Glimt - Strømsgodset IF
3:2
18:00
Viking FK - Kristiansund BK
1:2
18:00
Sarpsborg 08 FF - Aalesunds FK
4:0
18:00
FK Haugesund - Stabaek Fotball
3:1
20:30
Odds BK - Rosenborg BK
2:1
?
Odds BK - IK Start
odl.
13:00
Politehnica Iaşi - Chindia Târgovişte
1:0
20:30
FC Voluntari - Dinamo Bukurešť
1:2
15:30
Šinnik Jaroslavl - Torpedo Moskva
1:0
17:00
Křídla Sovětů Samara - Baltika Kaliningrad
0:0
17:30
Celtic FC - Hamilton Academical
5:1
11:00
Jednota Sokol Chocholná-Velčice - OK Častkovce
2:1p
16:00
Baník Lehota pod Vtáčnikom - Junior Kanianka
5:1
17:00
TJ Plevník-Drienové - FK Považská Bystrica
1:2
17:00
Družstevník Zvončín - Slavoj Boleráz
2:1p
17:00
FK Horná Krupá - OFK Trebatice
3:0
17:00
Družstevník Rybky - OFK Malženice
0:6
17:00
Družstevník Bešeňov - Družstevník Veľké Ludince
2:1p
17:00
Slovan Zemianske Kostoľany - ŠK VEGUM Dolné Vestenice
1:3
17:00
OFK Solčany - OFK Tovarníky
0:2
17:00
FC Pata - Slovan Hlohovec
4:2
17:00
Veľké Ripňany - PFK Piešťany
0:1
17:00
Družstevník Trstice - Slovan Galanta
1:2
17:00
TJ Iskra - Horné Orešany - Blava Jaslovské Bohunice
3:6
17:00
FK Melčice - Lieskové - OŠK Trenčianske Stankovce
2:0
17:00
MFK Vrbové - AFC Nové Mesto nad Váhom
0:1p
17:00
FC Komjatice - ŠK Šurany
1:5
17:00
OŠK Lipová - TJ Imeľ
0:4
17:00
TJ Lokomotíva Bánov - MŠK Hurbanovo
0:3
17:00
ŠK Veľké Zálužie - OFK Kovarce
4:1
17:00
TJ Kostolné Kračany - Thermál Veľký Meder
3:0
17:00
FK Kolárovo - FKM Nové Zámky
3:1
17:00
FC MOSAP Klasov - ŠK Nevidzany
2:3
17:00
Ivanka pri Nitre - OFK Veľký Lapáš
0:7
17:00
TJ Vápeč Horná Poruba - Spartak Kvašov
0:3
17:00
Považan Pruské - Partizán Prečín
2:0
17:00
Slovan Brvnište - KOVO Beluša
1:3
17:00
OFK Mokrý Háj - Družstevník Radimov
2:3p
17:00
Nafta Gbely - Iskra Holíč
3:0
17:00
TJ Družstevník Malá Mača - Spartak Myjava
1:2p
17:00
Vrakuňa Bratislava - MFK Rusovce
1:2
17:00
FK Mariathal Bratislava - ŠK Závod
1:2p
17:00
ŠK Plavecký Štvrtok - OFK Vysoká pri Morave - FC Rohožník
0:2
17:00
MFK Slovan Záhorská Bystrica - Lokomotíva Devínska Nová Ves
0:4
17:00
OŠK Láb - FC Malacky
1:2p
17:00
ŠK Svätý Jur - PŠC Pezinok
2:3p
17:00
OŠK Slovenský Grob - TJ Rovinka
0:8
17:00
Karpaty Limbach - SFC Kalinkovo
0:2
14:30
Helsingborgs IF - Hammarby IF
1:1
17:30
IFK Göteborg - Malmö FF
0:3
17:30
Varbergs BoIS - Östersunds FK
1:1
18:00
Kalmar FF - AIK Solna
0:0
14:00
Vartans IK - FC Gute
2:4e
14:00
Skiljebo SK - Karlslunds IF
1:2
16:00
Carlstad United - IFK Åmål
2:1
17:00
Kvarnsveden - Sandvikens IF
0:3
14:30
Norrby IF - Jönköpings Södra IF
1:2
17:30
Akropolis IF - GAIS Göteborg
2:2
16:00
FC Chiasso - Stade Lausanne Ouchy
3:1
16:00
Grasshopper Curych - FC Winterthur
0:6
16:00
Lausanne Sport - FC Wil
5:3
16:00
FC Schaffhausen - FC Aarau
2:4
16:00
SC Kriens - FC Vaduz
2:1
Kalendář