Přehled zápasů - 23.05.2020

12:00
Paide Linnameeskond - FC Kuressaare
2:0
13:00
FK Smoleviči - FK Minsk
odl.
13:00
SV Darmstadt - FC St. Pauli
4:0
13:00
SV Sandhausen - Jahn Regensburg
0:0
13:00
VfL Osnabrück - Hannover 96
2:4
14:30
Shirak Gyumri - Lori FC
1:2
15:00
Nõmme Kalju - Legion Tallinn
1:2
15:00
B36 Tórshavn - Skála IF
6:2
15:30
FK Sluck - FK Ruch Brest
1:1
15:30
Borussia Mönchengladbach - Bayer Leverkusen
1:3
15:30
VfL Wolfsburg - Borussia Dortmund
0:2
15:30
SC Freiburg - Werder Brémy
0:1
15:30
SC Paderborn - TSG Hoffenheim
1:1
15:55
Ferencvárosi TC - Debreceni VSC
2:1
16:15
Pyunik Jerevan - FC Ararat-Armenia
0:3
17:00
ÍF Fuglafjørdur - KÍ Klaksvík
1:4
17:30
Isloč Minsk - Energetik-BGU Minsk
1:2
18:00
FK Teplice - Slovan Liberec
2:0
18:00
Mezőkövesdi SE - MOL Fehérvár FC
1:1
18:30
Bayern Mnichov - Eintracht Frankfurt
5:2
19:00
EB/Streymur - TB Tvøroyri
2:0
19:30
FK Vitebsk - Dinamo Minsk
1:1
20:00
FK Bodø/Glimt - Rosenborg BK
odl.
20:05
MTK Budapešť - Honvéd Budapešť
0:0
?
Radnik Bijeljina - FK Zvijezda 09
neh.
?
Velež Mostar - Borac Banja Luka
neh.
?
Čelik Zenica - FK Sarajevo
neh.
?
Široki Brijeg - FK Tuzla City
neh.
?
Sloboda Tuzla - Zrinjski Mostar
neh.
?
Mladost Doboj-Kakanj - Željezničar Sarajevo
neh.
?
Stade Rennes - AS Monaco
neh.
?
FC Metz - Angers SCO
neh.
?
Nîmes Olympique - Paris Saint-Germain
neh.
?
Toulouse FC - Montpellier HSC
neh.
?
Girondins Bordeaux - Lille OSC
neh.
?
Olympique Lyon - Stade Brestois
neh.
?
FC Nantes - Racing Strasbourg
neh.
?
AS Saint-Étienne - Dijon FCO
neh.
?
Stade Reims - Olympique Marseille
neh.
?
Amiens SC - OGC Nice
neh.
?
Chikhura Sachkhere - FC Telavi
odl.
?
Lokomotivi Tbilisi - Saburtalo Tbilisi
odl.
?
FC Samtredia - Merani Tbilisi
odl.
?
Dila Gori - Dinamo Tbilisi
odl.
?
Torpedo Kutaisi - Dinamo Batumi
odl.
?
Shamrock Rovers B - University College Dublin
odl.
?
FK Riteriai - Sūduva Marijampolė
odl.
?
Wacker Burghausen - Greuther Fürth II
odl.
?
TSV Rain am Lech - TSV Aubstadt
odl.
?
1. FC Schweinfurt - VfB Eichstätt
odl.
?
SV Heimstetten - SV Türkgücü-Ataspor München
odl.
?
SV Schalding-Heining - SpVgg Bayreuth
odl.
?
Viktoria Aschaffenburg - 1. FC Norimberk II
odl.
?
VfR Garching - FV Illertissen
odl.
?
FC Memmingen - FC Augsburg II
odl.
?
TSV 1860 Rosenheim - TSV Buchbach
odl.
?
FC Košice - FC Petržalka
neh.
?
MFK Dubnica - Slavoj Trebišov
neh.
?
Dukla Banská Bystrica - Partizán Bardejov
neh.
?
KFC Komárno - MŠK Žilina B
neh.
?
Tatran Liptovský Mikuláš - ŠTK 1914 Šamorín
neh.
?
MFK Skalica - MFK Ružomberok B
neh.
?
FK Poprad - MŠK Púchov
neh.
?
Železiarne Podbrezová - Slovan Bratislava B
neh.
?
Trelleborgs FF - Ljungskile SK
odl.
?
Dalkurd FF - IK Brage
odl.
?
GIF Sundsvall - AFC Eskilstuna
odl.
?
Jönköpings Södra IF - GAIS Göteborg
odl.
Kalendář