Výsledky vyhledávání výrazu "Řezníček"

27.10.202319:40

Brněnské derby pro Zbrojovku

Výsledek dnešního brněnského derby: Zbrojovka Brno - Líšeň 3:0 (29. a 88. z penalty Řezníček, 83. Kronus).

28.05.202319:52

Brno sestoupilo po roce

Brno po jediné sezoně sestoupilo z první ligy. Zbrojovka doma v přímém souboji o udržení v nejvyšší soutěži musela Zlín porazit, ale v duelu posledního pátého kola nadstavbové skupiny o záchranu uhrála pouze bezbrankovou remízu. Přitom po podzimních 16 kolech měla desetibodový náskok na tehdy poslední Pardubice. Nezdar neodvrátil ani útočník Jakub Řezníček, s 19 góly mimochodem druhý nejlepší střelec ligové sezony.

ČTK
14.05.202318:17

Hašek: Náš nejlepší druhý poločas

Brno v druhé půli zápasu s Pardubicemi neúspěšně dotahovalo i přes dvě penalty, jinak se nicméně zlepšený výkon po pauze kouči Martinu Haškovi líbil. "Bylo to emocemi nabité utkání. Mělo to dva rozdílné poločasy. V prvním jsme byli v pasivním bloku, což bylo v plánu, chtěli jsme být neprůchodní, proto jsme byli níž, ale chyběla nám agresivita, moc jsme chybovali a dostali jsme gól ze standardky, což zamíchalo kartami. Změnili jsme to do druhého poločasu, byli jsme silní na míči, líp jsme napadali. Byli jsme jiným mužstvem, měli jsme tlak. Vzešly z toho dvě penalty, které Řezníček nedal, což je samostatný příběh. On to zvládne a dostane se z toho, je to velký kluk. Nebylo snadné zvednout po tom morálku, snaha tam byla až do konce, v něm ale chyběly síly. Druhá půle byla nejlepší za mého působení zde."

ČTK
16.04.202320:57

FORTUNA:LIGA - výsledky

Výsledky dnešních zápasů české ligy: Bohemians 1905 - Mladá Boleslav 4:0 (40. Matoušek, 62. Kovařík, 74. Prekop, 90+1. Drchal), Hradec Králové - České Budějovice 2:1 (32. Vašulín, 35. Kučera - 84. Čmelík), Zbrojovka Brno - Pardubice 2:1 (47. a 76. Řezníček - 90+3. Krobot), Baník Ostrava - Viktoria Plzeň 2:1 (7. a 58. Tijani - 79. Hejda).

16.04.202320:40

Řezníčkovi zbývají dvě branky

Čtyřiatřicetiletý brněnský útočník Jakub Řezníček zapsal hned dva góly v duelu české nejvyšší soutěže proti Pardubicím, ke vstupu do Klubu ligových kanonýrů mu tak scházejí už jen dvě trefy. Aktuálně je na čísle 98, sám ovšem tuhle statistiku aktuálně nemá v hlavě. "Stovku neřeším, hlavní je záchrana v lize,” podotkl Řezníček.

ČTK
02.04.202320:55

Výsledky dnešních zápasů české ligy: Jablonec - Pardubice 1:0 (89. Chramosta), Sparta - Brno 3:1 (20. Krejčí, 24. Kuchta, 49. Wiesner - 17. Řezníček), Teplice - Hradec Králové 1:0 (22. z pen. Hybš), Bohemians 1905 - Slovácko 1:0 (49. Köstl).

24.03.202315:06

Zbrojovka Brno - Opava 1:0

Přípravné utkání:

Zbrojovka Brno - Opava 1:0 (0:0).

Branka: 82. Nečas.

Sestava Brna: Berkovec (46. Hrubý) - Hrabina, Šural (60. Matejov), Štěrba, Granečný (46. Divíšek) - Texl, Falta - Alli (46. Rogožan), Fousek (60. Blecha), Hladík - Řezníček (60. Nečas). Trenér: Dostálek.

ČTK
12.03.202319:58

Výsledky dnešních zápasů české ligy: Jablonec - Slovácko odloženo, Mladá Boleslav - Liberec 4:0 (4. a 19. Jawo, 7. Ladra, 66. Fulnek), Teplice - Brno 1:1 (53. Pleštil - 90.+6 Řezníček z pen.), Bohemians - Pardubice 2:0 (37. Hála, 61. Prekop).

04.03.202319:57

Výsledky dnešních zápasů české ligy: Hradec - Jablonec 1:4 (34. Novotný - 60. a 81. Chramosta, 65. Šulc, 85. Polidar), Pardubice - Ostrava 1:1 (3. Černý - 35. z penalty Cadu), Plzeň - Olomouc 1:1 (63. Bucha - 68. Chytil), Zbrojovka Brno - Zlín 1:1 (87. Řezníček - 9. Procházka), Sparta - Teplice (22. a 71. Kuchta, 30. Čvančara, 58. Sörensen - 90.+1 Sy).

01.03.202319:53

MOL Cup - výsledky čtvrtfinále

Slovácko - Bohemians 1905 1:2 (0:2)

Branky: 90+2. Hofmann - 23. Čermák, 41. Hůlka. Rozhodčí: Zelinka - Váňa, Šimáček - Adámková (video). ŽK: Šašinka, Břečka, Reinberk - Jánoš, Jedlička. Diváci: 4165.

Sestavy:

Slovácko: Nguyen - Reinberk, Hofmann, Břečka (64. M. Kadlec), Kalabiška (46. Vecheta) - Havlík, Daníček - Petržela (64. Kim sung-pin), Kohút (83. Sinjavskij), Doski - Šašinka (73. Brandner). Trenér: Mucha.

Bohemians 1905: Jedlička - A. Kadlec, Hůlka, Vondra - Köstl, Jindřišek, Beran (66. Matoušek), Čermák (40. Jánoš), Kovařík (85. Dostál) - Drchal (85. Mužík), Prekop (66. Nový). Trenér: Veselý.

České Budějovice - Brno 2:1 (2:0)

Branky: 19. a 43. Zajíc - 90.+2 Divíšek. Rozhodčí: Hocek - Ratajová, Matoušek - Petřík (video). ŽK: Hrabina (Brno). Diváci: 952.

Sestavy:

Č. Budějovice: Šípoš - Sladký, Broukal, Králik, Skovajsa - Adediran (77. Čermák), Hora, Čavoš (90. Grič), Penner (63. Hellebrand), Potočný (90. Mršič) - Zajíc (63. Matoušek). Trenér: Nikl.

Brno: Hrubý - Hrabina, Štěrba, Hlavica (56. Texl), Divíšek - Matejov (56. Ševčík), Pachlopník (82. Koželuh), Endl, Falta, Nečas (56. Granečný) - Rogožan (56. Řezníček). Trenér: Dostálek.

Slavia - Vyškov 4:0 (3:0)

Branky: 19. a 62. Jurečka, 12. Lingr, 22. M. Jurásek. Rozhodčí: Starý - Nádvorník, Kubr - Machálek (video). ŽK: M. Jurásek - Alegue, Dweh. Diváci: 6697.

Sestava Slavie: Mandous - Pech, Ousou, Kačaraba, D. Jurásek (68. Traoré) - Oscar, Ševčík (77. Douděra) - M. Jurásek (68. Van Buren), Lingr (68. Zafeiris), Ewerton - Jurečka. Trenér: Trpišovský.

Liberec - Sparta 2:2 (2:2, 1:0) po prodl., na pen. 3:5

Branky: 4. Rondič, 90.+2 Rabušic - 76. a 81. Kuchta. Penaltu proměnili: Rabušic, Olatunji, Mészáros - Karabec, Ladislav Krejčí II, Kairinen, Sörensen, Kuchta. Neproměnil: Červ (Liberec). Rozhodčí: Szikszay - Hrabovský, Mokrusch - Orel (video). ŽK: Tupta, Preisler, Purzitidis, Varfolomejev - Čvančara, Ladislav Krejčí II, Zelený. Diváci: 3258.

Sestavy:

Liberec: Vliegen - Gebre Selassie (36. Valenta), Prebsl, Purzitidis - Ndefe (86. Rabušic), Červ, Doumbia, Frýdek (97. Varfolomejev), Preisler (86. Polyák) - Rondič (77. Olatunji), Tupta (77. Mészáros). Trenér: Kozel.

Sparta: Kovář - Vitík, Panák (91. Sörensen), Ladislav Krejčí II - Mejdr (116. Karabec), Kairinen, Laci (63. Sadílek), Zelený - Čvančara (89. Daněk), Minčev (63. Kuchta), Haraslín (88. Mabil). Trenér: Priske.

ČTK
25.02.202319:58

Výsledky dnešních zápasů české ligy: Bohemians 1905 - Brno 1:1 (50. Prekop - 70. Řezníček), Mladá Boleslav - České Budějovice 2:2 (13. Kušej, 58. Kubista - 44. Čolić z penalty, 78. Králik), Zlín - Sparta 2:3 (53. Hrubý, 59. Kozák z penalty - 2. Krejčí mladší, 27. a 51. Čvančara), Plzeň - Liberec 2:1 (21. Kopic, 68. Mosquera - 52. Tupta).

18.02.202320:01

Výsledky dnešních zápasů české ligy: Hradec Králové - Mladá Boleslav 0:1 (49. Kušej), Liberec - Olomouc 2:2 (2. Tupta, 78. Červ - 20. z penalty Chytil, 55. Navrátil), Zbrojovka Brno - Baník Ostrava 2:1 (9. a 65. Řezníček - 80. Šín), Teplice - Slavia 1:1 (3. Vachoušek - 74. Tecl z penalty).

27.01.202316:19

Brno prodloužilo s Řezníčkem do roku 2025

Aktuálně nejlepší střelec české nejvyšší soutěže Jakub Řezníček spojí svou budoucnost i nadále s Brnem. V pátek krátce před restartem mistrovské soutěže podepsal s klubem smlouvu až do června roku 2025. "Jedná se o smlouvu na dva roky, je lepší, že nemusím za rok znovu něco řešit,” uvedl spokojený čtyřiatřicetiletý útočník. Aktuálně mu mimochodem chybí jen deset branek do prestižního Klubu ligových kanonýrů.

fczbrno.cz
20.01.202316:03

Zbrojovka Brno - Slovan Bratislava 1:2

Přípravné utkání v Senici:

Zbrojovka Brno - Slovan Bratislava 1:2 (1:1).

Branky: 19. Ševčík - 26. Čavrič, 82. Kucka.

Sestava Brna: Berkovec - Hrabina, Šural, Hlavica, Divíšek (46. Granečný) - Texl, Blecha - Fousek (71. Hladík), Ševčík (81. Falta), Alli (81. Nečas) - Řezníček (81. Rogožan). Trenér: Dostálek.

ČTK
14.01.202316:55

Brno - Podbrezová 1:2 (0:2)

Brno v den oslav 110. výročí od založení klubu prohrálo v přípravném utkání se slovenskou Podbrezovou 1:2. Brňanům v zápase proti čtvrtému týmu slovenské ligy nevyšel první poločas, po němž ztráceli dvě branky. Po změně stran snížil nejlepší střelec české ligy Jakub Řezníček, vyrovnat už ale Zbrojovka nedokázala. Brněnští si dnes celou řadou akcí připomínají 110 let od založení, večer se rozzáří hrad Špilberk do klubové červené barvy.

Přípravné fotbalové utkání:

Zbrojovka Brno - Podbrezová 1:2 (0:2)

Branky: 63. Řezníček - 16. Kuzma, 38. Špyrka.

Sestava Brna:

I. poločas: Hrubý - Koželuh, Endl, Štěrba, Granečný - Souček, Pachlopník - Nečas, Fousek, Falta - Rogožan.

II. poločas: Berkovec - Hrabina, Hlavica, Šural, Divíšek - Blecha, Texl - Hladík, Ševčík, Alli - Řezníček. Trenér: Dostálek.

ČTK
10.01.202317:02

Austria - Brno 3:4

Austria Vídeň - Zbrojovka Brno 3:4 (3:2)

Branky: 14., 15. a 19. Fischer - 20. Ševčík, 45. Hladík, 68. Nečas, 85. Blecha.

I. poločas: Berkovec - Hrabina, Štěrba, Šural, Granečný - Texl, Fousek - Hladík, Ševčík, Alli - Řezníček.

II. poločas: Hrubý - Koželuh, Endl, Hlavica, Divíšek - Blecha, Souček - Matejov, Pachlopník, Falta - Nečas. Trenér: Dostálek.

ČTK
10.12.202212:16

TL: Hradec Králové - Chrudim 1:2 (1:1)

Přípravný fotbalový turnaj Tipsport liga:

Skupina A (Mladá Boleslav):

FC Hradec Králové - MFK Chrudim 1:2 (1:1)

Branky: 11. Kubala - 30. Látal, 79. Řezníček.

Sestava Hradce:

I. poločas: Bajza - Klíma, Ševčík, Smrž - Gabriel, Kodeš, Rada, Kutík - Kubala, Ryneš - Vašulín.

II. poločas: Vízek - Leibl, Ševčík, Hájek - Harazim, Kodeš, Dvořák, Novotný - Jurčenko, Rybička - Matěj Koubek. Trenér: Miroslav Koubek.

ČTK
17.11.202220:02

Zbrojovka v Teplicích uspěla v prodloužení

Výsledek osmifinálového zápasu MOL Cupu:
FK Teplice - Zbrojovka Brno 2:3 po prodl. (2:2, 1:1)
Branky:
9. Hybš, 80. Hyčka - 90.+4 z pen. a 106. Řezníček, 1. Přichystal. Rozhodčí: Křepský - Nádvorník, Antoníček. ČK: 83. Endl (Brno).
Sestavy:
Teplice:
Mucha - Vondrášek (106. Cykalo), Knapík, Hybš - Hyčka, Jukl, Mareček (73. Kučera), Urbanec (106. Kodad) - Trubač (90. Čičovský) - Gning, Žák (84. Vachoušek). Trenér: Jarošík.
Brno: Berkovec - Matejov (38. Štěrba), Šural, Endl, Falta (58. Divíšek) - Texl (103. Blecha), Souček (83. Rogožan) - Alli, Pachlopník (58. Řezníček), Přichystal (83. Hladík) - Ševčík. Trenér: Dostálek.

13.11.202219:48

Výsledky dnešních zápasů české ligy: Hradec Králové - Slovácko 1:2 (27. Ryneš - 52. Havlík, 69. Mihálik z penalty), Pardubice - Plzeň 1:1 (57. Černý - 76. Havel), Brno - Olomouc 2:3 (34. Řezníček, 66. Pachlopník - 8. Zmrzlý, 45. Breite, 78. Navrátil), Zlín - Slavia 0:4 (1. a 56. Lingr, 5. Douděra, 28. Olayinka).

30.10.202216:58

Výsledky dnešních zápasů české ligy: Bohemians 1905 - Slavia 1:4 (2. Květ - 3. a 79. Olayinka, 30. Jurečka z penalty, 76. Lingr), Teplice - Olomouc 2:1 (22. Žák, 61. Gning - 14. Růsek), Zbrojovka Brno - Liberec 3:0 (51. Šural, 59. Ševčík, 72. Řezníček).