Španělsko - LaLiga2 2018/2019 - výsledky, rozlosování

základní část

17.08.201820:00
Cádiz CF - UD Almería
1:0
17.08.201822:00
Albacete Balompié - Deportivo La Coruña
1:1
18.08.201819:00
Elche CF - Granada CF
0:0
18.08.201819:30
CD Lugo - Málaga CF
1:2
18.08.201820:30
AD Alcorcón - Sporting Gijón
1:1
18.08.201822:00
Córdoba CF - CD Numancia
3:3
19.08.201819:00
RCD Mallorca - CA Osasuna
1:0
19.08.201819:00
Real Oviedo - Extremadura UD
1:1
19.08.201820:30
Real Zaragoza - Rayo Majadahonda
2:1
19.08.201822:00
UD Las Palmas - Reus Deportiu
2:0
20.08.201820:00
Gimnàstic Tarragona - CD Tenerife
1:1
24.08.201822:00
Málaga CF - AD Alcorcón
1:0
24.08.201822:00
Extremadura UD - Deportivo La Coruña
0:1
25.08.201819:00
Reus Deportiu - Real Zaragoza
0:0
25.08.201819:00
CD Numancia - Cádiz CF
1:1
25.08.201820:30
UD Las Palmas - Albacete Balompié
1:1
25.08.201822:00
Córdoba CF - Real Oviedo
2:4
26.08.201819:00
Sporting Gijón - Gimnàstic Tarragona
2:0
26.08.201819:30
CA Osasuna - Elche CF
1:1
26.08.201820:30
Granada CF - CD Lugo
1:1
26.08.201822:00
UD Almería - CD Tenerife
1:1
27.08.201820:00
Rayo Majadahonda - RCD Mallorca
0:1
31.08.201820:00
AD Alcorcón - RCD Mallorca
1:0
01.09.201816:00
CD Lugo - CD Numancia
3:2
01.09.201818:00
Elche CF - Reus Deportiu
0:2
01.09.201818:00
Real Zaragoza - UD Las Palmas
1:1
01.09.201819:00
Cádiz CF - Real Oviedo
1:1
01.09.201820:30
CD Tenerife - Deportivo La Coruña
2:2
02.09.201812:00
Gimnàstic Tarragona - Rayo Majadahonda
0:1
02.09.201816:00
Sporting Gijón - Extremadura UD
2:0
02.09.201820:00
Albacete Balompié - Córdoba CF
3:0
02.09.201821:00
Granada CF - CA Osasuna
2:0
03.09.201821:00
UD Almería - Málaga CF
0:1
07.09.201820:00
UD Las Palmas - Gimnàstic Tarragona
4:0
07.09.201821:00
RCD Mallorca - Cádiz CF
1:0
08.09.201816:00
CA Osasuna - UD Almería
3:1
08.09.201818:00
Málaga CF - CD Tenerife
1:0
08.09.201818:00
Real Oviedo - Real Zaragoza
0:4
09.09.201812:00
Reus Deportiu - Albacete Balompié
1:2
09.09.201816:00
CD Numancia - Elche CF
1:0
09.09.201818:00
Extremadura UD - Granada CF
1:3
09.09.201820:00
Córdoba CF - AD Alcorcón
0:0
09.09.201820:45
Deportivo La Coruña - Sporting Gijón
1:0
10.09.201820:00
Rayo Majadahonda - CD Lugo
1:0
15.09.201816:00
Gimnàstic Tarragona - CA Osasuna
1:0
15.09.201818:00
Málaga CF - Córdoba CF
3:0
15.09.201818:00
CD Tenerife - Reus Deportiu
0:1
15.09.201820:00
AD Alcorcón - Deportivo La Coruña
1:0
16.09.201812:00
Elche CF - RCD Mallorca
1:1
16.09.201816:00
CD Lugo - Real Oviedo
0:2
16.09.201818:00
Extremadura UD - UD Las Palmas
1:2
16.09.201818:30
UD Almería - Real Zaragoza
2:1
16.09.201820:00
Granada CF - Rayo Majadahonda
3:0
16.09.201820:30
Sporting Gijón - CD Numancia
1:1
17.09.201820:00
Albacete Balompié - Cádiz CF
1:1
22.09.201816:00
CA Osasuna - Sporting Gijón
1:0
22.09.201818:00
Rayo Majadahonda - Extremadura UD
1:4
22.09.201818:00
Real Zaragoza - CD Lugo
0:2
22.09.201820:30
Córdoba CF - CD Tenerife
1:1
23.09.201812:00
RCD Mallorca - Albacete Balompié
1:3
23.09.201816:00
Real Oviedo - Elche CF
1:1
23.09.201818:00
UD Las Palmas - Málaga CF
1:0
23.09.201818:00
Reus Deportiu - Gimnàstic Tarragona
1:1
23.09.201818:00
CD Numancia - UD Almería
0:2
23.09.201820:00
Cádiz CF - AD Alcorcón
0:2
24.09.201821:00
Deportivo La Coruña - Granada CF
2:1
28.09.201821:00
Albacete Balompié - Real Zaragoza
2:2
29.09.201816:00
CD Lugo - RCD Mallorca
1:1
29.09.201818:00
Granada CF - Córdoba CF
4:2
29.09.201818:00
Sporting Gijón - UD Las Palmas
1:0
29.09.201820:30
CD Tenerife - Cádiz CF
1:0
30.09.201812:00
AD Alcorcón - Real Oviedo
2:0
30.09.201816:00
Málaga CF - Rayo Majadahonda
1:0
30.09.201818:00
UD Almería - Reus Deportiu
2:0
30.09.201818:00
CA Osasuna - CD Numancia
0:0
30.09.201820:00
Extremadura UD - Elche CF
2:2
30.09.201820:30
Gimnàstic Tarragona - Deportivo La Coruña
1:3
06.10.201816:00
RCD Mallorca - CD Tenerife
4:1
06.10.201818:00
CD Numancia - Extremadura UD
1:0
06.10.201820:00
Córdoba CF - UD Almería
1:0
06.10.201820:30
UD Las Palmas - AD Alcorcón
0:0
07.10.201812:00
Reus Deportiu - Granada CF
1:2
07.10.201816:00
Real Oviedo - Albacete Balompié
1:0
07.10.201818:00
Deportivo La Coruña - Málaga CF
1:1
07.10.201818:00
Elche CF - CD Lugo
2:1
07.10.201820:00
Cádiz CF - Gimnàstic Tarragona
1:1
08.10.201820:00
Rayo Majadahonda - Sporting Gijón
2:1
08.10.201821:00
Real Zaragoza - CA Osasuna
1:1
12.10.201816:00
Málaga CF - Albacete Balompié
2:1
12.10.201818:00
Extremadura UD - Cádiz CF
2:1
12.10.201821:00
Deportivo La Coruña - Elche CF
4:0
13.10.201816:00
CA Osasuna - Córdoba CF
3:1
13.10.201818:00
Sporting Gijón - Reus Deportiu
1:1
13.10.201820:30
UD Almería - UD Las Palmas
3:0
13.10.201820:30
CD Numancia - Real Zaragoza
1:0
14.10.201813:00
CD Tenerife - CD Lugo
0:0
14.10.201816:00
Rayo Majadahonda - Real Oviedo
1:0
14.10.201820:45
Granada CF - RCD Mallorca
1:0
15.10.201816:00
Gimnàstic Tarragona - AD Alcorcón
1:3
19.10.201821:00
Elche CF - Málaga CF
2:0
20.10.201816:00
Real Oviedo - CA Osasuna
2:1
20.10.201818:00
AD Alcorcón - Granada CF
1:0
20.10.201818:00
UD Las Palmas - CD Numancia
3:0
20.10.201820:00
Córdoba CF - Deportivo La Coruña
1:1
21.10.201812:00
RCD Mallorca - Extremadura UD
1:1
21.10.201816:00
CD Lugo - Gimnàstic Tarragona
1:0
21.10.201818:00
Albacete Balompié - UD Almería
1:1
21.10.201818:00
Reus Deportiu - Rayo Majadahonda
2:1
21.10.201820:00
Real Zaragoza - CD Tenerife
1:1
21.10.201820:30
Cádiz CF - Sporting Gijón
0:0
26.10.201821:00
Sporting Gijón - Córdoba CF
0:0
27.10.201816:00
Deportivo La Coruña - Reus Deportiu
2:0
27.10.201818:00
Granada CF - UD Almería
1:0
27.10.201818:00
RCD Mallorca - UD Las Palmas
2:2
27.10.201820:30
CD Tenerife - AD Alcorcón
3:2
27.10.201820:30
CD Lugo - Cádiz CF
1:2
28.10.201812:00
Gimnàstic Tarragona - Real Oviedo
2:1
28.10.201818:00
Rayo Majadahonda - CA Osasuna
1:1
28.10.201818:00
Extremadura UD - Albacete Balompié
1:2
28.10.201820:30
Elche CF - Real Zaragoza
2:0
29.10.201821:00
Málaga CF - CD Numancia
2:0
02.11.201821:00
Albacete Balompié - Gimnàstic Tarragona
2:0
03.11.201816:00
Reus Deportiu - CD Lugo
0:0
03.11.201818:00
CD Numancia - CD Tenerife
2:0
03.11.201818:00
CA Osasuna - Málaga CF
2:1
03.11.201820:00
Córdoba CF - Extremadura UD
4:2
03.11.201820:30
UD Las Palmas - Deportivo La Coruña
1:1
04.11.201812:00
Cádiz CF - Elche CF
5:1
04.11.201816:00
Real Oviedo - RCD Mallorca
1:1
04.11.201818:00
AD Alcorcón - Rayo Majadahonda
2:0
04.11.201818:00
UD Almería - Sporting Gijón
2:1
04.11.201820:30
Real Zaragoza - Granada CF
0:2
10.11.201816:00
Cádiz CF - Reus Deportiu
2:0
10.11.201818:00
Extremadura UD - CA Osasuna
2:3
10.11.201818:00
CD Lugo - AD Alcorcón
0:1
10.11.201820:30
Deportivo La Coruña - Real Oviedo
4:0
10.11.201820:30
Elche CF - UD Las Palmas
0:0
11.11.201812:00
Granada CF - CD Numancia
0:0
11.11.201816:00
Rayo Majadahonda - UD Almería
2:0
11.11.201818:00
RCD Mallorca - Córdoba CF
3:0
11.11.201818:00
Sporting Gijón - Málaga CF
2:2
11.11.201820:00
CD Tenerife - Albacete Balompié
0:0
12.11.201821:00
Gimnàstic Tarragona - Real Zaragoza
1:3
16.11.201821:00
UD Las Palmas - Granada CF
2:2
17.11.201816:00
Málaga CF - Gimnàstic Tarragona
2:0
17.11.201818:00
CA Osasuna - CD Tenerife
2:0
17.11.201818:00
Reus Deportiu - Extremadura UD
1:4
17.11.201820:30
Real Zaragoza - RCD Mallorca
2:2
17.11.201820:45
Real Oviedo - Sporting Gijón
2:1
18.11.201812:00
CD Numancia - Rayo Majadahonda
1:2
18.11.201816:00
Córdoba CF - Cádiz CF
1:3
18.11.201818:00
Albacete Balompié - CD Lugo
1:0
18.11.201818:00
AD Alcorcón - Elche CF
1:0
19.11.201821:00
UD Almería - Deportivo La Coruña
1:1
23.11.201821:00
Granada CF - Sporting Gijón
1:2
24.11.201816:00
Gimnàstic Tarragona - UD Almería
2:2
24.11.201818:00
Deportivo La Coruña - CA Osasuna
2:0
24.11.201818:00
CD Lugo - Córdoba CF
2:1
24.11.201820:30
Cádiz CF - UD Las Palmas
4:1
25.11.201812:00
RCD Mallorca - CD Numancia
1:0
25.11.201816:00
Extremadura UD - Málaga CF
1:0
25.11.201818:00
Real Oviedo - Reus Deportiu
3:0
25.11.201818:00
Elche CF - Albacete Balompié
0:1
25.11.201820:00
CD Tenerife - Rayo Majadahonda
2:1
25.11.201820:30
AD Alcorcón - Real Zaragoza
2:0
30.11.201821:00
Real Zaragoza - Cádiz CF
0:1
01.12.201816:00
Córdoba CF - Elche CF
1:1
01.12.201818:00
Málaga CF - Granada CF
0:1
01.12.201818:00
Reus Deportiu - RCD Mallorca
0:2
01.12.201820:00
UD Almería - Extremadura UD
1:1
01.12.201820:30
Sporting Gijón - CD Tenerife
2:1
02.12.201812:00
Rayo Majadahonda - Deportivo La Coruña
0:0
02.12.201816:00
CA Osasuna - CD Lugo
1:0
02.12.201818:00
Albacete Balompié - AD Alcorcón
2:1
02.12.201818:00
CD Numancia - Gimnàstic Tarragona
3:0
02.12.201820:30
UD Las Palmas - Real Oviedo
0:0
07.12.201821:00
CD Tenerife - Extremadura UD
0:0
08.12.201813:00
Deportivo La Coruña - CD Numancia
2:2
08.12.201816:00
Gimnàstic Tarragona - Granada CF
0:1
08.12.201818:00
Albacete Balompié - CA Osasuna
2:2
08.12.201818:00
RCD Mallorca - Málaga CF
1:2
08.12.201820:00
Real Oviedo - UD Almería
1:2
09.12.201812:00
AD Alcorcón - Reus Deportiu
0:1
09.12.201816:00
Cádiz CF - Rayo Majadahonda
1:0
09.12.201818:00
Elche CF - Sporting Gijón
0:0
09.12.201820:00
CD Lugo - UD Las Palmas
4:2
09.12.201820:30
Real Zaragoza - Córdoba CF
0:0
14.12.201821:00
Málaga CF - Cádiz CF
1:0
15.12.201816:00
Granada CF - Real Oviedo
1:0
15.12.201818:00
CD Numancia - Albacete Balompié
1:2
15.12.201818:00
Reus Deportiu - Córdoba CF
1:1
15.12.201820:00
Sporting Gijón - RCD Mallorca
1:0
16.12.201812:00
Rayo Majadahonda - Elche CF
1:3
16.12.201816:00
CA Osasuna - AD Alcorcón
2:1
16.12.201818:00
Extremadura UD - Gimnàstic Tarragona
0:1
16.12.201818:00
UD Las Palmas - CD Tenerife
1:1
16.12.201820:00
UD Almería - CD Lugo
1:1
16.12.201820:30
Deportivo La Coruña - Real Zaragoza
3:1
21.12.201819:00
CD Tenerife - Granada CF
1:1
21.12.201821:00
RCD Mallorca - Gimnàstic Tarragona
2:0
22.12.201813:00
CD Lugo - Sporting Gijón
0:0
22.12.201816:00
Real Oviedo - Málaga CF
0:0
22.12.201818:00
Real Zaragoza - Extremadura UD
2:1
22.12.201820:00
Elche CF - UD Almería
2:2
22.12.201820:30
Córdoba CF - UD Las Palmas
4:1
22.12.201820:45
Cádiz CF - Deportivo La Coruña
3:0
23.12.201812:00
Reus Deportiu - CA Osasuna
0:1
23.12.201816:00
Albacete Balompié - Rayo Majadahonda
1:0
23.12.201818:00
AD Alcorcón - CD Numancia
1:1
04.01.201921:00
Granada CF - Albacete Balompié
1:1
04.01.201921:00
CD Tenerife - Elche CF
2:1
05.01.201916:00
Sporting Gijón - Real Zaragoza
1:2
05.01.201916:00
Extremadura UD - AD Alcorcón
3:0
06.01.201912:00
UD Almería - RCD Mallorca
2:0
06.01.201917:30
Deportivo La Coruña - CD Lugo
0:0
06.01.201918:00
CA Osasuna - Cádiz CF
2:1
06.01.201918:00
Gimnàstic Tarragona - Córdoba CF
1:0
06.01.201920:00
Málaga CF - Reus Deportiu
0:3
07.01.201918:00
CD Numancia - Real Oviedo
2:3
07.01.201921:00
Rayo Majadahonda - UD Las Palmas
0:0
11.01.201921:00
Cádiz CF - Granada CF
0:0
12.01.201916:00
Albacete Balompié - Sporting Gijón
1:1
12.01.201918:00
UD Las Palmas - CA Osasuna
4:1
12.01.201918:00
Reus Deportiu - CD Numancia
1:1
12.01.201920:30
Real Oviedo - CD Tenerife
1:0
12.01.201920:30
RCD Mallorca - Deportivo La Coruña
1:0
13.01.201912:00
Córdoba CF - Rayo Majadahonda
1:1
13.01.201916:00
AD Alcorcón - UD Almería
0:0
13.01.201918:00
CD Lugo - Extremadura UD
1:1
13.01.201918:00
Real Zaragoza - Málaga CF
0:2
13.01.201920:00
Elche CF - Gimnàstic Tarragona
1:0
19.01.201916:00
UD Almería - Cádiz CF
0:0
19.01.201918:00
Rayo Majadahonda - Real Zaragoza
2:2
19.01.201918:00
CD Numancia - Córdoba CF
3:2
19.01.201920:30
Reus Deportiu - UD Las Palmas
0:1k
19.01.201920:30
Málaga CF - CD Lugo
2:1
20.01.201912:00
CA Osasuna - RCD Mallorca
2:0
20.01.201916:00
Sporting Gijón - AD Alcorcón
2:0
20.01.201918:00
Deportivo La Coruña - Albacete Balompié
2:0
20.01.201918:00
CD Tenerife - Gimnàstic Tarragona
2:0
20.01.201920:00
Extremadura UD - Real Oviedo
0:2
21.01.201921:00
Granada CF - Elche CF
2:1
25.01.201921:00
Real Zaragoza - Real Oviedo
2:0
26.01.201916:00
UD Almería - CA Osasuna
0:1
26.01.201918:00
Elche CF - CD Numancia
1:1
26.01.201918:00
CD Lugo - Rayo Majadahonda
3:2
26.01.201920:30
Cádiz CF - RCD Mallorca
1:1
26.01.201920:30
CD Tenerife - Málaga CF
0:0
27.01.201912:00
Albacete Balompié - Reus Deportiu
1:0k
27.01.201916:00
Granada CF - Extremadura UD
0:0
27.01.201918:00
AD Alcorcón - Córdoba CF
2:1
27.01.201918:00
Sporting Gijón - Deportivo La Coruña
1:2
27.01.201920:00
Gimnàstic Tarragona - UD Las Palmas
0:0
01.02.201921:00
Málaga CF - UD Almería
1:1
02.02.201916:00
CD Numancia - CD Lugo
3:0
02.02.201918:00
Rayo Majadahonda - Gimnàstic Tarragona
1:0
02.02.201918:00
Córdoba CF - Albacete Balompié
1:3
02.02.201920:30
Deportivo La Coruña - CD Tenerife
0:0
03.02.201912:00
RCD Mallorca - AD Alcorcón
2:0
03.02.201916:00
Real Oviedo - Cádiz CF
2:1
03.02.201918:00
Reus Deportiu - Elche CF
0:1k
03.02.201918:00
CA Osasuna - Granada CF
1:0
03.02.201920:00
Extremadura UD - Sporting Gijón
0:3
04.02.201921:00
UD Las Palmas - Real Zaragoza
1:1
08.02.201921:00
Sporting Gijón - CA Osasuna
0:2
09.02.201916:00
Gimnàstic Tarragona - Reus Deportiu
1:0k
09.02.201918:00
Elche CF - Real Oviedo
1:2
09.02.201918:00
Extremadura UD - Rayo Majadahonda
1:1
09.02.201920:00
CD Tenerife - Córdoba CF
0:2
09.02.201920:30
CD Lugo - Real Zaragoza
1:2
10.02.201912:00
AD Alcorcón - Cádiz CF
1:2
10.02.201916:00
Albacete Balompié - RCD Mallorca
2:0
10.02.201918:00
UD Almería - CD Numancia
1:0
10.02.201918:00
Granada CF - Deportivo La Coruña
0:1
10.02.201920:00
Málaga CF - UD Las Palmas
0:0
15.02.201921:00
Córdoba CF - Granada CF
1:2
16.02.201916:00
Deportivo La Coruña - Gimnàstic Tarragona
1:1
16.02.201918:00
Elche CF - Extremadura UD
2:0
16.02.201918:00
Real Zaragoza - Albacete Balompié
0:0
16.02.201920:00
Real Oviedo - AD Alcorcón
1:0
16.02.201920:30
Cádiz CF - CD Tenerife
2:0
17.02.201912:00
RCD Mallorca - CD Lugo
3:0
17.02.201916:00
CD Numancia - CA Osasuna
1:1
17.02.201918:00
Rayo Majadahonda - Málaga CF
0:1
17.02.201920:00
Reus Deportiu - UD Almería
0:1k
17.02.201920:30
UD Las Palmas - Sporting Gijón
1:0
22.02.201921:00
CD Tenerife - RCD Mallorca
2:2
23.02.201916:00
Albacete Balompié - Real Oviedo
0:0
23.02.201918:00
Granada CF - Reus Deportiu
1:0k
23.02.201918:00
Gimnàstic Tarragona - Cádiz CF
2:3
23.02.201920:00
AD Alcorcón - UD Las Palmas
2:0
23.02.201920:30
CA Osasuna - Real Zaragoza
1:0
24.02.201912:00
Sporting Gijón - Rayo Majadahonda
2:3
24.02.201916:00
UD Almería - Córdoba CF
3:1
24.02.201918:00
Málaga CF - Deportivo La Coruña
0:0
24.02.201918:00
CD Lugo - Elche CF
2:2
24.02.201920:00
Extremadura UD - CD Numancia
0:1
02.03.201916:00
Cádiz CF - Albacete Balompié
1:0
02.03.201918:00
Córdoba CF - Málaga CF
1:1
02.03.201918:00
CA Osasuna - Gimnàstic Tarragona
1:0
03.03.2019?
Reus Deportiu - CD Tenerife
0:1k
03.03.201912:00
RCD Mallorca - Elche CF
1:1
03.03.201916:00
CD Numancia - Sporting Gijón
1:2
03.03.201918:00
Rayo Majadahonda - Granada CF
0:3
03.03.201918:00
Real Oviedo - CD Lugo
1:1
03.03.201920:00
UD Las Palmas - Extremadura UD
1:1
03.03.201920:30
Real Zaragoza - UD Almería
1:2
04.03.201921:00
Deportivo La Coruña - AD Alcorcón
2:2
09.03.201916:00
RCD Mallorca - Real Oviedo
1:0
09.03.201918:00
Sporting Gijón - UD Almería
1:0
09.03.201920:00
Gimnàstic Tarragona - Albacete Balompié
1:0
09.03.201920:30
Elche CF - Cádiz CF
1:0
10.03.2019?
CD Lugo - Reus Deportiu
1:0k
10.03.201912:00
Rayo Majadahonda - AD Alcorcón
2:0
10.03.201916:00
Extremadura UD - Córdoba CF
3:0
10.03.201918:00
Granada CF - Real Zaragoza
1:0
10.03.201918:00
CD Tenerife - CD Numancia
1:1
10.03.201920:00
Deportivo La Coruña - UD Las Palmas
0:1
11.03.201921:00
Málaga CF - CA Osasuna
1:2
16.03.201916:00
Albacete Balompié - Extremadura UD
1:0
16.03.201918:00
Cádiz CF - CD Lugo
1:1
16.03.201920:30
AD Alcorcón - CD Tenerife
1:1
16.03.201920:30
Real Zaragoza - Elche CF
1:0
17.03.201912:00
Real Oviedo - Gimnàstic Tarragona
2:0
17.03.201916:00
Córdoba CF - Sporting Gijón
1:2
17.03.201918:00
UD Almería - Granada CF
0:0
17.03.201918:00
CA Osasuna - Rayo Majadahonda
3:0
17.03.201920:00
UD Las Palmas - RCD Mallorca
1:2
17.03.201920:00
Reus Deportiu - Deportivo La Coruña
0:1k
18.03.201921:00
CD Numancia - Málaga CF
1:1
22.03.201921:00
Deportivo La Coruña - UD Almería
0:0
22.03.201921:00
CD Tenerife - CA Osasuna
3:2
23.03.201916:00
Elche CF - AD Alcorcón
3:1
23.03.201918:00
CD Lugo - Albacete Balompié
0:3
23.03.201920:00
Extremadura UD - Reus Deportiu
1:0k
24.03.201912:00
Rayo Majadahonda - CD Numancia
4:0
24.03.201916:00
Gimnàstic Tarragona - Málaga CF
0:1
24.03.201918:00
Cádiz CF - Córdoba CF
1:1
24.03.201920:00
Granada CF - UD Las Palmas
1:1
24.03.201920:45
Sporting Gijón - Real Oviedo
1:0
25.03.201921:00
RCD Mallorca - Real Zaragoza
3:0
29.03.201921:00
Málaga CF - Sporting Gijón
1:1
30.03.201916:00
UD Almería - Rayo Majadahonda
2:2
30.03.201918:00
CD Numancia - Granada CF
2:1
30.03.201920:30
Albacete Balompié - CD Tenerife
2:2
31.03.201912:00
Córdoba CF - RCD Mallorca
3:2
31.03.201916:00
CA Osasuna - Extremadura UD
1:0
31.03.201918:00
AD Alcorcón - CD Lugo
0:0
31.03.201918:00
Real Oviedo - Deportivo La Coruña
1:1
31.03.201920:00
UD Las Palmas - Elche CF
0:1
31.03.201920:30
Reus Deportiu - Cádiz CF
0:1k
01.04.201921:00
Real Zaragoza - Gimnàstic Tarragona
3:0
05.04.201921:00
CD Tenerife - Sporting Gijón
0:1
06.04.201916:00
Deportivo La Coruña - Rayo Majadahonda
0:2
06.04.201918:00
Granada CF - Málaga CF
1:0
06.04.201918:00
Extremadura UD - UD Almería
1:0
06.04.201920:00
RCD Mallorca - Reus Deportiu
1:0k
06.04.201920:30
Real Oviedo - UD Las Palmas
1:1
07.04.201912:00
AD Alcorcón - Albacete Balompié
0:1
07.04.201916:00
CD Lugo - CA Osasuna
2:2
07.04.201918:00
Gimnàstic Tarragona - CD Numancia
2:0
07.04.201920:00
Elche CF - Córdoba CF
1:0
08.04.201921:00
Cádiz CF - Real Zaragoza
3:3
12.04.201921:00
Sporting Gijón - Granada CF
1:0
13.04.201916:00
Málaga CF - Extremadura UD
1:2
13.04.201918:00
UD Almería - Gimnàstic Tarragona
3:0
13.04.201918:00
CA Osasuna - Deportivo La Coruña
2:1
13.04.201920:00
Reus Deportiu - Real Oviedo
0:1k
13.04.201920:30
Rayo Majadahonda - CD Tenerife
1:3
14.04.201912:00
Albacete Balompié - Elche CF
1:1
14.04.201916:00
CD Numancia - RCD Mallorca
1:1
14.04.201918:00
Córdoba CF - CD Lugo
0:4
14.04.201920:00
UD Las Palmas - Cádiz CF
0:3
14.04.201920:30
Real Zaragoza - AD Alcorcón
0:2
19.04.201921:00
AD Alcorcón - Málaga CF
1:4
20.04.201916:00
CD Lugo - Granada CF
1:2
20.04.201918:00
Albacete Balompié - UD Las Palmas
4:2
20.04.201918:00
Gimnàstic Tarragona - Sporting Gijón
0:0
20.04.201920:00
RCD Mallorca - Rayo Majadahonda
2:0
20.04.201920:30
Real Zaragoza - Reus Deportiu
1:0k
21.04.201912:00
Cádiz CF - CD Numancia
2:1
21.04.201916:00
Deportivo La Coruña - Extremadura UD
1:2
21.04.201918:00
Real Oviedo - Córdoba CF
3:3
21.04.201920:00
CD Tenerife - UD Almería
1:3
22.04.201921:00
Elche CF - CA Osasuna
1:2
26.04.201921:00
CD Numancia - Deportivo La Coruña
1:2
27.04.201916:15
Málaga CF - RCD Mallorca
0:1
27.04.201918:00
UD Almería - Real Oviedo
0:1
27.04.201918:00
CA Osasuna - Albacete Balompié
2:0
27.04.201920:00
Reus Deportiu - AD Alcorcón
0:1k
27.04.201920:30
Extremadura UD - CD Tenerife
1:0
28.04.201912:00
Rayo Majadahonda - Cádiz CF
1:1
28.04.201916:00
Sporting Gijón - Elche CF
1:1
28.04.201918:00
Granada CF - Gimnàstic Tarragona
2:0
28.04.201918:00
UD Las Palmas - CD Lugo
4:1
28.04.201920:00
Córdoba CF - Real Zaragoza
0:3
04.05.201916:00
AD Alcorcón - CA Osasuna
0:0
04.05.201918:00
Real Zaragoza - Deportivo La Coruña
0:1
04.05.201918:00
Gimnàstic Tarragona - Extremadura UD
0:1
04.05.201920:30
CD Tenerife - UD Las Palmas
2:1
05.05.201912:00
CD Lugo - UD Almería
4:2
05.05.201916:00
RCD Mallorca - Sporting Gijón
2:1
05.05.201918:00
Albacete Balompié - CD Numancia
0:0
05.05.201918:00
Elche CF - Rayo Majadahonda
2:1
05.05.201920:00
Córdoba CF - Reus Deportiu
1:0k
05.05.201920:30
Real Oviedo - Granada CF
1:1
06.05.201921:00
Cádiz CF - Málaga CF
1:1
10.05.201921:00
Granada CF - CD Tenerife
2:1
11.05.201916:00
Sporting Gijón - CD Lugo
0:0
11.05.201916:00
Gimnàstic Tarragona - RCD Mallorca
2:1
11.05.201918:00
Extremadura UD - Real Zaragoza
0:3
11.05.201918:00
CD Numancia - AD Alcorcón
2:0
12.05.201912:00
UD Almería - Elche CF
5:3
12.05.201916:00
Rayo Majadahonda - Albacete Balompié
2:3
12.05.201916:00
Deportivo La Coruña - Cádiz CF
1:1
12.05.201920:00
UD Las Palmas - Córdoba CF
1:0
12.05.201920:30
CA Osasuna - Reus Deportiu
1:0k
13.05.201921:00
Málaga CF - Real Oviedo
3:0
17.05.201921:00
Real Zaragoza - Sporting Gijón
4:2
18.05.201916:00
AD Alcorcón - Extremadura UD
0:1
18.05.201918:00
Reus Deportiu - Málaga CF
0:1k
18.05.201920:30
Elche CF - CD Tenerife
3:0
19.05.201912:00
RCD Mallorca - UD Almería
1:0
19.05.201916:00
Real Oviedo - CD Numancia
1:0
19.05.201918:00
Cádiz CF - CA Osasuna
0:0
19.05.201918:00
UD Las Palmas - Rayo Majadahonda
3:2
19.05.201920:00
Córdoba CF - Gimnàstic Tarragona
4:3
19.05.201920:00
CD Lugo - Deportivo La Coruña
1:0
20.05.201921:00
Albacete Balompié - Granada CF
0:1
24.05.201921:00
Málaga CF - Real Zaragoza
3:1
25.05.201916:00
Rayo Majadahonda - Córdoba CF
0:0
25.05.201918:00
Sporting Gijón - Albacete Balompié
0:2
25.05.201918:00
CA Osasuna - UD Las Palmas
2:0
26.05.201912:00
UD Almería - AD Alcorcón
0:0
26.05.201916:00
Gimnàstic Tarragona - Elche CF
3:3
26.05.201918:00
CD Tenerife - Real Oviedo
2:1
26.05.201919:00
Granada CF - Cádiz CF
1:1
26.05.201920:00
Extremadura UD - CD Lugo
0:0
26.05.201920:00
CD Numancia - Reus Deportiu
1:0k
27.05.201921:00
Deportivo La Coruña - RCD Mallorca
1:0
31.05.201921:00
Córdoba CF - CA Osasuna
2:3
01.06.201919:00
AD Alcorcón - Gimnàstic Tarragona
0:1
02.06.201918:00
UD Las Palmas - UD Almería
0:0
02.06.201920:00
Reus Deportiu - Sporting Gijón
0:1k
04.06.201921:00
Albacete Balompié - Málaga CF
1:2
04.06.201921:00
Cádiz CF - Extremadura UD
0:1
04.06.201921:00
CD Lugo - CD Tenerife
0:0
04.06.201921:00
Elche CF - Deportivo La Coruña
0:0
04.06.201921:00
RCD Mallorca - Granada CF
1:1
04.06.201921:00
Real Oviedo - Rayo Majadahonda
4:3
04.06.201921:00
Real Zaragoza - CD Numancia
0:0
08.06.201920:30
Extremadura UD - RCD Mallorca
0:0
08.06.201920:30
Rayo Majadahonda - Reus Deportiu
1:0k
08.06.201920:30
CA Osasuna - Real Oviedo
1:0
08.06.201920:30
UD Almería - Albacete Balompié
3:0
08.06.201920:30
Granada CF - AD Alcorcón
2:1
08.06.201920:30
Sporting Gijón - Cádiz CF
1:0
08.06.201920:30
Deportivo La Coruña - Córdoba CF
2:0
08.06.201920:30
Málaga CF - Elche CF
3:0
09.06.201918:30
Gimnàstic Tarragona - CD Lugo
1:1
09.06.201920:00
CD Numancia - UD Las Palmas
1:1
09.06.201920:30
CD Tenerife - Real Zaragoza
1:0

play off - semifinále - 1. zápasy

12.06.201921:00
Deportivo La Coruña - Málaga CF
4:2
13.06.201921:00
RCD Mallorca - Albacete Balompié
2:0

play off - semifinále - odvety

15.06.201921:00
Málaga CF - Deportivo La Coruña
0:1
16.06.201919:00
Albacete Balompié - RCD Mallorca
1:0

play off - finále - 1. zápas

20.06.201921:00
Deportivo La Coruña - RCD Mallorca
2:0

play off - finále - odveta

23.06.201921:00
RCD Mallorca - Deportivo La Coruña
3:0
11.09. Málaze hrozí administrativní sestup
O jednoho účastníka méně může mít druhá španělská liga. Finanční problémy má Málaga, celku z Andalusie hrozí administrativní sestup do nižší soutěže. (football-espana.net)
07.09. Pekhart nastoupil poprvé v sezoně
Tomáš Pekhart odehrál první minuty v nové sezoně. Český útočník patří druholigovému španělskému Las Palmas a dnes nastoupil na posledních pět minut kanárského derby s Tenerife, duel skončil bezbrankovou remízou.
04.09. Huesca podepsala Okazakiho
Shinji Okazaki bude nastupovat za Huescu. Zkušený útočník kvůli ekonomickým potížím po pouhém měsíci rozvázal smlouvu s Málagou, načež s druholigovým klubem se dohodl na roční spolupráci s opcí na další sezónu. (transfermarkt.de)
03.09. Okazaki se zřejmě upíše Huesce
Japonský fotbalový útočník Shinji Okazaki za Málagu nakonec hrát nebude. Druholigový španělský celek sice před měsícem oznámil, že s vítězem Premier League z roku 2016 podepsal roční smlouvu, kontrakt však nemohl zaregistrovat, protože by kvůli jeho vysokému platu překročil povolený rozpočet. Třiatřicetiletý fotbalista by měl nyní zamířit do jiného španělského druholigového celku Huescy. Součástí Okazakiho dohody s Málagou totiž bylo, že pokud se do pondělního konce přestupového období nevyřeší finanční náležitosti, bude smlouva neplatná. (ČTK)
03.09. Saúl García se uchýlil do Raya
Saúl García odchází z Deportiva Alavés a letos bude hrát druhou španělskou ligu, obránce si na hostování vypůjčilo Rayo. (transfermarketweb.com)
03.09. Okazaki za Málagu hrát nebude
Shinji Okazaki v létě opustil Leicester, upsal se Málaze a za tento klub neodehraje ani minutu. Japonský útočník se s vedením dohodl na smlouvě, Málaga ovšem kvůli nedostatku financí měla zakázáno registrovat nové posily a nakonec kontrakt rozvázala, jelikož nebyla schopna vyhovět platovým podmínkám asijského fotbalisty. (football-espana.net)
02.09. Montero odchází do druhé španělské ligy
Francisco Montero letos nebude čekat na šance v prvním týmu Atlética Madrid, mladý obránce zkusí štěstí na hostování v Deportivu La Coruňa. (transfermarkt.de)
02.09. Ruiz de Galarreta mění dres
Iñigo Ruiz de Galarreta přestoupil z Las Palmas do Mallorky, kde podepsal smlouvu na čtyři roky. Záložník ale za nového zaměstnavatele letos hrát nebude, obratem byl odeslán zpět na Kanárské ostrovy formou hostování. (marca.com)
02.09. Bounou odchází z Girony do Sevilly
Ještě jednu letní posilu získala Sevilla. Ta má nového brankáře, na hostování z Girony přišel Yassine Bounou. (transfermarketweb.com)
02.09. Mollejo prodloužil smlouvu s Atléticem
Víctor Mollejo odejde z Atlética Madrid na hostování do Deportiva La Coruňa a má jednu jistotu, že se do hlavního města v budoucnosti vrátí. Vedení s mladým útočníkem počítá, důkazem je nový pětiletý kontrakt. (marca.com)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
13.09.
Rayo Vallecano - Racing Santander
2:0
14.09.
CD Mirandés - Málaga CF
1:1
14.09.
CD Numancia - SD Huesca
1:0
14.09.
UD Las Palmas - UD Almería
0:3
14.09.
Cádiz CF - Girona FC
2:0
14.09.
SD Ponferradina - AD Alcorcón
1:1
15.09.
Albacete Balompié - CD Tenerife
0:4
15.09.
Real Oviedo - Elche CF
0:2
15.09.
Real Zaragoza - Extremadura UD
3:1
15.09.
CD Lugo - CF Fuenlabrada
2:0
15.09.
Sporting Gijón - La Coruña
1:1
Všechny zápasy
Následující zápasy
17.09.19:00
UD Almería - Girona FC
info
17.09.19:00
Málaga CF - Rayo Vallecano
info
17.09.19:00
Racing Santander - CD Mirandés
info
17.09.21:00
AD Alcorcón - Cádiz CF
info
18.09.19:00
CF Fuenlabrada - Real Zaragoza
info
18.09.19:00
SD Huesca - Albacete Balompié
info
18.09.19:00
CD Lugo - SD Ponferradina
info
18.09.21:00
La Coruña - CD Numancia
info
19.09.19:00
Elche CF - CD Tenerife
info
19.09.19:00
Real Oviedo - Extremadura UD
info
19.09.22:00
UD Las Palmas - Sporting Gijón
info
Všechny zápasy