Severní Irsko - Irish Cup 2019/2020

28.09.2019 ? CET
Stadión:  
Preview Statistiky, reportáž Video
preview zápasu není k dispozici
Vzájemné zápasy
nenalezeny žádné zápasy
nenalezeny žádné zápasy
Tobermore United - poslední zápasy
03.12.2016Irish Cup4.k
Tobermore - Shorts FC
6:0
07.01.2017Irish Cup5.k
Annagh United - Tobermore
0:2
04.02.2017Irish Cup6.k
Coleraine FC - Tobermore
1:0
29.08.2017Irish League Cup2.k
Ballinama. - Tobermore
1:0p
30.09.2017Irish Cup2.k
Dunmurry R. - Tobermore
0:7
04.11.2017Irish Cup3.k
Killyleagh - Tobermore
3:1
28.08.2018Irish League Cup2.k
Portadown FC - Tobermore
3:0e
29.09.2018Irish Cup2.k
Tobermore - Ardstraw FC
5:3
03.11.2018Irish Cup3.k
Queen's U. - Tobermore
6:3
27.08.2019Irish League Cup2.k
Dundela FC - Tobermore
6:0
09.01.20165.k
Tobermore United - Police Service NI
0:2
01.10.20162.k
Tobermore United - Desertmartin FC
6:0
05.11.20163.k
Tobermore United - Wakehurst FC
2:1
03.12.20164.k
Tobermore United - Shorts FC
6:0
07.01.20175.k
Annagh United - Tobermore United
0:2
04.02.20176.k
Coleraine FC - Tobermore United
1:0
30.09.20172.k
Dunmurry Recreation - Tobermore United
0:7
04.11.20173.k
Killyleagh Youth - Tobermore United
3:1
29.09.20182.k
Tobermore United - Ardstraw FC
5:3
03.11.20183.k
Queen's University - Tobermore United
6:3
Oxford Sunnyside - poslední zápasy
19.09.2009Irish Cup1.k
Barn United - Oxford S.
4:2
15.09.2012Irish Cup1.k
Oxford S. - 1st Bangor OB
4:3p
20.10.2012Irish Cup2.k
Oxford S. - Crumlin U.
2:3
12.10.2013Irish Cup2.k
Oxford S. - Drumaness
1:5
23.08.2014Irish Cup1.k
Oxford S. - Ardstraw FC
1:3
22.08.2015Irish Cup1.k
Oxford S. - Rosario YC
2:7
20.08.2016Irish Cup1.k
Newry City - Oxford S.
7:0
19.08.2017Irish Cup1.k
Valley R. - Oxford S.
5:0
18.08.2018Irish Cup1.k
Oxford S. - Bryansburn
6:3
17.08.2019Irish Cup1.k
Barn United - Oxford S.
0:3
19.09.20091.k
Barn United - Oxford Sunnyside
4:2
15.09.20121.k
Oxford Sunnyside - 1st Bangor Old Boys
4:3p
20.10.20122.k
Oxford Sunnyside - Crumlin United
2:3
12.10.20132.k
Oxford Sunnyside - Drumaness Mills
1:5
23.08.20141.k
Oxford Sunnyside - Ardstraw FC
1:3
22.08.20151.k
Oxford Sunnyside - Rosario Youth Club
2:7
20.08.20161.k
Newry City - Oxford Sunnyside
7:0
19.08.20171.k
Valley Rangers - Oxford Sunnyside
5:0
18.08.20181.k
Oxford Sunnyside - Bryansburn Rangers
6:3
17.08.20191.k
Barn United - Oxford Sunnyside
0:3
Komentáře (0 / 0 nových)
komentáře bude možné přidávat až týden před zápasem
04.05. Pohár v Severním Irsku pro Crusaders
Výsledek finále Severoirského poháru: Ballinamallard - Crusaders 0:3 (6. Owens, 48. Lowry, 53. Clarke).
05.05.2018 Coleraine majitele Severoirského poháru
Výsledek finále Severoirského poháru: Cliftonville FC - Coleraine FC 1:3 (55. Donnelly - 50. McCauley, 77. Burns, 90. Bradley).
07.05.2016 Glenavon ovládl Severoirský pohár
Výsledek finále Severoirského poháru: Glenavon - Lingfield 2:0 (45+1. Bradley, 49. Hall).
02.05.2015 Glentoran slaví triumf v poháru
Výsledek finále Severoirského poháru: Glentoran FC - Portadown FC 1:0 (55. Scullion). (uefa.com)
03.05.2014 Severoirský pohár získal Glenavon
Výsledek finále Severoirského poháru: Ballymena United - Glenavon FC 1:2 (71. Jenkins - 35. Neill, 76. Patton).
04.05.2013 Severní Irsko: Pohár pro Glentoran
Výsledek finále Severoirského poháru: Cliftonville - Glentoran 1:1, 1:3 po prodloužení.
05.05.2012 Severoirský pohár pro Linfield
Výsledek finále Severoirského poháru: Crusaders - Linfield 1:4 (56. Coates - 28. a 41. Mcallister, 60. Carvill, 83. Mulgrew).
07.05.2011 Severoirský pohár opanoval Linfield
Linfield se stal vítězem Irish Cupu v Severním Irsku, ve finále hraném na neutrální půdě v Belfastu porazil 2:1 Crusaders.
09.05.2010 Výsledek finále Severoirského poháru
Finále Severoirského poháru v Belfastu: Linfield - Portadown 2:1 (2:1).
10.05.2009 Severoirský pohár pro Crusaders
Výsledek finále Severoirského poháru: Cliftonville - Crusaders 0:1 (0:0).
Další expres zprávy
Poslední zápasy
17.08.
Sirocco Works - Seagoe FC
2:3p
17.08.
Maiden City - Bourneview Young Men
3:2e
17.08.
Malachians FC - Moneyslane FC
1:2
17.08.
Mossley AFC - Markethill Swifts
4:1
17.08.
Moyola Park FC - Colin Valley
11:0
17.08.
Newington YC - Cookstown Youth
5:0
17.08.
Newtowne FC - Drumaness Mills
3:0k
17.08.
Richhill FC - Ballywalter R.
3:0k
17.08.
Rosario YC - Killyleagh Youth
0:1
17.08.
Rosemount Rec. - Dunmurry R.
2:3
17.08.
Saintfield United - Banbridge R.
0:2
17.08.
Limavady United - Ballynure OB
3:0
17.08.
St. James' Swifts - Abbey Villa FC
4:1
17.08.
St. Mary's AFC - East Belfast FC
1:3
17.08.
St Oliver Plunkett - Ballymacash
2:3p
17.08.
Strabane A. - Ballynahinch U.
3:0k
17.08.
Suffolk FC - St. Luke's FC
3:0
17.08.
Trojans FC - Desertmartin FC
1:0
17.08.
Tullyvallen Rangers - Dunloy FC
2:3
17.08.
Wakehurst FC - Ards Rangers
3:1
17.08.
Woodvale - Windmill Stars
5:1
17.08.
Craigavon City - Seapatrick FC
5:0
17.08.
Annagh United - Derriaghy CC
4:1
17.08.
Armagh City - 1st Bangor Old Boys
7:0
17.08.
Ballynahinch Olympic - Bangor FC
2:3
17.08.
Banbridge Town - Dungiven FC
2:1
17.08.
Barn United - Oxford Sunnyside
0:3
17.08.
Belfast Celtic - Dromore Amateurs
9:1
17.08.
Bryansburn - Crumlin United
1:3
17.08.
Chimney Corner - Laurelvale FC
5:0
17.08.
Comber - Bangor Amateurs
2:0
17.08.
Cookstown RBL - Glebe Rangers
2:3
17.08.
Albert Foundry - Bloomfield FC
3:1
17.08.
Crewe United - Donegal Celtic
3:0k
17.08.
Crumlin Star - Kilmore Recreation
8:0
17.08.
Downshire - Rectory Rangers
2:0
17.08.
Dromara Village - Coagh United
3:6
17.08.
Fivemiletown United - Ardstraw FC
2:3
17.08.
Grove United - Newcastle FC
2:4
17.08.
Hanover FC - Lurgan Celtic
3:0k
17.08.
Holywood FC - Newbuildings United
1:4
17.08.
Iveagh United - Lurgan Town
1:3
Všechny zápasy
Následující zápasy
28.09.?
Killyleagh Youth - Downshire
info
28.09.?
Woodvale - Annagh United
info
28.09.?
Tobermore United - Oxford S.
info
28.09.?
Tandragee Rovers - 18th Newtown.
info
28.09.?
Suffolk FC - Larne Tech OB
info
28.09.?
Shankill United - Lisburn Rangers
info
28.09.?
Richhill FC - Valley Rangers
info
28.09.?
Rathfriland Rangers - Seagoe FC
info
28.09.?
Portstewart FC - Belfast Celtic
info
28.09.?
Newtowne FC - Newington YC
info
28.09.?
Newcastle FC - Banbridge Town
info
28.09.?
Moneyslane FC - Mossley AFC
info
28.09.?
Maiden City - Tullycarnet FC
info
28.09.?
Lurgan Town - St. James' Swifts
info
28.09.?
Lisburn D. - Strabane Athletic
info
28.09.?
Limavady United - Immaculata FC
info
28.09.?
Aquinas - Craigavon City
info
28.09.?
Islandmagee FC - Shorts FC
info
28.09.?
Hanover FC - Oxford United Stars
info
28.09.?
Greenisland - Albert Foundry
info
28.09.?
Glebe Rangers - Chimney Corner
info
28.09.?
Dunmurry R. - Newbuildings
info
28.09.?
Dollingstown FC - Lower Maze FC
info
28.09.?
Crumlin Star - Trojans FC
info
28.09.?
Crewe United - Crumlin United
info
28.09.?
Comber Recreation - Coagh United
info
28.09.?
Brantwood FC - Moyola Park FC
info
28.09.?
Banbridge Rangers - Bangor FC
info
28.09.?
Ballymoney - East Belfast FC
info
28.09.?
Ballymacash - Dunmurry Young Men
info
28.09.?
Armagh City - Dunloy FC
info
28.09.?
Ardstraw FC - Wakehurst FC
info
Všechny zápasy