Severní Irsko - Irish Cup 2019/2020

28.09.2019 ? CET
Stadión:  
Preview Statistiky, reportáž Video
preview zápasu není k dispozici
Vzájemné zápasy
nenalezeny žádné zápasy
nenalezeny žádné zápasy
Killyleagh Youth - poslední zápasy
03.10.2015Irish Cup2.k
Ardglass FC - Killyleagh
3:1
01.10.2016Irish Cup2.k
Islandmagee - Killyleagh
5:3
05.11.2016Irish Cup3.k
Killyleagh - Portstewart
0:5
19.08.2017Irish Cup1.k
Killyleagh - Newbuildings
5:1
30.09.2017Irish Cup2.k
Killyleagh - Sirocco
2:0
04.11.2017Irish Cup3.k
Killyleagh - Tobermore
3:1
02.12.2017Irish Cup4.k
Queen's U. - Killyleagh
3:1
18.08.2018Irish Cup1.k
Killyleagh - Markethill
5:3
29.09.2018Irish Cup2.k
Killyleagh - Crumlin Star
2:3
17.08.2019Irish Cup1.k
Rosario YC - Killyleagh
0:1
03.10.20152.k
Ardglass FC - Killyleagh Youth
3:1
01.10.20162.k
Islandmagee FC - Killyleagh Youth
5:3
05.11.20163.k
Killyleagh Youth - Portstewart FC
0:5
19.08.20171.k
Killyleagh Youth - Newbuildings United
5:1
30.09.20172.k
Killyleagh Youth - Sirocco Works
2:0
04.11.20173.k
Killyleagh Youth - Tobermore United
3:1
02.12.20174.k
Queen's University - Killyleagh Youth
3:1
18.08.20181.k
Killyleagh Youth - Markethill Swifts
5:3
29.09.20182.k
Killyleagh Youth - Crumlin Star
2:3
17.08.20191.k
Rosario Youth Club - Killyleagh Youth
0:1
Downshire Young Men - poslední zápasy
22.08.2015Irish Cup1.k
Chimney - Downshire
3:4p
03.10.2015Irish Cup2.k
Downshire - Moneyslane FC
4:2
07.11.2015Irish Cup3.k
Downshire - Crumlin U.
2:3
20.08.2016Irish Cup1.k
Downshire - Rathfern
4:0
01.10.2016Irish Cup2.k
Downshire - U. U. J.
3:2p
05.11.2016Irish Cup3.k
Dundela FC - Downshire
3:2
19.08.2017Irish Cup1.k
Malachians FC - Downshire
2:3
30.09.2017Irish Cup2.k
Downshire - Moyola P.
1:10
29.09.2018Irish Cup2.k
Downshire - Drumaness
0:4
17.08.2019Irish Cup1.k
Downshire - Rectory R.
2:0
22.08.20151.k
Chimney Corner - Downshire Young Men
3:4p
03.10.20152.k
Downshire Young Men - Moneyslane FC
4:2
07.11.20153.k
Downshire Young Men - Crumlin United
2:3
20.08.20161.k
Downshire Young Men - Rathfern Rangers
4:0
01.10.20162.k
Downshire Young Men - U. U. Jordanstown
3:2p
05.11.20163.k
Dundela FC - Downshire Young Men
3:2
19.08.20171.k
Malachians FC - Downshire Young Men
2:3
30.09.20172.k
Downshire Young Men - Moyola Park FC
1:10
29.09.20182.k
Downshire Young Men - Drumaness Mills
0:4
17.08.20191.k
Downshire Young Men - Rectory Rangers
2:0
Komentáře (0 / 0 nových)
komentáře bude možné přidávat až týden před zápasem
04.05. Pohár v Severním Irsku pro Crusaders
Výsledek finále Severoirského poháru: Ballinamallard - Crusaders 0:3 (6. Owens, 48. Lowry, 53. Clarke).
05.05.2018 Coleraine majitele Severoirského poháru
Výsledek finále Severoirského poháru: Cliftonville FC - Coleraine FC 1:3 (55. Donnelly - 50. McCauley, 77. Burns, 90. Bradley).
07.05.2016 Glenavon ovládl Severoirský pohár
Výsledek finále Severoirského poháru: Glenavon - Lingfield 2:0 (45+1. Bradley, 49. Hall).
02.05.2015 Glentoran slaví triumf v poháru
Výsledek finále Severoirského poháru: Glentoran FC - Portadown FC 1:0 (55. Scullion). (uefa.com)
03.05.2014 Severoirský pohár získal Glenavon
Výsledek finále Severoirského poháru: Ballymena United - Glenavon FC 1:2 (71. Jenkins - 35. Neill, 76. Patton).
04.05.2013 Severní Irsko: Pohár pro Glentoran
Výsledek finále Severoirského poháru: Cliftonville - Glentoran 1:1, 1:3 po prodloužení.
05.05.2012 Severoirský pohár pro Linfield
Výsledek finále Severoirského poháru: Crusaders - Linfield 1:4 (56. Coates - 28. a 41. Mcallister, 60. Carvill, 83. Mulgrew).
07.05.2011 Severoirský pohár opanoval Linfield
Linfield se stal vítězem Irish Cupu v Severním Irsku, ve finále hraném na neutrální půdě v Belfastu porazil 2:1 Crusaders.
09.05.2010 Výsledek finále Severoirského poháru
Finále Severoirského poháru v Belfastu: Linfield - Portadown 2:1 (2:1).
10.05.2009 Severoirský pohár pro Crusaders
Výsledek finále Severoirského poháru: Cliftonville - Crusaders 0:1 (0:0).
Další expres zprávy
Poslední zápasy
17.08.
Sirocco Works - Seagoe FC
2:3p
17.08.
Maiden City - Bourneview Young Men
3:2e
17.08.
Malachians FC - Moneyslane FC
1:2
17.08.
Mossley AFC - Markethill Swifts
4:1
17.08.
Moyola Park FC - Colin Valley
11:0
17.08.
Newington YC - Cookstown Youth
5:0
17.08.
Newtowne FC - Drumaness Mills
3:0k
17.08.
Richhill FC - Ballywalter R.
3:0k
17.08.
Rosario YC - Killyleagh Youth
0:1
17.08.
Rosemount Rec. - Dunmurry R.
2:3
17.08.
Saintfield United - Banbridge R.
0:2
17.08.
Limavady United - Ballynure OB
3:0
17.08.
St. James' Swifts - Abbey Villa FC
4:1
17.08.
St. Mary's AFC - East Belfast FC
1:3
17.08.
St Oliver Plunkett - Ballymacash
2:3p
17.08.
Strabane A. - Ballynahinch U.
3:0k
17.08.
Suffolk FC - St. Luke's FC
3:0
17.08.
Trojans FC - Desertmartin FC
1:0
17.08.
Tullyvallen Rangers - Dunloy FC
2:3
17.08.
Wakehurst FC - Ards Rangers
3:1
17.08.
Woodvale - Windmill Stars
5:1
17.08.
Craigavon City - Seapatrick FC
5:0
17.08.
Annagh United - Derriaghy CC
4:1
17.08.
Armagh City - 1st Bangor Old Boys
7:0
17.08.
Ballynahinch Olympic - Bangor FC
2:3
17.08.
Banbridge Town - Dungiven FC
2:1
17.08.
Barn United - Oxford Sunnyside
0:3
17.08.
Belfast Celtic - Dromore Amateurs
9:1
17.08.
Bryansburn - Crumlin United
1:3
17.08.
Chimney Corner - Laurelvale FC
5:0
17.08.
Comber - Bangor Amateurs
2:0
17.08.
Cookstown RBL - Glebe Rangers
2:3
17.08.
Albert Foundry - Bloomfield FC
3:1
17.08.
Crewe United - Donegal Celtic
3:0k
17.08.
Crumlin Star - Kilmore Recreation
8:0
17.08.
Downshire - Rectory Rangers
2:0
17.08.
Dromara Village - Coagh United
3:6
17.08.
Fivemiletown United - Ardstraw FC
2:3
17.08.
Grove United - Newcastle FC
2:4
17.08.
Hanover FC - Lurgan Celtic
3:0k
17.08.
Holywood FC - Newbuildings United
1:4
17.08.
Iveagh United - Lurgan Town
1:3
Všechny zápasy
Následující zápasy
28.09.?
Killyleagh Youth - Downshire
info
28.09.?
Woodvale - Annagh United
info
28.09.?
Tobermore United - Oxford S.
info
28.09.?
Tandragee Rovers - 18th Newtown.
info
28.09.?
Suffolk FC - Larne Tech OB
info
28.09.?
Shankill United - Lisburn Rangers
info
28.09.?
Richhill FC - Valley Rangers
info
28.09.?
Rathfriland Rangers - Seagoe FC
info
28.09.?
Portstewart FC - Belfast Celtic
info
28.09.?
Newtowne FC - Newington YC
info
28.09.?
Newcastle FC - Banbridge Town
info
28.09.?
Moneyslane FC - Mossley AFC
info
28.09.?
Maiden City - Tullycarnet FC
info
28.09.?
Lurgan Town - St. James' Swifts
info
28.09.?
Lisburn D. - Strabane Athletic
info
28.09.?
Limavady United - Immaculata FC
info
28.09.?
Aquinas - Craigavon City
info
28.09.?
Islandmagee FC - Shorts FC
info
28.09.?
Hanover FC - Oxford United Stars
info
28.09.?
Greenisland - Albert Foundry
info
28.09.?
Glebe Rangers - Chimney Corner
info
28.09.?
Dunmurry R. - Newbuildings
info
28.09.?
Dollingstown FC - Lower Maze FC
info
28.09.?
Crumlin Star - Trojans FC
info
28.09.?
Crewe United - Crumlin United
info
28.09.?
Comber Recreation - Coagh United
info
28.09.?
Brantwood FC - Moyola Park FC
info
28.09.?
Banbridge Rangers - Bangor FC
info
28.09.?
Ballymoney - East Belfast FC
info
28.09.?
Ballymacash - Dunmurry Young Men
info
28.09.?
Armagh City - Dunloy FC
info
28.09.?
Ardstraw FC - Wakehurst FC
info
Všechny zápasy