Rusko - FNL 2019/2020

09.11.2019 10:00 CET
22. kolo

Jenisej Krasnojarsk   -   FK Chimki

1 : 0 (?:?)
Stadión:  
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 3.95 - 3.04 - 1.90
preview zápasu není k dispozici
Vzájemné zápasy
04.06.2006Pervyj Divizion 15. kolo
Krasnojar. - FK Chimki
0:1
23.09.2006Pervyj Divizion 35. kolo
FK Chimki - Krasnojar.
2:1
24.06.2011FNL 17. kolo
FK Chimki - Krasnojar.
1:0
04.11.2011FNL 37. kolo
Krasnojar. - FK Chimki
0:2
21.05.2012FNLUdr., 48. kolo
FK Chimki - Krasnojar.
0:0
21.09.2012FNL 13. kolo
FK Chimki - Krasnojar.
1:2
23.04.2013FNL 29. kolo
Krasnojar. - FK Chimki
2:1
10.09.2016FNL 12. kolo
Krasnojar. - FK Chimki
3:0
08.04.2017FNL 30. kolo
FK Chimki - Krasnojar.
2:2
07.10.2017FNL 17. kolo
Krasnojar. - FK Chimki
4:1
28.04.2018FNL 35. kolo
FK Chimki - Krasnojar.
2:1
24.07.2019FNL 4. kolo
FK Chimki - Krasnojar.
4:0
04.06.2006 15. kolo
Metallurg Krasnojarsk - FK Chimki
0:1
23.09.2006 35. kolo
FK Chimki - Metallurg Krasnojarsk
2:1
24.06.2011 17. kolo
FK Chimki - Jenisej Krasnojarsk
1:0
04.11.2011 37. kolo
Jenisej Krasnojarsk - FK Chimki
0:2
21.05.2012Udr., 48. kolo
FK Chimki - Jenisej Krasnojarsk
0:0
21.09.2012 13. kolo
FK Chimki - Jenisej Krasnojarsk
1:2
23.04.2013 29. kolo
Jenisej Krasnojarsk - FK Chimki
2:1
10.09.2016 12. kolo
Jenisej Krasnojarsk - FK Chimki
3:0
08.04.2017 30. kolo
FK Chimki - Jenisej Krasnojarsk
2:2
07.10.2017 17. kolo
Jenisej Krasnojarsk - FK Chimki
4:1
28.04.2018 35. kolo
FK Chimki - Jenisej Krasnojarsk
2:1
24.07.2019 4. kolo
FK Chimki - Jenisej Krasnojarsk
4:0
Jenisej Krasnojarsk - poslední zápasy
14.09.2019FNL 13. kolo
Krasnojar. - Baltika K.
2:2
20.09.2019FNL 14. kolo
Chabarovsk - Krasnojar.
2:0
25.09.2019Kubok Rossiji16F
Krasnojar. - Zenit
1:2
29.09.2019FNL 15. kolo
Krasnojar. - M. Saransk
2:1
05.10.2019FNL 16. kolo
N. Novgorod - Krasnojar.
1:3
12.10.2019FNL 17. kolo
Krasnojar. - FK Armavir
1:1
19.10.2019FNL 18. kolo
Luč-Energ. - Krasnojar.
0:1
23.10.2019FNL 19. kolo
Krasnojar. - Kursk
1:1
27.10.2019FNL 20. kolo
Krasnojar. - Čertanovo
0:2
03.11.2019FNL 21. kolo
Rotor Vol. - Krasnojar.
2:1
07.09.2019 12. kolo
Fakel Voroněž - Jenisej Krasnojarsk
1:1
14.09.2019 13. kolo
Jenisej Krasnojarsk - Baltika Kaliningrad
2:2
20.09.2019 14. kolo
SKA Chabarovsk - Jenisej Krasnojarsk
2:0
29.09.2019 15. kolo
Jenisej Krasnojarsk - Mordovija Saransk
2:1
05.10.2019 16. kolo
FK Nižnij Novgorod - Jenisej Krasnojarsk
1:3
12.10.2019 17. kolo
Jenisej Krasnojarsk - FK Armavir
1:1
19.10.2019 18. kolo
Luč-Energija Vladivostok - Jenisej Krasnojarsk
0:1
23.10.2019 19. kolo
Jenisej Krasnojarsk - Avangard Kursk
1:1
27.10.2019 20. kolo
Jenisej Krasnojarsk - Čertanovo Moskva
0:2
03.11.2019 21. kolo
Rotor Volgograd - Jenisej Krasnojarsk
2:1
FK Chimki - poslední zápasy
21.09.2019FNL 14. kolo
Fakel - FK Chimki
0:3
25.09.2019Kubok Rossiji16F
FK Chimki - Rubin Kazaň
3:0
29.09.2019FNL 15. kolo
FK Chimki - Baltika K.
0:1
05.10.2019FNL 16. kolo
Chabarovsk - FK Chimki
1:1
12.10.2019FNL 17. kolo
FK Chimki - M. Saransk
4:0
19.10.2019FNL 18. kolo
N. Novgorod - FK Chimki
1:0
23.10.2019FNL 19. kolo
FK Chimki - FK Armavir
1:0
27.10.2019FNL 20. kolo
Kursk - FK Chimki
0:3
31.10.2019Kubok RossijiOF
FK Orenburg - FK Chimki
1:2
03.11.2019FNL 21. kolo
FK Chimki - T. Ivanovo
2:1
08.09.2019 12. kolo
Torpedo Moskva - FK Chimki
1:0
14.09.2019 13. kolo
FK Chimki - FK Čajka
1:0
21.09.2019 14. kolo
Fakel Voroněž - FK Chimki
0:3
29.09.2019 15. kolo
FK Chimki - Baltika Kaliningrad
0:1
05.10.2019 16. kolo
SKA Chabarovsk - FK Chimki
1:1
12.10.2019 17. kolo
FK Chimki - Mordovija Saransk
4:0
19.10.2019 18. kolo
FK Nižnij Novgorod - FK Chimki
1:0
23.10.2019 19. kolo
FK Chimki - FK Armavir
1:0
27.10.2019 20. kolo
Avangard Kursk - FK Chimki
0:3
03.11.2019 21. kolo
FK Chimki - Tekstilščik Ivanovo
2:1
FNL - tabulky
 TýmZVRPSB
1.Torpedo Moskva21162335:1650
2.FK Chimki21144340:1146
3.Rotor Volgograd21142534:1944
4.Čertanovo Moskva21118226:1341
5.Neftechimik Nižnekamsk22116531:2039
6.SKA Chabarovsk2297635:2634
7.Tom Tomsk2189426:1433
8.Baltika Kaliningrad2196627:1833
9.Šinnik Jaroslavl2186731:3030
10.FK Nižnij Novgorod2177721:2328
11.FK Čajka2276923:2527
12.Spartak Moskva II21651033:3523
13.FK Krasnodar II2158824:2723
14.FK Armavir2149817:2321
15.Avangard Kursk2149819:3021
16.Luč-Energija Vladivostok22481022:3520
17.Jenisej Krasnojarsk21471017:3219
18.Fakel Voroněž21361212:3515
19.Mordovija Saransk21351314:3314
20.Tekstilščik Ivanovo21421522:4414
 TýmZVRPSB
1.Torpedo Moskva13111125:1034
2.FK Chimki1090122:427
3.SKA Chabarovsk1373319:924
4.Tom Tomsk1264217:622
5.Rotor Volgograd961219:1319
6.Čertanovo Moskva1044214:916
7.Neftechimik Nižnekamsk1044213:1116
8.FK Armavir1137110:816
9.FK Nižnij Novgorod1143410:1315
10.Baltika Kaliningrad942311:814
11.FK Čajka104249:914
12.Avangard Kursk1135311:1514
13.Spartak Moskva II1041518:1613
14.Šinnik Jaroslavl1032511:1611
15.Luč-Energija Vladivostok1425714:2211
16.FK Krasnodar II91539:118
17.Mordovija Saransk112276:158
18.Fakel Voroněž111554:148
19.Jenisej Krasnojarsk91449:167
20.Tekstilščik Ivanovo921611:227
 TýmZVRPSB
1.Rotor Volgograd1281315:625
2.Čertanovo Moskva1174012:425
3.Neftechimik Nižnekamsk1272318:923
4.FK Chimki1154218:719
5.Šinnik Jaroslavl1154220:1419
6.Baltika Kaliningrad1254316:1019
7.Torpedo Moskva851210:616
8.FK Krasnodar II1243515:1615
9.FK Nižnij Novgorod1034311:1013
10.FK Čajka1234514:1613
11.Jenisej Krasnojarsk123368:1612
12.Tom Tomsk92529:811
13.SKA Chabarovsk924316:1710
14.Spartak Moskva II1124515:1910
15.Luč-Energija Vladivostok82338:139
16.Avangard Kursk101458:157
17.Tekstilščik Ivanovo1221911:227
18.Fakel Voroněž102178:217
19.Mordovija Saransk101368:186
20.FK Armavir101277:155
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto zápasu, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
09.08. Mešaninov odchází hostovat do Ruska
Fotbalisty Baníku Ostrava opustil třiadvacetiletý obránce Arťom Mešaninov, který zamířil na roční hostování bez opce do druholigového ruského klubu FC Baltika. Baník o tom informoval na svém webu. (ČTK)
13.06. Melichov novou posilou Achmatu Groznyj
Achmat Groznyj oznámil zisk Alexandera Melichova. Jednadvacetiletý gólman se do prvoligového klubu stěhuje z Tomsku a ve svém novém působišti uzavřel dlouholetý kontrakt. (sport-express.ru)
05.06. Ignaševič bude trénovat Torpedo Moskva
Sergej Ignaševič skončil jako trenér mládeže CSKA Moskva, bez práce ale dlouho nezůstal. Někdejší ruský obránce se stal hlavním trenérem Torpeda Moskva, které si v příští sezoně zahraje druhou nejvyšší soutěž. (sport-express.ru)
26.02. Pogrebnjaka sleduje Vitebsk
Útočník Kirilla Pogrebnjaka z druholigové Baltiky sleduje běloruský Vitebsk. Mladší bratr úspěšného ruského reprezentanta Pavla Pogrebnjaka v aktuální sezoně v 15 zápasech vstřelil jeden gól. (sport-express.ru)
03.02. Sebai jde do Kazachstánu
Útočník z Pobřeží slonoviny Senin Sebai bude hrát od jara za kazašský Tobol Kostanaj. Ten jej vykoupil z ruského Tambova, za který dal ve 22 zápasech 8 gólů, za 500 tisíc eur. (sport-express.ru)
02.02. Slovácko - Kursk 2:0
PŘÁTELSKY:
Slovácko - Kursk 2:0 (1:0).
Branky:
14. Kalabiška, 64. Rezek.
Sestava Slovácka: Trmal - Juroška (62. Šimko), Hofmann, Kadlec, Divíšek (62. Reinberk) - Janošek (58. Rezek), Daníček, Havlík (70. Hellebrand), Navrátil (77. Sadílek) - Diviš, (62. Kubala), Kalabiška. Trenér: Svědík. (ČTK)
27.01. Zlín - Nižnij Novgorod 1:2
PŘÁTELSKY:
Fastav Zlín - FC Nižnij Novgorod 1:2 (1:0).
Branky:
38. Poznar - 46. Sergejev, 80. Fomin.
Sestava Zlína: Dostál - Gajić, Buchta, Hnaníček - Bartošák, Podio, Jiráček, Džafić (60. Hronek, 62. Slaměna), Matejov (46. Holík) - Poznar, Železník (46. Vyhnal). Trenér: Pivarník. (ČTK)
12.01. Šelija se rozloučil s Ufou
Giorgi Šelija ukončil své angažmá v Ufě. Třicetiletý brankář bude nově chytat druhou nejvyšší ruskou soutěž, zdarma ho získal Tambov. (sport-express.ru)
17.10.2018 Papikjan dvakrát nebude na lavičce
Armaviru bude ve dvou utkáních na lavičce chybět trenér Arsen Papikjan. Ten dostal trest za ukážky asistenta rozhodčího Tichona Kalugina v zápase s Baltikou (2:2). (sport-express.ru)
17.09.2018 Kirsanov skončil na lavičce Sibiru
Sibir Novosibirsk již nevede Sergej Kirsanov. Šestapadesátiletý trenér na základě špatných výsledků rezignoval, přičemž na lavičku druholigového ruského celku usedl Jevgenij Obgolts. (sport-express.ru)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
09.11.
Luč-Energija - Neftechimik
0:2
09.11.
SKA Chabarovsk - FK Čajka
3:2
09.11.
Jenisej Krasnojarsk - FK Chimki
1:0
09.11.
T. Ivanovo - FK Krasnodar II
1:0
09.11.
Mordovija Saransk - Torpedo Moskva
1:1
09.11.
Nižnij Novgorod - Spartak M. II
2:2
09.11.
Avangard Kursk - Tom Tomsk
3:2
09.11.
Rotor Volgograd - Čertanovo
1:1
09.11.
FK Armavir - Šinnik Jaroslavl
0:1
09.11.
Baltika K. - Fakel Voroněž
3:0
13.11.
Spartak Moskva II - FK Armavir
1:3
13.11.
Neftechimik - Avangard Kursk
1:1
13.11.
FK Krasnodar II - Krasnojar.
4:0
13.11.
FK Chimki - Rotor Volgograd
0:2
13.11.
Tekstilščik Ivanovo - Tom Tomsk
0:2
13.11.
Šinnik Jaroslavl - Luč-Energija
3:1
13.11.
FK Čajka - Mordovija Saransk
3:1
13.11.
Fakel Voroněž - SKA Chabarovsk
0:2
13.11.
Čertanovo Moskva - Baltika K.
3:1
13.11.
Torpedo Moskva - Nižnij Novgorod
0:2
Všechny zápasy
Následující zápasy
17.11.10:00
Jenisej Krasnojarsk - Tom Tomsk
info
17.11.11:00
T. Ivanovo - Neftechimik
info
17.11.12:00
Avangard Kursk - Jaroslavl
info
17.11.13:00
FK Nižnij Novgorod - FK Čajka
info
17.11.13:00
Rotor Volgograd - FK Krasnodar II
info
17.11.14:00
M. Saransk - Fakel Voroněž
info
17.11.14:00
FK Armavir - Torpedo Moskva
info
17.11.14:00
Spartak Moskva II - Luč-Energija
info
17.11.15:00
Baltika K. - SKA Chabarovsk
info
17.11.15:00
FK Chimki - Čertanovo Moskva
info
Všechny zápasy