Rusko - FNL 2019/2020

09.11.2019 15:00 CET
22. kolo

Baltika Kaliningrad   -   Fakel Voroněž

3 : 0 (?:?)
Stadión:  
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 1.46 - 3.64 - 7.20
preview zápasu není k dispozici
Vzájemné zápasy
28.04.2006Pervyj Divizion 8. kolo
Baltika K. - Fakel Voroněž
0:0
17.08.2006Pervyj Divizion 28. kolo
Fakel Voroněž - Baltika K.
0:0
17.05.2011FNL 10. kolo
Fakel Voroněž - Baltika K.
2:3
25.09.2011FNL 30. kolo
Baltika K. - Fakel Voroněž
0:0
26.04.2012FNLUdr., 44. kolo
Baltika K. - Fakel Voroněž
2:0
28.09.2015FNL 13. kolo
Baltika K. - Fakel Voroněž
1:1
11.04.2016FNL 31. kolo
Fakel Voroněž - Baltika K.
1:0
22.10.2016FNL 18. kolo
Baltika K. - Fakel Voroněž
0:0
10.05.2017FNL 36. kolo
Fakel Voroněž - Baltika K.
1:2
19.08.2017FNL 9. kolo
Baltika K. - Fakel Voroněž
0:1
10.03.2018FNL 27. kolo
Fakel Voroněž - Baltika K.
0:1
08.09.2018FNL 10. kolo
Baltika K. - Fakel Voroněž
0:2
24.03.2019FNL 28. kolo
Fakel Voroněž - Baltika K.
1:1
24.07.2019FNL 4. kolo
Fakel Voroněž - Baltika K.
1:2
28.04.2006 8. kolo
Baltika Kaliningrad - Fakel Voroněž
0:0
17.08.2006 28. kolo
Fakel Voroněž - Baltika Kaliningrad
0:0
17.05.2011 10. kolo
Fakel Voroněž - Baltika Kaliningrad
2:3
25.09.2011 30. kolo
Baltika Kaliningrad - Fakel Voroněž
0:0
26.04.2012Udr., 44. kolo
Baltika Kaliningrad - Fakel Voroněž
2:0
28.09.2015 13. kolo
Baltika Kaliningrad - Fakel Voroněž
1:1
11.04.2016 31. kolo
Fakel Voroněž - Baltika Kaliningrad
1:0
22.10.2016 18. kolo
Baltika Kaliningrad - Fakel Voroněž
0:0
10.05.2017 36. kolo
Fakel Voroněž - Baltika Kaliningrad
1:2
19.08.2017 9. kolo
Baltika Kaliningrad - Fakel Voroněž
0:1
10.03.2018 27. kolo
Fakel Voroněž - Baltika Kaliningrad
0:1
08.09.2018 10. kolo
Baltika Kaliningrad - Fakel Voroněž
0:2
24.03.2019 28. kolo
Fakel Voroněž - Baltika Kaliningrad
1:1
24.07.2019 4. kolo
Fakel Voroněž - Baltika Kaliningrad
1:2
Baltika Kaliningrad - poslední zápasy
21.09.2019FNL 14. kolo
Baltika K. - Rotor Vol.
2:1
25.09.2019Kubok Rossiji16F
Baltika K. - Lokomotiv M.
2:1p
29.09.2019FNL 15. kolo
FK Chimki - Baltika K.
0:1
05.10.2019FNL 16. kolo
Baltika K. - FK Krasnodar II
4:1
12.10.2019FNL 17. kolo
Tom Tomsk - Baltika K.
0:0
19.10.2019FNL 18. kolo
Baltika K. - Neftechimik
1:0
23.10.2019FNL 19. kolo
Jaroslavl - Baltika K.
0:2
27.10.2019FNL 20. kolo
Baltika K. - Torpedo M.
1:1
31.10.2019Kubok RossijiOF
Torpedo M. - Baltika K.
1:0
03.11.2019FNL 21. kolo
FK Čajka - Baltika K.
1:0
08.09.2019 12. kolo
Tekstilščik Ivanovo - Baltika Kaliningrad
1:5
14.09.2019 13. kolo
Jenisej Krasnojarsk - Baltika Kaliningrad
2:2
21.09.2019 14. kolo
Baltika Kaliningrad - Rotor Volgograd
2:1
29.09.2019 15. kolo
FK Chimki - Baltika Kaliningrad
0:1
05.10.2019 16. kolo
Baltika Kaliningrad - FK Krasnodar II
4:1
12.10.2019 17. kolo
Tom Tomsk - Baltika Kaliningrad
0:0
19.10.2019 18. kolo
Baltika Kaliningrad - Neftechimik Nižnekamsk
1:0
23.10.2019 19. kolo
Šinnik Jaroslavl - Baltika Kaliningrad
0:2
27.10.2019 20. kolo
Baltika Kaliningrad - Torpedo Moskva
1:1
03.11.2019 21. kolo
FK Čajka - Baltika Kaliningrad
1:0
Fakel Voroněž - poslední zápasy
14.09.2019FNL 13. kolo
Rotor Volgograd - Fakel
2:0
21.09.2019FNL 14. kolo
Fakel - FK Chimki
0:3
25.09.2019Kubok Rossiji16F
Fakel - Arsenal Tula
1:2
30.09.2019FNL 15. kolo
FK Krasnodar II - Fakel
0:0
05.10.2019FNL 16. kolo
Fakel - Tom Tomsk
0:0
12.10.2019FNL 17. kolo
Neftechimik - Fakel
1:0
19.10.2019FNL 18. kolo
Fakel - Jaroslavl
0:4
23.10.2019FNL 19. kolo
Spartak M. II - Fakel
7:2
27.10.2019FNL 20. kolo
FK Čajka - Fakel
0:1
03.11.2019FNL 21. kolo
Čertanovo - Fakel
4:0
07.09.2019 12. kolo
Fakel Voroněž - Jenisej Krasnojarsk
1:1
14.09.2019 13. kolo
Rotor Volgograd - Fakel Voroněž
2:0
21.09.2019 14. kolo
Fakel Voroněž - FK Chimki
0:3
30.09.2019 15. kolo
FK Krasnodar II - Fakel Voroněž
0:0
05.10.2019 16. kolo
Fakel Voroněž - Tom Tomsk
0:0
12.10.2019 17. kolo
Neftechimik Nižnekamsk - Fakel Voroněž
1:0
19.10.2019 18. kolo
Fakel Voroněž - Šinnik Jaroslavl
0:4
23.10.2019 19. kolo
Spartak Moskva II - Fakel Voroněž
7:2
27.10.2019 20. kolo
FK Čajka - Fakel Voroněž
0:1
03.11.2019 21. kolo
Čertanovo Moskva - Fakel Voroněž
4:0
FNL - tabulky
 TýmZVRPSB
1.Torpedo Moskva22163336:1751
2.FK Chimki22144440:1246
3.Rotor Volgograd22143535:2045
4.Čertanovo Moskva22119227:1442
5.Neftechimik Nižnekamsk22116531:2039
6.SKA Chabarovsk2297635:2634
7.Tom Tomsk2289528:1733
8.Baltika Kaliningrad2196627:1833
9.Šinnik Jaroslavl2296732:3033
10.FK Nižnij Novgorod2278723:2529
11.FK Čajka2276923:2527
12.Spartak Moskva II22661035:3724
13.Avangard Kursk2259822:3224
14.FK Krasnodar II2258924:2823
15.Jenisej Krasnojarsk22571018:3222
16.FK Armavir2249917:2421
17.Luč-Energija Vladivostok22481022:3520
18.Tekstilščik Ivanovo22521523:4417
19.Mordovija Saransk22361315:3415
20.Fakel Voroněž21361212:3515
 TýmZVRPSB
1.Torpedo Moskva13111125:1034
2.FK Chimki1090122:427
3.SKA Chabarovsk1373319:924
4.Tom Tomsk1264217:622
5.Rotor Volgograd1062220:1420
6.Avangard Kursk1245314:1717
7.Čertanovo Moskva1044214:916
8.Neftechimik Nižnekamsk1044213:1116
9.FK Armavir1237210:916
10.FK Nižnij Novgorod1244412:1516
11.Baltika Kaliningrad942311:814
12.FK Čajka104249:914
13.Spartak Moskva II1041518:1613
14.Šinnik Jaroslavl1032511:1611
15.Luč-Energija Vladivostok1425714:2211
16.Jenisej Krasnojarsk1024410:1610
17.Tekstilščik Ivanovo1031612:2210
18.Mordovija Saransk122377:169
19.FK Krasnodar II91539:118
20.Fakel Voroněž111554:148
 TýmZVRPSB
1.Čertanovo Moskva1275013:526
2.Rotor Volgograd1281315:625
3.Neftechimik Nižnekamsk1272318:923
4.Šinnik Jaroslavl1264221:1422
5.FK Chimki1254318:819
6.Baltika Kaliningrad1254316:1019
7.Torpedo Moskva952211:717
8.FK Krasnodar II1343615:1715
9.FK Nižnij Novgorod1034311:1013
10.FK Čajka1234514:1613
11.Jenisej Krasnojarsk123368:1612
12.Tom Tomsk1025311:1111
13.Spartak Moskva II1225517:2111
14.SKA Chabarovsk924316:1710
15.Luč-Energija Vladivostok82338:139
16.Avangard Kursk101458:157
17.Tekstilščik Ivanovo1221911:227
18.Fakel Voroněž102178:217
19.Mordovija Saransk101368:186
20.FK Armavir101277:155
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto zápasu, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
09.08. Mešaninov odchází hostovat do Ruska
Fotbalisty Baníku Ostrava opustil třiadvacetiletý obránce Arťom Mešaninov, který zamířil na roční hostování bez opce do druholigového ruského klubu FC Baltika. Baník o tom informoval na svém webu. (ČTK)
13.06. Melichov novou posilou Achmatu Groznyj
Achmat Groznyj oznámil zisk Alexandera Melichova. Jednadvacetiletý gólman se do prvoligového klubu stěhuje z Tomsku a ve svém novém působišti uzavřel dlouholetý kontrakt. (sport-express.ru)
05.06. Ignaševič bude trénovat Torpedo Moskva
Sergej Ignaševič skončil jako trenér mládeže CSKA Moskva, bez práce ale dlouho nezůstal. Někdejší ruský obránce se stal hlavním trenérem Torpeda Moskva, které si v příští sezoně zahraje druhou nejvyšší soutěž. (sport-express.ru)
26.02. Pogrebnjaka sleduje Vitebsk
Útočník Kirilla Pogrebnjaka z druholigové Baltiky sleduje běloruský Vitebsk. Mladší bratr úspěšného ruského reprezentanta Pavla Pogrebnjaka v aktuální sezoně v 15 zápasech vstřelil jeden gól. (sport-express.ru)
03.02. Sebai jde do Kazachstánu
Útočník z Pobřeží slonoviny Senin Sebai bude hrát od jara za kazašský Tobol Kostanaj. Ten jej vykoupil z ruského Tambova, za který dal ve 22 zápasech 8 gólů, za 500 tisíc eur. (sport-express.ru)
02.02. Slovácko - Kursk 2:0
PŘÁTELSKY:
Slovácko - Kursk 2:0 (1:0).
Branky:
14. Kalabiška, 64. Rezek.
Sestava Slovácka: Trmal - Juroška (62. Šimko), Hofmann, Kadlec, Divíšek (62. Reinberk) - Janošek (58. Rezek), Daníček, Havlík (70. Hellebrand), Navrátil (77. Sadílek) - Diviš, (62. Kubala), Kalabiška. Trenér: Svědík. (ČTK)
27.01. Zlín - Nižnij Novgorod 1:2
PŘÁTELSKY:
Fastav Zlín - FC Nižnij Novgorod 1:2 (1:0).
Branky:
38. Poznar - 46. Sergejev, 80. Fomin.
Sestava Zlína: Dostál - Gajić, Buchta, Hnaníček - Bartošák, Podio, Jiráček, Džafić (60. Hronek, 62. Slaměna), Matejov (46. Holík) - Poznar, Železník (46. Vyhnal). Trenér: Pivarník. (ČTK)
12.01. Šelija se rozloučil s Ufou
Giorgi Šelija ukončil své angažmá v Ufě. Třicetiletý brankář bude nově chytat druhou nejvyšší ruskou soutěž, zdarma ho získal Tambov. (sport-express.ru)
17.10.2018 Papikjan dvakrát nebude na lavičce
Armaviru bude ve dvou utkáních na lavičce chybět trenér Arsen Papikjan. Ten dostal trest za ukážky asistenta rozhodčího Tichona Kalugina v zápase s Baltikou (2:2). (sport-express.ru)
17.09.2018 Kirsanov skončil na lavičce Sibiru
Sibir Novosibirsk již nevede Sergej Kirsanov. Šestapadesátiletý trenér na základě špatných výsledků rezignoval, přičemž na lavičku druholigového ruského celku usedl Jevgenij Obgolts. (sport-express.ru)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
13.11.
Spartak Moskva II - FK Armavir
1:3
13.11.
Neftechimik - Avangard Kursk
1:1
13.11.
FK Krasnodar II - Krasnojar.
4:0
13.11.
Fakel Voroněž - SKA Chabarovsk
0:2
13.11.
FK Chimki - Rotor Volgograd
0:2
13.11.
Tekstilščik Ivanovo - Tom Tomsk
0:2
13.11.
Šinnik Jaroslavl - Luč-Energija
3:1
13.11.
FK Čajka - Mordovija Saransk
3:1
13.11.
Čertanovo Moskva - Baltika K.
3:1
13.11.
Torpedo Moskva - Nižnij Novgorod
0:2
17.11.
Jenisej Krasnojarsk - Tom Tomsk
3:0
17.11.
T. Ivanovo - Neftechimik
1:2
17.11.
Spartak Moskva II - Luč-Energija
0:2
17.11.
Avangard Kursk - Šinnik Jaroslavl
2:2
17.11.
M. Saransk - Fakel Voroněž
1:1
17.11.
FK Nižnij Novgorod - FK Čajka
1:2
17.11.
Rotor Volgograd - FK Krasnodar II
0:0
17.11.
FK Armavir - Torpedo Moskva
2:1
17.11.
FK Chimki - Čertanovo Moskva
3:1
17.11.
Baltika K. - SKA Chabarovsk
1:0
Všechny zápasy
Následující zápasy
23.11.11:00
Spartak M. II - Avangard Kursk
info
23.11.12:00
FK Čajka - FK Armavir
info
23.11.12:00
Šinnik Jaroslavl - T. Ivanovo
info
23.11.12:00
Neftechimik - Jenisej Krasnojarsk
info
23.11.13:00
Čertanovo - SKA Chabarovsk
info
23.11.13:00
Fakel Voroněž - Niž. Novgorod
info
23.11.13:00
Rotor Volgograd - Tom Tomsk
info
23.11.14:00
FK Krasnodar II - FK Chimki
info
23.11.15:00
Baltika K. - Mordovija Saransk
info
23.11.17:30
Torpedo Moskva - Luč-Energija
info
Všechny zápasy