Portugalsko - Taça de Portugal 2020/2021 - výsledky, rozlosování

1. kolo

26.09.202016:00
Porto da Cruz - AD Camacha
1:4
26.09.202016:00
FC Amares - SC Vianense
0:1
26.09.202017:00
Berço SC - Vilaverdense FC
1:2
26.09.202020:00
GD Bragança - AD Limianos
0:1
26.09.202020:00
SC Beira Mar - Oliveira do Hospital
1:0
27.09.202016:00
Aguiar da Beira - CCDR Vila Cortez
1:4
27.09.202016:00
CD Portalegrense - AC Marinhense
0:11
27.09.202016:00
CD Alcains - Vitória de Sernache
2:3p
27.09.202016:00
Amigos da Paz - Alqueidão da Serra
2:1
27.09.202016:00
União de Tomar - AD Portomosense
2:3
27.09.202016:00
FC Crato - UD Leiria
0:4
27.09.202016:00
CD Fátima - ARC Oleiros
0:3
27.09.202016:00
CA Pêro Pinheiro - SC Praiense
1:0e
27.09.202016:00
SG Sacavenense - SU Sintrense
2:0
27.09.202016:00
FC Alverca - SC Guadalupe
3:0
27.09.202016:00
CD Pinhalnovense - Atlético CP
2:0
27.09.202016:00
Real Sport Clube - SC Lusitânia
3:0k
27.09.202016:00
FC Barreirense - FC Madalena
3:0k
27.09.202016:00
Fabril do Barreiro - CD Rabo Peixe
2:0
27.09.202016:00
Oriental Dragon - Fayal SC
3:0k
27.09.202016:00
Lusitano Évora 1911 - LGC Moncarapachense
0:1p
27.09.202016:00
SCM Aljustrelense - Praia Milfontes
1:0
27.09.202016:00
Vasco da Gama Vidigueira - Juventude SC
1:2
27.09.202016:00
Lusitano FCV - Águias do Moradal
1:0p
27.09.202016:00
Sertanense FC - SB Castelo Branco
1:0
27.09.202016:00
SC Olhanense - Lusitâno GC
0:2
27.09.202016:00
Ançã FC - UD Tocha
3:1
27.09.202016:00
Águia FC Vimioso - SC Mirandela
1:2
27.09.202016:00
Maria da Fonte - CDC Montalegre
1:2
27.09.202016:00
Caçadores Taipas - AD Fafe
0:3
27.09.202016:00
CD Cerveira - Brito SC
2:0
27.09.202016:00
FC Pedras Rubras - Amarante FC
2:1
27.09.202016:00
SC Vila Real - Mondinense FC
1:0
27.09.202016:00
CD Trofense - AC Vila Meã
1:0p
27.09.202016:00
AR São Martinho - Pevidem
2:0e
27.09.202016:00
FC Felgueiras - CD Aves
3:0
27.09.202016:00
Câmara de Lobos - Leça FC
2:1
27.09.202016:00
São João de Ver - Lusitânia FC
1:0
27.09.202016:00
CF Canelas - FC Foz
2:0
27.09.202016:00
Gondomar SC - SC Mêda
7:0
27.09.202016:00
SC Coimbrões - Valadares Gaia FC
1:2
27.09.202016:00
USC Paredes - AD Castro Daire
1:0
27.09.202016:00
AFC Santa Marta Penaguião - CD Cinfães
2:0
27.09.202016:00
GD Calvão - CD Carapinheirense
0:1
27.09.202016:00
Anadia FC - CD Condeixa
2:0e
27.09.202016:00
Ferreira de Aves - AD Sanjoanense
0:1
27.09.202017:00
Sporting Ideal - Vale Formoso
4:0
27.09.202017:00
União Torreense - União Almeirim
3:0
27.09.202017:00
GD São Roque - Estrela Amadora
0:3
05.10.202016:00
Moura AC - CU Culatrense
2:0
07.10.202020:30
AD Fazendense - SU 1º Dezembro
0:2
07.10.202021:00
União Madeira - FC Tirsense
0:5
07.10.202021:45
FC Ferreiras - Louletano DC
3:2p
07.10.202022:00
União Ericeirense - GS Loures
0:3
21.10.202016:00
SC Lourinhanense - União Santarém
1:0e

2. kolo

09.10.202012:00
Sertanense FC - Estoril Praia
0:4
10.10.202015:00
Caldas SC - SC Covilhã
1:2p
10.10.202016:00
União Montemor - CD Feirense
0:2
10.10.202016:00
Vidago FC - UD Vilafranquense
1:5
10.10.202016:00
UD Ovarense - Oriental Dragon
1:2e
10.10.202017:00
Esperança de Lagos - FC Penafiel
1:3
10.10.202017:00
GD Fontinhas - CD Mafra
1:0
10.10.202019:00
Estrela Amadora - Lusitano FCV
2:0
11.10.202012:00
Juventude SC - Académica Coimbra
1:3
11.10.202016:00
Amigos da Paz - Cova Piedade
1:4
11.10.202016:00
AD Portomosense - Real Sport Clube
0:3
11.10.202016:00
CA Pêro Pinheiro - AD Fafe
0:1
11.10.202016:00
Câmara de Lobos - FC Vizela
0:2
11.10.202016:00
SC Espinho - GD Chaves
1:0
11.10.202016:00
CDC Montalegre - CCDR Vila Cortez
3:1
11.10.202016:00
Vitória de Sernache - Fabril do Barreiro
0:2
11.10.202016:00
CD Carapinheirense - CD Pinhalnovense
0:2
11.10.202016:00
SC Vianense - GD Vilar de Perdizes
0:1
11.10.202016:00
Desportivo Monção - FC Barreirense
2:0
11.10.202016:00
GS Loures - Gondomar SC
0:2
11.10.202016:00
Moura AC - SC Beira Mar
0:2
11.10.202016:00
SU 1º Dezembro - UD Leiria
1:2
11.10.202016:00
Amora FC - FC Ferreiras
1:0e
11.10.202016:00
AR São Martinho - USC Paredes
1:2
11.10.202016:00
SC Vila Real - Casa Pia AC
2:3
11.10.202016:00
AFC Santa Marta Penaguião - Leixões SC
1:5
11.10.202016:00
Ançã FC - SG Sacavenense
2:3p
11.10.202016:00
AD Sanjoanense - CF Canelas
1:0p
11.10.202016:00
LGC Moncarapachense - Anadia FC
1:2
11.10.202016:00
CD Cerveira - Clube Oriental
0:2
11.10.202016:00
São João de Ver - AC Marinhense
0:1e
11.10.202016:00
AD Limianos - SCM Aljustrelense
2:1e
11.10.202016:00
ARC Oleiros - SC Mirandela
3:2
11.10.202016:00
CD Trofense - RD Águeda
4:2
11.10.202016:00
CU Idanhense - União Torreense
0:8
11.10.202016:00
Estudantes Africanos - FC Arouca
0:5
11.10.202016:00
Lusitâno GC - Mortágua FC
2:1e
11.10.202016:00
GD Sesimbra - UD Oliveirense
1:4
11.10.202017:00
Sporting Ideal - Merelinense FC
0:1p
11.10.202018:00
FC Alverca - AD Camacha
2:1
21.10.202016:00
FC Tirsense - Olímpico Montijo
2:3
28.10.202015:30
Vilaverdense FC - União Santarém
2:1p
28.10.202016:00
ADC Rebordelo - Varzim SC
1:3
28.10.202016:00
FC Felgueiras - Valadares Gaia FC
2:1
28.10.202019:00
Vitória FC Setúbal - Académico Viseu
0:1
11.11.202016:00
FC Pedras Rubras - SC Salgueiros
2:3

3. kolo

20.11.202015:30
ARC Oleiros - Gil Vicente FC
0:1p
20.11.202018:30
CD Feirense - Amora FC
0:1
20.11.202022:00
UD Leiria - Portimonense SC
1:0
21.11.202012:00
Oriental Dragon - Leixões SC
0:1p
21.11.202012:15
Clube Oriental - FC Famalicão
0:3
21.11.202015:00
CDC Montalegre - Académico Viseu
2:3
21.11.202015:30
Fabril do Barreiro - FC Porto
0:2
21.11.202016:00
AC Marinhense - Cova Piedade
1:2p
21.11.202017:30
FC Arouca - Vitória SC Guimarães
0:1p
21.11.202020:30
CD Trofense - SC Braga
1:2
21.11.202022:15
USC Paredes - SL Benfica
0:1
22.11.202012:00
AD Fafe - GD Vilar de Perdizes
5:1
22.11.202012:00
Vilaverdense FC - Olímpico Montijo
2:3
22.11.202012:00
União Torreense - FC Alverca
2:0
22.11.202012:00
AD Limianos - GD Fontinhas
1:2
22.11.202012:00
SC Espinho - Gondomar SC
2:1
22.11.202012:00
Anadia FC - CD Pinhalnovense
2:1
22.11.202012:00
FC Felgueiras - CD Tondela
0:1
22.11.202015:30
SC Beira Mar - CD Santa Clara
1:3
22.11.202015:30
Desportivo Monção - Rio Ave FC
1:2
22.11.202015:30
Merelinense FC - Moreirense FC
0:1
22.11.202018:15
UD Oliveirense - Paços Ferreira
0:4
22.11.202021:00
FC Vizela - Boavista FC
0:1e
23.11.202012:00
SC Salgueiros - SC Covilhã
2:1
23.11.202015:00
FC Penafiel - CS Marítimo
2:3e
23.11.202017:45
Real Sport Clube - CF Os Belenenses
0:2
23.11.202020:30
Académica Coimbra - Varzim SC
1:0
23.11.202022:15
SG Sacavenense - Sporting CP
1:7
25.11.202011:00
Casa Pia AC - CD Nacional
2:3p
03.12.202015:30
Estrela Amadora - SC Farense
2:0
09.12.202016:00
Estoril Praia - Lusitâno GC
5:0
09.12.202019:00
UD Vilafranquense - AD Sanjoanense
2:1

4. kolo

11.12.202015:00
Académico Viseu - Académica Coimbra
3:0
11.12.202022:15
Sporting CP - Paços Ferreira
3:0
12.12.202013:00
GD Fontinhas - AD Fafe
1:2p
12.12.202016:00
Rio Ave FC - FC Famalicão
2:1
12.12.202022:00
Estoril Praia - Boavista FC
2:1
13.12.202015:00
Vitória SC Guimarães - CD Santa Clara
0:1
13.12.202015:30
Cova Piedade - Moreirense FC
2:3e
13.12.202019:30
FC Porto - CD Tondela
2:1
13.12.202021:30
SL Benfica - UD Vilafranquense
5:0
14.12.202012:00
União Torreense - Amora FC
1:0
14.12.202015:00
Anadia FC - Estrela Amadora
0:1
14.12.202021:15
Olímpico Montijo - SC Braga
0:7
23.12.202012:00
CS Marítimo - SC Salgueiros
2:1e
23.12.202017:00
UD Leiria - Gil Vicente FC
0:3
23.12.202020:00
CF Os Belenenses - SC Espinho
3:0e
23.12.202021:00
CD Nacional - Leixões SC
3:1

osmifinále

11.01.202122:15
CS Marítimo - Sporting CP
2:0
12.01.202115:00
Rio Ave FC - Estoril Praia
1:2
12.01.202118:00
Moreirense FC - CD Santa Clara
1:2
12.01.202119:00
CD Nacional - FC Porto
2:4e
12.01.202122:15
Estrela Amadora - SL Benfica
0:4
13.01.202116:30
SC Braga - União Torreense
5:0
14.01.202115:00
AD Fafe - CF Os Belenenses
2:3e
14.01.202121:30
Gil Vicente FC - Académico Viseu
3:2e

čtvrtfinále

27.01.202121:15
CS Marítimo - Estoril Praia
info
28.01.202122:15
SL Benfica - CF Os Belenenses
info
29.01.202120:45
SC Braga - CD Santa Clara
info
29.01.202121:45
Gil Vicente FC - FC Porto
info

semifinále - 1. zápasy

nenalezeny žádné zápasy

semifinále - odvety

nenalezeny žádné zápasy

finále

nenalezeny žádné zápasy
13.01. Todibo debutoval za Benfiku
Jean-Clair Todibo si včera na své konto připsal první start za lisabonskou Benfiku, kam přišel před sezonou na dvouleté hostování z Barcelony. Francouzský obránce nastoupil k pohárovému souboji s Amadorou a byl u pohodlné výhry 4:0. (mundodeportivo.com)
05.08.2020 Conceiçãa čeká disciplinární řízení
Portugalská fotbalová federace zahájila disciplinární řízení se Sérgiem Conceiçãem. Důvodem je vyloučení trenéra Porta ve finále Taça de Portugal s Benficou (2:1), načež "Draci" ještě obdrželi pokutu ve výši 4080 eur za to, že na tiskové konferenci neměli žádného člena klubu. (abola.pt)
01.08.2020 Portugalský pohár opanovalo Porto
Výsledek finále Portugalského poháru: Benfica - Porto 1:2 (84. z penalty Carlos Vinícius - 47. a 59. Mbemba).
31.07.2020 Benfica trénovala bez Samarise
Andreas Samaris zřejmě vynechá finále Portugalského poháru s Portem. Řecký záložník z blíže neupřesněných důvodů chyběl na dnešním tréninku "Orlů". (abola.pt)
30.07.2020 Finále Taça de Portugal odřídí Soares Dias
Ještě jednou půjde v této sezoně do práce Artur Soares Dias, který byl jmenován hlavním rozhodčím finále Portugalského poháru. To je na programu v sobotu večer a o trofej si to rozdají FC Porto s Benficou. (abola.pt)
26.07.2020 Luis Díaz si poranil stehenní sval
Luis Díaz možná přijde o finále Portugalského poháru proti Benfice. Záložník FC Porto nedohrál včerejší utkání v Braze, v úvodu druhé půle si poranil stehenní sval. (abola.pt)
26.07.2020 Uribe laboruje se zraněným kolenem
Mateus Uribe včera otevřel skóre zápasu v Braze, na duel ale dobré vzpomínky mít nebude. Jeho FC Porto prohrálo 1:2 a záložník se navíc zranil, má problémy s kolenem a je ohrožen jeho start v pohárovém finále proti Benfice. (abola.pt)
02.07.2020 Finále Portugalského poháru uvidí Coimbra
Finále letošního ročníku Portugalského poháru nebude hostit stadion Estádio Nacional d'Oeiras, jak bylo původně plánováno, duel byl přeložen do Coimbry. V utkání proti sobě nastoupí Benfica a FC Porto, zápas se uskuteční 1. srpna. (lequipe.fr)
19.06.2020 Taça de Portugal vyvrcholí v srpnu
Na 1. srpna bylo přeloženo finále Portugalského poháru, které se původně mělo odehrát v květnu. O trofej si to rozdají Benfica a FC Porto.
21.02.2020 Porto pyká za chování fanoušků
Jeden zápas za zavřenými dveřmi musí po rozhodnutí disciplinární komise odehrát Porto. "Draci" byli potrestáni za chování fanoušků v květnovém pohárovém finále se Sportingem, mají však deset dnů na odvolání. (abola.pt)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
11.01.
CS Marítimo - Sporting CP
2:0
12.01.
Rio Ave FC - Estoril Praia
1:2
12.01.
Moreirense FC - CD Santa Clara
1:2
12.01.
CD Nacional - FC Porto
2:4e
12.01.
Estrela Amadora - SL Benfica
0:4
13.01.
SC Braga - União Torreense
5:0
14.01.
AD Fafe - CF Os Belenenses
2:3e
14.01.
Gil Vicente FC - Académico Viseu
3:2e
Všechny zápasy
Následující zápasy
27.01.21:15
CS Marítimo - Estoril Praia
info
28.01.22:15
SL Benfica - CF Os Belenenses
info
29.01.20:45
SC Braga - CD Santa Clara
info
29.01.21:45
Gil Vicente FC - FC Porto
info
Všechny zápasy