Portugalsko - Super Taça - zprávy

nenalezeny žádné články
27.12.2020 Mbemba chyběl na tréninku Porta
Portu na dnešním tréninku chyběl Charles Mbemba. Reprezentant DR Kongo stále nevyléčil zdravotní potíže, které si přivodil ve středečním utkání Super Taça s Benficou (2:0). (abola.pt)
24.12.2020 Mbemba musel střídat se zraněním
Porto včera vyhrálo Super Taça s Benficou (2:0), přišlo však o Charlese Mbembu. Obránce z DR Kongo musel ve druhém dějství střídat ze zdravotních důvodů. (abola.pt)
23.12.2020 Portugalský Superpohár vyhrálo Porto
Výsledek portugalského Super Taça: Porto - Benfica 2:0 (25. z penalty Sergio Oliveira, 90. Luis Díaz).
21.12.2020 Portugalský Superpohár odřídí Hugo Miguel
Do práce půjde ve středu večer Hugo Miguel, rozhodčí byl delegován jako hlavní sudí portugalského Superpoháru, o který budou bojovat FC Porto a Benfica. (abola.pt)
21.12.2020 Gabriel ve středu neohrozí Porto
Benfica ve středečním utkání Super Taça s Portem bude postrádat Gabriela. Brazilský záložník na tréninku utrpěl nespecifikované zranění, kvůli čemuž vynechal i ligové utkání s Gil Vicente (2:0). (abola.pt)
02.07.2020 Portugalci zrušili Superpohár
Příští sezona v Portugalsku nezačne Superpohárem, tamní svaz tento duel zrušil. V utkání by proti sobě nastoupily FC Porto a Benfica jakožto nejlepší týmy ligové tabulky a finalisté národního poháru. (lequipe.fr)
04.08.2019 Benfica vítězem domácího Superpoháru
Výsledek dnešního utkání Portugalského Superpoháru: Benfica - Sporting 5:0 (40. R. Silva, 60. a 75. Pizzi, 64. Grimaldo, 90+1. Chiquinho).
05.08.2018 Pereira s cenou pro nejlepšího hráče utkání
Porto včera porazilo Aves 3:1, získalo Superpohár a jedno ocenění navíc si domů odnesl Maxi Pereira - uruguayský obránce dal ve druhém poločase vítěznou branku a i za to byl zvolen nejlepším hráčem utkání. (abola.pt)
05.08.2018 Brahimiho čeká podrobné vyšetření
Yacine Brahimi včera v utkání o Superpohár srovnal na průběžných 1:1 a přispěl tak k výhře FC Porto nad Aves 3:1, nejlepší vzpomínky na duel ale mít nebude. Alžírské křídlo se v závěru prvního poločasu zranilo, muselo střídat a čeká ho podrobné vyšetřená. (abola.pt)
04.08.2018 Portugalský Superpohár bere FC Porto
Výsledek utkání o Portugalský Superpohár: FC Porto - Aves 3:1 (25. Brahimi, 68. M. Pereira, 84. Corona - 14. Claudio Falcao).