Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 3.29 - 3.12 - 2.19
Komentáře (2 / 0 nových)
FERA2
14.11.2020 06:03
#
NeProhráli u nynějšího lídra a měli by rupnout u nováčka???? Vše je možné. Wisla na to tak nějak sere, stačí jí ten 13. flek a ruznými podezřelými výsledky muže mít na učtě více než mistr.
FERA2
22.11.2020 06:11
#
Já to říkám už x let, že čutálisti jsou nejlepší héérečky na světě .
23.11. Výhru Jagiellonie režírovali Češi
Jagiellonia Białystok doma porazila Wisłu Płock vysoko 5:2 a hodně vidět byli čeští fotbalisté. Martin Pospíšil jednu branku dal a na jednu přihrál, jeho spoluhráč Tomáš Přikryl si na své konto připsal hned tři přesné finální přihrávky.
04.11. Pekhart koronavirus nemá
Útočník Tomáš Pekhart není pozitivní na koronavirus. Informoval o tom jeho klub Legie Varšava. Během pondělní dohrávky polské ligy s Wartou Poznaň se u českého reprezentanta projevil jeden z příznaků nemoci a musel střídat. Od týmu se okamžitě izoloval a do Varšavy se vrátil odděleně. Rodák ze Sušice tak může na sraz národního týmu, za který naposledy nastoupil v říjnu 2013. (ČTK)
02.11. Pekhart se podílel na výhře Legie
Útočník Tomáš Pekhart se brankou podílel na vítězství Legie Varšava na půdě Warty Poznaň. Ve 30. minutě zvyšoval na 3:0, což byl také konečné výsledek zápasu.
21.10. Pekhart pojistil vedení Legie Varšava
Legia Varšava vede doma nad Slaskem Wroclaw 2:0 a druhou branku dal v 73. minutě Tomáš Pekhart. Český útočník tak potvrdil skvělou formu, v šestém ligovém zápase dal sedmý gól.
18.10. Pekhart dvěma góly zařídil výhru Legie
Legia Varšava porazila Zagłębie Lubin, na čemž se dvěma góly podílel Tomáš Pekhart. Pro bývalého českého reprezentanta se jednalo o šestou branku v pátém letošním utkání Ekstraklasy.
18.10. Frydrych skóroval za Wislu
Obránce Michal Frydrych se střelecky prosadil v dresu Wisly Krakov v utkání na půdě Stalu Mielec. Bývalý fotbalista Baníku Ostrava a Slavie se trefil hned v 10. minutě a odstartoval brankostroj hostů, kteří nakonec vyhráli 6:0.