předkolo

26.07.201918:00
FC Vsetín - TJ Valašské Meziříčí
3:5
27.07.201917:00
Sokol Želetava - Sokol Tasovice
2:4e
27.07.201917:00
Olešnice u Bouzova - Nové Sady Olomouc
1:0
27.07.201917:00
TJ Skaštice - FK Blansko
3:2p
27.07.201917:00
Start Brno - SFK Vrchovina
1:5
27.07.201917:00
FC Žďár nad Sázavou - AFC Humpolec
1:2
27.07.201917:00
FK SK Polanka - TJ Nový Jičín
0:3
27.07.201918:00
1. BFK Frýdlant nad Ostravicí - FC Dolní Benešov
0:2
28.07.201917:00
TJ Unie Hlubina - TJ Heřmanice
3:1
28.07.201917:00
1. HFK Olomouc - MFK Vyškov
2:0
28.07.201917:00
MFK Havířov - FC Hlučín
1:2
28.07.201917:00
Slovan Bzenec - Slovan Rosice
0:2
28.07.201917:00
Slavoj Olympia Bruntál - Jiskra Rýmařov
2:3
28.07.201917:00
Frenštát pod Radhoštěm - FK Kozlovice
3:0
28.07.201917:00
Viktorie Přerov - Viktoria Otrokovice
0:5
28.07.201917:00
FC Brumov - FC Strání
0:4
28.07.201917:00
Sokol Lanžhot - RSM Hodonín
3:1
28.07.201917:00
Ždírec nad Doubravou - Slovan Havlíčkův Brod
1:0
28.07.201917:00
Slavoj TKZ Polná - FSC Stará Říše
1:3
28.07.201917:00
Spartak Velká Bíteš - FC Velké Meziříčí
1:3
28.07.201917:00
Tatran Všechovice - SK Hranice
3:2
28.07.201917:00
SK Dětmarovice - FK Bospor Bohumín
2:1
28.07.201917:00
Sokol Nevšová - FC Slavičín
0:9
28.07.201917:00
FK Šumperk - Hanácká Slavia Kroměříž
1:6
31.07.201917:30
Spartak Soběslav - Jindřichův Hradec
3:0
02.08.201918:00
MFK Dobříš - SK Klatovy
5:2
03.08.201910:15
Dvůr Králové nad Labem - SK Benátky nad Jizerou
3:1
03.08.201910:15
FK Louny - FK Brandýs nad Labem
0:2
03.08.201910:15
Sparta Kutná Hora - Meteor Praha
0:1
03.08.201910:15
SK Kladno - FK Ostrov
2:0
03.08.201910:30
FC Chomutov - Neratovice-Byškovice
1:0
03.08.201910:30
FK Komárov - FK Hořovicko
1:0
03.08.201910:30
Petřín Plzeň - Sokol Hostouň
1:2
03.08.201917:00
Viktoria Mariánské Lázně - SK Rakovník
2:0
03.08.201917:00
FK Náchod - Horky nad Jizerou
3:0
03.08.201917:00
Olympie Březová - SK Doubravka
3:2
03.08.201917:00
ČLU Beroun - Tatran Rakovník
3:0
03.08.201917:00
FC Hlinsko - FK Kolín
0:1
03.08.201917:00
Admira Praha - Sokol Živanice
2:1
03.08.201917:00
FK Letohrad - FK Čáslav
1:0
03.08.201917:00
Arsenal Česká Lípa - Motorlet Praha
2:3p
03.08.201917:00
SK Štětí - FK Velké Hamry
3:4e
03.08.201917:00
Hvězda Cheb - FK Zbuzany
2:3
03.08.201917:00
FC Rokycany - Aritma Praha
1:2
03.08.201917:00
SK Poříčany - SK Český Brod
2:4
03.08.201917:00
SK Slaný - TJ Přeštice
3:2
03.08.201917:00
Moravská Třebová - SK Vysoké Mýto
0:5
03.08.201917:00
SK Libčany - Polaban Nymburk
3:2
03.08.201917:00
SK Skalice - Sokol Libiš
0:2
03.08.201917:00
TJ Sokol Srbice - Sokol Brozany
3:2p
03.08.201917:00
BU Nové Sedlo - FK Souš
0:5
03.08.201917:00
TJ Nová Včelnice - Tatran Sedlčany
0:10
03.08.201917:00
FC Přední Kopanina - SS Ostrá
1:3
07.08.201918:00
MFK Trutnov - FK Přepeře
0:3

1. kolo

07.08.201917:30
FK Náchod - Viktoria Žižkov
0:5
13.08.201917:00
SK Kladno - FK Štěchovice
1:2
13.08.201918:00
Olympie Březová - Viktoria Mariánské Lázně
0:3
13.08.201918:00
FK Brandýs nad Labem - FK Ústí nad Labem
0:10
13.08.201918:00
Meteor Praha - MFK Chrudim
1:3
14.08.201917:00
Sokol Lanžhot - 1. SC Znojmo FK
2:1p
14.08.201917:00
FK Přepeře - Dvůr Králové nad Labem
6:2
14.08.201917:00
AFC Humpolec - Vysočina Jihlava
0:9
14.08.201917:00
1. HFK Olomouc - Zbrojovka Brno
0:3
14.08.201917:00
TJ Skaštice - SK Líšeň
3:5
14.08.201917:00
SK Dětmarovice - Fotbal Třinec
1:7
14.08.201917:00
FC Strání - 1. SK Prostějov
1:3
14.08.201917:00
Hanácká Slavia Kroměříž - MFK Vítkovice
2:3p
14.08.201917:00
FK Komárov - Loko Vltavín
0:1
14.08.201917:00
Tatran Všechovice - Odra Petřkovice
0:4
14.08.201917:00
TJ Nový Jičín - MFK Frýdek-Místek
2:3
14.08.201917:00
Jiskra Rýmařov - SK Uničov
2:3
14.08.201917:00
TJ Valašské Meziříčí - FC Slavičín
4:2e
14.08.201917:00
Frenštát pod Radhoštěm - FC Hlučín
1:2
14.08.201917:00
TJ Unie Hlubina - FC Dolní Benešov
1:2
14.08.201917:00
Slovan Rosice - FC Velké Meziříčí
4:2
14.08.201917:00
Ždírec nad Doubravou - FSC Stará Říše
3:1e
14.08.201917:00
Olešnice u Bouzova - Viktoria Otrokovice
2:1
14.08.201917:00
Aritma Praha - Admira Praha
0:1
14.08.201917:00
Sokol Libiš - SK Zápy
0:2
14.08.201917:00
TJ Sokol Srbice - FK Králův Dvůr
1:2
14.08.201917:00
FK Souš - Baník Sokolov
0:3
14.08.201917:00
Tatran Sedlčany - MAS Táborsko
0:4
14.08.201917:00
ČLU Beroun - Dukla Praha
0:7
14.08.201917:00
FK Zbuzany - Jiskra Domažlice
1:3
14.08.201917:00
FK Velké Hamry - FK Varnsdorf
0:4
14.08.201917:00
FK Kolín - Jiskra Ústí nad Orlicí
0:1
14.08.201917:00
FK Letohrad - FC Hradec Králové
0:3
14.08.201917:00
SK Český Brod - Slovan Velvary
1:3
14.08.201917:00
Sokol Hostouň - 1. FC Karlovy Vary
2:1
14.08.201917:00
Spartak Soběslav - SK Benešov
0:2
14.08.201917:00
Motorlet Praha - FC Chomutov
4:0
14.08.201917:30
SK Libčany - Chlumec nad Cidlinou
0:3
14.08.201917:30
SK Slaný - Slavoj Vyšehrad
0:4
14.08.201917:30
SS Ostrá - Sellier & Bellot Vlašim
1:3
14.08.201918:00
MFK Dobříš - FC Písek
0:2
20.08.201917:00
Sokol Tasovice - SFK Vrchovina
0:1
20.08.201917:00
SK Vysoké Mýto - FK Pardubice
0:2

2. kolo

27.08.201917:00
SFK Vrchovina - 1. FC Slovácko
0:5
27.08.201917:00
TJ Valašské Meziříčí - Fotbal Třinec
0:5
27.08.201917:00
FC Dolní Benešov - 1. SK Prostějov
2:3
27.08.201917:00
Slovan Rosice - Sigma Olomouc
1:5
28.08.201917:00
Jiskra Domažlice - FK Ústí nad Labem
3:2p
28.08.201917:00
Ždírec nad Doubravou - SK Líšeň
0:4
28.08.201917:00
Olešnice u Bouzova - SFC Opava
0:6
28.08.201917:00
SK Uničov - Fastav Zlín
1:4
28.08.201917:00
MFK Frýdek-Místek - MFK Karviná
1:3
28.08.201917:00
Odra Petřkovice - Zbrojovka Brno
3:4e
28.08.201917:00
Sokol Lanžhot - Baník Ostrava
1:3
28.08.201917:00
FK Králův Dvůr - Dukla Praha
0:2
28.08.201917:00
MAS Táborsko - FK Varnsdorf
4:5p
28.08.201917:00
SK Zápy - Bohemians Praha 1905
2:3
28.08.201917:00
FC Písek - FK Teplice
1:3
28.08.201917:00
Jiskra Ústí nad Orlicí - Dynamo České Budějovice
0:2
28.08.201917:00
FK Štěchovice - Baník Sokolov
1:4
28.08.201917:00
Loko Vltavín - Sellier & Bellot Vlašim
2:1
28.08.201917:00
Chlumec nad Cidlinou - 1. FK Příbram
2:1
28.08.201917:00
Slovan Velvary - Viktoria Žižkov
0:1
28.08.201917:00
Viktoria Mariánské Lázně - Slovan Liberec
2:5
28.08.201917:00
FK Přepeře - MFK Chrudim
0:1
28.08.201917:00
Motorlet Praha - Slavoj Vyšehrad
0:5
03.09.201917:00
SK Benešov - FK Pardubice
2:1
04.09.201917:00
Admira Praha - FC Hradec Králové
1:2
04.09.201917:30
Sokol Hostouň - Vysočina Jihlava
1:6
10.09.201916:30
FC Hlučín - MFK Vítkovice
4:2

3. kolo

24.09.201916:00
Baník Sokolov - SFC Opava
0:1
24.09.201916:00
SK Benešov - 1. FC Slovácko
1:3
24.09.201916:30
FK Varnsdorf - Fastav Zlín
1:2
25.09.201916:00
Slavia Praha - Slavoj Vyšehrad
8:0
25.09.201916:00
FC Hlučín - Viktoria Plzeň
1:3
25.09.201916:00
Jiskra Domažlice - Dukla Praha
1:3
25.09.201916:00
MFK Karviná - Viktoria Žižkov
0:2
25.09.201916:00
Loko Vltavín - Dynamo České Budějovice
1:4
25.09.201917:00
Vysočina Jihlava - Sparta Praha
1:2
25.09.201917:30
Slovan Liberec - 1. SK Prostějov
3:1
25.09.201918:00
Baník Ostrava - FC Hradec Králové
2:0
01.10.201916:00
FK Mladá Boleslav - MFK Chrudim
4:2
01.10.201916:30
FK Jablonec - Zbrojovka Brno
3:2
01.10.201917:00
FK Teplice - Fotbal Třinec
2:1
01.10.201917:00
Sigma Olomouc - SK Líšeň
4:2
02.10.201916:00
Chlumec nad Cidlinou - Bohemians Praha 1905
2:1

osmifinále

29.10.201916:00
SFC Opava - FK Jablonec
0:2e
29.10.201917:00
Sigma Olomouc - Dukla Praha
4:0
30.10.201914:00
Chlumec nad Cidlinou - Viktoria Plzeň
3:4e
30.10.201914:30
FK Mladá Boleslav - Fastav Zlín
3:1
30.10.201917:00
Dynamo České Budějovice - Sparta Praha
0:4
30.10.201917:00
Baník Ostrava - Slavia Praha
2:0e
30.10.201917:30
Slovan Liberec - FK Teplice
2:0
06.11.201917:00
1. FC Slovácko - Viktoria Žižkov
3:1e

čtvrtfinále

04.03.2020?
Viktoria Plzeň - FK Mladá Boleslav
info
04.03.2020?
1. FC Slovácko - Slovan Liberec
info
04.03.2020?
Sigma Olomouc - FK Jablonec
info
04.03.2020?
Sparta Praha - Baník Ostrava
info

semifinále

nenalezeny žádné zápasy

finále

nenalezeny žádné zápasy
07.11.2019 Los čtvrtfinále MOL Cupu
Los čtvrtfinále českého poháru MOL Cupu (úřední hrací termín 4. března 2020): Viktoria Plzeň - Mladá Boleslav, Slovácko - Slovan Liberec, Sigma Olomouc - Jablonec, Sparta Praha - Baník Ostrava. (ČTK)
06.11.2019 MOL Cup - výsledek
Výsledek dnešního osmifinále MOL Cupu: Slovácko - Žižkov 3:1 po prodloužení (71. Dvořák, 96. Šašinka, 113. Vasiljev - 75. Opluštil).
30.10.2019 Trpišovský přišel o neporazitelnost
Slavia vypadla z MOL Cupu po osmifinálové porážce v Ostravě, přičemž to byla pro Jindřicha Trpišovského po příchodu do Edenu první porážka v této soutěži. Předchozích devět utkání slávistická družina pod jeho vedením zvládla a kromě jiného to vedlo ke dvěma pohárovým triumfům. (twitter.com/slaviaofficial)
30.10.2019 Slavia pohárové vítězství neobhájí
Osmifinále českého poháru MOL Cupu:
Baník Ostrava - Slavia Praha 2:0 po prodloužení
Branky:
102. Diop, 116. Smola. Rozhodčí: Královec - Nádvorník, Mokrusch.
Sestavy:
Ostrava:
Laštůvka - Fillo, Pokorný, Procházka, Stronati, Fleišman - Reiter (107. Holzer), Jirásek, Hrubý, Kuzmanovič (101. Smola) - Diop (109. Granečný). Trenér: Páník.
Slavia: Kolář - Holeš (91. Coufal), Kúdela, Frydrych, Zelený - Traoré (106. Tecl) - Masopust, Hušbauer, Hora, Provod (64. Stanciu) - Van Buren (72. Hilál). Trenér: Trpišovský. (ČTK)
30.10.2019 Liberec zvládl osmifinále s Teplicemi
Osmifinále českého poháru MOL Cupu:
Slovan Liberec - FK Teplice 2:0 (0:0)
Branky:
74. Musa, 90+1. Kuchta. Rozhodčí: Franěk - Vlasjuk, Koval.
Sestavy:
Liberec:
Knobloch - Fukala, Kačaraba, Chaluš, Hybš - Oscar, Mara (81. Baluta) - Malinský (90. Pešek), Breite, Potočný - Musa (84. Kuchta). Trenér: Hoftych.
Teplice: Diviš - Vondrášek, Čmovš, Paradin - Žitný (57. Radosta), Kodeš (82. Liška), P. Mareš, Kučera, Moulis - J. Mareš, Vyhnal (67. Řezníček). Trenér: Hejkal. (ČTK)
30.10.2019 Sparta zvítězila v Českých Budějovicích
Osmifinále českého poháru MOL Cupu:
Dynamo České Budějovice - Sparta Praha 0:4 (0:2)
Branky:
26. a 61. Hanousek, 38. a 51. Kozák. Rozhodčí: Orel - Blažej, Kubr.
Sestavy:
České Budějovice:
Staněk - Kladrubský, Havel, Sivok, Novák (81. Helešic) - Javorek, Čavoš - Schranz (55. Ekpai), Brandner (62. Táborský), Mršić - Ledecký. Trenér: Horejš.
Sparta: Niţă - Sáček, Kaya, Lischka, Hanousek - Vindheim, Hašek, Kanga (67. Krejčí), Trávník, Hložek (73. Frýdek) - Kozák (80. Juliš). Trenér: Jílek. (ČTK)
30.10.2019 MOL Cup - výsledky
Výsledky osmifinálových utkání MOL Cupu: Chlumec nad Cidlinou - Plzeň 3:4 po prodl. (20. a 48. Bastin, 87. J. Labík - 72., 73. a 108. Krmenčík, 81. Pernica), Mladá Boleslav - Zlín 3:1 (45. Tatajev, 66. Komličenko, 90.+2 Ladra - 19. Fantiš).
29.10.2019 Olomouc v poháru přešla přes Duklu
Osmifinále českého poháru MOL Cupu:
Sigma Olomouc - Dukla Praha 4:0 (2:0).
Branky:
44. a 63. Pilař, 17. Houska, 67. Yunis. Rozhodčí: Rejžek - Kotalík, Pečenka.
Sestava Olomouce: Mandous - Sladký, Zima, Jemelka, Vepřek - Zahradníček (70. Radek Látal), Houska (64. Zmrzlý), Greššák, González (46. Texl), Pilař - Yunis. Trenér: Radoslav Látal. (ČTK)
29.10.2019 Jablonec po prodloužení vyhrál v Opavě
Osmifinále českého poháru MOL Cupu:
SFC Opava - FK Jablonec 0:2 po prodl. (0:0, 0:0)
Branky:
102. a 119. Chramosta. Rozhodčí: Pechanec - Paták, Batík.
Sestavy:
Opava:
Šrom - Hrabina, Simerský, Žídek, Helebrand - Stáňa, Řezníček (91. Schaffartzik), Souček (79. Jursa), Zapalač (88. Mondek) - Juřena (62. Šulc), Dedič. Trenéři: Grussmann a Dvorník.
Jablonec: Hrubý - Holík, Jugas, Břečka, Krob - Hübschman - Kratochvíl, Pilík (77. Jovović), Považanec (120. Hämäläinen), Sýkora (105+1. Kubista) - Doležal (97. Chramosta). Trenér: Rada. (ČTK)
04.10.2019 Los osmifinále MOL Cupu
Los osmifinále českého poháru MOL Cupu: Chlumec nad Cidlinou - Plzeň, České Budějovice - Sparta, Liberec - Teplice, Olomouc - Dukla, Ostrava - Slavia, Mladá Boleslav - Zlín, Opava - Jablonec, Slovácko - Žižkov.
Další expres zprávy
Poslední zápasy
06.11.
1. FC Slovácko - Žižkov
3:1e
Všechny zápasy
Následující zápasy
04.03.?
Viktoria Plzeň - Ml. Boleslav
info
04.03.?
1. FC Slovácko - Slovan Liberec
info
04.03.?
Sigma Olomouc - FK Jablonec
info
04.03.?
Sparta Praha - Baník Ostrava
info
Všechny zápasy