07.08.202116:30
Jiskra Rýmařov - FK Bospor Bohumín
3:2
07.08.202117:00
SK Dětmarovice - FK SK Polanka
0:2
07.08.202117:00
1. BFK Frýdlant nad Ostravicí - MFK Karviná B
2:1
08.08.202110:15
MFK Havířov - Frenštát pod Radhoštěm
3:3
08.08.202110:15
SFC Opava B - MFK Vítkovice
0:2
08.08.202117:00
TJ Nový Jičín - SSK Bilovec
0:0
08.08.202117:00
Slavoj Olympia Bruntál - TJ Heřmanice
3:2
14.08.202115:00
MFK Vítkovice - 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí
2:3
14.08.202117:00
TJ Heřmanice - Jiskra Rýmařov
1:4
15.08.202110:15
MFK Karviná B - SK Dětmarovice
10:2
15.08.202117:00
FK Bospor Bohumín - SFC Opava B
1:0
15.08.202117:00
SSK Bilovec - MFK Havířov
4:3
15.08.202117:00
Frenštát pod Radhoštěm - Slavoj Olympia Bruntál
3:0
15.08.202117:00
FK SK Polanka - TJ Nový Jičín
1:0
21.08.202110:15
TJ Nový Jičín - MFK Karviná B
1:0
21.08.202116:30
Jiskra Rýmařov - Frenštát pod Radhoštěm
2:0
21.08.202116:30
SK Dětmarovice - MFK Vítkovice
2:4
22.08.202110:15
SFC Opava B - 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí
3:3
22.08.202110:15
MFK Havířov - FK SK Polanka
0:3
22.08.202116:30
Slavoj Olympia Bruntál - SSK Bilovec
2:2
22.08.202116:30
FK Bospor Bohumín - TJ Heřmanice
1:1
27.08.202117:30
TJ Heřmanice - SFC Opava B
2:1
28.08.202115:00
MFK Vítkovice - TJ Nový Jičín
0:0
28.08.202116:30
1. BFK Frýdlant nad Ostravicí - SK Dětmarovice
4:2
29.08.202110:15
MFK Karviná B - MFK Havířov
3:1
29.08.202116:30
FK SK Polanka - Slavoj Olympia Bruntál
2:0
29.08.202116:30
SSK Bilovec - Jiskra Rýmařov
3:2
29.08.202116:30
Frenštát pod Radhoštěm - FK Bospor Bohumín
0:1
04.09.202110:15
TJ Nový Jičín - 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí
2:4
04.09.202110:15
SFC Opava B - SK Dětmarovice
1:1
04.09.202116:00
TJ Heřmanice - Frenštát pod Radhoštěm
0:4
04.09.202116:00
Jiskra Rýmařov - FK SK Polanka
0:3
05.09.202110:15
MFK Havířov - MFK Vítkovice
0:1
05.09.202116:00
Slavoj Olympia Bruntál - MFK Karviná B
3:0
05.09.202116:00
FK Bospor Bohumín - SSK Bilovec
0:3
11.09.202115:00
MFK Vítkovice - Slavoj Olympia Bruntál
1:2
11.09.202116:00
SK Dětmarovice - TJ Nový Jičín
2:3
11.09.202116:30
1. BFK Frýdlant nad Ostravicí - MFK Havířov
3:0
12.09.202110:15
MFK Karviná B - Jiskra Rýmařov
3:0
12.09.202116:00
Frenštát pod Radhoštěm - SFC Opava B
3:1
12.09.202116:00
SSK Bilovec - TJ Heřmanice
7:0
12.09.202116:00
FK SK Polanka - FK Bospor Bohumín
1:1
18.09.202115:30
Jiskra Rýmařov - MFK Vítkovice
5:1
18.09.202115:30
TJ Heřmanice - FK SK Polanka
1:2
19.09.202110:15
MFK Havířov - SK Dětmarovice
3:2
19.09.202110:15
SFC Opava B - TJ Nový Jičín
3:1
19.09.202115:30
Slavoj Olympia Bruntál - 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí
1:3
19.09.202115:30
Frenštát pod Radhoštěm - SSK Bilovec
3:2
25.09.202110:15
TJ Nový Jičín - MFK Havířov
6:1
25.09.202115:00
MFK Vítkovice - FK Bospor Bohumín
1:2
25.09.202115:30
1. BFK Frýdlant nad Ostravicí - Jiskra Rýmařov
1:1
25.09.202115:30
SK Dětmarovice - Slavoj Olympia Bruntál
1:0
26.09.202110:15
MFK Karviná B - TJ Heřmanice
5:0
26.09.202115:30
SSK Bilovec - SFC Opava B
0:4
26.09.202115:30
FK SK Polanka - Frenštát pod Radhoštěm
1:0
02.10.202115:00
TJ Heřmanice - MFK Vítkovice
2:6
02.10.202115:00
Jiskra Rýmařov - SK Dětmarovice
3:0k
03.10.202110:15
SFC Opava B - MFK Havířov
2:0
03.10.202115:00
Slavoj Olympia Bruntál - TJ Nový Jičín
1:1
03.10.202115:00
SSK Bilovec - FK SK Polanka
1:2
03.10.202115:00
Frenštát pod Radhoštěm - MFK Karviná B
1:0
03.10.202115:00
FK Bospor Bohumín - 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí
0:0
09.10.202110:15
TJ Nový Jičín - Jiskra Rýmařov
1:2
09.10.202115:00
MFK Vítkovice - Frenštát pod Radhoštěm
0:1
09.10.202115:00
1. BFK Frýdlant nad Ostravicí - TJ Heřmanice
4:0
09.10.202115:00
SK Dětmarovice - FK Bospor Bohumín
0:3
10.10.202110:15
MFK Karviná B - SSK Bilovec
2:4
10.10.202110:15
MFK Havířov - Slavoj Olympia Bruntál
1:1
10.10.202115:00
FK SK Polanka - SFC Opava B
1:1
16.10.202114:30
Jiskra Rýmařov - MFK Havířov
4:0
16.10.202114:30
TJ Heřmanice - SK Dětmarovice
0:1
17.10.202110:15
SFC Opava B - Slavoj Olympia Bruntál
6:0
17.10.202114:30
FK SK Polanka - MFK Karviná B
2:3
17.10.202114:30
FK Bospor Bohumín - TJ Nový Jičín
1:2
17.10.202114:30
Frenštát pod Radhoštěm - 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí
0:0
17.10.202114:30
SSK Bilovec - MFK Vítkovice
5:4
23.10.202110:15
TJ Nový Jičín - TJ Heřmanice
7:1
23.10.202114:30
1. BFK Frýdlant nad Ostravicí - SSK Bilovec
0:2
23.10.202114:30
SK Dětmarovice - Frenštát pod Radhoštěm
4:1
23.10.202115:00
MFK Vítkovice - FK SK Polanka
2:0
24.10.202110:15
MFK Karviná B - SFC Opava B
1:2
24.10.202110:15
MFK Havířov - FK Bospor Bohumín
1:1
24.10.202114:30
Slavoj Olympia Bruntál - Jiskra Rýmařov
0:0
30.10.202114:00
TJ Heřmanice - MFK Havířov
2:2
30.10.202114:30
Jiskra Rýmařov - SFC Opava B
2:2
30.10.202114:30
SSK Bilovec - SK Dětmarovice
2:1
31.10.202110:15
MFK Karviná B - MFK Vítkovice
0:1
31.10.202114:00
FK SK Polanka - 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí
0:2
31.10.202114:00
Frenštát pod Radhoštěm - TJ Nový Jičín
0:3
31.10.202114:30
FK Bospor Bohumín - Slavoj Olympia Bruntál
2:0
06.11.202114:00
FK Bospor Bohumín - MFK Karviná B
0:2
26.03.202215:00
MFK Vítkovice - SFC Opava B
3:1
26.03.202215:00
TJ Heřmanice - Slavoj Olympia Bruntál
1:4
27.03.202210:15
MFK Karviná B - 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí
2:0
27.03.202215:00
FK Bospor Bohumín - Jiskra Rýmařov
0:0
27.03.202215:00
FK SK Polanka - SK Dětmarovice
4:0
27.03.202215:00
SSK Bilovec - TJ Nový Jičín
1:4
27.03.202215:00
Frenštát pod Radhoštěm - MFK Havířov
0:1
03.04.202210:15
MFK Havířov - SSK Bilovec
0:2
09.04.202215:30
MFK Vítkovice - SK Dětmarovice
2:1
09.04.202215:30
TJ Heřmanice - FK Bospor Bohumín
0:4
10.04.202210:15
MFK Karviná B - TJ Nový Jičín
2:2
10.04.202215:30
FK SK Polanka - MFK Havířov
3:2
10.04.202215:30
SSK Bilovec - Slavoj Olympia Bruntál
4:0
10.04.202215:30
Frenštát pod Radhoštěm - Jiskra Rýmařov
3:0
13.04.202216:30
SK Dětmarovice - MFK Karviná B
1:4
16.04.202216:00
Jiskra Rýmařov - SSK Bilovec
2:1
16.04.202216:00
TJ Nový Jičín - MFK Vítkovice
0:2
16.04.202216:00
SK Dětmarovice - 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí
0:3
17.04.202210:15
MFK Havířov - MFK Karviná B
1:0
17.04.202210:15
SFC Opava B - TJ Heřmanice
11:0
17.04.202216:00
Slavoj Olympia Bruntál - FK SK Polanka
0:1
17.04.202216:00
FK Bospor Bohumín - Frenštát pod Radhoštěm
2:2
23.04.202216:00
MFK Vítkovice - MFK Havířov
0:3
23.04.202216:00
SK Dětmarovice - SFC Opava B
0:0
23.04.202216:00
1. BFK Frýdlant nad Ostravicí - TJ Nový Jičín
4:1
24.04.202210:15
MFK Karviná B - Slavoj Olympia Bruntál
3:0
24.04.202216:00
Frenštát pod Radhoštěm - TJ Heřmanice
4:0
24.04.202216:00
FK SK Polanka - Jiskra Rýmařov
0:0
24.04.202216:00
SSK Bilovec - FK Bospor Bohumín
0:0
27.04.202217:00
1. BFK Frýdlant nad Ostravicí - MFK Vítkovice
0:3
27.04.202217:00
TJ Nový Jičín - FK SK Polanka
0:0
30.04.202216:30
Jiskra Rýmařov - MFK Karviná B
3:3
30.04.202216:30
TJ Nový Jičín - SK Dětmarovice
5:0
30.04.202216:30
TJ Heřmanice - SSK Bilovec
0:6
01.05.202210:15
MFK Havířov - 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí
0:3
01.05.202210:15
SFC Opava B - Frenštát pod Radhoštěm
7:3
01.05.202216:30
FK Bospor Bohumín - FK SK Polanka
1:0
01.05.202216:30
Slavoj Olympia Bruntál - MFK Vítkovice
1:3
07.05.202216:30
MFK Vítkovice - Jiskra Rýmařov
1:4
07.05.202216:30
SK Dětmarovice - MFK Havířov
0:3
07.05.202216:30
TJ Nový Jičín - SFC Opava B
2:3
07.05.202216:30
1. BFK Frýdlant nad Ostravicí - Slavoj Olympia Bruntál
3:1
08.05.202210:15
MFK Karviná B - FK Bospor Bohumín
1:2
08.05.202216:30
SSK Bilovec - Frenštát pod Radhoštěm
1:2
08.05.202216:30
FK SK Polanka - TJ Heřmanice
6:0
11.05.202217:30
Jiskra Rýmařov - TJ Heřmanice
3:0
11.05.202217:30
Slavoj Olympia Bruntál - Frenštát pod Radhoštěm
3:3
14.05.202216:30
Jiskra Rýmařov - 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí
0:2
14.05.202216:30
TJ Heřmanice - MFK Karviná B
2:5
15.05.202210:15
MFK Havířov - TJ Nový Jičín
2:0
15.05.202210:15
SFC Opava B - SSK Bilovec
3:2
15.05.202216:30
Frenštát pod Radhoštěm - FK SK Polanka
2:3
15.05.202216:30
Slavoj Olympia Bruntál - SK Dětmarovice
4:0
15.05.202216:30
FK Bospor Bohumín - MFK Vítkovice
2:1
18.05.202217:00
SFC Opava B - FK Bospor Bohumín
1:3
21.05.202217:00
MFK Vítkovice - TJ Heřmanice
7:0
21.05.202217:00
SK Dětmarovice - Jiskra Rýmařov
0:0
21.05.202217:00
TJ Nový Jičín - Slavoj Olympia Bruntál
3:2
21.05.202217:00
1. BFK Frýdlant nad Ostravicí - FK Bospor Bohumín
0:1
22.05.202210:15
MFK Karviná B - Frenštát pod Radhoštěm
4:1
22.05.202210:15
MFK Havířov - SFC Opava B
3:0
22.05.202217:00
FK SK Polanka - SSK Bilovec
3:1
28.05.202216:30
Jiskra Rýmařov - TJ Nový Jičín
2:0
28.05.202217:00
TJ Heřmanice - 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí
0:7
29.05.202210:15
SFC Opava B - FK SK Polanka
2:0
29.05.202217:00
SSK Bilovec - MFK Karviná B
3:4
29.05.202217:00
FK Bospor Bohumín - SK Dětmarovice
9:1
29.05.202217:00
Frenštát pod Radhoštěm - MFK Vítkovice
3:4
29.05.202217:00
Slavoj Olympia Bruntál - MFK Havířov
2:2
01.06.202217:30
1. BFK Frýdlant nad Ostravicí - SFC Opava B
3:0
04.06.202217:00
TJ Nový Jičín - FK Bospor Bohumín
2:3
04.06.202217:00
MFK Vítkovice - SSK Bilovec
1:1
04.06.202217:00
1. BFK Frýdlant nad Ostravicí - Frenštát pod Radhoštěm
4:1
04.06.202217:00
SK Dětmarovice - TJ Heřmanice
1:2
05.06.202210:15
MFK Karviná B - FK SK Polanka
3:1
05.06.202210:15
MFK Havířov - Jiskra Rýmařov
2:1
05.06.202217:00
Slavoj Olympia Bruntál - SFC Opava B
2:0
08.06.202217:00
MFK Vítkovice - MFK Karviná B
4:2
08.06.202217:30
SK Dětmarovice - SSK Bilovec
1:1
10.06.202217:30
SFC Opava B - MFK Karviná B
4:0
11.06.202216:30
Jiskra Rýmařov - Slavoj Olympia Bruntál
0:2
11.06.202217:00
TJ Heřmanice - TJ Nový Jičín
1:3
12.06.202217:00
FK SK Polanka - MFK Vítkovice
1:0
12.06.202217:00
FK Bospor Bohumín - MFK Havířov
2:1
12.06.202217:00
Frenštát pod Radhoštěm - SK Dětmarovice
8:0
12.06.202217:00
SSK Bilovec - 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí
1:1
15.06.202217:30
SFC Opava B - Jiskra Rýmařov
3:0
17.06.202217:30
MFK Havířov - TJ Heřmanice
4:0
17.06.202217:30
Slavoj Olympia Bruntál - FK Bospor Bohumín
1:4
17.06.202217:30
TJ Nový Jičín - Frenštát pod Radhoštěm
0:3
18.06.202217:00
1. BFK Frýdlant nad Ostravicí - FK SK Polanka
1:1
12.03.2020 FAČR přerušila i nižší soutěže
Fotbalová asociace České republiky zastavila do odvolání všechny nižší soutěže, které spadají pod jejich gesci. "Soutěže, které řídí FAČR, KFS a OFS jsou do dalšího rozhodnutí státních orgánů přerušeny," sdělil prostřednictvím sociálních sítí generální sekretář asociace Jan Pauly.
12.03.2020 Na Moravě odložili nižší soutěže
Na Moravě a ve Slezsku byly kvůli šíření nového typu koronaviru odloženy do konce března všechny fotbalové soutěže od třetí ligy níže. Rozhodla o tom Řídící komise pro Moravu, pod kterou spadají MSFL, divize i mládežnické soutěže. Znovu hrát se začne nejdříve o prvním dubnovém víkendu. Zatímco první a druhá liga zatím pokračují a nejbližší dvě kola se odehrají bez diváků, řídící orgán nižších soutěží na Moravě a ve Slezsku rozhodl jinak. Kluby se na řešení situace jednohlasně neshodly. (ČTK)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
06.08.
SFC Opava B - MFK Havířov
5:3
06.08.
Jiskra Rýmařov - Nový Jičín
2:1
06.08.
TJ Kovohutě Břidličná - Hlubina
2:3
07.08.
FK Krnov - Slavoj Olympia Bruntál
0:1
07.08.
SSK Bilovec - Val. Mez.
2:2
07.08.
Frenštát - MFK Karviná B
2:0
07.08.
FK Bospor Bohumín - FK SK Polanka
4:1
Všechny zápasy
Následující zápasy
13.08.10:00
Val. Mez. - FK Krnov
info
13.08.10:15
TJ Nový Jičín - SSK Bilovec
info
13.08.17:00
Hlubina - FK Bospor Bohumín
info
13.08.17:00
Havířov - TJ Kovohutě Břidličná
info
14.08.10:15
MFK Karviná B - FK SK Polanka
info
14.08.17:00
Bruntál - SFC Opava B
info
14.08.17:00
Frenštát - Jiskra Rýmařov
info
Všechny zápasy