Česko - Divize A 2010/2011 - výsledky, rozlosování

07.08.201010:30
FC Zličín - Bohemians 1905 B
0:1
07.08.201017:00
SK Votice - Motorlet Praha
1:0
07.08.201017:00
Jiskra Domažlice - 1. FK Příbram B
2:1
08.08.201010:30
Jiskra Třeboň - Spartak Sezimovo Ústí B
1:0
08.08.201016:00
Slavoj Koloveč - FK Tábor
7:1
14.08.201010:15
Bohemians 1905 B - Graffin Vlašim B
3:1
14.08.201017:00
FK Hořovicko - SK Benešov
1:3
14.08.201017:00
Motorlet Praha - FK Litol
3:1
14.08.201017:00
SK Doubravka - SK Votice
0:0
14.08.201017:00
FK Tábor - Spartak Sezimovo Ústí B
3:0
15.08.201010:15
1. FK Příbram B - Jiskra Třeboň
1:0
15.08.201016:00
Slavoj Koloveč - FC Zličín
3:0
15.08.201017:00
SK Strakonice - Jiskra Domažlice
0:2
18.08.201017:30
FK Litol - FK Hořovicko
2:4
18.08.201017:30
SK Benešov - SK Strakonice
1:1
18.08.201017:30
Graffin Vlašim B - SK Doubravka
1:1
21.08.201010:30
FC Zličín - FK Tábor
0:2
21.08.201017:00
SK Votice - Bohemians 1905 B
1:3
21.08.201017:00
FK Litol - SK Doubravka
1:2
21.08.201017:00
SK Benešov - Motorlet Praha
1:0
21.08.201017:00
Jiskra Domažlice - FK Hořovicko
4:1
22.08.201017:00
Graffin Vlašim B - Slavoj Koloveč
2:1
22.08.201017:00
Jiskra Třeboň - SK Strakonice
0:0
22.08.201017:00
Spartak Sezimovo Ústí B - 1. FK Příbram B
4:1
28.08.201010:15
Bohemians 1905 B - FK Litol
5:0
28.08.201010:30
FC Zličín - Graffin Vlašim B
1:2
28.08.201017:00
FK Hořovicko - Jiskra Třeboň
1:1
28.08.201017:00
Motorlet Praha - Jiskra Domažlice
3:0
28.08.201017:00
SK Doubravka - SK Benešov
1:3
29.08.201016:00
Slavoj Koloveč - SK Votice
2:0
29.08.201017:00
SK Strakonice - Spartak Sezimovo Ústí B
6:1
29.08.201017:00
FK Tábor - 1. FK Příbram B
4:1
01.09.201017:00
SK Votice - FC Zličín
8:1
04.09.201010:15
1. FK Příbram B - SK Strakonice
1:0
04.09.201017:00
FK Litol - Slavoj Koloveč
1:1
04.09.201017:00
SK Benešov - Bohemians 1905 B
2:2
04.09.201017:00
Jiskra Domažlice - SK Doubravka
3:1
04.09.201017:00
Graffin Vlašim B - FK Tábor
2:2
05.09.201010:30
Jiskra Třeboň - Motorlet Praha
0:3
05.09.201017:00
Spartak Sezimovo Ústí B - FK Hořovicko
0:5
11.09.201010:15
Bohemians 1905 B - Jiskra Domažlice
0:1
11.09.201010:30
FC Zličín - FK Litol
2:3
11.09.201017:00
FK Hořovicko - 1. FK Příbram B
2:1
11.09.201017:00
Motorlet Praha - Spartak Sezimovo Ústí B
1:1
11.09.201017:00
SK Doubravka - Jiskra Třeboň
6:1
12.09.201016:00
Slavoj Koloveč - SK Benešov
1:1
12.09.201017:00
Graffin Vlašim B - SK Votice
3:2
12.09.201017:00
FK Tábor - SK Strakonice
1:1
18.09.201016:30
SK Votice - FK Tábor
2:0
18.09.201016:30
FK Litol - Graffin Vlašim B
2:1
18.09.201016:30
SK Benešov - FC Zličín
2:1
19.09.201010:15
Jiskra Domažlice - Slavoj Koloveč
1:0
19.09.201010:15
1. FK Příbram B - Motorlet Praha
3:0
19.09.201010:30
Jiskra Třeboň - Bohemians 1905 B
2:1
19.09.201016:30
SK Strakonice - FK Hořovicko
2:1
19.09.201016:30
Spartak Sezimovo Ústí B - SK Doubravka
2:0
25.09.201010:15
Bohemians 1905 B - Spartak Sezimovo Ústí B
3:0
25.09.201010:30
FC Zličín - Jiskra Domažlice
1:3
25.09.201016:30
Motorlet Praha - SK Strakonice
2:3
25.09.201016:30
SK Doubravka - 1. FK Příbram B
0:2
25.09.201016:30
SK Votice - FK Litol
2:2
26.09.201016:30
Slavoj Koloveč - Jiskra Třeboň
0:3
26.09.201016:30
Graffin Vlašim B - SK Benešov
2:1
26.09.201016:30
FK Tábor - FK Hořovicko
1:0
02.10.201016:00
FK Litol - FK Tábor
0:1
02.10.201016:00
SK Benešov - SK Votice
0:0
02.10.201016:00
Jiskra Domažlice - Graffin Vlašim B
3:1
02.10.201016:00
FK Hořovicko - Motorlet Praha
3:4
03.10.201010:15
1. FK Příbram B - Bohemians 1905 B
0:4
03.10.201010:30
Jiskra Třeboň - FC Zličín
1:0
03.10.201016:00
SK Strakonice - SK Doubravka
2:0
03.10.201016:00
Spartak Sezimovo Ústí B - Slavoj Koloveč
3:0
09.10.201010:15
Bohemians 1905 B - SK Strakonice
1:0
09.10.201010:30
FC Zličín - Spartak Sezimovo Ústí B
0:2
09.10.201016:00
SK Doubravka - FK Hořovicko
1:0
09.10.201016:00
SK Votice - Jiskra Domažlice
2:0
09.10.201016:00
FK Litol - SK Benešov
7:5
10.10.201016:00
Slavoj Koloveč - 1. FK Příbram B
3:2
10.10.201016:00
Graffin Vlašim B - Jiskra Třeboň
3:2
10.10.201016:00
FK Tábor - Motorlet Praha
3:0
16.10.201010:15
1. FK Příbram B - FC Zličín
3:1
16.10.201015:30
SK Benešov - FK Tábor
2:0
16.10.201015:30
Jiskra Domažlice - FK Litol
2:0
16.10.201015:30
FK Hořovicko - Bohemians 1905 B
1:2
16.10.201015:30
Motorlet Praha - SK Doubravka
1:0
17.10.201010:30
Jiskra Třeboň - SK Votice
1:3
17.10.201015:30
SK Strakonice - Slavoj Koloveč
3:1
17.10.201015:30
Spartak Sezimovo Ústí B - Graffin Vlašim B
5:3
23.10.201010:15
Bohemians 1905 B - Motorlet Praha
1:0
23.10.201010:30
FC Zličín - SK Strakonice
2:3
23.10.201015:30
SK Votice - Spartak Sezimovo Ústí B
2:1
23.10.201015:30
FK Litol - Jiskra Třeboň
2:1
23.10.201015:30
SK Benešov - Jiskra Domažlice
2:3
24.10.201015:30
Slavoj Koloveč - FK Hořovicko
7:2
24.10.201015:30
Graffin Vlašim B - 1. FK Příbram B
1:1
24.10.201015:30
FK Tábor - SK Doubravka
1:0
30.10.201010:15
SK Strakonice - Graffin Vlašim B
1:0
30.10.201014:30
Jiskra Domažlice - FK Tábor
1:0
30.10.201014:30
FK Hořovicko - FC Zličín
4:2
30.10.201014:30
Motorlet Praha - Slavoj Koloveč
1:1
30.10.201014:30
SK Doubravka - Bohemians 1905 B
2:1
31.10.201010:00
1. FK Příbram B - SK Votice
2:2
31.10.201010:30
Jiskra Třeboň - SK Benešov
1:0
31.10.201014:30
Spartak Sezimovo Ústí B - FK Litol
5:1
06.11.201010:30
FC Zličín - Motorlet Praha
1:3
06.11.201014:00
SK Votice - SK Strakonice
0:2
06.11.201014:00
FK Litol - 1. FK Příbram B
2:0
06.11.201014:00
SK Benešov - Spartak Sezimovo Ústí B
2:1
06.11.201014:00
Jiskra Domažlice - Jiskra Třeboň
4:2
07.11.201014:00
Slavoj Koloveč - SK Doubravka
4:0
07.11.201014:00
Graffin Vlašim B - FK Hořovicko
9:0
07.11.201014:00
FK Tábor - Bohemians 1905 B
0:1
13.11.201010:45
Bohemians 1905 B - Slavoj Koloveč
3:3
13.11.201014:00
FK Hořovicko - SK Votice
0:3
13.11.201014:00
Motorlet Praha - Graffin Vlašim B
3:2
13.11.201014:00
SK Doubravka - FC Zličín
4:0
13.11.201014:00
Spartak Sezimovo Ústí B - Jiskra Domažlice
2:3
14.11.201010:00
1. FK Příbram B - SK Benešov
1:2
14.11.201010:30
Jiskra Třeboň - FK Tábor
1:0
14.11.201014:00
SK Strakonice - FK Litol
2:1
12.03.201110:30
Bohemians 1905 B - FC Zličín
1:2
12.03.201114:30
Motorlet Praha - SK Votice
3:0
12.03.201114:30
FK Hořovicko - FK Litol
3:0
12.03.201114:30
SK Doubravka - Graffin Vlašim B
2:1
13.03.201110:15
1. FK Příbram B - Jiskra Domažlice
3:1
13.03.201114:30
SK Strakonice - SK Benešov
1:0
13.03.201114:30
FK Tábor - Slavoj Koloveč
1:1
13.03.201114:30
Spartak Sezimovo Ústí B - Jiskra Třeboň
1:0
19.03.201110:30
FC Zličín - Slavoj Koloveč
0:3
19.03.201114:30
SK Benešov - FK Hořovicko
0:0
19.03.201115:00
FK Litol - Motorlet Praha
3:3
19.03.201115:00
SK Votice - SK Doubravka
3:0
19.03.201115:00
Jiskra Domažlice - SK Strakonice
4:4
20.03.201110:30
Jiskra Třeboň - 1. FK Příbram B
1:1
20.03.201114:30
Graffin Vlašim B - Bohemians 1905 B
4:2
20.03.201115:00
Spartak Sezimovo Ústí B - FK Tábor
2:2
26.03.201110:15
1. FK Příbram B - Spartak Sezimovo Ústí B
2:0
26.03.201115:00
Bohemians 1905 B - SK Votice
1:0
26.03.201115:00
SK Doubravka - FK Litol
0:1
26.03.201115:00
Motorlet Praha - SK Benešov
1:1
26.03.201115:00
FK Hořovicko - Jiskra Domažlice
2:1
27.03.201115:00
FK Tábor - FC Zličín
2:1
27.03.201115:00
Slavoj Koloveč - Graffin Vlašim B
2:2
27.03.201115:00
SK Strakonice - Jiskra Třeboň
2:1
02.04.201116:30
FK Litol - Bohemians 1905 B
3:1
02.04.201116:30
Jiskra Domažlice - Motorlet Praha
2:0
02.04.201116:30
SK Benešov - SK Doubravka
4:1
02.04.201116:30
SK Votice - Slavoj Koloveč
2:1
03.04.201110:15
1. FK Příbram B - FK Tábor
1:1
03.04.201110:30
Jiskra Třeboň - FK Hořovicko
1:2
03.04.201116:30
Graffin Vlašim B - FC Zličín
2:2
03.04.201116:30
Spartak Sezimovo Ústí B - SK Strakonice
0:1
09.04.201110:15
Bohemians 1905 B - SK Benešov
2:2
09.04.201110:30
FC Zličín - SK Votice
1:3
09.04.201116:30
SK Doubravka - Jiskra Domažlice
1:1
09.04.201116:30
FK Tábor - Graffin Vlašim B
0:0
09.04.201116:30
Motorlet Praha - Jiskra Třeboň
2:1
09.04.201116:30
FK Hořovicko - Spartak Sezimovo Ústí B
2:1
10.04.201116:00
Slavoj Koloveč - FK Litol
2:0
10.04.201116:30
SK Strakonice - 1. FK Příbram B
2:1
16.04.201117:00
Jiskra Domažlice - Bohemians 1905 B
1:1
16.04.201117:00
SK Benešov - Slavoj Koloveč
1:0
16.04.201117:00
FK Litol - FC Zličín
4:1
16.04.201117:00
SK Votice - Graffin Vlašim B
2:1
17.04.201110:15
1. FK Příbram B - FK Hořovicko
0:0
17.04.201110:30
Jiskra Třeboň - SK Doubravka
2:1
17.04.201117:00
Spartak Sezimovo Ústí B - Motorlet Praha
3:1
17.04.201117:00
SK Strakonice - FK Tábor
4:0
23.04.201110:15
Bohemians 1905 B - Jiskra Třeboň
1:0
23.04.201110:30
FC Zličín - SK Benešov
1:3
23.04.201117:00
Motorlet Praha - 1. FK Příbram B
2:0
23.04.201117:00
FK Hořovicko - SK Strakonice
2:0
23.04.201117:00
SK Doubravka - Spartak Sezimovo Ústí B
2:2
24.04.201116:00
Slavoj Koloveč - Jiskra Domažlice
1:2
24.04.201117:00
FK Tábor - SK Votice
2:1
24.04.201117:00
Graffin Vlašim B - FK Litol
6:1
30.04.201117:00
Jiskra Domažlice - FC Zličín
5:1
30.04.201117:00
FK Litol - SK Votice
1:2
30.04.201117:00
SK Benešov - Graffin Vlašim B
3:0
30.04.201117:00
FK Hořovicko - FK Tábor
1:0
01.05.201110:15
1. FK Příbram B - SK Doubravka
0:0
01.05.201110:30
Jiskra Třeboň - Slavoj Koloveč
1:0
01.05.201117:00
Spartak Sezimovo Ústí B - Bohemians 1905 B
1:1
01.05.201117:00
SK Strakonice - Motorlet Praha
0:1
07.05.201116:00
SK Votice - SK Benešov
3:0
07.05.201116:00
Motorlet Praha - FK Hořovicko
1:1
07.05.201116:00
Bohemians 1905 B - 1. FK Příbram B
3:2
07.05.201116:00
SK Doubravka - SK Strakonice
4:2
07.05.201116:00
FC Zličín - Jiskra Třeboň
1:1
08.05.201116:00
Slavoj Koloveč - Spartak Sezimovo Ústí B
2:3
08.05.201117:00
FK Tábor - FK Litol
1:0
08.05.201117:00
Graffin Vlašim B - Jiskra Domažlice
4:4
14.05.201110:15
1. FK Příbram B - Slavoj Koloveč
0:2
14.05.201117:00
FK Hořovicko - SK Doubravka
0:0
14.05.201117:00
Jiskra Domažlice - SK Votice
1:1
14.05.201117:00
SK Benešov - FK Litol
2:1
14.05.201117:00
Motorlet Praha - FK Tábor
1:0
15.05.201110:30
Spartak Sezimovo Ústí B - FC Zličín
3:0
15.05.201110:30
Jiskra Třeboň - Graffin Vlašim B
3:4
15.05.201117:00
SK Strakonice - Bohemians 1905 B
3:2
21.05.201110:30
FC Zličín - 1. FK Příbram B
0:4
21.05.201115:00
SK Doubravka - Motorlet Praha
3:0
21.05.201117:00
FK Litol - Jiskra Domažlice
3:3
21.05.201117:00
SK Votice - Jiskra Třeboň
4:0
22.05.201110:15
Bohemians 1905 B - FK Hořovicko
0:0
22.05.201116:00
Slavoj Koloveč - SK Strakonice
1:0
22.05.201117:00
FK Tábor - SK Benešov
0:0
22.05.201117:00
Graffin Vlašim B - Spartak Sezimovo Ústí B
1:3
28.05.201110:15
Spartak Sezimovo Ústí B - SK Votice
1:0
28.05.201117:00
Motorlet Praha - Bohemians 1905 B
6:1
28.05.201117:00
Jiskra Domažlice - SK Benešov
2:0
28.05.201117:00
FK Hořovicko - Slavoj Koloveč
3:2
28.05.201117:00
SK Doubravka - FK Tábor
0:1
29.05.201110:15
1. FK Příbram B - Graffin Vlašim B
3:2
29.05.201110:30
Jiskra Třeboň - FK Litol
0:0
29.05.201117:00
SK Strakonice - FC Zličín
1:0
04.06.201110:30
FC Zličín - FK Hořovicko
1:2
04.06.201117:00
SK Votice - 1. FK Příbram B
2:1
04.06.201117:00
SK Benešov - Jiskra Třeboň
0:3
04.06.201117:00
FK Litol - Spartak Sezimovo Ústí B
1:0
05.06.201110:15
Bohemians 1905 B - SK Doubravka
0:1
05.06.201116:00
Slavoj Koloveč - Motorlet Praha
0:5
05.06.201117:00
FK Tábor - Jiskra Domažlice
0:1
05.06.201117:00
Graffin Vlašim B - SK Strakonice
1:4
08.06.201117:30
Motorlet Praha - FC Zličín
2:2
08.06.201118:00
Slavoj Koloveč - Bohemians 1905 B
2:1
11.06.201110:15
1. FK Příbram B - FK Litol
3:1
11.06.201110:15
Bohemians 1905 B - FK Tábor
1:3
11.06.201117:00
SK Doubravka - Slavoj Koloveč
1:1
11.06.201117:00
FK Hořovicko - Graffin Vlašim B
2:1
12.06.201110:30
Spartak Sezimovo Ústí B - SK Benešov
1:2
12.06.201110:30
Jiskra Třeboň - Jiskra Domažlice
0:3
12.06.201117:00
SK Strakonice - SK Votice
2:3
18.06.201117:00
SK Votice - FK Hořovicko
5:2
18.06.201117:00
Graffin Vlašim B - Motorlet Praha
4:5
18.06.201117:00
FC Zličín - SK Doubravka
2:0
18.06.201117:00
SK Benešov - 1. FK Příbram B
5:3
18.06.201117:00
FK Litol - SK Strakonice
3:1
18.06.201117:00
FK Tábor - Jiskra Třeboň
2:1
18.06.201117:00
Jiskra Domažlice - Spartak Sezimovo Ústí B
3:0
18.06.2022 Plzeň - Klatovy 6:0
Přípravné utkání v Žákavě:
Viktoria Plzeň - Klatovy 6:0 (1:0)
Branky:
46., 59. a 66. Pilař, 17. Bucha, 49. Mihálik, 87. Kliment.
Sestava Plzně:
I. poločas:
Tvrdoň - Řezník, Čihák, Hejda, Falta - Ndiaye, Bucha - Kopic, T. Jedlička, Mosquera - Chorý.
II. poločas: M. Jedlička - Káčer, Janošek, Pernica, Holík - Sojka, Qose - Mihálik, Čermák, Pilař - Kliment. Trenér: Bílek. (ČTK)
25.08.2021 Sedlčany - České Budějovice 0:6
2. kolo českého poháru MOL Cupu:
Sedlčany - Dynamo České Budějovice 0:6 (0:2)
Branky:
21. a 58. Škoda, 43. a 60. Mršič, 63. Bassey, 69. Hellebrand.
Sestava Českých Budějovic: Šípoš - Čolič, Talověrov, Havel, Mašek - Tolno (63. Brandner), Valenta (63. Čavoš), Vais (63. Hellebrand), Mršič - Škoda, Bassey (63. Mihálik). Trenér: Horejš.
12.03.2020 FAČR přerušila i nižší soutěže
Fotbalová asociace České republiky zastavila do odvolání všechny nižší soutěže, které spadají pod jejich gesci. "Soutěže, které řídí FAČR, KFS a OFS jsou do dalšího rozhodnutí státních orgánů přerušeny," sdělil prostřednictvím sociálních sítí generální sekretář asociace Jan Pauly.
26.06.2017 Poslední divizní místo obsadil Rakovník
Poslední volné místo v novém ročníku divizí obsadí čtvrtý tým tabulky Středočeského krajského přeboru SK Rakovník. Nenaplnil se tak scénář ze sobotního aktivu klubů ČFL a divizí v Praze, že soutěž bude nezbytné doplnit jedním z mužstev, která v uplynulé sezoně 2016/17 sestoupila. Rakovník potvrdil zájem o účast v republikové soutěži a byl zařazen do divizní skupiny A, odkud byly naopak přeřazeny do skupiny C Zbuzany. Ze středočeské krajské soutěže tak nakonec postoupily všechny čtyři týmy z čela tabulky: Brandýs nad Labem, Vykáň, Zbuzany a Rakovník, jenž se vrací do divize po sedmi letech. Brandýs si zahraje divizi po 15 letech, Vykáň a Zbuzany se jí zúčastní poprvé. (ČTK)
16.06.2017 Jako poslední z divizí sestupují Rokycany
Fotbalisté Rokycan jsou v divizních soutěžích posledním sestupujícím týmem. V dnešním utkání 30. kola divize A sice porazili 5:2 vítěze soutěže Čížovou, v tabulce ale skončí na 14. místě tabulky a společně s Ostrovem a Sušicí sestoupí. (ČTK)
04.06.2017 Čížová vítězem divizní skupiny A
Po týmech Valašského Meziříčí a Ústí nad Orlicí, které vyhrály skupiny E a C, se stali třetími divizními vítězi hráči Čížové. Ti v sobotním utkání 28. kola skupiny A vyhráli 4:1 v Klatovech a dnešek definitivně rozhodl o jejich prvenství. Souboj druhých Karlových Varů s třetím Motorletem totiž skončil remízou 2:2 a na penalty vyhráli Pražané 4:2, takže ani jeden z týmů už nemůže lídra dostihnout. Čížová vyhrála divizi pod vedením trenéra Zdeňka Staroby a ČFL si zahraje poprvé. (ČTK)
22.04.2017 Sušice prvním sestupujícím z divizí
Ani v dnešním 22. kola divize A se nepodařilo hráčům poslední Sušice bodovat. V Praze-Vokovicích podlehli 0:1 domácí Aritmě a osm kol před koncem získali jistotu, že po roce se vrátí do krajského přeboru. (ČTK)
13.11.2016 Karlovy Vary si pojistily prvenství v divizi A
Karlovarští fotbalisté si v dnešním utkání 14. kola divize A pojistili vedení v tabulce vítězstvím 4:0 nad předposledním Jankovem. Před podzimní derniérou vedou svěřenci trenéra Karla Tichoty o tři body před dvojicí Čížová - Admira Praha. Mají navíc znatelně lepší skóre než oba jmenované celky, které si to dnes rozdaly ve vzájemném souboji v Praze. Domácí Admira v něm zdolala Čížovou 3:1. (ČTK)
21.06.2016 Doubravka - Plzeň 0:9
PŘÁTELSKY: Doubravka - Plzeň 0:9 (0:5).
Branky:
14. Hořava z pen., 20. Suchan, 35. Baránek, 37. Krmenčík, 38. Kopic, 66. Štípek, 72. Chrien, 81. Petržela, 88. Piroch.
Sestava Plzně:
I. poločas: Šiman - Rajtoral, Baránek, Hejda, Matějů - Hořava, Kučera - Kopic, Suchan, Kovařík - Krmenčík.
II. poločas: Sváček - Řezník, Čihák, Piroch, Vukajlovič - Chrien, Vaněk - Petržela, Vůch, Štípek - Holenda. Trenér: Pivarník. (ČTK)
11.06.2016 Hořovicko a Blansko postupují z divizí
Hráči Hořovicka v předposledním 29. kole divize A zvítězili na hřišti Aritmy 1:0 a definitivně si zajistili historický postup do ČFL. Již v pátek dosáhlo na triumf v divizi D a tudíž i postup do MSFL Blansko, jež porazilo 3:1 Polnou. Týmy Olympie Hradec Králové, Lovosic a Petřkovic si vybojovaly prvenství ve svých divizních skupinách už předtím. (ČTK)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
12.11.
Aritma Praha - SK Klatovy
0:2
12.11.
Petřín Plzeň - Příbram B
3:1
12.11.
FK Komárov - FC Rokycany
3:1
12.11.
SK Horní Bříza - SK Tochovice
0:2
12.11.
Otava Katovice - FK Hořovicko
0:0
12.11.
SK Doubravka - Jiskra Domažlice B
0:0
12.11.
Spartak Soběslav - Mar. Lázně
4:2
12.11.
Sokol Lom - Slavoj Český Krumlov
7:0
Všechny zápasy
Následující zápasy
04.03.?
FK Komárov - Mariánské Lázně
info
04.03.?
Aritma Praha - SK Tochovice
info
04.03.?
Otava Katovice - Petřín Plzeň
info
04.03.?
SK Doubravka - FK Hořovicko
info
04.03.?
1. FK Příbram B - SK Klatovy
info
04.03.?
Sokol Lom - FC Rokycany
info
04.03.?
Soběslav - Jiskra Domažlice B
info
04.03.?
SK Horní Bříza - Č. Krumlov
info
Všechny zápasy