17.01.202419:11

Plzeň - Doubravka 11:0

Přípravné utkání:

Viktoria Plzeň - Doubravka 11:0 (4:0)

Branky: 30. a 39. Bucha, 59. a 81. Mosquera, 71. a 78. Valenta, 87. z pen. a 89. Kliment, 1. Vydra, 18. Tamm, 68. Šulc.

Sestava Plzně:

I. poločas: Tvrdoň - Paluska, Hejda, Dweh - Kopic, Traoré, Červ, Souaré - Vydra, Bucha - Tamm.

II. poločas: Tvrdoň - Řezník, Hranáč, Jemelka, Cadu (71. Havel) - Kalvach, Valenta - Holík, Šulc, Mosquera - Kliment. Trenér: Koubek.

ČTK
06.09.202319:16

Soběslav - Hradec Králové 2:4

2. kolo českého poháru MOL Cupu:

Soběslav - FC Hradec Králové 2:4 (1:2)

Branky: 45+2. Vítovec z pen., 55. Dumbrovský - 31. a 87. Šašinka, 15. Harazim, 77. Čmelík.

Sestava Hradce: Vízek - Klíma (46. Kodeš), Čihák (70. Leibl), Ševčík (88. Mahr) - Harazim, Dancák, Kučera, Horák (46. Krejčí) - Čmelík (88. Hlaváč), Šašinka, Pudhorocký. Trenér: Weber.

ČTK
11.07.202315:30

Mašek ve 28 letech ukončil kariéru

Konec aktivní hráčské kariéry oznámil Dominik Mašek, jenž opakovaně laboroval se zraněným kolenem. Teprve 28letý bývalý velký talent bude nově trenérem rezervního týmu mateřské Příbrami, kam se vrátil na začátku letošního roku, nastoupil však pouze do devíti soutěžních zápasů.

Maškovi jako asistenti ve čtvrté nejvyšší soutěži pomohou kapitán áčka Tomáš Wágner a Karel Krejčí mladší.

twitter.com/fkpribram
18.06.202212:25

Plzeň - Klatovy 6:0

Přípravné utkání v Žákavě:
Viktoria Plzeň - Klatovy 6:0 (1:0)
Branky:
46., 59. a 66. Pilař, 17. Bucha, 49. Mihálik, 87. Kliment.
I. poločas:
Tvrdoň - Řezník, Čihák, Hejda, Falta - Ndiaye, Bucha - Kopic, T. Jedlička, Mosquera - Chorý.
II. poločas: M. Jedlička - Káčer, Janošek, Pernica, Holík - Sojka, Qose - Mihálik, Čermák, Pilař - Kliment. Trenér: Bílek.

ČTK
25.08.202119:13

Sedlčany - České Budějovice 0:6

Sedlčany - Dynamo České Budějovice 0:6 (0:2)
Branky:
21. a 58. Škoda, 43. a 60. Mršič, 63. Bassey, 69. Hellebrand.
Sestava Českých Budějovic: Šípoš - Čolič, Talověrov, Havel, Mašek - Tolno (63. Brandner), Valenta (63. Čavoš), Vais (63. Hellebrand), Mršič - Škoda, Bassey (63. Mihálik). Trenér: Horejš.

12.03.202015:05

FAČR přerušila i nižší soutěže

Fotbalová asociace České republiky zastavila do odvolání všechny nižší soutěže, které spadají pod jejich gesci. "Soutěže, které řídí FAČR, KFS a OFS jsou do dalšího rozhodnutí státních orgánů přerušeny," sdělil prostřednictvím sociálních sítí generální sekretář asociace Jan Pauly.

26.06.201719:47

Poslední divizní místo obsadil Rakovník

Poslední volné místo v novém ročníku divizí obsadí čtvrtý tým tabulky Středočeského krajského přeboru SK Rakovník. Nenaplnil se tak scénář ze sobotního aktivu klubů ČFL a divizí v Praze, že soutěž bude nezbytné doplnit jedním z mužstev, která v uplynulé sezoně 2016/17 sestoupila. Rakovník potvrdil zájem o účast v republikové soutěži a byl zařazen do divizní skupiny A, odkud byly naopak přeřazeny do skupiny C Zbuzany. Ze středočeské krajské soutěže tak nakonec postoupily všechny čtyři týmy z čela tabulky: Brandýs nad Labem, Vykáň, Zbuzany a Rakovník, jenž se vrací do divize po sedmi letech. Brandýs si zahraje divizi po 15 letech, Vykáň a Zbuzany se jí zúčastní poprvé.

ČTK
16.06.201722:15

Jako poslední z divizí sestupují Rokycany

Fotbalisté Rokycan jsou v divizních soutěžích posledním sestupujícím týmem. V dnešním utkání 30. kola divize A sice porazili 5:2 vítěze soutěže Čížovou, v tabulce ale skončí na 14. místě tabulky a společně s Ostrovem a Sušicí sestoupí.

ČTK
04.06.201722:10

Čížová vítězem divizní skupiny A

Po týmech Valašského Meziříčí a Ústí nad Orlicí, které vyhrály skupiny E a C, se stali třetími divizními vítězi hráči Čížové. Ti v sobotním utkání 28. kola skupiny A vyhráli 4:1 v Klatovech a dnešek definitivně rozhodl o jejich prvenství. Souboj druhých Karlových Varů s třetím Motorletem totiž skončil remízou 2:2 a na penalty vyhráli Pražané 4:2, takže ani jeden z týmů už nemůže lídra dostihnout. Čížová vyhrála divizi pod vedením trenéra Zdeňka Staroby a ČFL si zahraje poprvé.

ČTK
22.04.201722:12

Sušice prvním sestupujícím z divizí

Ani v dnešním 22. kola divize A se nepodařilo hráčům poslední Sušice bodovat. V Praze-Vokovicích podlehli 0:1 domácí Aritmě a osm kol před koncem získali jistotu, že po roce se vrátí do krajského přeboru.

ČTK
13.11.201618:50

Karlovy Vary si pojistily prvenství v divizi A

Karlovarští fotbalisté si v dnešním utkání 14. kola divize A pojistili vedení v tabulce vítězstvím 4:0 nad předposledním Jankovem. Před podzimní derniérou vedou svěřenci trenéra Karla Tichoty o tři body před dvojicí Čížová - Admira Praha. Mají navíc znatelně lepší skóre než oba jmenované celky, které si to dnes rozdaly ve vzájemném souboji v Praze. Domácí Admira v něm zdolala Čížovou 3:1.

ČTK
21.06.201620:30

Doubravka - Plzeň 0:9

PŘÁTELSKY: Doubravka - Plzeň 0:9 (0:5).
Branky:
14. Hořava z pen., 20. Suchan, 35. Baránek, 37. Krmenčík, 38. Kopic, 66. Štípek, 72. Chrien, 81. Petržela, 88. Piroch.
I. poločas: Šiman - Rajtoral, Baránek, Hejda, Matějů - Hořava, Kučera - Kopic, Suchan, Kovařík - Krmenčík.
II. poločas: Sváček - Řezník, Čihák, Piroch, Vukajlovič - Chrien, Vaněk - Petržela, Vůch, Štípek - Holenda. Trenér: Pivarník.

ČTK
11.06.201622:24

Hořovicko a Blansko postupují z divizí

Hráči Hořovicka v předposledním 29. kole divize A zvítězili na hřišti Aritmy 1:0 a definitivně si zajistili historický postup do ČFL. Již v pátek dosáhlo na triumf v divizi D a tudíž i postup do MSFL Blansko, jež porazilo 3:1 Polnou. Týmy Olympie Hradec Králové, Lovosic a Petřkovic si vybojovaly prvenství ve svých divizních skupinách už předtím.

ČTK
07.11.201519:48

Brankář Motorletu skóroval z výkopu

Velmi kuriózním způsobem dospěli k vítězství hráči pražského Motorletu v dnešním utkání 14. kola divize A na hřišti ZČE Plzeň. První poločas sice vyhráli domácí 1:0 gólem Bednáře, po změně stran si ale dali sami dvě vlastní branky a další inkasovali od gólmana soupeře Tomáše Foferky. Jeho dlouhý výkop se totiž odrazil od země před brankářem Příhodou a skončil v síti. Motorlet tak dal tři góly, aniž by skóroval jakýkoliv jeho hráč z pole.

ČTK
27.09.201521:55

V divizi jsou stále tři neporažené týmy

S nulou v kolonce porážek vkročila do druhé poloviny podzimní části divizí tři mužstva. Ve skupině A to jsou vedoucí Karlovy Vary a druhé Sedlčany, ve skupině B pak její lovosický lídr, který už v sobotu vyhrál v utkání 8. kola 4:1 v Chomutově.

ČTK
16.08.201520:47

Na divizi do Sedlčan přišlo 1480 diváků

Nevídanou kulisu mělo dnešní utkání 2. kola divize A v Sedlčanech. Zdejší Tatran hrál poprvé v historii divizní zápas na domácím hřišti a na jeho souboj s celkem Karlových Varů se navzdory hustému dešti přišlo podívat 1480 diváků. Vyšší návštěva byla během tohoto víkendu pouze na osmi prvoligových stadionech a pak už jen při utkání FNL v Opavě. Sedlčanský zápas skončil remízou 1:1, v penaltovém rozstřelu vyhráli domácí 5:4. Téměř celé utkání přitom Tatran vedl gólem Dominika Němce, za hosty vyrovnal až pět minut před koncem Martin Psohlavec.

ČTK
14.06.201512:31

Divize znají jména všech sestupujících

Známa už jsou také jména všech patnácti sestupujících, jedenácti z českých divizí a čtyř z moravských. Ze skupiny A sestupují čtyři nejhorší týmy: Zličín, Mariánské Lázně, Cheb a Sušice. Podobně i skupinu C opouští kvarteto Náchod, Pardubice B, Česká Třebová a Týniště nad Orlicí. Ze skupiny B odejdou do krajských přeborů jen tři týmy: Krupka, LoKo Chomutov a Žatec. Třináctá Litol totiž nasbírala 39 bodů, tedy víc než obdobně umístěné celky Zličína a Náchoda. Po dvou mužstvech sestupuje z moravských divizí: ze skupiny D Napajedla s Mutěnicemi, ze skupiny E Velké Karlovice a Určice. Napajedla hrála v divizi nepřetržitě 17 let.

ČTK
10.11.201320:34

Benešov vyhraje podzimní část divize A

Fotbalisté Benešova porazili v šlágru 14. kola divize A Písek 2:0 a už před závěrečným podzimním dějstvím mají jistotu, že stráví zimní pauzu v čele tabulky. Před nováčkem z Nové Vsi pod Pleší vede tým trenéra Luboše Zákostelského o čtyři body, zatímco poražený Písek klesl ze druhé na třetí příčku. Benešov kromě toho zůstává jako jediný ze všech osmdesáti divizních mužstev neporažen.

18.05.201322:34

V Rokycanech se nedohrálo

Již v 63. minutě za stavu 4:0 pro domácí předčasně skončilo dnešní utkání 26. kola divize A v Rokycanech, kam přijel tým předposledního Roudné. Již v prvním poločase museli totiž postupně nedobrovolně pod sprchy hostující hráči Fedorkiv, Kössl a Růžička, všichni tři za urážku rozhodčího Vaňkáta. Ten potom ve druhém poločase odpískal předčasný konec ve chvíli, kdy se Roudné další hráč zranil a nebyl, kdo by jej nahradil. Ortel na osudem zápasu vynese sportovně-technická komise, dá se ale předpokládat, že výsledek zůstane v platnosti. Po domácí prohře 3:5 s Čížovou má jistotu sestupu do Pražského přeboru poslední tým tabulky Přední Kopanina.

29.03.201316:35

MSFL se hrát nebude

Kvůli počasí a nezpůsobilým terénům se o víkendu nebudou hrát zápasy 19. kola Moravskoslezské fotbalové ligy. MSFL redukovala program 19. kola postupně, na víkend nakonec zbyly v programu pouze duely Frýdek-Místek- Orlová, Slovácko B - Zábřeh a Uničov - Olomouc B. I ty ale dnes svaz odložil stejně jako některá utkání divizních skupin A a B.