Bulharsko - Parva Liga 2020/2021 - výsledky, rozlosování

základní část

07.08.202019:00
CSKA 1948 Sofia - CSKA Sofia
2:2
08.08.202016:45
PFK Montana - Arda Kardžali
3:3
08.08.202019:00
Botev Vraca - Ludogorec Razgrad
3:1
09.08.202017:45
Botev Plovdiv - Lokomotiv Plovdiv
2:0
09.08.202020:00
Slavia Sofia - Černo More Varna
1:1
10.08.202019:00
Levski Sofia - Beroe Stara Zagora
0:2
11.08.202019:00
Carsko Selo Sofia - Etar Veliko Tarnovo
3:0
14.08.202019:00
Ludogorec Razgrad - Slavia Sofia
3:0
15.08.202016:45
Lokomotiv Plovdiv - Botev Vraca
2:1
15.08.202019:00
Arda Kardžali - Levski Sofia
1:1
16.08.202016:45
Etar Veliko Tarnovo - Černo More Varna
0:4
16.08.202019:00
CSKA Sofia - Botev Plovdiv
2:1
17.08.202016:45
Carsko Selo Sofia - PFK Montana
0:0
17.08.202019:00
Beroe Stara Zagora - CSKA 1948 Sofia
0:0
21.08.202019:00
Slavia Sofia - Lokomotiv Plovdiv
0:2
22.08.202017:45
Botev Vraca - CSKA Sofia
1:2
22.08.202020:00
Černo More Varna - Ludogorec Razgrad
1:4
23.08.202016:45
Levski Sofia - Carsko Selo Sofia
0:1
23.08.202019:00
Botev Plovdiv - Beroe Stara Zagora
3:3
24.08.202017:45
PFK Montana - Etar Veliko Tarnovo
1:0
24.08.202020:00
CSKA 1948 Sofia - Arda Kardžali
0:2
28.08.202017:45
Carsko Selo Sofia - CSKA 1948 Sofia
0:0
28.08.202020:00
Beroe Stara Zagora - Botev Vraca
6:0
29.08.202016:00
Arda Kardžali - Botev Plovdiv
3:2
29.08.202018:00
PFK Montana - Levski Sofia
0:4
29.08.202020:15
Etar Veliko Tarnovo - Ludogorec Razgrad
0:2
30.08.202017:45
Lokomotiv Plovdiv - Černo More Varna
2:1
30.08.202020:00
CSKA Sofia - Slavia Sofia
1:0
11.09.202017:45
Botev Vraca - Arda Kardžali
0:0
11.09.202020:00
Botev Plovdiv - Carsko Selo Sofia
0:0
12.09.202017:45
Černo More Varna - CSKA Sofia
1:1
12.09.202020:00
Ludogorec Razgrad - Lokomotiv Plovdiv
3:1
13.09.202017:45
CSKA 1948 Sofia - PFK Montana
2:0
13.09.202020:00
Levski Sofia - Etar Veliko Tarnovo
2:1
14.09.202018:30
Slavia Sofia - Beroe Stara Zagora
0:2
18.09.202017:45
Carsko Selo Sofia - Botev Vraca
1:2
18.09.202020:00
PFK Montana - Botev Plovdiv
3:1
19.09.202017:45
Beroe Stara Zagora - Černo More Varna
4:0
19.09.202020:00
Levski Sofia - CSKA 1948 Sofia
3:0
20.09.202016:45
Etar Veliko Tarnovo - Lokomotiv Plovdiv
1:3
20.09.202019:30
CSKA Sofia - Ludogorec Razgrad
2:2
21.09.202019:30
Arda Kardžali - Slavia Sofia
2:1
25.09.202017:45
Botev Vraca - PFK Montana
2:0
25.09.202020:00
CSKA 1948 Sofia - Etar Veliko Tarnovo
5:1
26.09.202017:45
Ludogorec Razgrad - Beroe Stara Zagora
2:0
26.09.202020:00
Botev Plovdiv - Levski Sofia
2:1
27.09.202017:45
Černo More Varna - Arda Kardžali
2:0
27.09.202020:00
Lokomotiv Plovdiv - CSKA Sofia
2:1
28.09.202019:30
Slavia Sofia - Carsko Selo Sofia
1:0
02.10.202016:45
Carsko Selo Sofia - Černo More Varna
1:0
02.10.202019:15
CSKA 1948 Sofia - Botev Plovdiv
5:0
03.10.202016:45
PFK Montana - Slavia Sofia
2:1
03.10.202019:15
Levski Sofia - Botev Vraca
0:0
04.10.202016:45
Beroe Stara Zagora - Lokomotiv Plovdiv
1:3
04.10.202019:15
Etar Veliko Tarnovo - CSKA Sofia
2:2
17.10.202016:45
Ludogorec Razgrad - Carsko Selo Sofia
1:1
17.10.202019:15
CSKA Sofia - Beroe Stara Zagora
1:1
18.10.202014:15
Botev Vraca - CSKA 1948 Sofia
0:0
18.10.202016:45
Černo More Varna - PFK Montana
3:0
18.10.202019:15
Slavia Sofia - Levski Sofia
1:0
19.10.202019:15
Botev Plovdiv - Etar Veliko Tarnovo
1:1
20.10.202016:30
Lokomotiv Plovdiv - Arda Kardžali
0:0
24.10.202016:45
Carsko Selo Sofia - Lokomotiv Plovdiv
0:3
24.10.202019:15
Levski Sofia - Černo More Varna
1:2
25.10.202011:30
CSKA 1948 Sofia - Slavia Sofia
5:1
25.10.202016:45
Arda Kardžali - CSKA Sofia
1:1
25.10.202019:15
PFK Montana - Ludogorec Razgrad
1:3
26.10.202016:15
Botev Plovdiv - Botev Vraca
2:0
26.10.202018:30
Etar Veliko Tarnovo - Beroe Stara Zagora
2:3
30.10.202016:00
Černo More Varna - CSKA 1948 Sofia
1:2
30.10.202018:15
Lokomotiv Plovdiv - PFK Montana
2:2
31.10.202017:45
Beroe Stara Zagora - Arda Kardžali
0:1
01.11.202015:45
CSKA Sofia - Carsko Selo Sofia
1:0
01.11.202018:15
Ludogorec Razgrad - Levski Sofia
1:0
02.11.202017:00
Botev Vraca - Etar Veliko Tarnovo
5:1
07.11.202014:00
Botev Plovdiv - Černo More Varna
0:0
08.11.202011:30
Etar Veliko Tarnovo - Arda Kardžali
0:0
08.11.202014:00
PFK Montana - CSKA Sofia
1:2
08.11.202016:30
CSKA 1948 Sofia - Ludogorec Razgrad
0:3
21.11.202011:15
Slavia Sofia - Etar Veliko Tarnovo
0:0
22.11.202011:30
Černo More Varna - Botev Vraca
2:1
22.11.202016:30
Lokomotiv Plovdiv - CSKA 1948 Sofia
1:1
23.11.202016:30
Arda Kardžali - Carsko Selo Sofia
2:0
27.11.202016:30
Černo More Varna - Slavia Sofia
3:2
28.11.202012:00
Arda Kardžali - PFK Montana
3:0
28.11.202017:30
Lokomotiv Plovdiv - Botev Plovdiv
6:0
29.11.202013:45
Ludogorec Razgrad - Botev Vraca
2:1
29.11.202018:45
CSKA Sofia - CSKA 1948 Sofia
2:0
01.12.202016:30
Etar Veliko Tarnovo - Carsko Selo Sofia
1:0
02.12.202014:00
Slavia Sofia - Botev Plovdiv
0:0
02.12.202016:30
Levski Sofia - Lokomotiv Plovdiv
1:0
04.12.202016:15
Černo More Varna - Etar Veliko Tarnovo
0:1
05.12.202013:15
CSKA 1948 Sofia - Beroe Stara Zagora
1:0
05.12.202015:30
Levski Sofia - Arda Kardžali
1:2
06.12.202011:15
Botev Vraca - Lokomotiv Plovdiv
0:1
06.12.202013:30
Botev Plovdiv - CSKA Sofia
0:3
06.12.202015:45
Slavia Sofia - Ludogorec Razgrad
0:2
07.12.202016:30
PFK Montana - Carsko Selo Sofia
3:4
09.12.202016:30
Beroe Stara Zagora - Levski Sofia
2:1
10.12.202016:30
Botev Vraca - Slavia Sofia
1:2
11.12.202016:30
Arda Kardžali - CSKA 1948 Sofia
1:1
12.12.202011:30
Beroe Stara Zagora - Botev Plovdiv
3:0
12.12.202015:30
Carsko Selo Sofia - Levski Sofia
2:2
13.12.202011:30
CSKA Sofia - Botev Vraca
2:1
13.12.202016:45
Ludogorec Razgrad - Černo More Varna
1:0
14.12.202016:30
Lokomotiv Plovdiv - Slavia Sofia
2:0
15.12.202016:30
Etar Veliko Tarnovo - PFK Montana
0:0
16.12.202016:30
Carsko Selo Sofia - Beroe Stara Zagora
0:2
17.12.202016:30
Arda Kardžali - Ludogorec Razgrad
2:2
18.12.202017:00
CSKA Sofia - Levski Sofia
1:0
19.12.202013:00
Beroe Stara Zagora - PFK Montana
0:0
20.12.202013:00
Ludogorec Razgrad - Botev Plovdiv
2:1
12.02.202116:30
Botev Plovdiv - Arda Kardžali
0:2
13.02.202111:30
Botev Vraca - Beroe Stara Zagora
1:2
13.02.202114:00
Černo More Varna - Lokomotiv Plovdiv
0:0
13.02.202116:30
Slavia Sofia - CSKA Sofia
0:1
14.02.202113:30
CSKA 1948 Sofia - Carsko Selo Sofia
2:1
14.02.202116:00
Levski Sofia - PFK Montana
2:0
15.02.202115:00
Ludogorec Razgrad - Etar Veliko Tarnovo
6:0
19.02.202116:30
PFK Montana - CSKA 1948 Sofia
1:0
20.02.202111:30
Arda Kardžali - Botev Vraca
3:2
20.02.202114:00
Lokomotiv Plovdiv - Ludogorec Razgrad
3:2
20.02.202116:30
CSKA Sofia - Černo More Varna
1:0
21.02.202113:30
Beroe Stara Zagora - Slavia Sofia
1:1
21.02.202116:00
Etar Veliko Tarnovo - Levski Sofia
0:0
22.02.202116:30
Carsko Selo Sofia - Botev Plovdiv
2:2
26.02.202116:30
Lokomotiv Plovdiv - Etar Veliko Tarnovo
1:1
27.02.202111:15
Slavia Sofia - Arda Kardžali
3:2
27.02.202114:00
Ludogorec Razgrad - CSKA Sofia
1:0
27.02.202116:45
Černo More Varna - Beroe Stara Zagora
2:1
28.02.202111:00
Botev Vraca - Carsko Selo Sofia
0:3
28.02.202113:30
Botev Plovdiv - PFK Montana
1:1
28.02.202116:00
CSKA 1948 Sofia - Levski Sofia
0:0
06.03.202114:00
Arda Kardžali - Černo More Varna
1:0
06.03.202116:30
CSKA Sofia - Lokomotiv Plovdiv
0:0
07.03.202111:00
Etar Veliko Tarnovo - CSKA 1948 Sofia
3:1
07.03.202113:30
Beroe Stara Zagora - Ludogorec Razgrad
1:4
07.03.202116:00
Levski Sofia - Botev Plovdiv
2:2
08.03.202116:30
Carsko Selo Sofia - Slavia Sofia
2:0
09.03.202116:30
PFK Montana - Botev Vraca
0:1
12.03.202116:00
Ludogorec Razgrad - Arda Kardžali
1:0
12.03.202118:15
Lokomotiv Plovdiv - Beroe Stara Zagora
1:1
13.03.202111:00
Slavia Sofia - PFK Montana
2:1
13.03.202113:15
Botev Plovdiv - CSKA 1948 Sofia
3:2
13.03.202115:30
Botev Vraca - Levski Sofia
1:3
14.03.202116:00
CSKA Sofia - Etar Veliko Tarnovo
1:0
15.03.202116:30
Černo More Varna - Carsko Selo Sofia
1:0
19.03.202116:30
Etar Veliko Tarnovo - Botev Plovdiv
0:0
20.03.202111:30
PFK Montana - Černo More Varna
1:1
20.03.202114:00
Arda Kardžali - Lokomotiv Plovdiv
0:2
20.03.202116:30
Carsko Selo Sofia - Ludogorec Razgrad
1:1
21.03.202111:00
CSKA 1948 Sofia - Botev Vraca
1:0
21.03.202113:15
Beroe Stara Zagora - CSKA Sofia
1:0
21.03.202115:30
Levski Sofia - Slavia Sofia
1:0
08.04.202116:15
Botev Vraca - Botev Plovdiv
1:2
08.04.202118:30
Lokomotiv Plovdiv - Carsko Selo Sofia
2:0
09.04.202118:30
Slavia Sofia - CSKA 1948 Sofia
1:3
10.04.202116:30
Ludogorec Razgrad - PFK Montana
1:0
10.04.202119:00
CSKA Sofia - Arda Kardžali
1:1
11.04.202118:45
Černo More Varna - Levski Sofia
0:0
12.04.202118:30
Beroe Stara Zagora - Etar Veliko Tarnovo
1:2
15.04.202118:30
PFK Montana - Lokomotiv Plovdiv
0:1
16.04.202116:15
Etar Veliko Tarnovo - Botev Vraca
0:0
16.04.202118:30
CSKA 1948 Sofia - Černo More Varna
0:0
17.04.202116:45
Botev Plovdiv - Slavia Sofia
0:1
17.04.202119:00
Arda Kardžali - Beroe Stara Zagora
1:0
18.04.202117:30
Carsko Selo Sofia - CSKA Sofia
2:1
18.04.202119:45
Levski Sofia - Ludogorec Razgrad
0:3
20.04.202115:00
Slavia Sofia - Botev Vraca
0:2
20.04.202117:15
Arda Kardžali - Etar Veliko Tarnovo
3:2
20.04.202119:30
Černo More Varna - Botev Plovdiv
1:0
21.04.202115:00
Beroe Stara Zagora - Carsko Selo Sofia
0:1
21.04.202117:15
CSKA Sofia - PFK Montana
6:0
21.04.202119:30
Lokomotiv Plovdiv - Levski Sofia
1:0
22.04.202118:00
Ludogorec Razgrad - CSKA 1948 Sofia
4:0
23.04.202119:30
Botev Vraca - Černo More Varna
0:1
24.04.202116:45
Etar Veliko Tarnovo - Slavia Sofia
1:1
24.04.202119:00
PFK Montana - Beroe Stara Zagora
1:1
25.04.202116:00
Levski Sofia - CSKA Sofia
0:2
25.04.202118:45
Carsko Selo Sofia - Arda Kardžali
4:0
26.04.202117:00
CSKA 1948 Sofia - Lokomotiv Plovdiv
1:0
26.04.202119:15
Botev Plovdiv - Ludogorec Razgrad
0:2
26.07. Penev končí jako trenér CSKA Sofia
Luboslav Penev byl propuštěn z funkce trenéra CSKA Sofia, jeho povinnosti převezme Stojčo Mladenov. Bulharský klub nezvládl Superpohár a minulý týden v prvním duelu druhého předkola Konferenční ligy jen remizoval s FK Liepāja (0:0), kouče následně nezachránila ani výhra 4:2 v derby s CSKA 1948 Sofia. (lequipe.fr)
10.07. Nižnij Novgorod získal Masoera
Lucas Masoero si vyzkouší ruskou nejvyšší soutěž. Šestadvacetiletý obránce přestoupil z Lokomotivu Plovdiv do FK Nižnij Novgorod. (transfermarkt.de)
29.06. Pinas odchází do Ludogorce
Surinamský záložník Shaquille Pinas sice sestoupil s Den Haagem z nizozemské Eredivisie, ovšem druhou ligu hrát nebude. Třiadvacetiletý fotbalista po konci smlouvy vyráží za dobrodružstvím do Bulharska, kde bude hájit barvy Ludogorce Razgrad. (vi.nl)
29.06. Tekpetey natrvalo hráčem Ludogorce
Ludogorec Razgrad vykoupil Bernarda Tekpeteye, jenž měl v Bulharsku ještě rok hostovat ze Schalke. To nyní podle informací deníku "Bild" obdrží 900 tisíc eur. (transfermarkt.de)
21.06. Despodov je kmenovým hráčem Ludogorce
Kiril Despodov se už nebude vracet do Cagliari. Bulharského útočníka si loni na hostování vypůjčil Ludogorec Razgrad, který nyní dojednal přestup za dva miliony eur. (transfermarkt.de)
20.05. Ludogorec vykoupil obránce Verdona
Olivier Verdon bude i nadále hrát za Ludogorec. Obránce zde letos hostoval z Deportiva Alavés, na světě nyní je dohoda o trvalém přestupu za jeden milion eur. (transfermarkt.de)
19.05. Rostov uplatnil opci na Soweho
Ali Sowe dal na jaře za Rostov tři branky a další zásahy bude přidávat. Hostování afrického útočníka z CSKA Sofia bylo změněno v trvalý přestup, za ten ruská strana zaplatí tři miliony eur. (transfermarkt.de)
17.05. Bologna uplatnila opci na Antova
Valentin Antov bude rovněž v příští sezoně nastupovat za Bolognu. Mladý bulharský obránce přišel v zimě na hostování z CSKA Sofia a italský klub uplatnil opci na přestup, ten vyjde na tři miliony eur. (transfermarkt.de)
16.05. Claude Gonçalves se vydá do Bulharska
Claude Gonçalves po sezoně opustí Gil Vicente a zamíří do Bulharska, portugalský záložník se jako volný hráč už dohodl na angažmá s Ludogorcem. (transfermarkt.de)
13.05. Padt půjde do Bulharska
Brankář Groningenu Sergio Padt po sezoně odejde z nizozemské ligy. Jeho příštím působištěm bude Ludogorec Razgrad z Bulharska. (vi.nl)
Další expres zprávy
 TýmZB
tabulka je prázdná
 TýmZB
tabulka je prázdná
 TýmZB
tabulka je prázdná
Podrobné tabulky
Poslední zápasy
30.07.
Slavia Sofia - Carsko Selo Sofia
0:0
31.07.
Botev Vraca - Levski Sofia
2:0
31.07.
L. Razgrad - CSKA 1948 Sofia
3:0
01.08.
Lokomotiv Sofia - L. Plovdiv
1:0
01.08.
Arda Kardžali - CSKA Sofia
odl.
02.08.
Černo More Varna - Botev Plovdiv
2:0
02.08.
Pirin Blagoevgrad - Beroe
2:3
Všechny zápasy
Následující zápasy
06.08.17:45
Carsko Selo Sofia - Botev Vraca
info
06.08.20:00
CSKA 1948 Sofia - Lokomotiv Sofia
info
07.08.17:45
Botev Plovdiv - Slavia Sofia
info
07.08.20:00
Beroe - Černo More Varna
info
08.08.17:45
Levski Sofia - Arda Kardžali
info
08.08.20:00
CSKA Sofia - Ludogorec Razgrad
info
09.08.20:00
Lokomotiv Plovdiv - Pirin Bla.
info
Všechny zápasy