Bulharsko - Parva Liga 2020/2021 - výsledky, rozlosování

základní část

07.08.202019:00
CSKA 1948 Sofia - CSKA Sofia
2:2
08.08.202016:45
PFK Montana - Arda Kardžali
3:3
08.08.202019:00
Botev Vraca - Ludogorec Razgrad
3:1
09.08.202017:45
Botev Plovdiv - Lokomotiv Plovdiv
2:0
09.08.202020:00
Slavia Sofia - Černo More Varna
1:1
10.08.202019:00
Levski Sofia - Beroe Stara Zagora
0:2
11.08.202019:00
Carsko Selo Sofia - Etar Veliko Tarnovo
3:0
14.08.202019:00
Ludogorec Razgrad - Slavia Sofia
3:0
15.08.202016:45
Lokomotiv Plovdiv - Botev Vraca
2:1
15.08.202019:00
Arda Kardžali - Levski Sofia
1:1
16.08.202016:45
Etar Veliko Tarnovo - Černo More Varna
0:4
16.08.202019:00
CSKA Sofia - Botev Plovdiv
2:1
17.08.202016:45
Carsko Selo Sofia - PFK Montana
0:0
17.08.202019:00
Beroe Stara Zagora - CSKA 1948 Sofia
0:0
21.08.202019:00
Slavia Sofia - Lokomotiv Plovdiv
0:2
22.08.202017:45
Botev Vraca - CSKA Sofia
1:2
22.08.202020:00
Černo More Varna - Ludogorec Razgrad
1:4
23.08.202016:45
Levski Sofia - Carsko Selo Sofia
0:1
23.08.202019:00
Botev Plovdiv - Beroe Stara Zagora
3:3
24.08.202017:45
PFK Montana - Etar Veliko Tarnovo
1:0
24.08.202020:00
CSKA 1948 Sofia - Arda Kardžali
0:2
28.08.202017:45
Carsko Selo Sofia - CSKA 1948 Sofia
0:0
28.08.202020:00
Beroe Stara Zagora - Botev Vraca
6:0
29.08.202016:00
Arda Kardžali - Botev Plovdiv
3:2
29.08.202018:00
PFK Montana - Levski Sofia
0:4
29.08.202020:15
Etar Veliko Tarnovo - Ludogorec Razgrad
0:2
30.08.202017:45
Lokomotiv Plovdiv - Černo More Varna
2:1
30.08.202020:00
CSKA Sofia - Slavia Sofia
1:0
11.09.202017:45
Botev Vraca - Arda Kardžali
0:0
11.09.202020:00
Botev Plovdiv - Carsko Selo Sofia
0:0
12.09.202017:45
Černo More Varna - CSKA Sofia
1:1
12.09.202020:00
Ludogorec Razgrad - Lokomotiv Plovdiv
3:1
13.09.202017:45
CSKA 1948 Sofia - PFK Montana
2:0
13.09.202020:00
Levski Sofia - Etar Veliko Tarnovo
2:1
14.09.202018:30
Slavia Sofia - Beroe Stara Zagora
0:2
18.09.202017:45
Carsko Selo Sofia - Botev Vraca
1:2
18.09.202020:00
PFK Montana - Botev Plovdiv
3:1
19.09.202017:45
Beroe Stara Zagora - Černo More Varna
4:0
19.09.202020:00
Levski Sofia - CSKA 1948 Sofia
3:0
20.09.202016:45
Etar Veliko Tarnovo - Lokomotiv Plovdiv
1:3
20.09.202019:30
CSKA Sofia - Ludogorec Razgrad
2:2
21.09.202019:30
Arda Kardžali - Slavia Sofia
2:1
25.09.202017:45
Botev Vraca - PFK Montana
2:0
25.09.202020:00
CSKA 1948 Sofia - Etar Veliko Tarnovo
5:1
26.09.202017:45
Ludogorec Razgrad - Beroe Stara Zagora
2:0
26.09.202020:00
Botev Plovdiv - Levski Sofia
2:1
27.09.202017:45
Černo More Varna - Arda Kardžali
2:0
27.09.202020:00
Lokomotiv Plovdiv - CSKA Sofia
2:1
28.09.202019:30
Slavia Sofia - Carsko Selo Sofia
1:0
02.10.202016:45
Carsko Selo Sofia - Černo More Varna
1:0
02.10.202019:15
CSKA 1948 Sofia - Botev Plovdiv
5:0
03.10.202016:45
PFK Montana - Slavia Sofia
2:1
03.10.202019:15
Levski Sofia - Botev Vraca
0:0
04.10.202016:45
Beroe Stara Zagora - Lokomotiv Plovdiv
1:3
04.10.202019:15
Etar Veliko Tarnovo - CSKA Sofia
2:2
17.10.202016:45
Ludogorec Razgrad - Carsko Selo Sofia
1:1
17.10.202019:15
CSKA Sofia - Beroe Stara Zagora
1:1
18.10.202014:15
Botev Vraca - CSKA 1948 Sofia
0:0
18.10.202016:45
Černo More Varna - PFK Montana
3:0
18.10.202019:15
Slavia Sofia - Levski Sofia
1:0
19.10.202019:15
Botev Plovdiv - Etar Veliko Tarnovo
1:1
20.10.202016:30
Lokomotiv Plovdiv - Arda Kardžali
0:0
24.10.202016:45
Carsko Selo Sofia - Lokomotiv Plovdiv
0:3
24.10.202019:15
Levski Sofia - Černo More Varna
1:2
25.10.202011:30
CSKA 1948 Sofia - Slavia Sofia
5:1
25.10.202016:45
Arda Kardžali - CSKA Sofia
1:1
25.10.202019:15
PFK Montana - Ludogorec Razgrad
1:3
26.10.202016:15
Botev Plovdiv - Botev Vraca
2:0
26.10.202018:30
Etar Veliko Tarnovo - Beroe Stara Zagora
2:3
30.10.202016:00
Černo More Varna - CSKA 1948 Sofia
1:2
30.10.202018:15
Lokomotiv Plovdiv - PFK Montana
2:2
31.10.202017:45
Beroe Stara Zagora - Arda Kardžali
0:1
01.11.202015:45
CSKA Sofia - Carsko Selo Sofia
1:0
01.11.202018:15
Ludogorec Razgrad - Levski Sofia
1:0
02.11.202017:00
Botev Vraca - Etar Veliko Tarnovo
5:1
07.11.202014:00
Botev Plovdiv - Černo More Varna
0:0
08.11.202011:30
Etar Veliko Tarnovo - Arda Kardžali
0:0
08.11.202014:00
PFK Montana - CSKA Sofia
1:2
08.11.202016:30
CSKA 1948 Sofia - Ludogorec Razgrad
0:3
21.11.202011:15
Slavia Sofia - Etar Veliko Tarnovo
0:0
22.11.202011:30
Černo More Varna - Botev Vraca
2:1
22.11.202016:30
Lokomotiv Plovdiv - CSKA 1948 Sofia
1:1
23.11.202016:30
Arda Kardžali - Carsko Selo Sofia
2:0
27.11.202016:30
Černo More Varna - Slavia Sofia
3:2
28.11.202012:00
Arda Kardžali - PFK Montana
3:0
28.11.202017:30
Lokomotiv Plovdiv - Botev Plovdiv
6:0
29.11.202013:45
Ludogorec Razgrad - Botev Vraca
2:1
29.11.202018:45
CSKA Sofia - CSKA 1948 Sofia
2:0
01.12.202016:30
Etar Veliko Tarnovo - Carsko Selo Sofia
1:0
02.12.202014:00
Slavia Sofia - Botev Plovdiv
0:0
02.12.202016:30
Levski Sofia - Lokomotiv Plovdiv
1:0
04.12.202016:15
Černo More Varna - Etar Veliko Tarnovo
0:1
05.12.202013:15
CSKA 1948 Sofia - Beroe Stara Zagora
1:0
05.12.202015:30
Levski Sofia - Arda Kardžali
1:2
06.12.202011:15
Botev Vraca - Lokomotiv Plovdiv
0:1
06.12.202013:30
Botev Plovdiv - CSKA Sofia
0:3
06.12.202015:45
Slavia Sofia - Ludogorec Razgrad
0:2
07.12.202016:30
PFK Montana - Carsko Selo Sofia
3:4
09.12.202016:30
Beroe Stara Zagora - Levski Sofia
2:1
10.12.202016:30
Botev Vraca - Slavia Sofia
1:2
11.12.202016:30
Arda Kardžali - CSKA 1948 Sofia
1:1
12.12.202011:30
Beroe Stara Zagora - Botev Plovdiv
3:0
12.12.202015:30
Carsko Selo Sofia - Levski Sofia
2:2
13.12.202011:30
CSKA Sofia - Botev Vraca
2:1
13.12.202016:45
Ludogorec Razgrad - Černo More Varna
1:0
14.12.202016:30
Lokomotiv Plovdiv - Slavia Sofia
2:0
15.12.202016:30
Etar Veliko Tarnovo - PFK Montana
0:0
16.12.202016:30
Carsko Selo Sofia - Beroe Stara Zagora
0:2
17.12.202016:30
Arda Kardžali - Ludogorec Razgrad
2:2
18.12.202017:00
CSKA Sofia - Levski Sofia
1:0
19.12.202013:00
Beroe Stara Zagora - PFK Montana
0:0
20.12.202013:00
Ludogorec Razgrad - Botev Plovdiv
2:1
12.02.202116:30
Botev Plovdiv - Arda Kardžali
0:2
13.02.202111:30
Botev Vraca - Beroe Stara Zagora
1:2
13.02.202114:00
Černo More Varna - Lokomotiv Plovdiv
0:0
13.02.202116:30
Slavia Sofia - CSKA Sofia
0:1
14.02.202113:30
CSKA 1948 Sofia - Carsko Selo Sofia
2:1
14.02.202116:00
Levski Sofia - PFK Montana
2:0
15.02.202115:00
Ludogorec Razgrad - Etar Veliko Tarnovo
6:0
19.02.202116:30
PFK Montana - CSKA 1948 Sofia
1:0
20.02.202111:30
Arda Kardžali - Botev Vraca
3:2
20.02.202114:00
Lokomotiv Plovdiv - Ludogorec Razgrad
3:2
20.02.202116:30
CSKA Sofia - Černo More Varna
1:0
21.02.202113:30
Beroe Stara Zagora - Slavia Sofia
1:1
21.02.202116:00
Etar Veliko Tarnovo - Levski Sofia
0:0
22.02.202116:30
Carsko Selo Sofia - Botev Plovdiv
2:2
26.02.202116:30
Lokomotiv Plovdiv - Etar Veliko Tarnovo
1:1
27.02.202111:15
Slavia Sofia - Arda Kardžali
3:2
27.02.202114:00
Ludogorec Razgrad - CSKA Sofia
1:0
27.02.202116:45
Černo More Varna - Beroe Stara Zagora
2:1
28.02.202111:00
Botev Vraca - Carsko Selo Sofia
0:3
28.02.202113:30
Botev Plovdiv - PFK Montana
1:1
28.02.202116:00
CSKA 1948 Sofia - Levski Sofia
0:0
06.03.202114:00
Arda Kardžali - Černo More Varna
1:0
06.03.202116:30
CSKA Sofia - Lokomotiv Plovdiv
0:0
07.03.202111:00
Etar Veliko Tarnovo - CSKA 1948 Sofia
3:1
07.03.202113:30
Beroe Stara Zagora - Ludogorec Razgrad
1:4
07.03.202116:00
Levski Sofia - Botev Plovdiv
2:2
08.03.202116:30
Carsko Selo Sofia - Slavia Sofia
2:0
09.03.202116:30
PFK Montana - Botev Vraca
0:1
12.03.202116:00
Ludogorec Razgrad - Arda Kardžali
1:0
12.03.202118:15
Lokomotiv Plovdiv - Beroe Stara Zagora
1:1
13.03.202111:00
Slavia Sofia - PFK Montana
2:1
13.03.202113:15
Botev Plovdiv - CSKA 1948 Sofia
3:2
13.03.202115:30
Botev Vraca - Levski Sofia
1:3
14.03.202116:00
CSKA Sofia - Etar Veliko Tarnovo
1:0
15.03.202116:30
Černo More Varna - Carsko Selo Sofia
1:0
19.03.202116:30
Etar Veliko Tarnovo - Botev Plovdiv
0:0
20.03.202111:30
PFK Montana - Černo More Varna
1:1
20.03.202114:00
Arda Kardžali - Lokomotiv Plovdiv
0:2
20.03.202116:30
Carsko Selo Sofia - Ludogorec Razgrad
1:1
21.03.202111:00
CSKA 1948 Sofia - Botev Vraca
1:0
21.03.202113:15
Beroe Stara Zagora - CSKA Sofia
1:0
21.03.202115:30
Levski Sofia - Slavia Sofia
1:0
08.04.202116:15
Botev Vraca - Botev Plovdiv
1:2
08.04.202118:30
Lokomotiv Plovdiv - Carsko Selo Sofia
2:0
09.04.202118:30
Slavia Sofia - CSKA 1948 Sofia
1:3
10.04.202116:30
Ludogorec Razgrad - PFK Montana
1:0
10.04.202119:00
CSKA Sofia - Arda Kardžali
1:1
11.04.202118:45
Černo More Varna - Levski Sofia
0:0
12.04.202118:30
Beroe Stara Zagora - Etar Veliko Tarnovo
1:2
15.04.202118:30
PFK Montana - Lokomotiv Plovdiv
0:1
16.04.202116:15
Etar Veliko Tarnovo - Botev Vraca
0:0
16.04.202118:30
CSKA 1948 Sofia - Černo More Varna
0:0
17.04.202116:45
Botev Plovdiv - Slavia Sofia
0:1
17.04.202119:00
Arda Kardžali - Beroe Stara Zagora
1:0
18.04.202117:30
Carsko Selo Sofia - CSKA Sofia
2:1
18.04.202119:45
Levski Sofia - Ludogorec Razgrad
0:3
20.04.202115:00
Slavia Sofia - Botev Vraca
0:2
20.04.202117:15
Arda Kardžali - Etar Veliko Tarnovo
3:2
20.04.202119:30
Černo More Varna - Botev Plovdiv
1:0
21.04.202115:00
Beroe Stara Zagora - Carsko Selo Sofia
0:1
21.04.202117:15
CSKA Sofia - PFK Montana
6:0
21.04.202119:30
Lokomotiv Plovdiv - Levski Sofia
1:0
22.04.202118:00
Ludogorec Razgrad - CSKA 1948 Sofia
4:0
23.04.202119:30
Botev Vraca - Černo More Varna
0:1
24.04.202116:45
Etar Veliko Tarnovo - Slavia Sofia
1:1
24.04.202119:00
PFK Montana - Beroe Stara Zagora
1:1
25.04.202116:00
Levski Sofia - CSKA Sofia
0:2
25.04.202118:45
Carsko Selo Sofia - Arda Kardžali
4:0
26.04.202117:00
CSKA 1948 Sofia - Lokomotiv Plovdiv
1:0
26.04.202119:15
Botev Plovdiv - Ludogorec Razgrad
0:2

o titul

03.05.202119:15
CSKA Sofia - Arda Kardžali
1:0
04.05.202118:45
Ludogorec Razgrad - Beroe Stara Zagora
3:1
07.05.202116:30
Beroe Stara Zagora - Arda Kardžali
0:2
08.05.202116:45
Ludogorec Razgrad - Lokomotiv Plovdiv
1:2
11.05.202118:30
Lokomotiv Plovdiv - Beroe Stara Zagora
0:0
12.05.202116:00
Arda Kardžali - CSKA 1948 Sofia
0:0
12.05.202118:30
CSKA Sofia - Ludogorec Razgrad
4:1
15.05.202116:30
Ludogorec Razgrad - Arda Kardžali
4:1
15.05.202119:00
Lokomotiv Plovdiv - CSKA Sofia
2:0
16.05.202119:15
Beroe Stara Zagora - CSKA 1948 Sofia
3:3
19.05.202116:00
Lokomotiv Plovdiv - CSKA 1948 Sofia
0:0
22.05.202118:00
CSKA 1948 Sofia - CSKA Sofia
1:0
26.05.202119:00
CSKA Sofia - Beroe Stara Zagora
2:0
26.05.202119:00
Arda Kardžali - Lokomotiv Plovdiv
3:3
26.05.202119:00
CSKA 1948 Sofia - Ludogorec Razgrad
3:1

o udržení

03.05.202114:45
Botev Vraca - Etar Veliko Tarnovo
2:0
03.05.202117:00
Slavia Sofia - PFK Montana
1:1
06.05.202116:30
PFK Montana - Etar Veliko Tarnovo
1:0
06.05.202118:45
Slavia Sofia - Botev Vraca
2:0
10.05.202117:00
Botev Vraca - PFK Montana
1:0
10.05.202119:15
Etar Veliko Tarnovo - Slavia Sofia
0:3
14.05.202116:30
Etar Veliko Tarnovo - Botev Vraca
2:0
14.05.202119:00
PFK Montana - Slavia Sofia
0:2
18.05.202116:30
Etar Veliko Tarnovo - PFK Montana
1:2
18.05.202119:00
Botev Vraca - Slavia Sofia
1:1
21.05.202119:00
PFK Montana - Botev Vraca
1:1
21.05.202119:00
Slavia Sofia - Etar Veliko Tarnovo
0:2

o Konferenční ligu

05.05.202116:30
Černo More Varna - Botev Plovdiv
3:1
05.05.202118:45
Carsko Selo Sofia - Levski Sofia
0:2
09.05.202117:30
Černo More Varna - Carsko Selo Sofia
3:3
09.05.202119:45
Botev Plovdiv - Levski Sofia
0:1
13.05.202116:30
Carsko Selo Sofia - Botev Plovdiv
0:0
13.05.202119:00
Levski Sofia - Černo More Varna
2:1
17.05.202116:30
Botev Plovdiv - Černo More Varna
1:1
17.05.202119:00
Levski Sofia - Carsko Selo Sofia
1:1
20.05.202116:30
Carsko Selo Sofia - Černo More Varna
0:1
20.05.202119:00
Levski Sofia - Botev Plovdiv
1:2
23.05.202119:30
Botev Plovdiv - Carsko Selo Sofia
5:0
23.05.202119:30
Černo More Varna - Levski Sofia
1:2

play off o Konferenční ligu

30.05.202118:00
Arda Kardžali - Černo More Varna
1:0
04.09. Kirov se stěhuje do čela CSKA 1948
Jenom pár dní poté, co byznysmen Rumen Gaitanski oznámil, že už nadále nebude finančně podporovat klub Arda Kardžali, ho naráz opouští tři hráči i trenér Nikolaj Kirov. Nejlepší bulharský kouč minulého roku, který Ardu senzačně dovedl až na čtvrté místo a do předkola Konferenční ligy, přesedlal do čela CSKA 1948 Sofia.
03.09. Levski představilo Stoilova
Do Levski Sofia se po více než 10 letech vrací Stanimir Stoilov. Bývalý úspěšný kouč formálně podepsal smlouvu do roku 2024, podle majitele Levski je však v klubu na "dobu neurčitou". Cílem je nejpozději na podzim 2023 hrát skupinu evropských pohárů, což se Stoilovovi při jeho předešlé štaci (2004-08) povedlo. (dnevnik.bg)
27.08. Keșerü si hledá nové angažmá
Ludogorec Razgrad opustil Claudiu Keșerü. Zkušený rumunský útočník se dohodl na předčasném ukončení smlouvy, která měla platit do konce sezony. (transfermarkt.de)
26.08. Iliev už nebude chytat za Ludogorec
Ludogorec Razgrad předčasně opouští Plamen Iliev. Devatenáctinásobný bulharský reprezentant se dohodl na předčasném ukončení smlouvy. (transfermarkt.de)
17.08. CSKA Sofia posílil finský reprezentant Lam
Fotbalisty CSKA Sofia posílil před dvojzápasem s Plzní ve 4. předkole Evropské konferenční ligy finský reprezentant Thomas Lam. Bulharský klub jeho angažováním reagoval na zranění nizozemského obránce Menna Kocha, který bude mimo hru několik měsíců. Sedmadvacetiletý Lam naposledy působil v nizozemském Zwolle. V minulosti nastupoval také za Twente Enschede, Alkmaar a Nottingham Forest v druhé anglické lize. V národním týmu odehrál Lam 26 zápasů. Byl i v nominaci na nedávné mistrovství Evropy, ale do hry se nedostal. (ČTK)
16.08. Stoilov se vrací do čela Levski
Nějakou chvíli to vypadalo, že Levski Sofia bude mít anglického kouče, nakonec se však dohodlo s tím nejúspěšnějším ve své historii. Do klubu se po setkání s fanoušky vrací Stanimir Stoilov, který Levski úspěšně vedl v letech 2004-08 a měl jedinou podmínku - aby hráči dostávali pravidelné výplaty, což poslední dobou nebylo pravidlem. (dnevnik.bg)
26.07. Penev končí jako trenér CSKA Sofia
Luboslav Penev byl propuštěn z funkce trenéra CSKA Sofia, jeho povinnosti převezme Stojčo Mladenov. Bulharský klub nezvládl Superpohár a minulý týden v prvním duelu druhého předkola Konferenční ligy jen remizoval s FK Liepāja (0:0), kouče následně nezachránila ani výhra 4:2 v derby s CSKA 1948 Sofia. (lequipe.fr)
10.07. Nižnij Novgorod získal Masoera
Lucas Masoero si vyzkouší ruskou nejvyšší soutěž. Šestadvacetiletý obránce přestoupil z Lokomotivu Plovdiv do FK Nižnij Novgorod. (transfermarkt.de)
29.06. Pinas odchází do Ludogorce
Surinamský záložník Shaquille Pinas sice sestoupil s Den Haagem z nizozemské Eredivisie, ovšem druhou ligu hrát nebude. Třiadvacetiletý fotbalista po konci smlouvy vyráží za dobrodružstvím do Bulharska, kde bude hájit barvy Ludogorce Razgrad. (vi.nl)
29.06. Tekpetey natrvalo hráčem Ludogorce
Ludogorec Razgrad vykoupil Bernarda Tekpeteye, jenž měl v Bulharsku ještě rok hostovat ze Schalke. To nyní podle informací deníku "Bild" obdrží 900 tisíc eur. (transfermarkt.de)
Další expres zprávy
 TýmZB
tabulka je prázdná
 TýmZB
tabulka je prázdná
 TýmZB
tabulka je prázdná
Podrobné tabulky
Poslední zápasy
13.09.
Beroe - Carsko Selo Sofia
1:0
13.09.
Botev Plovdiv - Arda Kardžali
2:1
17.09.
Carsko Selo Sofia - L. Plovdiv
0:2
Všechny zápasy
Následující zápasy
17.09.17:15
Arda Kardžali - Pirin Bla.
info
17.09.19:30
Botev Plovdiv - Beroe
info
18.09.16:30
ČM Varna - Lokomotiv Sofia
info
18.09.18:45
Levski Sofia - CSKA 1948 Sofia
info
19.09.17:15
Botev Vraca - CSKA Sofia
info
19.09.19:30
Slavia Sofia - Ludogorec Razgrad
info
Všechny zápasy