Bělorusko - Vysšaja Liha 2019

22.05.2019 19:45 CET
9. kolo

Torpedo Žodino   -   Šachtër Soligorsk

0 : 1 (?:?)
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 4.15 - 3.02 - 1.88
preview zápasu není k dispozici
Vzájemné zápasy
29.07.2003Vysšaja Liha 11. kolo
T. Žodino - Šachtër S.
0:0
22.10.2003Vysšaja Liha 26. kolo
Šachtër S. - T. Žodino
2:0
06.05.2004Vysšaja Liha 5. kolo
Šachtër S. - T. Žodino
2:1
30.08.2004Vysšaja Liha 20. kolo
T. Žodino - Šachtër S.
1:2
29.06.2005Vysšaja Liha 11. kolo
T. Žodino - Šachtër S.
0:1
22.10.2005Vysšaja Liha 24. kolo
Šachtër S. - T. Žodino
4:0
14.06.2006Vysšaja Liha 10. kolo
Šachtër S. - T. Žodino
1:1
15.10.2006Vysšaja Liha 23. kolo
T. Žodino - Šachtër S.
1:0
15.08.2007Vysšaja Liha 12. kolo
T. Žodino - Šachtër S.
1:1
04.11.2007Vysšaja Liha 25. kolo
Šachtër S. - T. Žodino
0:2
06.04.2008Vysšaja Liha 1. kolo
Šachtër S. - T. Žodino
1:0
26.07.2008Vysšaja Liha 16. kolo
T. Žodino - Šachtër S.
1:3
26.04.2009Vysšaja Liha 4. kolo
Šachtër S. - T. Žodino
0:1
30.08.2009Vysšaja Liha 17. kolo
T. Žodino - Šachtër S.
1:2
14.04.2010Vysšaja Liha 3. kolo
T. Žodino - Šachtër S.
1:1
13.06.2010Vysšaja Liha 14. kolo
Šachtër S. - T. Žodino
4:1
12.09.2010Vysšaja Liha 24. kolo
T. Žodino - Šachtër S.
0:1
02.04.2011Vysšaja Liha 1. kolo
T. Žodino - Šachtër S.
1:0
27.05.2011Vysšaja Liha 12. kolo
Šachtër S. - T. Žodino
1:0
30.10.2011Vysšaja Liha 30. kolo
T. Žodino - Šachtër S.
1:3
18.05.2012Vysšaja Liha 11. kolo
Šachtër S. - T. Žodino
1:0
26.08.2012Vysšaja Liha 22. kolo
T. Žodino - Šachtër S.
2:3
28.10.2012Vysšaja Liha 29. kolo
T. Žodino - Šachtër S.
0:2
17.04.2013Vysšaja Liha 4. kolo
T. Žodino - Šachtër S.
0:3
29.06.2013Vysšaja Liha 15. kolo
Šachtër S. - T. Žodino
2:1
25.08.2013Kubok BelarusiOF
T. Žodino - Šachtër S.
2:3p
15.09.2013Vysšaja LihaTit., 1. kolo
Šachtër S. - T. Žodino
1:0
26.10.2013Vysšaja LihaTit., 6. kolo
T. Žodino - Šachtër S.
1:0
11.05.2014Vysšaja Liha 7. kolo
Šachtër S. - T. Žodino
2:0
20.07.2014Vysšaja Liha 18. kolo
T. Žodino - Šachtër S.
0:1
04.10.2014Vysšaja LihaTit., 26. kolo
T. Žodino - Šachtër S.
0:2
22.11.2014Vysšaja LihaTit., 31. kolo
Šachtër S. - T. Žodino
0:0
30.05.2015Vysšaja Liha 8. kolo
Šachtër S. - T. Žodino
3:1
26.09.2015Vysšaja Liha 21. kolo
T. Žodino - Šachtër S.
3:0
04.07.2016Vysšaja Liha 15. kolo
Šachtër S. - T. Žodino
3:0
27.11.2016Vysšaja Liha 30. kolo
T. Žodino - Šachtër S.
1:1
24.06.2017Vysšaja Liha 14. kolo
T. Žodino - Šachtër S.
1:2
18.11.2017Vysšaja Liha 29. kolo
Šachtër S. - T. Žodino
1:2
13.06.2018Vysšaja Liha 11. kolo
Šachtër S. - T. Žodino
1:0
28.10.2018Vysšaja Liha 26. kolo
T. Žodino - Šachtër S.
1:0
29.07.2003 11. kolo
Torpedo Žodino - Šachtër Soligorsk
0:0
22.10.2003 26. kolo
Šachtër Soligorsk - Torpedo Žodino
2:0
06.05.2004 5. kolo
Šachtër Soligorsk - Torpedo Žodino
2:1
30.08.2004 20. kolo
Torpedo Žodino - Šachtër Soligorsk
1:2
29.06.2005 11. kolo
Torpedo Žodino - Šachtër Soligorsk
0:1
22.10.2005 24. kolo
Šachtër Soligorsk - Torpedo Žodino
4:0
14.06.2006 10. kolo
Šachtër Soligorsk - Torpedo Žodino
1:1
15.10.2006 23. kolo
Torpedo Žodino - Šachtër Soligorsk
1:0
15.08.2007 12. kolo
Torpedo Žodino - Šachtër Soligorsk
1:1
04.11.2007 25. kolo
Šachtër Soligorsk - Torpedo Žodino
0:2
06.04.2008 1. kolo
Šachtër Soligorsk - Torpedo Žodino
1:0
26.07.2008 16. kolo
Torpedo Žodino - Šachtër Soligorsk
1:3
26.04.2009 4. kolo
Šachtër Soligorsk - Torpedo Žodino
0:1
30.08.2009 17. kolo
Torpedo Žodino - Šachtër Soligorsk
1:2
14.04.2010 3. kolo
Torpedo Žodino - Šachtër Soligorsk
1:1
13.06.2010 14. kolo
Šachtër Soligorsk - Torpedo Žodino
4:1
12.09.2010 24. kolo
Torpedo Žodino - Šachtër Soligorsk
0:1
02.04.2011 1. kolo
Torpedo Žodino - Šachtër Soligorsk
1:0
27.05.2011 12. kolo
Šachtër Soligorsk - Torpedo Žodino
1:0
30.10.2011 30. kolo
Torpedo Žodino - Šachtër Soligorsk
1:3
18.05.2012 11. kolo
Šachtër Soligorsk - Torpedo Žodino
1:0
26.08.2012 22. kolo
Torpedo Žodino - Šachtër Soligorsk
2:3
28.10.2012 29. kolo
Torpedo Žodino - Šachtër Soligorsk
0:2
17.04.2013 4. kolo
Torpedo Žodino - Šachtër Soligorsk
0:3
29.06.2013 15. kolo
Šachtër Soligorsk - Torpedo Žodino
2:1
15.09.2013Tit., 1. kolo
Šachtër Soligorsk - Torpedo Žodino
1:0
26.10.2013Tit., 6. kolo
Torpedo Žodino - Šachtër Soligorsk
1:0
11.05.2014 7. kolo
Šachtër Soligorsk - Torpedo Žodino
2:0
20.07.2014 18. kolo
Torpedo Žodino - Šachtër Soligorsk
0:1
04.10.2014Tit., 26. kolo
Torpedo Žodino - Šachtër Soligorsk
0:2
22.11.2014Tit., 31. kolo
Šachtër Soligorsk - Torpedo Žodino
0:0
30.05.2015 8. kolo
Šachtër Soligorsk - Torpedo Žodino
3:1
26.09.2015 21. kolo
Torpedo Žodino - Šachtër Soligorsk
3:0
04.07.2016 15. kolo
Šachtër Soligorsk - Torpedo Žodino
3:0
27.11.2016 30. kolo
Torpedo Žodino - Šachtër Soligorsk
1:1
24.06.2017 14. kolo
Torpedo Žodino - Šachtër Soligorsk
1:2
18.11.2017 29. kolo
Šachtër Soligorsk - Torpedo Žodino
1:2
13.06.2018 11. kolo
Šachtër Soligorsk - Torpedo Žodino
1:0
28.10.2018 26. kolo
Torpedo Žodino - Šachtër Soligorsk
1:0
Torpedo Žodino - poslední zápasy
24.11.2018Vysšaja Liha 29. kolo
Tor. Minsk - T. Žodino
0:2
02.12.2018Vysšaja Liha 30. kolo
T. Žodino - BATE Borisov
2:2
31.03.2019Vysšaja Liha 1. kolo
T. Žodino - Dinamo Brest
1:2
07.04.2019Vysšaja Liha 2. kolo
Slavia Mozyr - T. Žodino
1:2
13.04.2019Vysšaja Liha 3. kolo
T. Žodino - FK Minsk
1:1
20.04.2019Vysšaja Liha 4. kolo
FK Gorodeja - T. Žodino
0:3
25.04.2019Vysšaja Liha 5. kolo
T. Žodino - Tor. Minsk
2:0
04.05.2019Vysšaja Liha 6. kolo
Neman Grodno - T. Žodino
0:0
11.05.2019Vysšaja Liha 7. kolo
T. Žodino - FK Sluck
1:0
18.05.2019Vysšaja Liha 8. kolo
FK Gomel - T. Žodino
2:3
24.11.2018 29. kolo
Torpedo Minsk - Torpedo Žodino
0:2
02.12.2018 30. kolo
Torpedo Žodino - BATE Borisov
2:2
31.03.2019 1. kolo
Torpedo Žodino - Dinamo Brest
1:2
07.04.2019 2. kolo
Slavia Mozyr - Torpedo Žodino
1:2
13.04.2019 3. kolo
Torpedo Žodino - FK Minsk
1:1
20.04.2019 4. kolo
FK Gorodeja - Torpedo Žodino
0:3
25.04.2019 5. kolo
Torpedo Žodino - Torpedo Minsk
2:0
04.05.2019 6. kolo
Neman Grodno - Torpedo Žodino
0:0
11.05.2019 7. kolo
Torpedo Žodino - FK Sluck
1:0
18.05.2019 8. kolo
FK Gomel - Torpedo Žodino
2:3
Šachtër Soligorsk - poslední zápasy
30.03.2019Vysšaja Liha 1. kolo
Šachtër S. - Tor. Minsk
1:0
06.04.2019Vysšaja Liha 2. kolo
Neman G. - Šachtër S.
0:3
10.04.2019Kubok BelarusiSF 1.z
Isloč Min. - Šachtër S.
2:2
15.04.2019Vysšaja Liha 3. kolo
Šachtër S. - FK Sluck
1:0
21.04.2019Vysšaja Liha 4. kolo
FK Gomel - Šachtër S.
0:1
27.04.2019Vysšaja Liha 5. kolo
Šachtër S. - Ener. Minsk
3:4
01.05.2019Kubok BelarusiSF 2.z
Šachtër S. - Isloč Min.
4:2e
06.05.2019Vysšaja Liha 6. kolo
Šachtër S. - Isloč Min.
1:0
12.05.2019Vysšaja Liha 7. kolo
FK Vitebsk - Šachtër S.
1:0
18.05.2019Vysšaja Liha 8. kolo
Šachtër S. - Din. Minsk
3:0
24.11.2018 29. kolo
FK Smoleviči - Šachtër Soligorsk
0:2
02.12.2018 30. kolo
Šachtër Soligorsk - FK Minsk
4:0
30.03.2019 1. kolo
Šachtër Soligorsk - Torpedo Minsk
1:0
06.04.2019 2. kolo
Neman Grodno - Šachtër Soligorsk
0:3
15.04.2019 3. kolo
Šachtër Soligorsk - FK Sluck
1:0
21.04.2019 4. kolo
FK Gomel - Šachtër Soligorsk
0:1
27.04.2019 5. kolo
Šachtër Soligorsk - Energetik-BGU Minsk
3:4
06.05.2019 6. kolo
Šachtër Soligorsk - Isloč Minsk
1:0
12.05.2019 7. kolo
FK Vitebsk - Šachtër Soligorsk
1:0
18.05.2019 8. kolo
Šachtër Soligorsk - Dinamo Minsk
3:0
Vysšaja Liha - tabulky
 TýmZVRPSB
1.Dinamo Brest862014:420
2.Isloč Minsk860214:518
3.Šachtër Soligorsk860213:518
4.BATE Borisov860211:318
5.Torpedo Žodino852113:617
6.FK Vitebsk934210:913
7.Neman Grodno84138:713
8.Dinamo Minsk84137:713
9.Slavia Mozyr82249:118
10.FK Gorodeja82243:118
11.FK Gomel820616:156
12.FK Minsk80628:106
13.Dněpr Mogilev81345:126
14.FK Sluck81347:166
15.Energetik-BGU Minsk913510:216
16.Torpedo Minsk81162:84
 TýmZVRPSB
1.Isloč Minsk550011:215
2.Šachtër Soligorsk54019:412
3.Dinamo Minsk43015:29
4.BATE Borisov43014:19
5.FK Vitebsk42207:38
6.Dinamo Brest32107:17
7.Torpedo Žodino42115:37
8.FK Gorodeja42113:47
9.FK Sluck51225:125
10.Neman Grodno41121:44
11.FK Gomel51048:93
12.FK Minsk40311:23
13.Torpedo Minsk41031:33
14.Energetik-BGU Minsk40225:102
15.Slavia Mozyr30125:71
16.Dněpr Mogilev30121:51
 TýmZVRPSB
1.Dinamo Brest54107:313
2.Torpedo Žodino43108:310
3.BATE Borisov43017:29
4.Neman Grodno43017:39
5.Slavia Mozyr52124:47
6.Šachtër Soligorsk32014:16
7.Dněpr Mogilev51224:75
8.FK Vitebsk51223:65
9.Dinamo Minsk41122:54
10.Energetik-BGU Minsk51135:114
11.FK Gomel31028:63
12.Isloč Minsk31023:33
13.FK Minsk40317:83
14.FK Sluck30122:41
15.Torpedo Minsk40131:51
16.FK Gorodeja40130:71
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto zápasu, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
02.06. Hleb znovu opustil BATE Borisov
BATE Borisov už nemůže počítat se službami Aljaksandra Hleba. Zkušený ofenzivní hráč se s úřadujícím běloruským šampionem dohodl na odchodu, přestože měl smlouvu do konce roku. (sport-express.ru)
21.03. Saroka se vrací do vlasti
Anton Saroka už není hráčem belgického Lokerenu. Běloruský útočník se vrací domů, jako volný hráč se upsal BATE Borisov. (sport-express.ru)
26.02. Pogrebnjaka sleduje Vitebsk
Útočník Kirilla Pogrebnjaka z druholigové Baltiky sleduje běloruský Vitebsk. Mladší bratr úspěšného ruského reprezentanta Pavla Pogrebnjaka v aktuální sezoně v 15 zápasech vstřelil jeden gól. (sport-express.ru)
30.01. Soligorsk - Slovácko 2:1
PŘÁTELSKY:
Soligorsk - Slovácko 2:1 (0:0).
Branky:
51. Nicolaescu, 62. Seljava - 68. Divíšek.
Sestava Slovácka: Daněk - Olšanský (30. Kadlec, 60. Hofmann), Šimko (52. Juroška), Franič, Reinberk (60. Divíšek) - Hellebrand (46. Kubala, 75. Janošek), Sadílek (60. Daníček), Machalík (46. Havlík) - Diviš (60. Navrátil), Chrisantus (46. Zajíc), Rezek (60. Kalabiška). Trenér: Svědík. (ČTK)
12.01. Hleb prodloužil smlouvu s BATE
BATE Borisov se bude nadále spoléhat na služby Aljaksandra Hleba. Zkušený ofenzivní hráč s běloruským šampionem prodloužil kontrakt do konce tohoto roku. (transfermarkt.de)
31.12.2018 Hleb odložil ukončení aktivní kariéry
Pokračovat v kariéře se rozhodl Aljaksandr Hleb. Sedmatřicetiletý křídelník má s BATE Borisov smlouvu jenom do konce tohoto roku, tak jako tak ale chce pokračovat. "Chci nadále pokračovat v kariéře, ale nevím, jestli to bude v BATE," řekl Hleb pro běloruskou televizní stanici. (sport-express.ru)
27.12.2018 Tobol Kostanaj posílí Hardzjajčuk
Michail Hardzjajčuk si zahraje kazašskou nejvyšší soutěž. Devětadvacetiletý ofenzivní univerzál se z BATE Borisov stěhuje do Tobolu Kostanaj, kde uzavřel kontrakt do konce roku 2020. (transfermarkt.de)
23.12.2018 Ferencváros získal útočníka Sihneviče
Běloruskou ligu za maďarskou mění Mikalaj Sihnevič. 26letý útočník přestoupil z BATE Borisov do Ferencvárose, s novým zaměstnavatelem uzavřel smlouvu na dva a půl roku. (sport-express.ru)
18.12.2018 Hleb z Borisova do Asie?
Vedení BATE Borisov se chystá omladit kádr a obětí změn by se mohl stát i Aljaksandr Hleb. Zkušený záložník z běloruského klubu zřejmě odejde, kariéru ovšem končit ještě nemusí, dle médií má na stole nabídku z Asie. (sport-express.ru)
17.12.2018 Ural získal posilu do obrany
Dzjanis Paljakow odchází z BATE Borisov do Uralu. Ruský klub běloruského obránce získal zdarma a domluvil se s ním na smlouvě platné do června 2021. (sport-express.ru)
Další expres zprávy
Podrobné tabulky
Poslední zápasy
14.09.
Torpedo Žodino - Neman Grodno
1:0
14.09.
Dinamo Brest - FK Minsk
3:0
14.09.
BATE Borisov - FK Gorodeja
2:1
15.09.
Slavia Mozyr - Energetik-BGU Minsk
2:2
15.09.
Isloč Minsk - Šachtër Soligorsk
0:1
15.09.
Dinamo Minsk - FK Sluck
2:1
15.09.
Dněpr Mogilev - Torpedo Minsk
3:0k
16.09.
FK Vitebsk - FK Gomel
1:2
Všechny zápasy
Následující zápasy
20.09.17:00
FK Minsk - Slavia Mozyr
info
20.09.18:45
FK Gorodeja - Dinamo Brest
info
21.09.13:00
Energetik Minsk - Isloč Minsk
info
21.09.15:00
FK Sluck - Torpedo Žodino
info
21.09.17:00
Neman Grodno - Dněpr Mogilev
info
21.09.19:45
Šachtër Soligorsk - FK Vitebsk
info
22.09.16:00
FK Gomel - Dinamo Minsk
info
Všechny zápasy