Anglie - National League 2021/2022 - výsledky, rozlosování

základní část

21.08.202116:00
Aldershot Town - Chesterfield FC
0:2
21.08.202116:00
Barnet FC - Notts County
0:5
21.08.202116:00
Halifax Town - Maidenhead United
1:2
21.08.202116:00
King's Lynn FC - Southend United
0:1
21.08.202116:00
Stockport County - Dagenham & Redbridge
1:3
21.08.202116:00
Torquay United - Altrincham FC
1:3
21.08.202116:00
Wealdstone FC - Woking FC
1:2
21.08.202116:00
Weymouth FC - Boreham Wood
0:2
21.08.202116:00
Solihull Moors - Wrexham FC
2:2
28.08.202116:00
Boreham Wood - Aldershot Town
1:0
28.08.202116:00
Chesterfield FC - Wealdstone FC
2:0
28.08.202116:00
Dagenham & Redbridge - Bromley FC
4:2
28.08.202116:00
Grimsby Town - Weymouth FC
1:0
28.08.202116:00
Maidenhead United - Dover Athletic
2:0
28.08.202116:00
Notts County - Torquay United
1:1
28.08.202116:00
Solihull Moors - Barnet FC
1:1
28.08.202116:00
Woking FC - Halifax Town
2:3
28.08.202116:00
Yeovil Town - King's Lynn FC
1:2
28.08.202116:00
Eastleigh FC - Wrexham FC
0:2
28.08.202118:20
Southend United - Stockport County
0:1
30.08.202116:00
Aldershot Town - Yeovil Town
1:2
30.08.202116:00
Barnet FC - Dagenham & Redbridge
0:2
30.08.202116:00
Bromley FC - Eastleigh FC
3:0
30.08.202116:00
Dover Athletic - Boreham Wood
0:1
30.08.202116:00
Halifax Town - Altrincham FC
2:0
30.08.202116:00
King's Lynn FC - Chesterfield FC
0:2
30.08.202116:00
Torquay United - Woking FC
0:4
30.08.202116:00
Wealdstone FC - Southend United
0:0
30.08.202116:00
Weymouth FC - Maidenhead United
3:1
30.08.202120:30
Wrexham FC - Notts County
1:1
31.08.202120:45
Stockport County - Grimsby Town
0:0
04.09.202116:00
Altrincham FC - Dover Athletic
3:2
04.09.202116:00
Boreham Wood - Stockport County
0:0
04.09.202116:00
Chesterfield FC - Bromley FC
2:2
04.09.202116:00
Dagenham & Redbridge - Wealdstone FC
2:2
04.09.202116:00
Eastleigh FC - King's Lynn FC
3:3
04.09.202116:00
Grimsby Town - Barnet FC
4:3
04.09.202116:00
Maidenhead United - Torquay United
3:4
04.09.202116:00
Notts County - Aldershot Town
3:2
04.09.202116:00
Solihull Moors - Weymouth FC
3:4
04.09.202116:00
Southend United - Wrexham FC
2:2
04.09.202118:15
Yeovil Town - Halifax Town
1:0
11.09.202116:00
Aldershot Town - Solihull Moors
1:2
11.09.202116:00
Barnet FC - Eastleigh FC
1:1
11.09.202116:00
Bromley FC - Boreham Wood
2:3
11.09.202116:00
Dover Athletic - Chesterfield FC
0:0
11.09.202116:00
Halifax Town - Southend United
3:1
11.09.202116:00
Stockport County - Yeovil Town
0:3
11.09.202116:00
Torquay United - Grimsby Town
1:3
11.09.202116:00
Wealdstone FC - Altrincham FC
1:0
11.09.202116:00
Weymouth FC - Notts County
1:1
11.09.202116:00
Wrexham FC - Woking FC
1:0
11.09.202118:20
King's Lynn FC - Dagenham & Redbridge
1:2
14.09.202120:45
Boreham Wood - Halifax Town
2:2
14.09.202120:45
Chesterfield FC - Barnet FC
4:2
14.09.202120:45
Dagenham & Redbridge - Weymouth FC
4:2
14.09.202120:45
Eastleigh FC - Dover Athletic
4:1
14.09.202120:45
Maidenhead United - Stockport County
0:2
14.09.202120:45
Notts County - Wealdstone FC
3:2
14.09.202120:45
Solihull Moors - Torquay United
2:1
14.09.202120:45
Southend United - Aldershot Town
2:3
14.09.202120:45
Grimsby Town - Wrexham FC
3:1
18.09.202116:00
Bromley FC - Barnet FC
2:0
18.09.202116:00
Halifax Town - Stockport County
3:0
18.09.202116:00
Grimsby Town - Eastleigh FC
2:0
18.09.202116:00
Notts County - Maidenhead United
1:0
18.09.202116:00
Solihull Moors - Boreham Wood
3:1
18.09.202116:00
Torquay United - Southend United
1:0
18.09.202116:00
Wealdstone FC - Aldershot Town
2:2
18.09.202116:00
Wrexham FC - Dagenham & Redbridge
1:0
18.09.202116:00
Yeovil Town - Chesterfield FC
0:2
18.09.202118:30
Weymouth FC - Dover Athletic
1:1
21.09.202120:45
Dover Athletic - Solihull Moors
0:0
25.09.202116:00
Aldershot Town - Halifax Town
0:1
25.09.202116:00
Altrincham FC - Notts County
1:0
25.09.202116:00
Barnet FC - Weymouth FC
3:1
25.09.202116:00
Boreham Wood - Yeovil Town
2:1
25.09.202116:00
Dagenham & Redbridge - Solihull Moors
5:1
25.09.202116:00
Dover Athletic - Bromley FC
0:1
25.09.202116:00
Eastleigh FC - Woking FC
3:2
25.09.202116:00
King's Lynn FC - Wealdstone FC
0:1
25.09.202116:00
Maidenhead United - Grimsby Town
1:1
25.09.202116:00
Stockport County - Wrexham FC
2:1
25.09.202118:20
Chesterfield FC - Torquay United
2:2
28.09.202120:45
Bromley FC - Grimsby Town
3:1
28.09.202120:45
Altrincham FC - King's Lynn FC
4:1
28.09.202120:45
Woking FC - Chesterfield FC
3:1
02.10.202116:00
Barnet FC - Halifax Town
0:0
02.10.202116:00
Dagenham & Redbridge - Altrincham FC
2:3
02.10.202116:00
Grimsby Town - Dover Athletic
6:0
02.10.202116:00
Maidenhead United - King's Lynn FC
2:3
02.10.202116:00
Notts County - Woking FC
1:4
02.10.202116:00
Solihull Moors - Southend United
2:0
02.10.202116:00
Torquay United - Wealdstone FC
5:0
02.10.202116:00
Weymouth FC - Stockport County
1:2
02.10.202118:20
Eastleigh FC - Boreham Wood
1:1
05.10.202120:45
Altrincham FC - Grimsby Town
2:3
05.10.202120:45
Boreham Wood - Torquay United
2:0
05.10.202120:45
Bromley FC - Weymouth FC
3:0
05.10.202120:45
Dover Athletic - Aldershot Town
1:2
05.10.202120:45
Halifax Town - Notts County
3:2
05.10.202120:45
King's Lynn FC - Barnet FC
1:1
05.10.202120:45
Southend United - Eastleigh FC
1:0
05.10.202120:45
Wealdstone FC - Solihull Moors
0:0
05.10.202120:45
Woking FC - Dagenham & Redbridge
1:0
05.10.202120:45
Yeovil Town - Maidenhead United
0:0
05.10.202120:45
Wrexham FC - Chesterfield FC
1:1
09.10.202116:00
Altrincham FC - Maidenhead United
2:0
09.10.202116:00
Boreham Wood - Dagenham & Redbridge
2:0
09.10.202116:00
Bromley FC - Torquay United
2:0
09.10.202116:00
Dover Athletic - Barnet FC
1:2
09.10.202116:00
Halifax Town - Weymouth FC
2:0
09.10.202116:00
King's Lynn FC - Solihull Moors
0:1
09.10.202116:00
Southend United - Chesterfield FC
0:4
09.10.202116:00
Stockport County - Aldershot Town
1:0
09.10.202116:00
Wealdstone FC - Eastleigh FC
1:2
09.10.202116:00
Woking FC - Grimsby Town
0:1
09.10.202116:00
Yeovil Town - Notts County
0:2
12.10.202120:45
Yeovil Town - Altrincham FC
1:1
23.10.202116:00
Aldershot Town - Bromley FC
2:3
23.10.202116:00
Chesterfield FC - Boreham Wood
2:1
23.10.202116:00
Dagenham & Redbridge - Southend United
3:0
23.10.202116:00
Eastleigh FC - Altrincham FC
2:1
23.10.202116:00
Grimsby Town - Yeovil Town
2:0
23.10.202116:00
Notts County - Stockport County
2:1
23.10.202116:00
Solihull Moors - Halifax Town
1:0
23.10.202116:00
Torquay United - King's Lynn FC
2:0
23.10.202116:00
Weymouth FC - Wealdstone FC
1:1
23.10.202116:00
Barnet FC - Wrexham FC
0:3
23.10.202118:20
Maidenhead United - Woking FC
3:2
26.10.202120:45
Aldershot Town - Weymouth FC
0:2
26.10.202120:45
Altrincham FC - Solihull Moors
1:2
26.10.202120:45
Chesterfield FC - Eastleigh FC
1:0
26.10.202120:45
Halifax Town - Dagenham & Redbridge
1:0
26.10.202120:45
King's Lynn FC - Boreham Wood
0:1
26.10.202120:45
Notts County - Bromley FC
1:1
26.10.202120:45
Stockport County - Barnet FC
1:2
26.10.202120:45
Wealdstone FC - Grimsby Town
1:0
26.10.202120:45
Yeovil Town - Woking FC
2:0
26.10.202120:45
Maidenhead United - Wrexham FC
3:2
30.10.202116:00
Boreham Wood - Southend United
1:0
30.10.202116:00
Bromley FC - Halifax Town
0:0
30.10.202116:00
Dagenham & Redbridge - Chesterfield FC
2:2
30.10.202116:00
Dover Athletic - Stockport County
2:5
30.10.202116:00
Eastleigh FC - Maidenhead United
1:0
30.10.202116:00
Grimsby Town - Notts County
0:1
30.10.202116:00
Solihull Moors - Yeovil Town
0:0
30.10.202116:00
Weymouth FC - King's Lynn FC
1:0
30.10.202116:00
Woking FC - Altrincham FC
3:2
30.10.202116:00
Wrexham FC - Torquay United
1:1
30.10.202118:20
Barnet FC - Aldershot Town
2:1
02.11.202120:45
Woking FC - Bromley FC
0:2
02.11.202120:45
Southend United - Dover Athletic
4:1
09.11.202120:45
Aldershot Town - Wrexham FC
0:5
13.11.202116:00
Aldershot Town - Grimsby Town
2:1
13.11.202116:00
Altrincham FC - Boreham Wood
1:1
13.11.202116:00
Chesterfield FC - Weymouth FC
4:0
13.11.202116:00
Maidenhead United - Dagenham & Redbridge
1:4
13.11.202116:00
Notts County - Solihull Moors
2:0
13.11.202116:00
Southend United - Woking FC
0:2
13.11.202116:00
Torquay United - Dover Athletic
2:1
13.11.202116:00
Wealdstone FC - Barnet FC
1:0
13.11.202116:00
Yeovil Town - Eastleigh FC
2:1
13.11.202116:00
King's Lynn FC - Wrexham FC
2:6
13.11.202118:20
Stockport County - Bromley FC
1:1
19.11.202120:45
Grimsby Town - Southend United
1:0
20.11.202116:00
Barnet FC - Torquay United
2:1
20.11.202116:00
Boreham Wood - Maidenhead United
4:0
20.11.202116:00
Bromley FC - King's Lynn FC
3:2
20.11.202116:00
Dagenham & Redbridge - Yeovil Town
0:1
20.11.202116:00
Dover Athletic - Halifax Town
1:3
20.11.202116:00
Eastleigh FC - Notts County
2:0
20.11.202116:00
Solihull Moors - Chesterfield FC
0:2
20.11.202116:00
Weymouth FC - Altrincham FC
1:4
20.11.202116:00
Woking FC - Stockport County
1:2
20.11.202116:00
Wrexham FC - Wealdstone FC
0:0
23.11.202120:45
Aldershot Town - Torquay United
1:0
23.11.202120:45
Boreham Wood - Notts County
1:1
23.11.202120:45
Bromley FC - Yeovil Town
1:2
23.11.202120:45
Chesterfield FC - Altrincham FC
2:2
23.11.202120:45
Dagenham & Redbridge - Eastleigh FC
0:1
23.11.202120:45
Dover Athletic - Wealdstone FC
2:3
23.11.202120:45
Solihull Moors - Grimsby Town
2:0
23.11.202120:45
Stockport County - King's Lynn FC
5:0
23.11.202120:45
Weymouth FC - Woking FC
2:3
23.11.202120:45
Halifax Town - Wrexham FC
1:2
27.11.202116:00
Altrincham FC - Southend United
1:2
27.11.202116:00
King's Lynn FC - Aldershot Town
0:1
27.11.202116:00
Torquay United - Halifax Town
2:3
27.11.202116:00
Wealdstone FC - Stockport County
1:4
27.11.202116:00
Woking FC - Barnet FC
1:2
27.11.202116:00
Yeovil Town - Dover Athletic
1:1
27.11.202116:00
Wrexham FC - Bromley FC
2:0
27.11.202118:20
Notts County - Dagenham & Redbridge
2:1
30.11.202120:45
Wrexham FC - Yeovil Town
0:2
04.12.202116:00
Aldershot Town - Altrincham FC
2:2
04.12.202116:00
Barnet FC - Maidenhead United
3:0
04.12.202116:00
Bromley FC - Wealdstone FC
3:2
04.12.202116:00
Dagenham & Redbridge - Grimsby Town
3:2
04.12.202116:00
Solihull Moors - Woking FC
2:0
04.12.202116:00
Weymouth FC - Torquay United
1:2
04.12.202116:00
Dover Athletic - Wrexham FC
0:1
07.12.202120:45
Southend United - Maidenhead United
1:1
11.12.202116:00
Altrincham FC - Bromley FC
0:1
11.12.202116:00
Eastleigh FC - Aldershot Town
0:3
11.12.202116:00
Grimsby Town - Chesterfield FC
0:1
11.12.202116:00
King's Lynn FC - Dover Athletic
2:1
11.12.202116:00
Maidenhead United - Solihull Moors
0:4
11.12.202116:00
Notts County - Southend United
4:1
11.12.202116:00
Torquay United - Stockport County
2:1
11.12.202116:00
Wealdstone FC - Halifax Town
0:1
11.12.202116:00
Woking FC - Boreham Wood
0:2
11.12.202116:00
Yeovil Town - Barnet FC
1:0
11.12.202118:20
Wrexham FC - Weymouth FC
1:0
14.12.202120:45
Eastleigh FC - Solihull Moors
0:0
14.12.202120:45
Halifax Town - King's Lynn FC
2:0
26.12.202116:00
Aldershot Town - Woking FC
1:1
26.12.202116:00
Dover Athletic - Dagenham & Redbridge
0:2
26.12.202116:00
Stockport County - Altrincham FC
5:1
26.12.202116:00
Torquay United - Yeovil Town
3:0
26.12.202118:20
Bromley FC - Southend United
1:1
28.12.202116:00
Chesterfield FC - Halifax Town
1:1
28.12.202116:00
Dagenham & Redbridge - Aldershot Town
1:0
28.12.202116:00
Eastleigh FC - Torquay United
2:1
28.12.202116:00
Maidenhead United - Bromley FC
1:0
28.12.202116:00
Solihull Moors - Stockport County
0:1
28.12.202116:00
Woking FC - Dover Athletic
3:2
28.12.202116:00
Altrincham FC - Wrexham FC
0:2
01.01.202216:00
Chesterfield FC - King's Lynn FC
1:0
02.01.202216:00
Boreham Wood - Barnet FC
0:0
02.01.202216:00
Dagenham & Redbridge - Dover Athletic
3:1
02.01.202216:00
Eastleigh FC - Weymouth FC
3:2
02.01.202216:00
Woking FC - Aldershot Town
2:3
02.01.202216:00
Yeovil Town - Torquay United
1:2
02.01.202216:00
Notts County - Wrexham FC
3:1
03.01.202216:00
Grimsby Town - Halifax Town
1:1
08.01.202216:00
Aldershot Town - Maidenhead United
1:1
08.01.202216:00
Barnet FC - Altrincham FC
1:1
08.01.202216:00
Bromley FC - Solihull Moors
2:1
08.01.202216:00
Halifax Town - Eastleigh FC
4:0
08.01.202216:00
Torquay United - Dagenham & Redbridge
2:2
08.01.202216:00
Weymouth FC - Southend United
0:1
11.01.202220:45
Southend United - Yeovil Town
2:1
11.01.202220:45
Halifax Town - Grimsby Town
1:0
11.01.202220:45
King's Lynn FC - Notts County
2:4
11.01.202220:45
Boreham Wood - Wealdstone FC
1:0
11.01.202220:45
Altrincham FC - Stockport County
1:4
15.01.202216:00
Barnet FC - Chesterfield FC
1:4
15.01.202216:00
Grimsby Town - Altrincham FC
2:0
15.01.202216:00
Wealdstone FC - Dover Athletic
2:1
18.01.202220:45
Maidenhead United - Chesterfield FC
3:2
18.01.202220:45
Stockport County - Eastleigh FC
3:0
21.01.202220:45
Southend United - King's Lynn FC
2:1
22.01.202216:00
Altrincham FC - Torquay United
1:2
22.01.202216:00
Boreham Wood - Weymouth FC
1:1
22.01.202216:00
Chesterfield FC - Aldershot Town
0:0
22.01.202216:00
Grimsby Town - Bromley FC
1:2
22.01.202216:00
Maidenhead United - Halifax Town
1:0
22.01.202216:00
Solihull Moors - Dover Athletic
5:0
22.01.202216:00
Woking FC - Wealdstone FC
2:0
22.01.202216:00
Yeovil Town - Wrexham FC
1:2
22.01.202218:20
Dagenham & Redbridge - Stockport County
0:2
25.01.202220:45
Aldershot Town - Southend United
1:1
25.01.202220:45
Bromley FC - Woking FC
1:0
25.01.202220:45
Dover Athletic - Eastleigh FC
1:0
25.01.202220:45
Halifax Town - Boreham Wood
0:1
25.01.202220:45
Stockport County - Maidenhead United
3:0
25.01.202220:45
Torquay United - Solihull Moors
0:2
25.01.202220:45
Wealdstone FC - Notts County
0:0
25.01.202220:45
Weymouth FC - Dagenham & Redbridge
1:2
25.01.202220:45
Wrexham FC - Grimsby Town
1:0
29.01.202216:00
Barnet FC - Stockport County
0:5
29.01.202216:00
Boreham Wood - King's Lynn FC
3:1
29.01.202216:00
Bromley FC - Notts County
1:0
29.01.202216:00
Dagenham & Redbridge - Halifax Town
1:3
29.01.202216:00
Dover Athletic - Southend United
0:1
29.01.202216:00
Grimsby Town - Wealdstone FC
2:1
29.01.202216:00
Solihull Moors - Altrincham FC
5:0
29.01.202216:00
Weymouth FC - Aldershot Town
0:1
29.01.202216:00
Woking FC - Yeovil Town
0:1
29.01.202216:00
Wrexham FC - Maidenhead United
1:1
29.01.202218:20
Eastleigh FC - Chesterfield FC
0:1
01.02.202220:45
Southend United - Barnet FC
2:1
01.02.202220:45
Yeovil Town - Weymouth FC
1:1
05.02.202216:00
Aldershot Town - Barnet FC
1:3
05.02.202216:00
Altrincham FC - Woking FC
2:2
05.02.202216:00
Chesterfield FC - Dagenham & Redbridge
2:1
05.02.202216:00
King's Lynn FC - Weymouth FC
3:0
05.02.202216:00
Maidenhead United - Eastleigh FC
2:2
05.02.202216:00
Notts County - Grimsby Town
1:2
05.02.202216:00
Stockport County - Dover Athletic
1:0
05.02.202216:00
Yeovil Town - Solihull Moors
0:0
05.02.202216:00
Torquay United - Wrexham FC
1:0
08.02.202220:45
Grimsby Town - King's Lynn FC
0:0
08.02.202220:45
Southend United - Bromley FC
2:0
08.02.202220:45
Stockport County - Chesterfield FC
2:2
08.02.202220:45
Wealdstone FC - Yeovil Town
2:1
08.02.202220:45
Notts County - Barnet FC
6:1
12.02.202216:00
King's Lynn FC - Altrincham FC
0:1
12.02.202216:00
Barnet FC - Wealdstone FC
1:3
12.02.202216:00
Dover Athletic - Torquay United
1:3
12.02.202216:00
Eastleigh FC - Yeovil Town
0:0
12.02.202216:00
Grimsby Town - Aldershot Town
3:1
12.02.202216:00
Weymouth FC - Chesterfield FC
1:1
12.02.202218:20
Woking FC - Southend United
2:3
15.02.202220:45
Weymouth FC - Eastleigh FC
1:0
15.02.202220:45
Boreham Wood - Altrincham FC
2:0
15.02.202220:45
Bromley FC - Stockport County
1:3
19.02.202216:00
Chesterfield FC - Solihull Moors
2:3
19.02.202216:00
Notts County - Eastleigh FC
2:0
19.02.202216:00
Stockport County - Woking FC
1:0
19.02.202216:00
Torquay United - Barnet FC
2:2
19.02.202216:00
Wealdstone FC - Wrexham FC
1:2
19.02.202218:20
Maidenhead United - Boreham Wood
2:0
22.02.202220:45
Aldershot Town - Dover Athletic
0:0
22.02.202220:45
Barnet FC - King's Lynn FC
0:0
22.02.202220:45
Dagenham & Redbridge - Woking FC
1:1
22.02.202220:45
Eastleigh FC - Southend United
1:1
22.02.202220:45
Maidenhead United - Yeovil Town
1:1
22.02.202220:45
Notts County - Halifax Town
1:1
22.02.202220:45
Solihull Moors - Wealdstone FC
2:1
22.02.202220:45
Torquay United - Boreham Wood
0:0
22.02.202220:45
Weymouth FC - Bromley FC
2:2
22.02.202220:45
Chesterfield FC - Wrexham FC
0:2
26.02.202216:00
Altrincham FC - Dagenham & Redbridge
3:0
26.02.202216:00
Boreham Wood - Eastleigh FC
1:0
26.02.202216:00
Dover Athletic - Grimsby Town
1:3
26.02.202216:00
Halifax Town - Barnet FC
1:0
26.02.202216:00
King's Lynn FC - Maidenhead United
1:4
26.02.202216:00
Southend United - Solihull Moors
1:1
26.02.202216:00
Stockport County - Weymouth FC
1:0
26.02.202216:00
Woking FC - Notts County
0:2
26.02.202216:00
Wrexham FC - Aldershot Town
4:1
26.02.202218:15
Wealdstone FC - Torquay United
1:1
26.02.202218:20
Chesterfield FC - Yeovil Town
1:0
01.03.202220:45
Chesterfield FC - Notts County
3:1
01.03.202220:45
Dagenham & Redbridge - Maidenhead United
3:0
01.03.202220:45
Wrexham FC - King's Lynn FC
2:0
05.03.202216:00
Barnet FC - Dover Athletic
6:0
05.03.202216:00
Chesterfield FC - Southend United
2:2
05.03.202216:00
Eastleigh FC - Wealdstone FC
4:1
05.03.202216:00
Grimsby Town - Woking FC
1:0
05.03.202216:00
Maidenhead United - Altrincham FC
0:0
05.03.202216:00
Notts County - Yeovil Town
1:1
05.03.202216:00
Solihull Moors - King's Lynn FC
2:2
05.03.202216:00
Torquay United - Bromley FC
0:0
05.03.202216:00
Weymouth FC - Halifax Town
0:2
05.03.202218:20
Aldershot Town - Stockport County
0:2
08.03.202220:45
Maidenhead United - Wealdstone FC
0:2
08.03.202220:45
King's Lynn FC - Woking FC
0:0
08.03.202220:45
Wrexham FC - Boreham Wood
4:2
08.03.202220:45
Solihull Moors - Notts County
3:3
08.03.202220:45
Altrincham FC - Weymouth FC
5:0
08.03.202220:45
Southend United - Grimsby Town
1:0
08.03.202220:45
Yeovil Town - Dagenham & Redbridge
0:3
12.03.202216:00
Halifax Town - Dover Athletic
2:1
12.03.202216:00
Altrincham FC - Eastleigh FC
4:0
12.03.202216:00
King's Lynn FC - Torquay United
2:3
12.03.202216:00
Wealdstone FC - Weymouth FC
3:2
12.03.202216:00
Woking FC - Maidenhead United
1:0
12.03.202216:00
Yeovil Town - Grimsby Town
0:2
12.03.202218:20
Boreham Wood - Chesterfield FC
1:1
15.03.202220:45
Barnet FC - Boreham Wood
1:0
15.03.202220:45
Halifax Town - Bromley FC
1:0
15.03.202220:45
Southend United - Dagenham & Redbridge
0:3
15.03.202220:45
Stockport County - Notts County
3:0
19.03.202216:00
Aldershot Town - King's Lynn FC
0:3
19.03.202216:00
Barnet FC - Woking FC
0:2
19.03.202216:00
Boreham Wood - Grimsby Town
0:0
19.03.202216:00
Chesterfield FC - Maidenhead United
1:0
19.03.202216:00
Dagenham & Redbridge - Notts County
1:2
19.03.202216:00
Dover Athletic - Yeovil Town
0:2
19.03.202216:00
Halifax Town - Torquay United
2:0
19.03.202216:00
Solihull Moors - Eastleigh FC
5:3
19.03.202216:00
Southend United - Altrincham FC
2:0
19.03.202216:00
Stockport County - Wealdstone FC
4:2
19.03.202216:00
Bromley FC - Wrexham FC
0:0
22.03.202220:45
Altrincham FC - Chesterfield FC
1:0
22.03.202220:45
Eastleigh FC - Dagenham & Redbridge
0:1
22.03.202220:45
Grimsby Town - Solihull Moors
1:2
22.03.202220:45
King's Lynn FC - Stockport County
0:3
22.03.202220:45
Maidenhead United - Southend United
2:1
22.03.202220:45
Notts County - Boreham Wood
1:0
22.03.202220:45
Torquay United - Aldershot Town
4:0
22.03.202220:45
Woking FC - Weymouth FC
2:0
22.03.202220:45
Yeovil Town - Bromley FC
2:1
22.03.202220:45
Wrexham FC - Halifax Town
3:1
26.03.202216:00
Altrincham FC - Aldershot Town
1:0
26.03.202216:00
Eastleigh FC - Stockport County
0:2
26.03.202216:00
Grimsby Town - Dagenham & Redbridge
2:1
26.03.202216:00
King's Lynn FC - Halifax Town
2:0
26.03.202216:00
Maidenhead United - Barnet FC
1:2
26.03.202216:00
Notts County - Chesterfield FC
1:1
26.03.202216:00
Torquay United - Weymouth FC
3:0
26.03.202216:00
Wealdstone FC - Bromley FC
1:1
26.03.202216:00
Woking FC - Solihull Moors
2:3
26.03.202216:00
Yeovil Town - Southend United
2:0
26.03.202216:00
Wrexham FC - Dover Athletic
6:5
02.04.202216:00
Aldershot Town - Eastleigh FC
0:2
02.04.202216:00
Barnet FC - Yeovil Town
2:2
02.04.202216:00
Chesterfield FC - Grimsby Town
1:4
02.04.202216:00
Dover Athletic - King's Lynn FC
1:1
02.04.202216:00
Halifax Town - Wealdstone FC
2:0
02.04.202216:00
Solihull Moors - Maidenhead United
3:1
02.04.202216:00
Southend United - Notts County
0:3
02.04.202218:20
Boreham Wood - Woking FC
0:1
05.04.202220:45
Wealdstone FC - Maidenhead United
0:0
05.04.202220:45
King's Lynn FC - Bromley FC
1:0
05.04.202220:45
Dagenham & Redbridge - Boreham Wood
0:0
05.04.202220:45
Halifax Town - Solihull Moors
0:0
05.04.202220:45
Wrexham FC - Barnet FC
6:0
09.04.202216:00
Aldershot Town - Boreham Wood
2:1
09.04.202216:00
Barnet FC - Solihull Moors
0:2
09.04.202216:00
Bromley FC - Dagenham & Redbridge
0:2
09.04.202216:00
Dover Athletic - Maidenhead United
0:1
09.04.202216:00
Halifax Town - Woking FC
2:1
09.04.202216:00
King's Lynn FC - Yeovil Town
2:2
09.04.202216:00
Torquay United - Notts County
5:1
09.04.202216:00
Wealdstone FC - Chesterfield FC
1:2
09.04.202216:00
Weymouth FC - Grimsby Town
0:0
09.04.202216:00
Wrexham FC - Eastleigh FC
3:2
09.04.202218:20
Stockport County - Southend United
5:0
15.04.202216:00
Wrexham FC - Solihull Moors
1:1
15.04.202216:00
Altrincham FC - Halifax Town
1:1
15.04.202216:00
Boreham Wood - Dover Athletic
1:2
15.04.202216:00
Dagenham & Redbridge - Barnet FC
7:3
15.04.202216:00
Eastleigh FC - Bromley FC
0:2
15.04.202216:00
Grimsby Town - Stockport County
2:1
15.04.202216:00
Maidenhead United - Weymouth FC
2:0
15.04.202216:00
Notts County - King's Lynn FC
4:1
15.04.202216:00
Southend United - Wealdstone FC
0:1
15.04.202216:00
Woking FC - Torquay United
0:1
15.04.202216:00
Yeovil Town - Aldershot Town
0:2
18.04.202214:00
Weymouth FC - Yeovil Town
0:0
18.04.202216:00
Aldershot Town - Dagenham & Redbridge
0:2
18.04.202216:00
Barnet FC - Southend United
1:3
18.04.202216:00
Bromley FC - Maidenhead United
0:0
18.04.202216:00
Dover Athletic - Woking FC
1:4
18.04.202216:00
King's Lynn FC - Grimsby Town
0:1
18.04.202216:00
Stockport County - Solihull Moors
1:0
18.04.202216:00
Torquay United - Eastleigh FC
0:0
18.04.202216:00
Wealdstone FC - Boreham Wood
2:0
18.04.202216:00
Wrexham FC - Altrincham FC
4:0
18.04.202218:20
Halifax Town - Chesterfield FC
2:0
23.04.202216:00
Altrincham FC - Wealdstone FC
4:2
23.04.202216:00
Boreham Wood - Bromley FC
2:0
23.04.202216:00
Chesterfield FC - Dover Athletic
3:2
23.04.202216:00
Dagenham & Redbridge - King's Lynn FC
1:1
23.04.202216:00
Eastleigh FC - Barnet FC
2:3
23.04.202216:00
Grimsby Town - Torquay United
2:1
23.04.202216:00
Notts County - Weymouth FC
3:1
23.04.202216:00
Solihull Moors - Aldershot Town
2:1
23.04.202216:00
Southend United - Halifax Town
1:0
23.04.202216:00
Yeovil Town - Stockport County
2:1
23.04.202218:20
Woking FC - Wrexham FC
2:1
26.04.202220:45
Dover Athletic - Notts County
0:3
26.04.202220:45
Southend United - Boreham Wood
1:0
26.04.202220:45
Bromley FC - Aldershot Town
1:1
26.04.202220:45
Weymouth FC - Wrexham FC
1:6
30.04.202216:00
Aldershot Town - Notts County
3:1
30.04.202216:00
Barnet FC - Grimsby Town
2:2
30.04.202216:00
Bromley FC - Chesterfield FC
4:2
30.04.202216:00
Dover Athletic - Altrincham FC
0:1
30.04.202216:00
Halifax Town - Yeovil Town
1:0
30.04.202216:00
King's Lynn FC - Eastleigh FC
3:3
30.04.202216:00
Torquay United - Maidenhead United
1:1
30.04.202216:00
Wealdstone FC - Dagenham & Redbridge
1:2
30.04.202216:00
Weymouth FC - Solihull Moors
2:4
30.04.202216:00
Wrexham FC - Southend United
1:0
30.04.202218:20
Stockport County - Boreham Wood
1:2
02.05.202216:00
Altrincham FC - Barnet FC
1:1
02.05.202216:00
Chesterfield FC - Stockport County
0:1
02.05.202216:00
Dagenham & Redbridge - Torquay United
0:0
02.05.202216:00
Eastleigh FC - Halifax Town
1:2
02.05.202216:00
Maidenhead United - Aldershot Town
2:2
02.05.202216:00
Notts County - Dover Athletic
1:0
02.05.202216:00
Solihull Moors - Bromley FC
3:0
02.05.202216:00
Southend United - Weymouth FC
1:1
02.05.202216:00
Woking FC - King's Lynn FC
0:3
02.05.202216:00
Yeovil Town - Wealdstone FC
0:0
02.05.202216:00
Boreham Wood - Wrexham FC
1:1
07.05.202213:30
Torquay United - Chesterfield FC
2:0
07.05.202216:00
Bromley FC - Dover Athletic
2:2
07.05.202216:00
Halifax Town - Aldershot Town
1:1
07.05.202216:00
Grimsby Town - Maidenhead United
1:3
07.05.202216:00
Notts County - Altrincham FC
3:0
07.05.202216:00
Solihull Moors - Dagenham & Redbridge
3:1
07.05.202216:00
Wealdstone FC - King's Lynn FC
2:1
07.05.202216:00
Weymouth FC - Barnet FC
1:2
07.05.202216:00
Woking FC - Eastleigh FC
1:2
07.05.202216:00
Yeovil Town - Boreham Wood
2:2
08.05.202213:30
Wrexham FC - Stockport County
3:0
10.05.202220:45
Grimsby Town - Boreham Wood
1:0
10.05.202220:45
Bromley FC - Altrincham FC
1:1
11.05.202220:45
Stockport County - Torquay United
1:0
15.05.202216:00
Aldershot Town - Wealdstone FC
1:3
15.05.202216:00
Altrincham FC - Yeovil Town
0:1
15.05.202216:00
Barnet FC - Bromley FC
2:4
15.05.202216:00
Boreham Wood - Solihull Moors
0:3
15.05.202216:00
Chesterfield FC - Woking FC
0:0
15.05.202216:00
Dover Athletic - Weymouth FC
1:2
15.05.202216:00
Eastleigh FC - Grimsby Town
4:4
15.05.202216:00
Maidenhead United - Notts County
0:1
15.05.202216:00
Southend United - Torquay United
1:1
15.05.202216:00
Stockport County - Halifax Town
2:0
15.05.202216:00
Dagenham & Redbridge - Wrexham FC
3:0
10.02. Zoumův bratr suspendován
Yoan Zouma, který na sociálních sítích zveřejnil videa svého bratra Kurta při týrání koček, byl svým Dagenhamem suspendován. Pátou anglickou ligu si nezahraje až do ukončení vyšetřování. (sport-express.ru)
20.09.2021 Kewell skončil na lavičce Barnetu
Bývalý vynikající australský fotbalista Harry Kewell už není manažerem anglického Barnetu. U týmu z National League skončil po sedmí zápasech bez vítězství. Kewell jich ve funkci pět prohrál a v dalších dvou remizoval. Kewell zatím působil v roli manažera v Notts County, Oldhamu a Crawley Town. (bbc.co.uk)
16.11.2020 Hollywoodští herci koupili Wrexham
Hollywoodští herci Ryan Reynolds a Rob McElhenney koupili za 2,5 milionu dolarů (zhruba 56 milionů korun) velšský klub Wrexham. Tým hrající pátou nejvyšší anglickou soutěž chtějí pozvednout a své snažení hodlají ukázat v televizním dokumentu. Kanadský herec Reynolds je hvězdou komiksových filmů Deadpool a jeho přítel McElhenney se proslavil jako autor a herec televizního sitcomu It’s Always Sunny in Philadelphia. Klub koupili od sdružení fanoušků, jemuž patřil od roku 2011. Hollywoodští herci popsali Wrexham jako "spícího obra". Slíbili, že ho vrátí do Anglické fotbalové ligy, která sdružuje druhou až čtvrtou nejvyšší soutěž, a zavázali se zvýšit kapacitu desetitisícového stadionu Racecourse Ground. (ČTK)
24.09.2020 Wrexham může koupit herec Reynolds
Majitelem velšského Wrexhamu, který působí v anglických soutěžích, konkrétně v páté nejvyšší National League, by se mohl stát hollywoodský herec Ryan Reynolds. Informoval o tom přímo klub. Ten od roku 2011 vlastní fanoušci. (bbc.co.uk)
19.08.2020 St. Mirren získal Dennise
Posilu do útoku hlásí skotský St. Mirren. Z anglického Notts County, který působil v poslední sezoně až v páté nejvyšší soutěži, přichází třicetiletý Kristian Dennis. V minulosti hrál také za Grimsby, Stockport, Chesterfield a Macclesfield. "Jsem rád, že jsme získali prověřeného střelce. Když se podíváte na jeho statistiky z posledních čtyř pěti let a na gólový průměry, je jasné, že je to přirozený zakončovatel," řekl manažer Jim Goodwin. (bbc.co.uk)
22.04.2020 Anglická National League odhlasovala konec
Kluby páté a šesté nejvyšší soutěže v Anglii - tzv. National League - si odhlasovaly ukončení soutěžního ročníku 2019/20. Fotbalová asociace už dříve odpískala soutěže od sedmé úrovně níž. Pro ukončení sezony bylo 90 procent klubů z National League, National League North a National League South. O případných postupech a sestupech se bude teprve jednat. National League vedl před přerušením v polovině března Barrow, který by mohl mít nárok na postup do League Two. (skysports.com)
31.03.2020 National League odloženy na neurčito
Na neurčito byly odloženy National League, National League North a National League South. Neprofesionální anglické soutěže, podobné jako další evropské ligy, přerušila pandemie koronaviru a o jejich dalším osudu se bude jednat. (skysports.com)
16.03.2020 V Anglii zastavili i pátou ligu
Pátá nejvyšší soutěž v Anglii následuje příkladu dalších lig a rovněž ona vyhlásila přestávku, opatření je platné do 3. dubna. National League se hrála ještě o víkendu, to se odehrálo šest utkání. (bbc.com)
06.03.2019 PFA: Počet hráčů s psychickými problémy roste
Anglická asociace profesionálních fotbalistů oznámila, že čím dál více hráčů žádá o pomoc s psychickými problémy. V roce 2018 jich bylo 438, což je o 278 víc než před dvěma lety. "Dřív bylo nemyslitelné ukázat jakoukoliv slabost, ale nyní hráči vidí, že není nic slabošského na tom, že se o těchto problémech mluví nahlas. Věřím, že hráči si nyní lépe uvědomují, že pro ně existuje pomoc a že si o ni mohou říct," šéf hráčských odborů Michael Bennett. (bbc.co.uk)
02.02.2019 V Anglii a Skotsku se odkládají zápasy
Řada odložených utkání bude během tohoto víkendu v Anglii a Skotsku. Spojené království zasáhlo pravé zimní počasí, načež se odkládají hlavně zápasy nižších soutěží. (skysports.com)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
24.09.
Wrexham FC - Torquay United
6:0
24.09.
Scunthorpe United - Dorking
3:2
24.09.
Altrincham FC - Aldershot Town
1:0
24.09.
Bromley FC - Oldham Athletic
3:0
24.09.
Dagenham & Redbridge - Barnet FC
5:4
24.09.
Eastleigh FC - Halifax Town
1:0
24.09.
Maidenhead United - Gateshead FC
0:1
24.09.
Maidstone United - Chesterfield FC
0:0
24.09.
Wealdstone FC - Southend United
0:1
24.09.
Woking FC - Solihull Moors
2:0
24.09.
Yeovil Town - Boreham Wood
1:1
24.09.
York City - Notts County
1:3
Všechny zápasy
Následující zápasy
01.10.16:00
Barnet FC - York City
info
01.10.16:00
Oldham Athletic - Wrexham FC
info
01.10.16:00
Chesterfield FC - Maidenhead
info
01.10.16:00
Dorking Wanderers - Dag & Red
info
01.10.16:00
Halifax Town - Woking FC
info
01.10.16:00
Gateshead FC - Eastleigh FC
info
01.10.16:00
Notts County - Altrincham FC
info
01.10.16:00
Solihull Moors - Bromley FC
info
01.10.16:00
Southend United - Yeovil Town
info
01.10.16:00
Torquay United - Scunthorpe
info
01.10.16:00
Aldershot Town - Wealdstone FC
info
01.10.18:20
Boreham Wood - Maidstone United
info
04.10.20:45
Southend United - Woking FC
info
04.10.20:45
Solihull Moors - Wealdstone FC
info
04.10.20:45
Gateshead FC - Altrincham FC
info
04.10.20:45
Halifax Town - York City
info
04.10.20:45
Dorking Wanderers - Yeovil Town
info
04.10.20:45
Chesterfield FC - Dag & Red
info
04.10.20:45
Boreham Wood - Bromley FC
info
04.10.20:45
Barnet FC - Maidstone United
info
04.10.20:45
Aldershot Town - Eastleigh FC
info
04.10.20:45
Torquay United - Maidenhead
info
04.10.20:45
Oldham Athletic - Scunthorpe
info
04.10.20:45
Notts County - Wrexham FC
info
Všechny zápasy