07.10.202314:45

Southend si vypůjčil i gólmana

V pátek přišel na hostování do klubu Southend United osmnáctiletý útočník Daniel Kanu, o necelých 24 hodin později na něj navázal brankář Nick Hayes. Ten přichází na měsíční hostování z Ipswiche. Nosit bude číslo 13.

southendunited.co.uk
07.10.202313:00

Southend posílil Kanu

Southend United FC v posledním týdnu nejenže vyrovnal všechny závazky, tedy splatil celý dluh 275 tisíc liber, přešel pod nového majitele, ale rovnou začal také posilovat. V pátek totiž oznámil příchod 18letého útočníka Daniel Kanu, jenž se k týmu připojil na hostování z Charltonu Athletic.

twitter.com/SUFCRootsHall
18.09.202311:27

Unsworth přišel o práci

David Unsworth byl odvolán z funkce manažera Oldhamu, který hraje pátou nejvyšší anglickou soutěž. Někdejší obránce v minulosti dlouhá léta oblékal dres Evertonu a s Oldhamem se mu nedařilo, vyhrál jenom jeden z devíti ligových zápasů.

sports.yahoo.com
23.03.202315:13

Foster se dohodl s Wrexhamem

Ben Foster na podzim ukončil kariéru, nyní si rozhodnutí rozmyslel a podepsal smlouvu s Wrexhamem, který hraje pátou nejvyšší anglickou soutěž. 39letý brankář dříve chytal za Manchester United a anglickou reprezentaci, nedávno ho k návratu neúspěšně přemlouval Tottenham.

bbc.com
10.02.202220:30

Zoumův bratr suspendován

Yoan Zouma, který na sociálních sítích zveřejnil videa svého bratra Kurta při týrání koček, byl svým Dagenhamem suspendován. Pátou anglickou ligu si nezahraje až do ukončení vyšetřování.

sport-express.ru
20.09.202113:30

Kewell skončil na lavičce Barnetu

Bývalý vynikající australský fotbalista Harry Kewell už není manažerem anglického Barnetu. U týmu z National League skončil po sedmí zápasech bez vítězství. Kewell jich ve funkci pět prohrál a v dalších dvou remizoval. Kewell zatím působil v roli manažera v Notts County, Oldhamu a Crawley Town.

bbc.co.uk
16.11.202018:18

Hollywoodští herci koupili Wrexham

Hollywoodští herci Ryan Reynolds a Rob McElhenney koupili za 2,5 milionu dolarů (zhruba 56 milionů korun) velšský klub Wrexham. Tým hrající pátou nejvyšší anglickou soutěž chtějí pozvednout a své snažení hodlají ukázat v televizním dokumentu. Kanadský herec Reynolds je hvězdou komiksových filmů Deadpool a jeho přítel McElhenney se proslavil jako autor a herec televizního sitcomu It’s Always Sunny in Philadelphia. Klub koupili od sdružení fanoušků, jemuž patřil od roku 2011. Hollywoodští herci popsali Wrexham jako "spícího obra". Slíbili, že ho vrátí do Anglické fotbalové ligy, která sdružuje druhou až čtvrtou nejvyšší soutěž, a zavázali se zvýšit kapacitu desetitisícového stadionu Racecourse Ground.

ČTK
24.09.202015:02

Wrexham může koupit herec Reynolds

Majitelem velšského Wrexhamu, který působí v anglických soutěžích, konkrétně v páté nejvyšší National League, by se mohl stát hollywoodský herec Ryan Reynolds. Informoval o tom přímo klub. Ten od roku 2011 vlastní fanoušci.

bbc.co.uk
19.08.202017:44

St. Mirren získal Dennise

Posilu do útoku hlásí skotský St. Mirren. Z anglického Notts County, který působil v poslední sezoně až v páté nejvyšší soutěži, přichází třicetiletý Kristian Dennis. V minulosti hrál také za Grimsby, Stockport, Chesterfield a Macclesfield. "Jsem rád, že jsme získali prověřeného střelce. Když se podíváte na jeho statistiky z posledních čtyř pěti let a na gólový průměry, je jasné, že je to přirozený zakončovatel," řekl manažer Jim Goodwin.

bbc.co.uk
22.04.202016:38

Anglická National League odhlasovala konec

Kluby páté a šesté nejvyšší soutěže v Anglii - tzv. National League - si odhlasovaly ukončení soutěžního ročníku 2019/20. Fotbalová asociace už dříve odpískala soutěže od sedmé úrovně níž. Pro ukončení sezony bylo 90 procent klubů z National League, National League North a National League South. O případných postupech a sestupech se bude teprve jednat. National League vedl před přerušením v polovině března Barrow, který by mohl mít nárok na postup do League Two.

skysports.com
31.03.202019:26

National League odloženy na neurčito

Na neurčito byly odloženy National League, National League North a National League South. Neprofesionální anglické soutěže, podobné jako další evropské ligy, přerušila pandemie koronaviru a o jejich dalším osudu se bude jednat.

skysports.com
16.03.202019:30

V Anglii zastavili i pátou ligu

Pátá nejvyšší soutěž v Anglii následuje příkladu dalších lig a rovněž ona vyhlásila přestávku, opatření je platné do 3. dubna. National League se hrála ještě o víkendu, to se odehrálo šest utkání.

bbc.com
06.03.201910:46

PFA: Počet hráčů s psychickými problémy roste

Anglická asociace profesionálních fotbalistů oznámila, že čím dál více hráčů žádá o pomoc s psychickými problémy. V roce 2018 jich bylo 438, což je o 278 víc než před dvěma lety. "Dřív bylo nemyslitelné ukázat jakoukoliv slabost, ale nyní hráči vidí, že není nic slabošského na tom, že se o těchto problémech mluví nahlas. Věřím, že hráči si nyní lépe uvědomují, že pro ně existuje pomoc a že si o ni mohou říct," šéf hráčských odborů Michael Bennett.

bbc.co.uk
02.02.201913:28

V Anglii a Skotsku se odkládají zápasy

Řada odložených utkání bude během tohoto víkendu v Anglii a Skotsku. Spojené království zasáhlo pravé zimní počasí, načež se odkládají hlavně zápasy nižších soutěží.

skysports.com
23.01.201921:59

Beckham investoval do klubu Salford City

David Beckham se stal akcionářem celku Salford City, který hraje pátou nejvyšší anglickou soutěž - někdejší vynikající záložník v klubu koupil desetiprocentní podíl.

dailymail.co.uk
19.07.201812:59

Salford oznámil příchod Rooneyho

Adam Rooney bude hrát pátou nejvyšší anglickou ligu. Nyní již bývalý útočník Aberdeenu se přesunul do Salfordu City, kde uzavřel smlouvu na tři roky.

skysports.com
03.04.201816:22

Fanoušek šel pěšky 440 kilometrů, zápas odvolali

Richie Hellon, fanoušek Tranmere Rovers z páté nejvyšší anglické soutěže, vyrazil pěšky na utkání svého týmu v Doveru. Za šest dní urazil 274 mil (přes 440 kilometrů), na stadionu se ale dvě hodiny před výkopem dozvěděl, že duel bude odložen. Hellon, který je civilním povoláním pošťák, chtěl pochodem upozornit na charitativní sbírku, která má pomoci zaplatit léčbu pro vážně nemocnou čtyřletou holčičku.

dailymail.co.uk
18.05.201717:57

V Anglii budou zpětně trestat simulanty

Hráči v Anglii budou moci podle nových pravidel dostávat zpětně tresty zákazu startu za filmování. Pokud hráči simulováním oklamou rozhodčího tak, že vyloučí soupeře či odpíská penaltu, bude následovat minimálně dvouzápasový distanc. Úpravu pravidel dnes schválila Fotbalová asociace, nové regule vstoupí v platnost v příští sezoně. O provinění hráčů bude na základě videozáznamů rozhodovat tříčlenná komise ve složení rozhodčí, bývalý trenér a bývalý hráč, jež se musí na případném trestu jednomyslně shodnout.

ČTK
15.10.201511:12

Kidderminster si na hostování půjčil Warda

Joe Ward se dočasně rozloučil s West Bromwichem Albion. 19letý záložník odešel na měsíční hostování do Kidderminster Harriers, jenž hraje pátou nejvyšší anglickou soutěž.

transfermarketweb.com
04.07.201510:33

Motherwell získal útočníka Moulta

Když byl Louis Moult roku 2012 propuštěn svým domovským Stoke City, rozhodl se nastoupit netradiční rehabilitaci - z Northamptonu se uchýlil až do pátého patra anglického fotbalového poschodí (Conference) a takového rozhodnutí nyní nijak nelituje. Wrexhamu loni pomohl do finále FA Trophy a vybojoval si tak angažmá ve skotské nejvyšší soutěži, kde se na tři roky upsal Motherwellu.

sport.stv.tv

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele