Bekim Balaj přestoupil z FK Tirana do Sparty Praha. 21letý albánský útočník na Letné podepsal tříletou smlouvu.

Sánchez zůstává v Tiraně

Juliín Rubio Sánchez i nadále povede KF Tirana, padesátiletý španělský trenér se v albánském klubu dohodl na prodloužení smlouvy o další dva roky.

13.05.201213:04

Levý obhájil albánský titul

Český trenér Stanislav Levý dovedl tým Skënderbeu Korcë k obhajobě titulu v albánské lize. Rozhodlo o tom sobotní vítězství 3:1 na hřišti KS Pogradeci. Levého tým vyhrál soutěž o jeden bod před mužstvem KS Teuta a může se chystat na letní souboje v druhém předkole Ligy mistrů. Pro Levého to je první vyhraná trofej v trenérské kariéře. Čtyřiapadesátiletý Levý, přišel do Skënderbeu loni v říjnu, když bylo mužstvo desáté v lize. Někdejší opora reprezentace může svoji první sezonu v Albánii ještě vylepšit ve středu, kdy se Skënderbeu představí ve finále poháru proti KF Tirana a bude útočit na double.

10.12.201120:42

V Albánii stávkují rozhodčí

V Albánii před týdnem napadli v závěru jednoho ligového střetnutí rozhodčího a tamní svaz arbitrů se rozhodl jednat - reakcí je fakt, že dnes albánští rozhodčí bojkotovali zápasy tamní nejvyšší soutěže.

22.05.201123:50

KF Tirana slaví zisk poháru

O letošním držiteli Albánského poháru rozhodly až penalty. V nich byl úspěšnější KF Tirana v poměru 4:3, finále proti městskému rivalovi skončilo po základní hrací době i prodloužení 1:1.

19.05.201111:48

Köln získal albánského mladíka

Odise Roshi odchází z týmu Flamurtari Vlore a od nové sezóny bude působit v 1. FC Köln, ten s devatenáctiletým albánským záložníkem podepsal víceletou smlouvu.

05.05.201117:57

Skënderbeu albánským mistrem

Skënderbeu slaví zisk prvního albánského titulu od roku 1993, jistotu tomuto klubu dala včerejší výhra 1:0 nad posledním týmem tabulky Elbasani.

17.08.201008:22

Albánský superpohár pro Besu

Besa Kavaja slaví zisk superpoháru, vítěz národního poháru porazil albánského ligového mistra Dinamo Tirana v poměru 3:1.

09.05.201009:50

Paříž před podpisem mladého Albánce

Odise Roshi z Flamurtari Vlora byl dva týdny na testech v Paris SG, na nichž oslnil trenéry tohoto celku. Teprve 18letý Albánec by měl v následujících dnech podepsat s pařížským týmem smlouvu a od léta nastupovat v akademii.

28.04.201022:25

PSG bude testovat mladého Albánce

Bekim Balaj by se mohl dostat do kádru Paris SG. 19letý kanonýr týmu KF Vllaznia Shkodër letos vstřelil již 15 branek, v nadcházejících týdnech by do Paříže měl přijít na testy.

22.04.201019:26

Dinamo Tirana albánským mistrem

Dinamo Tirana slaví osmnáctý albánský titul, čtyři kola před koncem má v tabulce nedostižný náskok. Naposledy vyhrálo Dinamo ligu v sezóně 2007/2008.

24.05.200912:58

V Albánii kraluje KF Tirana

Až poslední kolo muselo rozhodnout o mistrovi Albánie. Na prvním místě byla s jednobodovým náskokem Vllaznia Skadar, ta ovšem podlehla 1:2 na půdě druhého KF Tirana. Právě tento klub tak získal titul, který je jeho již čtyřiadvacátým.

07.05.200912:29

Albánský pohár pro Flamurtari

KS Flamurtari porazilo KF Tirana 2:1 a potřetí v historii triumfovalo v Albánském poháru. Rozhodující branku dal ve třetí minutě nastavení Hair Zeqiri.

30.08.200711:54

Dvouletý distanc pro albánského obránce

Tvrdý trest dostal obránce albánského klubu KS Besa Alban Dragusha. 25letý fotbalista měl nedávno pozitivní dopingový test, za což dostal stop na dva roky.

10.05.200712:41

V Albánii nejlepší SK Tirana

SK Tirana porazila v městském derby Partizani a získala titul albánského mistra.

24.07.200521:50

Neptun Bajko byl jmenován novým trenérem albánského FK Partizani. 59letý kouč v minulosti vedl například albánskou reprezentaci.

11.07.200523:59

Dinamo Tirana má nového trenéra. Argentince Ramóna Cabrera nahradil na lavičce albánského klubu Luca Bunacic.

04.07.200523:00

20letý albánský obránce Tefik Osmani přestoupil z domovského Elbasani do ukrajinského Metalurgu Záporoží.

13.05.200511:01

Výsledek finále albánského poháru: KS Teuta - KF Tirana 0:0, 6:5 na penalty.

09.05.200523:00

SK Tirana je po 22. v historii fotbalovým mistrem Albánie. Po vítězství 5:3 na hřišti Teuty má tento klub dvě kola před koncem tamní ligové soutěže již osmibodový náskok na druhé Elbasani.