Rusko "21"

Jednadvacítka na úvod soustředění v Rakousku porazila Rusko

Čeští hráči do 21 let v prvním ze dvou přípravných zápasů na soustředění v Rakousku porazili Rusko 1:0 a neprohráli ani ve třetím utkání pod vedením trenéra Karla Krejčího. Jediný gól dal v Leogangu ve 45. minutě útočník Baníku Ostrava Ondřej Šašinka. V neděli si mladíci zahrají se Slovenskem.
05.06.2019 | Aktuality | 44 komentářů

Oslabené Rusko těsně podlehlo Němcům a odjíždí s prázdnou

Daleko lepší vzpomínky na mládežnické Euro bude mít Německo, které dokázalo otočit zápas s Rusy a do tabulky si tak zapisuje alespoň čestné tři bodíky. Naproti tomu ruská sborná, která hrála více než poločas o deseti, končí bez bodu.
12.06.2013 | Komentáře a souhrny | 4 komentáře

Nizozemsko "21" - Rusko "21" 5:1

Nizozemsko i nadále potvrzuje, že se na evropském šampionátu do jednadvaceti let nachází ve velmi dobré pohodě, po vítězství nad Německem bere všechny tři body i ze zápasu s Ruskem a přiblížilo se postupu. Debakl odstartoval krátce před přestávkou Wijnaldum, ve druhé půli ho pak řídil nezastavitelný Ola John...
09.06.2013 | Komentáře a souhrny | 7 komentářů

ME do 21 let - druhý hrací den

Po trápení favorizovaného Španělska, které si nakonec zásluhou Álvara Moraty zapsalo proti Rusům kýžené tři body, přišlo očekávané vyvrcholení druhého hracího dne ve večerním utkání. Oranjes po první půli zaslouženě drželi dvoubrankový náskok, ovšem po změně stran se chopili kormidla Němci, kteří srovnali krok, nakonec ale zůstávají s prázdnou...
06.06.2013 | Komentáře a souhrny | 110 komentářů

Španělé splnili povinnost a proti Rusku zapisují důležité body

Hodně velké trápení si na úvod mládežnického Eura prožil jeden z největších favoritů ze Španělska, které se proti debutujícím Rusům dlouho nemohlo prosadit, až ho nakonec vysvobodil střídající Álvaro Morata.
06.06.2013 | Komentáře a souhrny | 9 komentářů

Jednadvacítka remizovala v Rusku 2:2 a na Euro nepostoupila

Čeští reprezentanti do 21 let si příští rok na evropském šampionátu v Izraeli nezahrají a nebudou tak moci obhajovat loňský bronz. Mladíci dnes remizovali v odvetě baráže v Rusku 2:2 a po páteční domácí porážce 0:2 na Euro nepostoupili.
16.10.2012 | Komentáře a souhrny | 505 komentářů

Jednadvacítka chce v Rusku zvrátit nepříznivě se vyvíjející baráž

Čeští reprezentanti do 21 let stojí před složitým úkolem zkusit zvrátit nepříznivě se vyvíjející baráž o účast na ME proti Rusku. Mladíci v pátečním úvodním utkání v Jablonci podlehli sborné 0:2 a před úterní odvetou mají těžkou pozici. Pokud chtějí na červnový šampionát do Izraele, musejí zvítězit minimálně o dvě branky.
15.10.2012 | Previews | 505 komentářů

Jednadvacítka prohrála s Rusy 0:2 a postup z baráže se jí vzdálil

Čeští fotbalisté do 21 let prohráli v úvodním zápase baráže o postup na evropský šampionát doma s Ruskem 0:2 a vzdálila se jim účast na červnovém turnaji v Izraeli. Sbornou poslal do vedení v 33. minutě Smolov, stejný hráč pak z penalty zvýšil. Mezitím neproměnil pokutový kop Kadlec.
12.10.2012 | Komentáře a souhrny | 470 komentářů

Jednadvacítka začne doma baráž s Ruskem, chce udržet čisté konto

Čeští reprezentanti do 21 let po dvou letech znovu stojí na prahu baráže o účast na mistrovství Evropy. Předloni přešli celkovým skóre 5:0 přes Řecko, nyní je ale čeká velmi silné Rusko, které touží poprvé od roku 1998 postoupit na závěrečný turnaj.
11.10.2012 | Previews | 470 komentářů
29.03.2021 Maslov opustil ruskou jednadvacítku
Pavel Maslov se odpojil od ruské reprezentace do 21 let. Mladý obránce se vrací do Moskvy, kde hraje za Spartak, v prvních dvou zápasech ME inkasoval dvě žluté karty a nemůže tak zasáhnout do klíčového souboje s Dánskem. (sport-express.ru)
26.03.2021 Zacharjan se zapsal do historie
Ruská jednadvacítka včera porazila Island vysoko 4:1 a jedním gólem se na tom podílel Arsen Zacharjan. Záložník Dinama Moskva si na své konto připsal i jeden rekord, když se stal nejmladším autorem branky v historii evropských šampionátů do 21 let, ve čtvrtek mu bylo 17 let, devět měsíců a 27 dní. (sport-express.ru)
05.06.2019 ČR "21" - Rusko "21" 1:0 (1:0)
Přípravné utkání hráčů do 21 let v Leogangu v Rakousku:
ČR - Rusko 1:0 (1:0)
Branka: 45. O. Šašinka.
Sestava ČR: Trmal - Souček (82. Douděra), Plechatý, Chaluš, Holík - Janošek, Havelka - Graiciar (70. Matoušek), Hložek (82. Tischler), Vaníček (56. Žitný) - O. Šašinka. Trenér: Krejčí. (ČTK)
02.06.2013 Kokorin přijde o ME do 21 let
Smůlu má Aleksandr Kokorin. Mladý ruský útočník kvůli zranění achilovky vynechá letošní evropský šampionát hráčů do 21 let.
16.10.2012 Lvíčata v Rusku na zázrak nedosáhla
Odveta baráže o postup na ME do 21 let v Jekatěrinburgu: Rusko - Česko 2:2. Branky: 6. Smolov z pen., 83. Kirillov - 12. a 64. Wágner. Rozhodčí: Munukka - Heininen, Aravirta (všichni Fin.). ŽK: Šatov - Kalas, Kadlec, Vaněk, Wágner. ČK: 75. Kalas, 87. Kadlec. První zápas: 2:0, postoupilo Rusko. Sestavy: Rusko: Zabolotnij - Callagov, Burlak, Běljajev, Šennikov - Petrov, Kirillov - Kanunnikov (60. Bibilov), Šatov, Čeryšev - Smolov. Trenér: Pisarev. ČR: Koubek - Holeš, Čmovš, Kalas, Lecjaks - Vaněk (65. Tecl), Pospíšil (86. Daníček), Mareček, Krejčí (78. Vůch) - Kadlec - Wágner. Trenér: Dovalil.
14.10.2012 Ozdojev k odvetě nenastoupí
Magomed Ozdojev s definitivní platností přijde o odvetu baráže o postup na ME hráčů do 21 let, v níž budou Rusové proti českému týmu hájit náskok 2:0. Záložníka Lokomotivu Moskva vyřadil ze hry poraněný kotník.
12.10.2012 Jednadvacítka prohrála 0:2
První zápas baráže o postup na ME do 21 let v Jablonci:
Česká republika - Rusko 0:2 (0:1). Branky: 33. a 74. z pen. Smolov. Rozhodčí: Hategan - Sovre, Gheorghe (všichni Rum.). ŽK: Hejda, Nitrianský - Logašov, Burlak. Diváci: 2116. Sestavy: ČR: Koubek - Nitrianský, Hejda, Čmovš, Lecjaks - Daníček - Kopic (62. Wágner), Pospíšil (87. Vůch), Hanousek (4. Vaněk), Tecl - Kadlec. Trenér: Dovalil. Rusko: Zabolotnij - Callagov, Burlak, Běljajev, Logašov - Petrov, Kirillov (69. Bibilov) - Jakovlev (81. Kanunnikov), Šatov, Čeryšev - Smolov. Trenér: Pisarev.
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!