Japonsko "OH" - Egypt "OH" 3:0

Spanilá cesta Japonska letošním olympijským turnajem pokračuje i nadále. I po čtvrtfinále platí, že asijský tým ještě neinkasoval ani jednu branku, po výhře 3:0 nad Egyptem je mezi posledními čtyřmi.  
04.08.2012 | Komentáře a souhrny | 5 komentářů
 

Egypt přehrál Bělorusko a postupuje

Druhým postupujícím týmem ze skupiny B Olympijských her se stal Egypt. Ten dnes v rozhodujícím vzájemném souboji s Běloruskem uspěl, zvítězil přesvědčivě 3:1 a dostal se na druhé místo za Brazílii. Bělorusko nakonec obsadilo třetí příčku a s turnajem se loučí.  
01.08.2012 | Komentáře a souhrny | 4 komentáře
 

Egypt "OH" - Nový Zéland "OH" 1:1

Egypt i Nový Zéland mají stále možnost postoupit do čtvrtfinále letošního olympijského souboje, především Faraoni ovšem z dnešní remízy 1:1 radost jistě nemají. Afričané byli favority a měli více ze hry.  
29.07.2012 | Komentáře a souhrny | 5 komentářů
 

Egypt se zmáhal, ale brazilský náskok dorovnat nedokázal

Brazilští míčoví kouzelníci zahájili olympijskou anabázi prvopočátečním školením egyptských jinochů, jejichž návštěva Walesu však přec nebyla exhibicí. Dominance latinskoamerických čutálistů nebyla věčná - ve druhém dějství to bylo družstvo Faraónů, jež se zmohli na velký odpor a málem vyrovnali - ale na rozdíl od španělských spolufavoritů ukázala jedenáctka Mana Menezese sílu a nenechala si vzít vítězství.  
26.07.2012 | Komentáře a souhrny | 7 komentářů
23.06.2021 Hráči Liverpoolu by neměli hrát na OH
Vedení anglického Liverpoolu nepředpokládá, že by někdo z jeho hráčů odletěl na olympijské hry do Tokia. Turnaj se má hrát od 22. července do 7. srpna. Zúčastnit se mohou hráči do 23 let a tři další nad tento limit. Velkou touhu reprezentovat měl především egyptský útočník Mohamed Salah. "Neříkám, že je to nemožné, aby se Salah olympiády zúčastnil. Ale je to složité," uvedl šéf egyptské fotbalové asociace Ahmed Megahed. (bbc.co.uk)
26.03.2021 Salah chce hrát na olympiádě v Tokiu
Liverpoolská hvězda Mohamed Salah chce podle trenéra egyptského olympijského výběru hrát na fotbalovém turnaji v Tokiu. Osmadvacetiletý útočník může být nominován jako jeden ze tří hráčů starších 23 let. Kouč Shawky Gharib uvedl, že definitivní rozhodnutí padne po debatě s hráčem a trenérem anglického týmu Jürgenem Kloppem. "Oznámil jsem, že ho chci mít na olympiádě, a on neodmítl, což znamená, že za nás chce hrát," řekl Gharib agentuře AFP. "Salahovu účast si přeje i ministerstvo sportu a národní federace, všichni chceme získat poprvé olympijskou medaili ve fotbale," dodal kouč. (ČTK)
25.03.2021 Egypt věří, že Salah bude hrát na OH
Egyptská reprezentace by ráda vyrazila na olympiádu do Tokia posílená o útočníka Mohameda Salaha z Liverpoolu. Zopakoval to trenér Shawky Gharib. (football365.com)
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Poslední zápas
31.07.Brazílie - Egypt1:0
zatím žádní fanoušci
Všichni fanoušci